30+ بهترین الگوهای پوکر Mockup 2020


بدون طرح مناسب پوستر برای نشان دادن کار خود به صورت حرفه ای ، طراحی پوستر شما فرصتی برای ایستادگی از بین جمعیت نخواهد داشت. غالباً از راهی که ارائه می دهید و طرح های پوستر خود را به نمایش می گذارید ، ساده است! به همین دلیل است که ارزش آن را دارد تا روی مجموعه ای از الگوهای مفید برای ساخت مدل پوستر سرمایه گذاری کنید ، تا کارهای خود را در یک محیط زیبا به نمایش بگذارید.

اگر در حال حاضر روی طراحی پوستر کار می کنید ، خوش شانس هستید. از آنجا که ما مجموعه ای از بهترین مدلهای پوکر مطلق را از سراسر وب انتخاب کرده ایم که می توانید برای ارائه کار خود از آنها استفاده کنید.

هرچه سبک ، تم یا اندازه پوستر شما باشد ، ما در این مجموعه چیزی برای شما خواهیم داشت.

ما همچنین نکاتی را برای طراحی مدرن پوستر ارائه می دهیم تا در طراحی پوستر خود به شما کمک کند!

قالب های 1 میلیون + پوستر ، قالب های بروشور و طراحی منابع با بارگیری های نامحدود

هزاران قالب پوستر خیره کننده ، الگوهای پرواز و سایر موارد را با عضویت در Envato Elements بارگیری کنید. این کار با 16 دلار در هر ماه شروع می شود ، و دسترسی نامحدودی به کتابخانه در حال رشد با بیش از 1400،000 طرح پوستر ، بروشور ، قالب های چاپی ، مضامین ، عکس ها و موارد دیگر به شما امکان می دهد.

الگوهای پوستر را کاوش کنید

انتخاب برتر

الگوهای پوکر داخلی

اگر به دنبال یک الگوی منحصر به فرد مسخره برای نمایش یک پوستر خلاقانه به روشی حرفه ای هستید ، این الگو برای شما مناسب است.

این مدل با یک قالب پرونده PSD به راحتی قابل ویرایش است و به شما امکان می دهد طرح های پوستر خود را فقط با چند کلیک در مدل خود قرار دهید.

چرا این یک انتخاب برتر است

محیط طبیعی و واقع گرایانه طراحی داخلی ، این امر را به یک انتخاب اصلی برای نشان دادن پوسترها به روشی اصلی انتخاب عالی می کند. همچنین به شما امکان می دهد از میان 3 صحنه داخلی مختلف نیز انتخاب کنید.

مدل پوستر دیواری بتونی خلاق

این نمایش پوستر برای نمایش طرح های خلاقانه و مدرن پوستر بسیار عالی است. این یک محیط واقعی است. این مدل نیز در یک صحنه آجری نیز موجود است. می توانید آن را از اینجا بارگیری کنید.

Mockup Poster Minimal مدرن

اگر به دنبال یک طرح پوستر فوق العاده مینیمالیستی هستید ، این الگو برای شما مناسب است. این شامل یک طراحی مکیپ پوستر حداقل و تمیز است. این مدل در 5 نمایش متفاوت و با جلوه های قابل تنظیم در دسترس است.

Mockup بیلبورد پوستر شهری

با استفاده از این الگوی مدرن مدل ، شما می توانید طراحی پوستر و بیلبورد خود را در یک فضای واقعی خیابانی شهری به نمایش بگذارید. این قالب در یک پرونده PSD کاملاً قابل تنظیم با اشیاء هوشمند برای آسان قرار دادن طرح های شما در مدل با چند کلیک ارائه می شود.

Mockup پوستر دیواری شهری

یکی دیگر از طرح های پوستر مدرن که دارای پیش زمینه ای واقع بینانه شهری است. این قالب همچنین شامل اشیاء هوشمند است. به راحتی می توانید با استفاده از فتوشاپ نیز آن را شخصی سازی کنید.

مدل طراحی پوستر مینیمالیستی رایگان

با داشتن یک پس زمینه اتاق نشیمن زیبا ، این پوکر خلاق پوستر به شما امکان می دهد انواع هنرهای مدرن و طراحی پوستر را به سبک خود به نمایش بگذارید. این قالب برای دانلود و استفاده با پروژه های شخصی شما رایگان است.

حداقل تنظیمات پوستر و Flyer

این الگوی ساختاری به شما امکان می دهد تا با استفاده از بیش از یک روش ، طراحی پوستر خود را به بیش از یک روش نشان دهید ، زیرا از 4 طرح مختلف فریم ، 2 رنگ فریم و 12 پس زمینه متفاوت و با 8 سبک مختلف پوستر استفاده می شود.

خیابان هنر - مدل های پوستر کاغذ

با داشتن 16 بافت مختلف کاغذ خرد شده ، 3 سبک کاغذی و 13 زمینه دیواری خلاق ، این الگوی مدل سازی به شما امکان می دهد تا طرح های پوستر خود را از بسیاری جهات منحصر به فرد و جذاب به نمایش بگذارید. این شامل mockup برای هر دو A4 و اندازه نامه های ایالات متحده نیز هست.

مجموعه بیلبورد و پوستر در فضای باز

این مجموعه ای از قالب های مسخره برای نمایش تابلوهای تبلیغاتی و پوستر در یک فضای بیرون است. مناسب ترین پوستر تبلیغاتی و بازاریابی است. این بسته نرم افزاری شامل 3 طرح مختلف ساختاری است.

Mockup پوستر هیئت مدیره شهر نور

این یک الگوی مدل دو در یک است که می توانید از آن به عنوان یک سبد و یک نمایشگر پوستر استفاده کنید. این الگو برای نمایش پوسترها ، بنرها و تبلیغات مناسب ترین است.

پوستر واقعی و مدل قاب

یک الگوی واقع گرایانه پوستر پوستر که به شما در ارائه طرح های پوستر خلاقانه شما کمک می کند تا با استفاده از یک محیط واقعی مسخره کنید. این الگو در 3 تغییر با سایه واقع گرایانه و جلوه های بصری در دسترس است. همچنین در طرح بندی های منظره و پرتره نیز موجود است.

مدل تناسب اندام و پوستر بدنسازی

اگر روی یک پوستر یا طرح بنر برای یک مارک مرتبط با تناسب اندام کار می کنید ، این الگو مفید خواهد بود. این مدل پوستر دارای یک محیط پس زمینه ورزشی است و دارای 5 تغییر مختلف از مدل می باشد.

یک نمایشگر پوستر حداقل با پیشینه فوتورالیستی. این مدل به شما امکان می دهد تا طراحی پوستر خود را در یک محیط خانه واقعی به نمایش بگذارید. می توانید این قالب را بصورت رایگان بارگیری کنید.

یکی دیگر از طرح های بزرگ پوستر رایگان که دارای یک قاب پوستر براکت واقع گرایانه است. این قالب در یک پرونده PSD کاملاً لایه دار با اشیاء هوشمند برای سفارشی سازی آسان تر نیز موجود است.

تابلوی نور مدرن و پخش پوستر

آیا می خواهید چندین نسخه از طراحی پوستر خود را در یک مکان به نمایش بگذارید؟ سپس با استفاده از این الگوی تمبر سبک ، تا 3 طرح پوستر را در یک محیط پس زمینه واقعی نشان دهید.

Mopup Tempalte پوستر هیئت مدیره نور شهری

یکی دیگر از الگوی مدل ساخت سبد با یک تنظیمات پس زمینه شهری است. می توانید از این الگو برای نشان دادن طرح پوستر و تبلیغات خود استفاده کنید. این قالب در قالب های پرونده PSD با اشیاء هوشمند برای شخصی سازی آسان در دسترس است.

قالب در قالب پوستر دیوار پوستر

این مجموعه ای از 5 مدل پوستر است که نشان می دهد طرح هایی که روی یک دیوار آویخته شده اند. این بسته شامل قالب های ساختاری برای بسیاری از اندازه های مختلف پوستر با طرح های قاب واقعی است.

مدل های قاب زیبا پوستر

این مجموعه ای از الگوهای تمسخر پوستر است که با محیط های پس زمینه و رنگارنگ و جذاب با الهام از خانه یا محل کار ارائه می شود. این ویژگی ها برای پوسترها در هر اندازه و اشکال از جمله مربع ، چشم انداز ، عمودی و موارد دیگر ، ماکپ ها را نشان می دهد

Mockup پوستر چوبی پوستر

این طرح پوستر از پس زمینه مینیمالیستی و طبیعی برخوردار است که به او الهام گرفته از طبیعت بی نظیری می بخشد. این شامل مدل های مختلف در 4 سبک مختلف با وضوح 3000 2000 است. زمینه های این استهزا ها را نیز می توان به راحتی جایگزین کرد.

تبلیغات پوکر تبلیغات

اگر در حال کار روی یک پوستر تبلیغاتی برای یک تجارت کوچک یا یک برند شرکتی هستید ، این مدل سازی به شما کمک می کند تا طراحی خود را با نمای بیرونی به نمایش بگذارید. این قالب در 5 سبک مختلف با اشیاء هوشمند قابل ویرایش قابل دسترسی است.

رایگان طراحی قاب پوستر داخلی اتاق

با داشتن یک فضای مدرن مدرن ، این الگوی رایگان مدل سازی به شما امکان می دهد طرح های پوستر خود را به روشی خلاقانه ارائه دهید. این قالب به صورت یک پرونده PSD لایه باز با اشیاء هوشمند ارائه می شود.

قالب رایگان پوستر داخلی

یکی دیگر از مدلهای مدرن و رایگان پوستر با یک محیط داخلی. این مدل به شما امکان می دهد تا همزمان 2 طرح پوستر را به نمایش بگذارید.

قالب قاب پوستر - چشم انداز

این مدل منحصر به فرد برای قاب پوستر برای نمایش و ارائه طرح های پوستر هنری شما ایده آل است. این در وضوح 2500 x 1406 px و در 3 سبک مختلف ، هر یک با 1 ، 2 و 3 فریم برای نمایش چندین پوستر ارائه می شود. بافت قاب نیز می تواند سفارشی شود.

خیابان Poster Mockups V2

مجموعه ای از قالب های ساختگی پوستر با یک محیط پس زمینه شهری. این بسته شامل 5 مدل پوستر فتوالیالیستی در PSD با لایه های سازمان یافته است. اینها برای ارائه طرح های جدید پوستر شما برای مخاطبان جوان مناسب هستند.

الگوی Mockup پوستر A4

این الگوی نمایشگر پوستر باعث می شود طرح های پوستر شما به نظر برسد که تازه از چاپخانه بیرون بیایند. ظاهر و ظاهر منحصر به فرد این مسخره نیز به شما کمک می کند تا طرح های شما از بین جمع شود.

الگوی استراحت پوستر و بروشور ایستاده

این مدل با استفاده از 3 سبک مختلف ، این الگو را می توان به شما نشان داد تا طرح های خود را در حالت ایستاده به نمایش بگذارید. PSD ها کاملاً مجهز به اشیاء هوشمند هستند که به راحتی ویرایش مدل را نیز انجام می دهند.

مدل های پوستر تک و چندگانه

این مجموعه ای از قالب های تمرکز پوستر مینیمالیستی است که به شما امکان می دهد تا هم طرح های پوستر تکی خود را به نمایش بگذارید و هم چندین طرح را به طور همزمان نشان دهید. قالب ها در پرونده های PSD به راحتی قابل تنظیم در دسترس هستند.

این مجموعه ای از مدل های پوستر به زیبایی طراحی شده و دارای حداقل سابقه است. آنها ایده آل برای نمایش طرح های پوستر خلاق شما هستند. این مجموعه با چندین زمینه مختلف از جمله آجر ، جامد ، گرانج و موارد دیگر و همچنین قاب های چوبی ، زنگ زده و طلایی-سیاه همراه است.

این الگوی پوستر برای ارائه طرح های پوستر مدرن و آینده نگر ایده آل است. پیشینه مینیمالیستی و محیط این مدل سازی ، آنرا واقعاً یکی از نوعی جلوه می دهد.

این حداقل تنظیمات پوستر به شما امکان می دهد طرح های پوستر خود را به عنوان یک پوستر قاب دار آویزان بر روی دیوار نشان دهید. همچنین شامل یک محیط پس زمینه است که از یک کف چوبی و یک صندلی عجیب و غریب برخوردار است ، که باعث می شود یک لمس هنری به کل طراحی اضافه شود.

این مجموعه عظیم از مدل های پوستر است که شامل 12 عکس با 11 فریم است. همچنین به شما امکان می دهد تا از 500 تنوع مختلف را انتخاب کنید تا طرح های پوستر خود را به نمایش بگذارید. قالب های مدل در 5 اندازه فریم مختلف و 7 تغییر بافت در هر قاب در دسترس هستند.

حداقل و خلاقیت محیط این نمایش پوکر باعث می شود تا ویترین طراحی های پوستر هنری ایده آل شود. در این الگو همچنین از رنگ بندی لایه ای با منحنی های پرنعمت برای ارائه ظاهری اصیل به طرح استفاده شده است.

این مجموعه ای از 10 الگوی منحصر به فرد طرح های پوسته پوسته با پیش زمینه ها و طرح های مختلف است. قالب ها دارای چندین پیش زمینه مختلف هستند ، از جمله تعدادی از آنها با دست نگه داشته می شوند. این مدل ها به شما کمک می کنند تا طرح های خود را به روشی حرفه ای برای به دست آوردن مشتری و مشتریان خود به نمایش بگذارید.

طرح های پوستر خود را به گونه ای ارائه دهید که گویی در یک نمایشگاه به نمایش گذاشته می شوند. این بسته ماکاپ با ارائه 10 الگوی مختلف برای ارائه پوستر شما به زیبایی حرفه ای طراحی شده است.

بسته دیگری از 15 مدل مختلف پوستر که دارای حداقل محیط و خلاقیت هستند. این قالب ها همچنین دارای یک جلوه کاغذی هستند که به طور خودکار طرح های شما را با مدل مخلوط می کنند تا جلوه ای طبیعی به آنها ببخشد.

Mockup پوستر حلق آویز رایگان

یک تمیز پوستر حداقل و تمیز که ایده آل برای ارائه پوسترهای خلاقانه و مارک دار است. اشیاء هوشمند قالب برای قرار دادن طرح های پوستر خود به راحتی در مدل سازی.

رایگان مجموعه پوستر

این یک طرح پوستر چند منظوره است که به شما امکان می دهد چندین طرح پوستر را در یک مکان به نمایش بگذارید. برای نشان دادن طرح های خود در یک نمونه کار مناسب است.

این بسته نرم افزاری با 7 مدل پوستر فتوالیالیستی همراه با پس زمینه های شهری و خیابانی ارائه شده است. این قالب ها همچنین در پرونده های PSD کاملاً لایه دار با اشیاء هوشمند برای ویرایش و سفارشی کردن mockup ها تنها با یک کلیک به شما می آیند.

این مجموعه ای از مدل های پوستر A3 است که برای نشان دادن طرح های پوستر شما در یک محیط خلاقانه مناسب است. این شامل 2 قالب مدل های مختلف با رنگ قاب قابل تنظیم و 3 فیلتر عکس منحصر به فرد است.

پوستر خود را مانند نمایش در یک گالری هنری با استفاده از این الگوی مسخره نمایش دهید. این قالب با 10 مدل زیبا با تنظیمات گالری مختلف ارائه شده است تا بتوانید طرح های خود را ارائه دهید.

این یک الگوی مسخره است که می توانید برای نشان دادن طرح های پوستر خود در یک محیط خانه خلاق استفاده کنید. این گوشی با 7 مدل مختلف ارائه می شود که شامل فریم هایی با کیفیت بالا و روشنایی قابل تنظیم است.

اگر شما یک پوستر یکپارچهسازی با سیستمعامل یا یک سبک پرنعمت را طراحی می کنید ، این الگوی مدل سازی به شما کمک می کند تا طراحی خود را به روشی جذاب تر نشان دهید. این قالب با 7 مدل با زمینه های مختلف و تنظیمات نور ارائه شده است.

Mockup پوستر خیابان رایگان

این مدل مناسب برای نشان دادن طرح های پوستر شما در یک محیط شهری و شهری مناسب است. این الگو با وضوح 4000 x 3000 ارائه شده است و بارگیری آن رایگان است.

رایگان پوستر خلاقانه

این مدل طراحی پوستر زیبا و حداقل و مدرن به شما امکان می دهد تا طراحی های خود را در یک محیط خلاقانه در منزل به نمایش بگذارید. این یک فایل PSD کاملاً لایه دار با اشیاء هوشمند است.

این الگو شامل مجموعه ای از 10 مدل آماده سازی پوستر است. این امکان را به شما می دهد تا کار خود را از طریق یک محیط فوتورالیستی به نمایش بگذارید که باعث می شود طرح های شما از همیشه واقعی تر به نظر برسند.

این الگویی است که به طور خاص برای پوسترهای A3 طراحی شده است. این طرح در 2 طرح ارائه شده است که هر دو مورد به راحتی قابل تنظیم هستند تا حداکثر 3 طرح پوستر را نشان دهند.

یک پوستر زیبا که می توانید از آن برای تظاهرات ، نمایش ، تبلیغات و موارد دیگر استفاده کنید. این قالب شامل 4 طرح ماکپ با پس زمینه های هوشمند و دستورالعمل های ویدئویی برای شخصی سازی هر مدل است.

آیا می خواهید ببینید طراحی پوستر شما در ایستگاه اتوبوس ، یک پایه یا یک دیوار چگونه خواهد بود؟ این بسته ماکاپ به شما در این زمینه کمک می کند. این قالب با 12 مدل ماکی با زمینه های مختلف ارائه شده است.

مجموعه ای از طراحی های قالب پوستر حرفه ای با پس زمینه های قابل تغییر. همچنین به شما امکان می دهد کابل ها را روشن یا خاموش کنید ، تأمل کنید و رنگ passepartout را تنظیم کنید. این الگو شامل 9 طرح مسخره است.

قاب پوستر رایگان قالب PSD

یک طرح پوکر رایگان با یک محیط مینیمالیستی. می توانید به راحتی این الگو را ویرایش کنید تا طرح خود را با استفاده از لایه های شی هوشمند در پرونده PSD قرار دهید.

پوستر و پخش رایگان کامپیوتر

این مدل پوکر رایگان نیز با یک مدل لپ تاپ درست در کنار آن ارائه می شود. برای نمایش طرح های شما به روش های مختلف مناسب است. این برای استفاده شخصی و تجاری رایگان است.

این یک سازنده منحصر به فرد مسخره است که مجموعه ای از مدل های مختلف با اشیاء متحرک را در خود جای داده است ، که می توانید به راحتی آنرا مرتب کنید تا بتوانید مدل اصلی خود را بسازید تا از طراحی پوستر خود استفاده کنید

یک الگوی استهزاء دو به یک که برای نمایش هر دو بنر بزرگ و پوستر در اختیار شما قرار می گیرد. این شامل 9 مدل مختلف با وضوح بالا با زمینه های خارج از منزل و خارج از منزل است.

این الگویی است که به ویژه برای تصویرگران و طراحان برندسازی طراحی شده است. این مجموعه 11 مجموعه را با زمینه های گالری نمایشگاه عکس در زوایای مختلف و تنظیمات نور ارائه می دهد.

قالب ایده آل مناسب برای نمایش یک پروژه برندسازی کامل. 10 مدل مختلف در این الگو به شما امکان می دهد تا تمام طرح های خود از جمله پوستر و بنر را در پس زمینه های مختلف به نمایش بگذارید.

و بسته بندی قالب همه در یک است که همراه با مدل های طراحی پوستر ، آرم ها و بروشورها. این شامل 6 مدل با صحنه های مختلف و اشیاء هوشمند قابل ویرایش است.

این الگوی مدل سازی چیزی جز دیوار آجری سفید زیبا ندارد. که به شما امکان می دهد توجه بیشتری به طراحی پوستر خود داشته باشید. با قرار دادن طرح های پوستر خود ، می توانید به راحتی با یک کلیک ویرایش کنید.

این الگو دارای یک فضای خلاق با یک میز پر از اشیاء هنری و صنایع دستی است. این ایده آل برای نشان دادن طرح های پوستر هنری و خلاقانه خود به سبک است. این قالب برای بارگیری نیز رایگان است.

طرح پوستر خود را در یک محیط اداری به نمایش بگذارید. این قالب دارای 6 مدل منحصر به فرد با محیط های اداری طراحی خلاق نوری است. قالب ها به طور کامل در لایه ها نیز سازماندهی شده اند.

مجموعه ای از قالب های حرفه ای مسخره با یک صفحه نمایش سه بعدی تمیز برای به نمایش گذاشتن انواع مختلف پوسترهای خود در یک محیط نمایشگاه. این شامل 10 طرح مختلف ساختاری است.

مدل های زیبا در این بسته قالب برای نمایش نه تنها پوستر بلکه همچنین برای عکس ها ، تصاویر و سایر موارد ایده آل هستند. 20 مدل تهیه شده در بسته نرم افزاری در پرونده های PSD و JPG موجود است.

این به نظر می رسد یک طرح مناسب برای نمایش پوسترهای منظره شما. این قالب شامل 10 مدل منحصر به فرد با محیط مترو با نمای ایستگاه ، نمای بیرونی ، صفحه نمایش سکو و موارد دیگر می باشد.

مجموعه ای از الگوهای مسخره برای نمایش پوسترها در یک محیط اداری. این بسته با 8 مدل مختلف به راحتی قابل ویرایش با زمینه های با وضوح بالا برای نمایش پوستر در اندازه های مختلف ارائه می شود.

پوسترهای خود را در یک محیط کافی شاپ با استفاده از این الگوی مسخره نشان دهید. این شامل 9 مدل مختلف با روشنایی کاغذ قابل تنظیم و بازتاب های واقع بینانه برای نمایش پوسترها و تصاویر شماست.

یکی دیگر از الگوهای خیره کننده نمایشگاه گالری نمایشگاه که شامل 11 مدل واقعی با صحنه های مختلف است. ایده آل برای پوسترها ، عکس ها و تصاویر خود.

حتی اگر این الگوی طراحی برای نمایش نقاشی ها طراحی شده باشد ، برای ارائه طرح های پوستر شما نیز ایده آل است. این مجموعه با 9 الگوی زیبا و مسخره همراه است.

طرح های پوستر خود را به گونه ای نشان دهید که گویی با استفاده از این الگوی mockup روی پارچه نقاشی شده اند ، که شامل 7 مدل مختلف فتوئورالیستی با تنظیمات مختلف پس زمینه است.

مجموعه ای از 2 مدل پوستر منحصر به فرد که باعث می شود طرح های شما گویا بر روی یک جعبه فندک ارسال شوند این الگو شامل یک عکسبرداری تک ضرب در دو زاویه مختلف است.

یک تصویر زمینه پوستر دیگر با یک زمینه پس زمینه شهری. این قالب با 13 طرح مسخره با لایه های سازمان یافته و گزینه اضافه کردن و ویرایش لاک انتخابی در دسترس است.

یک الگوی قاب تصویر قاب زیبا ، که می توانید از آن برای نمایش الگوهای پوستر خود نیز استفاده کنید. این برنامه دارای 4 پرونده مسخره با پس زمینه های نوری و اشیاء هوشمند است.

بهترین حالت برای نمایش چندین طرح پوستر به طور هم زمان ، این مدل ساختاری دارای تعدادی فریم پوستر مختلف است و شامل 7 مدل با تنظیمات مختلف است.

یک الگوی مدرن پوکر پوستر که برای نمایش پوسترهای A2 طراحی شده است. اما ، با پوسترهای A0 ، A2 ، A4 ، A6 نیز سازگار است. قالب همراه با 4 مدل موکاپ است.

این بسته قالب شامل 8 مدل مختلف پوستر است که از عکسهای واقعی ایجاد شده است. هر مدل را برای سفارشی سازی آسان از اشیاء هوشمند ساخته شده و همچنین از روشنایی کاغذ قابل تنظیم نیز برخوردار است.

مجموعه ای از قاب های پوستر با طراحی مینیمالیستی و زمینه ای برای نمایش پوسترهای A3. این عکس های واقعی با بازتاب های واقع بینانه است.

5 نکته برای طراحی پوستر مدرن

هنگام طراحی یک پوستر مدرن ، باید یک ساختار مناسب را دنبال کنید تا هم خلاقانه و هم حرفه ای به نظر برسد. این نکات به شما در رسیدن به آن هدف کمک می کند.

1. یک سبک پوستر را انتخاب کنید که با برند شما مطابقت داشته باشد

این که آیا شما در حال طراحی بر روی یک آژانس خلاق ، یک برند تجاری و یا تبلیغ یک فیلم هستید ، پوسترها دارای سبک طراحی منحصر به فرد خود هستند ، از طرح های پوستر پرنعمت گرفته تا پوسترهای مینیمالیستی ، پوسترهای آینده نگر و موارد دیگر.

الگوی پوستر فوتبال

قبل از شروع طراحی پوستر خود ، به دنبال الهام گرفتن باشید تا سبکی از طراحی مناسب را پیدا کنید که مطابق با نام تجاری ، صنعت و مخاطبان مورد نظر شما باشد.

2. با چیدمان محتوای پوستر خلاقیت کسب کنید

برخلاف اکثر انواع دیگر چاپها ، لازم نیست هنگام طراحی پوستر از یک ساختار خاص پیروی کنید. هنگام قرار دادن عنوان پوستر ، تصاویر و فراخوانی اقدامات در طراحی پوستر می توانید به همان اندازه که دوست دارید خلاق شوید.

پوستر فروش خلاق

با این حال ، بسته به صنعت و مخاطبی که هدف شما قرار دارد ، باید از خلاقیت بیش از حد خودداری کنید و سعی کنید از طرح هایی پیروی کنید که با سایر طرح های طاقچه شما سازگار باشد.

3. از فونت های پوستر حرفه ای استفاده کنید

انتخاب یک فونت عالی برای عناوین پوستر یکی از مهمترین تصمیمی است که باید اتخاذ کنید. یک فونت پوستر باید به اندازه کافی بزرگ باشد تا عناوین را از فاصله دور مشاهده کنید ، باید با مارک شما مطابقت داشته باشد ، همچنین باید پوستر شما را از بین بیندازد.

قالب پوستر رقص شکستن

مگر اینکه پوستری را برای یک شرکت شرکتی یا یک برند لوکس طراحی کنید ، از یک فونت sans-serif خلاق و جذاب برای عناوین پوستر استفاده کنید. و از یک فونت به راحتی قابل خواندن برای زیرنویس ها و پاراگراف ها استفاده کنید.

4. تصاویر بزرگ و تصاویر را اضافه کنید

پوسترها به ندرت شامل چندین تصویر هستند. بیشتر پوسترها در اطراف یک تصویر واحد یا تصاویر طراحی شده اند. یا از ترکیبی از تصاویر متعدد مانند پوسترهای فیلم مارول استفاده می کند.

الگوی پوستر جشنواره رویدادهای موسیقی

هنگام طراحی پوستر می توانید همان استراتژی را دنبال کنید. سعی کنید طرح و مطالب خود را در اطراف یک تصویر بزرگ یا یک تصویر ترسیم کنید.

5- در نظر بگیرید که چگونه و از کجا پوستر شما استفاده خواهد شد

پوسترها به روشهای مختلفی استفاده می شوند. در نظر بگیرید که پوسترهای شما چگونه و در کجا مورد استفاده قرار می گیرد و برای چه منظوری استفاده می شود آیا شما در حال طراحی پوستری هستید که در مهدکودک نمایش داده شود؟ آیا قرار است در داخل بازار یا ایستگاه مترو نمایش داده شود؟ اندازه فونت ، استفاده از رنگ و طرح را متناسب با آن تنظیم کنید.

پوستر رویداد پاییز

همچنین به این فکر کنید که چگونه پوستر شما چاپ می شود و از چه نوع کاغذی برای چاپ آن استفاده می شود زیرا می تواند بر رنگ ها و کیفیت طراحی کلی پوستر تأثیر بگذارد.

به دنبال استهزا های بیشتر هستید؟ سپس حتماً از مجموعه بسته های ماکاپ پرنعمت و مجموعه الگوهای ثابت ما دیدن کنید.Source link

آموزش طراحی سایت

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “30+ بهترین الگوهای پوکر Mockup 2020”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *