30+ بهترین بافتهای پس زمینه آبرنگ


استفاده از زمینه ها و بافت های آبرنگ ، با جلوه نقاشی با آبرنگ ، روشی است که باعث تعجب دنیای طراحی شده است. این پس زمینه های منحصر به فرد و رنگارنگ می تواند به زیبایی با تایپوگرافی و عناصر طراحی ساده کار کند تا به هر طرحی جذابیت خاصی نشان دهد.

پیش زمینه بخش مهمی از هر پروژه طراحی است. طراحی وب سایت ، برنامه ، گرافیک یا حتی نمایش به صورت اسلاید ، پیش زمینه بنیادی است که به شما در برجسته کردن محتوای اصلی یک طرح کمک می کند. به همین دلیل باید در انتخاب پس زمینه برای طرح های خود همیشه مراقب باشید.

برای اینکه به شما نشان دهیم این پس زمینه ها چقدر عالی به نظر می رسند ، ما مجموعه ای از بهترین پس زمینه های آبرنگ و بافت هایی را که می توانید برای انواع مختلف پروژه ها استفاده کنید ، دستگیر کرده ایم – همه اینها را می توان در پروژه های خود بارگیری و استفاده کرد!

1 میلیون + بافت پس زمینه ، الگوهای و بردارها با بارگیری نامحدود

هزاران متن پس زمینه خیره کننده را برای وب سایت ها و ارائه ها ، بافت ها ، بردارها و دارایی های طراحی با عضویت Envato Elements بارگیری کنید. این کار با 16 دلار در ماه شروع می شود و دسترسی نامحدودی به کتابخانه در حال رشد با بیش از 1400،000 قالب طراحی ، مضامین ، عکس ها ، گرافیک ها و موارد دیگر به شما امکان می دهد.

بافتهای پس زمینه را کاوش کنید

انتخاب برتر

8 زمینه رنگارنگ آبرنگ

این بسته نرم افزاری با داشتن 8 زمینه مختلف با بافت های آبرنگ خلاقانه و رنگارنگ ، به شما این امکان را می دهد تا به طراحی های خود جلوه ای اصیل تری بدهید.

زمینه های این بسته با فرمت JPG با وضوح 2300 00 3500 در دسترس هستند.

چرا این یک انتخاب برتر است

ترکیب طبیعی رنگهای زیبا و بافت واقع گرایانه همان چیزی است که باعث می شود این مجموعه از پس زمینه های آبرنگ از بین جمعیت خارج شود. این یک انتخاب عالی برای طراحی های خلاقانه و حرفه ای مانند زمینه های وب سایت و برنامه ها و همچنین طرح های کارت تبریک است.

زمینه های آبرنگ آبی

این بسته نرم افزاری با 30 بافت پس زمینه آبرنگ منحصر به فرد همراه با طرح های خلاقانه آبرنگ همراه با رنگ آبی طبیعی همراه است. آنها برای طراحی زمینه برای وب سایت ها ، رسانه های اجتماعی ، کارت های تبریک و موارد دیگر ایده آل هستند.

30 زمینه معاصر آبرنگ

زمینه های موجود در این بسته ترکیبی از رنگ های غیر معمول معاصر است که آنها را به گزینه ای مناسب برای استفاده با پروژه های لوکس و سطح بالا تبدیل می کند. این بسته شامل 30 بافت مختلف با وضوح 6000 x 4000 است.

55 زمینه آبرنگ حداقلی

مجموعه ای عظیم از 55 زمینه مختلف آبرنگ. این بسته نرم افزاری شامل سبک های مختلف بافت های آبرنگ با طرح های مینیمالیستی است. آنها در پرونده های JPG با وضوح 3000 * 2000 در دسترس هستند.

پس زمینه های آبرنگ چکیده با دست

این بسته نرم افزاری مجموعه ای از زمینه های بی نظیر آبرنگ را شامل می شود که دارای بافت هایی با دست هستند که برخلاف هر بافت دیگری در لیست ما قرار دارند. این ویژگی 7 بافت مختلف در پرونده های JPG با وضوح بالا دارد.

بافت پس زمینه آبرنگ رایگان

این بافت آبرنگ رایگان دارای یک طراحی خلاقانه و دستی است که با کارت پستال خلاقیت و طرح های پس زمینه رسانه های اجتماعی شما کاملاً مطابقت خواهد داشت.

10 بافت آبرنگ رایگان

دسته ای از بافت های آبرنگ رایگان. این بسته مجهز به 10 بافت پس زمینه مختلف است که در رزولوشن 3840 x 2160 موجود است. می توانید از آنها برای طراحی انواع پیش زمینه برای پروژه های رسانه چاپی و دیجیتال استفاده کنید.

زمینه های بافت آبرنگ حداقلی

اگر به دنبال یک پس زمینه بافت آبرنگ حداقلی هستید ، این بسته نرم افزاری نه یکی ، نه دو ، بلکه 6 زمینه را برای شما انتخاب می کند. این مجموعه مجموعه ای از زمینه های با طرح های مینیمالیستی و خلاق را ارائه می دهد که برای سبک های مختلف پروژه های طراحی دیجیتال و چاپ مناسب است.

زمینه های آبرنگ زمستانی

مجموعه ای از زمینه های آبرنگ با زمستان با موضوع زمستانی. این بسته شامل مجموعه ای از 12 پیش زمینه منحصر به فرد با رنگ های خفیف و خنک است که یک کریسمس مسیحی و زمستانی با مضمون ارائه می دهد.

15 رنگ آبرنگ رنگارنگ رایگان

این بسته نرم افزاری با 15 بافت مختلف پس زمینه آبرنگ همراه با طرح های رنگارنگ و معتبر آبرنگ ارائه شده است.

بافت ها در رزولوشن 6000 x 4000 موجود هستند و برای تهیه زمینه های مختلف برای انواع پروژه های طراحی خلاق مناسب هستند.

حتی اگر این بسته نرم افزاری قابل بارگیری باشد ، تصاویر پس زمینه در وضوح بالا و با تنوع گسترده ای از بافت و طرح های رنگارنگ موجود است. که باعث می شود این مجموعه از یک پس زمینه ارزشمند در میان منابع شما باشد.

بافتهای پس زمینه آبرنگ پر جنب و جوش

این مجموعه از زمینه های آبرنگ دارای طرح هایی با رنگ های مختلط و پر جنب و جوش است. این شامل 16 تصویر زمینه منحصر به فرد است که در پرونده های JPEG با وضوح 3000 x 2000 موجود است.

بافت های آبرنگ مات

بافتهای آبرنگ با رنگ مات غیر معمول در این بسته برای ایجاد زمینه هایی برای طرح های یکپارچهسازی با سیستمعامل و پرنعمت مناسب هستند. این شامل 10 پس زمینه منحصر به فرد در وضوح 3000 x 2000 است.

زمینه های آبرنگ جوهر طلایی 10

شما می توانید با استفاده از این بسته پس زمینه های آبرنگ همه چیز را از پس زمینه وب سایت گرفته تا پیش زمینه برنامه ، تصاویر زمینه ، پوشش رسانه های اجتماعی و موارد دیگر طراحی کنید. طراحی رنگ طلایی به پس زمینه های شما ظاهری بی نظیر نیز می بخشد.

بسته های بافتهای آبرنگ Grunge رایگان

زمینه های آبرنگ رایگان در این بسته نرم افزاری دارای یک سبک شیک grunge است که مطمئناً لمس منحصر به فردی به پروژه های طراحی شما خواهد کرد. دارای 10 زمینه با وضوح بالا است.

4 بافت آبرنگ نیم رنگ رایگان

مجموعه ای از بافت های پس زمینه آبرنگ خلاق با یک بافت نیمه تمام. این بسته شامل 4 بافت پس زمینه رایگان است که می توانید با پروژه های مختلف خلاقانه از آنها استفاده کنید.

زمینه های آب و رنگ های آبرنگ

این مجموعه از زمینه های آبرنگ دارای یک اثر منحصر به فرد مانند موج دار در آب است. این شامل 10 پس زمینه رنگارنگ با سبک های منحصر به فرد است. پس زمینه در پرونده های JPG با وضوح 5000 x 3333 موجود است.

زمینه های آبرنگ

مجموعه دیگری از پس زمینه های آبرنگ انتزاعی. استفاده از رنگ و طراحی این پس زمینه ها باعث می شود که بافت ها در آتش باشند. اینها به طرح های شما ظاهری واقعی می بخشد.

زمینه های بوم نقاشی شده مارمیال

این بسته شامل 10 زمینه بوم نقاشی نشده با آبرنگ است. طراحی غیر معمول این پس زمینه ها ، آنها را برای طراحی زمینه های وب سایت ، پس زمینه برنامه ها و جلد وبلاگ ، به ویژه برای مارک های مرتبط با فناوری ، مناسب می کند.

این دسته بزرگ از بافت های آبرنگ است که شامل دو نوع بافت است: یک بسته 32 رنگ آبرنگ و 32 بافت آبرنگ نئونی. تمام بافت ها با فرمت JPG به شما می آیند ، که به شما امکان می دهد از آنها در هر برنامه ای از جمله Photoshop و Sketch استفاده کنید.

5 زمینه چکیده رایگان زمینه های آبرنگ

مجموعه ای از بافت های پس زمینه آبرنگ رایگان که با الگوهای انتزاعی شیک همراه است. این بسته شامل 5 پیش زمینه مختلف با وضوح 4K است.

اگر طرفدار بافت نیستید ، می توانید به جای آن از این بسته زمینه های آبرنگ استفاده کنید. این بسته شامل 11 پس زمینه زیبا است که آماده استفاده به عنوان پیش زمینه در پروژه های شما هستند. پس زمینه ها در پرونده های JPG با وضوح 3000 * 2000 در دسترس هستند.

مجموعه ای بی نظیر از بافت های آبرنگ که با ترکیبی از نقاشی های آبرنگ و تکنیک های جسورانه جسورانه ایجاد شده است. این بسته با 8 رنگ آبرنگ انتزاعی رنگارنگ و عجیب و غریب برای ایجاد زمینه های منحصر به فرد خود ارائه می شود.

مجموعه ای از زمینه های آبرنگ زرق و برق دار که از کیهان ستاره ای زیبا تقلید می کنند. این بسته شامل 7 بافت بی نظیر آبرنگ با وضوح 3000 x 2000 است. می توانید این بسته را به صورت رایگان بارگیری کنید. اگرچه ، هنگام استفاده از آن در پروژه های خود ، باید به نویسنده آن اعتماد کنید.

استفاده از رنگ های سبک و آرامش بخش در این بافت های آبرنگ باعث می شود تا آنها برای ایجاد زمینه هایی با احساس انرژی طبیعی مناسب تر شوند. این بسته شامل 12 طرح مختلف در پرونده های JPG با کیفیت چاپ است.

این بسته ترکیبی از 30 گرادیان و 15 بافت بوم آبرنگ است که با الهام از غروب خورشید و طلوع آفتاب ایجاد شده است. هر بافت موجود در این بسته به صورت فایلهای PSD لایه بندی شده قرار می گیرد که گزینه های طراحی بیشتری را برای انتخاب به شما می دهد.

استفاده از پس زمینه آبرنگ همیشه لازم نیست که بسیار رنگارنگ باشد. برای ایجاد زمینه ای ظریف تر و تیره با جلوه آبرنگ می توانید از این بسته بافت استفاده کنید. این بسته شامل 24 الگوی مختلف با وضوح 2400 3000 3000 است.

بسته دیگری از بافت های آبرنگ رایگان. اگرچه آنها اولین بافت نویسنده هستند ، اما به نظر پدیدارآمیز هستند. این بسته شامل 4 بافت منحصر به فرد است که می توانید به صورت رایگان از آنها استفاده کنید. اعتبار معتبر لازم نیست

این بسته با زمینه های زمستانی با آبرنگ با زمستان است. اگر روی طراحی وب سایت ، طراحی کارت یا طرح تبلیغاتی تبلیغاتی مربوط به کریسمس یا سال جدید کار می کنید ، این پیش زمینه ها مفید خواهند بود. این شامل 10 زمینه مختلف است.

مجموعه ای از 30 بافت مختلف با آبرنگ با رنگ های مختلف که دارای تم رنگی آبی جذاب است. این بافت ها به شما کمک می کنند زمینه های کاملی را برای وب سایت ها ، کارت های تبریک و سایر طرح های چاپی و دیجیتال ایجاد کنید. این بسته شامل 18 بافت آبرنگ ، 7 مقاله آبرنگ و 5 الگوی راه راه آبرنگ است.

هیچ رنگی از این نیست. زمینه های آبرنگ موجود در این بسته آنقدر رنگارنگ است که فوراً توجه هر کسی را به خود جلب می کند. آنها برای ایجاد زمینه هایی برای یک وب سایت خلاق یا یک پروژه مرتبط با کودکان مناسب هستند. این بسته شامل 10 پس زمینه منحصر به فرد در پرونده های JPG است.

بافت های پس زمینه آبرنگ در این بسته از طراحی کمی شسته شده برخوردار هستند که باعث می شود آنها را برای یک طرح پرنعمت یا یکپارچهسازی با سیستمعامل کامل کنید. این مجموعه با 5 طرح بافت مختلف ارائه شده است که می توانید به طور رایگان با پروژه های شخصی یا تجاری خود استفاده کنید.

شما تصمیم می گیرید که آیا این پس زمینه ها تصاویر واقعی هستند که توسط تلسکوپ هابل گرفته شده یا با نقاشی های آبرنگ ایجاد شده اند ، زمان سختی خواهید داشت. آنها خوب هستند این بسته پس زمینه با آبرنگ با فضا شامل 10 گرافیک خیره کننده است که برای انواع پروژه های طراحی مناسب است.

مجموعه دیگری از زمینه های آبرنگ حرفه ای با نقاشی های دست ساز. این بسته نرم افزاری دارای 10 زمینه بی نظیر با وضوح 6000 x 4000 است. طراحی های منحصر به فرد این پس زمینه ها باعث می شود وب سایت ها و ارائه های شما از جمعیت متمایز شود.

اگر طرفدار پیش زمینه های الگویی هستید ، این دسته از الگوهای آبرنگ مفید خواهد بود. این بسته شامل 6 الگوی آبرنگ بدون درز در 3 طرح مختلف است که می توانید از آنها برای ایجاد زمینه های عالی ، مرزها ، جلوه ها یا حتی چاپ روی تی شرت و لیوان استفاده کنید. به هر حال ، این برنامه رایگان است!

یک بسته نادر از زمینه های آبرنگ با یک اثر دوتایی. این پس زمینه ها برای ایجاد تبلیغات ، بیلبورد و سایر طرح های چاپی مناسب هستند. این شامل 11 پس زمینه مختلف با چندین نوع طرح و رنگ است.

جلوه منحصر به فرد grunge که در این زمینه ها به چشم می خورد ، مطمئناً آنها را به نوعی تبدیل می کند. دشوار است که بگوییم آیا اینها در واقع نقاشی های آبرنگ هستند یا خیر. این بسته شامل 10 پس زمینه انتزاعی منحصر به فرد با اثر گرانج است. آنها حتی به عنوان پس زمینه دسک تاپ شما عالی به نظر می رسند.

این مجموعه بزرگ پس زمینه های آبرنگ است که شامل 48 زمینه مختلف از نقاشی های آبرنگ است. این پیش زمینه ها با الهام از چهار فصل بهار ، تابستان ، پاییز و زمستان طراحی شده اند. این بسته همچنین شامل 6 پس زمینه جایزه نیز هست.

بسته ای از 12 زمینه آبرنگ منحصر به فرد با طراحی و رنگ غیر معمول. این پس زمینه ها برای ایجاد زمینه هایی برای نمایش اسلایدها و مدل های آرم بهترین هستند. پرونده ها با فرمت JPG با وضوح 3000 * 2500 در دسترس هستند.

بافت های آبرنگ موجود در این بسته دارای یک طرح رنگ طبیعی است. آنها برای ایجاد کارت پستال ، تبلیغات ، پس زمینه و موارد دیگر عالی هستند. این شامل 6 پس زمینه منحصر به فرد در اندازه های بزرگ است.

این مجموعه عظیم از بافت های آبرنگ است. این شامل 145 بافت و شکل آبرنگ است. شما می توانید از آنها برای ایجاد زمینه های منحصر به فرد خود استفاده کنید و یا حتی جلوه های جالبی از آبرنگ را به متن ، شکل ها و طرح های خود اضافه کنید.

همچنین ، از مجموعه ما از بهترین بافتهای پس زمینه چند ضلعی برای زمینه ها و بافت های بیشتر ، با لبه ای زاویه دار و قیمت بیشتر دیدن کنید!Source link

طراحی سایت

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “30+ بهترین بافتهای پس زمینه آبرنگ”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *