30+ بهترین فونت های پرنعمت | طراحی شیک


قلمهای پرنعمت ، ظاهری بی موقع و خاص به طرحی اضافه می کنند که با هر قلم دیگری امکان پذیر نیست. این یکی از دلایلی است که مارک های محبوب مانند هارلی دیویدسون و دلار آمریکا ریش تراش هنوز از طرح های برندهای زیبا در طراحی برند خود استفاده می کنند.

در این مجموعه ، ما تعدادی از بهترین فونت های پرنعمت را که می توانید از آنها استفاده کنید برای اضافه کردن همان ظاهر زیبا و کلاسیک به طراحی های خود ارائه می دهیم. این فونت ها به خصوص برای طرح های مختلف برندسازی لوکس ، برچسب محصول ، بسته بندی ، طراحی آرم و موارد دیگر مناسب هستند.

این پست ترکیبی از فونت های پرنعمت را با طراحی های حداقل و تزئینی پوشش می دهد. نگاهی بیندازید و ببینید که آیا می توانید برای پروژه طراحی خود یک فونت پرنعمت پیدا کنید (و حتما نکات ما را برای انتخاب یک فونت پرنعمت نیز بررسی کنید!)

انتخاب برتر

Roister - قلم پرنعمت خلاق

Roister یک قلم زیبا است که با یک طراحی واقعا پرنعمت ارائه می شود و به راحتی تابلوهای تبلیغاتی و پوسترهایی را از اوایل دهه 1960 یادآوری می کند. برای طراحی لوگوها ، برچسب ها و بنرها برای مشاغل مختلف بسیار مناسب است.

قلم در 2 سبک مختلف شامل طرح های منظم و خشن ارائه می شود. همچنین شامل تعداد زیادی پیوند و مجموعه سبک نیز هست.

چرا این یک انتخاب برتر است

در حالی که بسیاری از فونت های پرنعمت پرنعمت موجود در لیست ما وجود دارد ، این قلم به خاطر ظاهری زیبا و قدیمی که از ظرافت و نقوش طراحی های پرنعمت برخوردار است ، توجه ما را به خود جلب کرده است.

فونت های پرنعمت شجاع Rumble

شجاع Rumble یک فونت پرنعمت پرنعمت با لمس ظاهر و سبک عصر ویکتوریا است. این که آیا شما روی پوستر ، نشان یا طرح آرم کار می کنید ، این فونت برای نمای بی نظیر به طرح های شما مناسب است. قلم در 3 سبک مختلف شامل سریف ، اسکریپت ، و dingbat و همچنین 7 وزن مختلف فونت ارائه می شود.

نوع چاپی The Huntsman Script Vintage

فقط با نگاهی به تصویر مسخره می بینید که این فونت گزینه مناسبی برای طراحی نشان ها و برچسب های پرنعمت است. این مجموعه ای از 4 فونت است که همراه با اسکریپت هایی با شکل های معمولی ، متوسط ​​، جسورانه و بدون حروف برجسته گرد است. این برنامه همچنین شامل تعداد زیادی جایگزین و ضرب و شتم است.

شنبه عزیز - قلم یکپارچهسازی با سیستمعامل

این قلم خلاق دارای یک طراحی ترکیبی از عناصر پرنعمت و یکپارچهسازی با سیستمعامل است که شما را به یاد طرح های شیک از دهه 1980 می اندازد. این مجموعه با مجموعه ای از شخصیت های سبک قلم مو و همراه با ضربه ها ، متناوب های سبک و سایر موارد ارائه می شود.

برادلی - قلم پرنعمت پرنعمت

Brotherly یک فونت پرنعمت سرگرم کننده و خلاق است که در 3 وزن مختلف ارائه می شود و دارای طرح های منظم ، جسورانه و خشن است. قلم مناسب برای طرح های کودکان و همچنین مشاغل و طرح های دیگر مناسب است.

تمادجو - قلم پرنعمت زیبا

طراحی سبک ویکتوریایی از این فونت ، زیبایی خاصی به آن می بخشد و آن را به یک انتخاب عالی برای ساخت آرم ، نشان ، نشان و پوستر مربوط به مارک های لوکس و پرمحتوا تبدیل می کند.

Bujole - فونت پرنعمت پرنعمت رایگان

این فونت رایگان با طراحی سرگرم کننده و دمدمی مناسب برای ساخت انواع طرح های گاه به گاه برای پوسترها ، آگهی ها و رسانه های اجتماعی مناسب است. این مدل در 3 سبک مختلف طراحی شده است و شما می توانید از آن به صورت رایگان با پروژه های شخصی استفاده کنید.

Etherion - فونت نمایش پرنعمت رایگان

Etherion یک قلم پرنعمت پرنعمت است که برای ساختن طرح های حرفه ای و تجاری ایده آل است. فونت برای استفاده با پروژه های شخصی شما رایگان است و شامل حروف بزرگ و حروف کوچک نیز می شود.

Almeda - قلم پرنعمت مدرن

اگر در حال کار بر روی یک آرم یا طراحی نشان برای یک لوکس یا یک مارک مد هستید ، این قلم به شما کمک می کند تا طرحی را ایجاد کنید که از بین جمع باشد. این برنامه دارای حروف بزرگ و حروف کوچک است و همچنین پشتیبانی چند زبانه نیز دارد.

مجموعه قلم های پرنعمت Gibsons

گیبسون مجموعه ای از قلم های پرنعمت است که دارای طراحی بلند و باریک است. بسته نرم افزاری شامل 20 نوع نوع مختلف در 4 سبک مختلف و وزن های مختلف قلم و سبک های مختلف است. این قلم برای انواع مارک و طراحی های حرفه ای مناسب است.

شمال غربی - خانواده نوع مدرن پرنعمت

ظاهر مدرن – پرنعمت یک روند محبوب در طراحی های دیجیتال و چاپ است. این فونت برای کسانی از شما که به دنبال پیروی از همین روند در طراحی های شما هستند ، انتخاب خوبی است. این یک فونت تمام کلاه است که به سبک های متنوع و گرد و منظم ارائه می شود.

Bignord - Typeface پرنعمت

Bignord یک فونت پرنعمت جسورانه و جذاب است که دارای طراحیی شیک است و شما را به یاد فونت های بکار رفته در پوسترها و بنرهای تئاتر می اندازد. قلم در 5 سبک مختلف و مجموعه جایزه ای از زیور آلات و فایل های کتابخانه ای براش پرنعمت ارائه می شود. با استفاده از این بسته نرم افزاری ، می توانید دقیقاً مانند نمونه هایی که در مدل دیده می شود ، طراحی کنید.

اجباری - فونت Duo پرنعمت

اجباری مجموعه ای از دو قلم پرنعمت است که دارای طرح های منحصر به فرد با بافت خشن است. این شامل فونت های بدون سرنشین و اسکریپت است که برای تهیه نشان های با موضوع پرنعمت ، آرم ها و حتی عناوین پوستر بزرگ ایده آل است.

فونت پرنعمت geratis

این فونت رایگان با مجموعه ای از نامه های کلاه متناسب است که مناسب برای طراحی عناوین برای پوسترها و هدر وب سایت است. فونت برای استفاده با پروژه های شخصی و تجاری کاملاً رایگان است.

Voyager - فونت خلاق رایگان خلاق

یک فونت پرنعمت کامل تمام کلاه با طراحی الهام گرفته از طرح های پرنعمت و سفر فضایی. همراه با حروف و اعداد چند زبانه نیز هست. استفاده از پروژه های شخصی رایگان است.

قلم پرنعمت Ronies

این فونت با ظاهری پررنگ و پر رنگ و با ترکیبی از طراحی خشن همراه است. این شامل وزن های مختلف است و قلم مناسب برای طراحی عناوین جلب توجه ، عناوین ، هدر وب سایت ، پوستر و موارد دیگر بسیار مناسب است.

Kohm - قلم پرنعمت

Kohn یک فونت پرنعمت منحصر به فرد با طراحی خاص خود است. نکته جالب در مورد این قلم این است که حتی اگر دارای یک طراحی پر زرق و برق ، اما حتی با مارک های مدرن و طراحی های جدید راه اندازی می شود ، به خصوص در مورد طراحی بسته بندی و برچسب ها.

MacLaurent - فونت نمایش پرنعمت

این یک قلم واقعاً پرنعمت است که طرحی با الهام از تایپوگرافی مورد استفاده در اوایل دهه 1900 را نشان می دهد. اگر روی طراحی مارک تجاری ، پوستر یا حتی کارت تبریک کار می کنید ، این قلم پرنعمت به شما کمک می کند تا جلوه ای بی نظیر به کل طراحی خود اضافه کنید. همچنین با شخصیت های سبک و پیوندهای مختلفی همراه است.

Savaro - نوع زیبا پرنعمت پرنعمت

ساوارو یک فونت پرنعمت مدرن است که از طراحی زیبا برخوردار است. قلم در 2 سبک به شما می آید – منظم و همراه با ترکیبی از متناوب ، شخصیت های سبکی و ضربات. برای طرح های لوکس مرتبط با مارک مناسب ترین است.

Wolder - Typeface پرنعمت دست ساز

Wolder یک فونت پرنعمت دست ساز خلاق است که طراحی منحصر به فردی دارد. این گوشی با طراحی تقریباً بافتی همراه است که این فونت را برای انتخاب پروژه های طراحی گاه به گاه و خلاقانه انتخاب عالی می کند. فونت شامل هر دو حروف بزرگ و حروف کوچک با علائم نگارشی است.

Hesland - فونت پرنعمت Sans-Serif رایگان

Hesland یک فونت vintage خلاق بدون sans-serif است که می توانید از آن برای طراحی نشان ها و علائم تجاری برای مارک های مدرن استفاده کنید. قلم در دو سبک اسکریپت و sans-serif نیز موجود است.

The Blendhes - فونت پرنعمت رایگان

با الهام از آرم های مدرسه قدیمی از بیس بال ، این فونت رایگان برای ساخت آرم و نشان های خلاق ، به خصوص برای مارک های مربوط به ورزش مناسب است. می توانید با استفاده از پروژه های شخصی از آن به صورت رایگان استفاده کنید.

قهوه ای - قلم تم Vintage

این فونت با ظاهری پرنعمت و پرنعمت همراه با طراحی تمیز و جسورانه همراه است. این یک قلم تمام کلاه است که شامل بسیاری از شخصیت های سبک ، جایگزین ها و پیوندها است. فونت با انواع طراحی های خلاقانه و حرفه ای بسیار عالی پیش خواهد رفت.

Fairwind - فونت مدرن

Fairwind یک فونت مدرن و با لمس طراحی پرنعمت است. قلم در سبک های معمولی و خشن به همراه کاراکترهای جایگزین ، گلیف ها و پشتیبانی چند زبانه در ساخت لوگوهای منحصر به فرد ، نشان ها و طرح های برچسب موجود است.

Moalang Pro - فونت و زیور آلات Vintage

یک فونت پرنعمت زیبا که دارای یک طراحی منحصر به فرد است و به شما امکان می دهد آرم ها ، نشان ها ، علائم و برچسب هایی را ایجاد کنید که از بین جمعیت برجسته باشد. این شامل هر دو حروف بزرگ و حروف کوچک و همچنین شخصیت های سبک ، متناوب و موارد دیگر می باشد.

Hillenberg - مجموعه فونت های پرنعمت

این مجموعه ای از قلم های پرنعمت است که با 10 نوع مختلف متفاوت با وزن و سبک های مختلف فونت ارائه می شود. همچنین شامل شخصیت های بزرگ و کوچک و همچنین پشتیبانی چند زبانه نیز می باشد.

Caringin - فونت خلاق پرنعمت

Caringin یک قلم پرنعمت پرنعمت است که برچسب بطری یا نشان تجاری برای الکل بسیار عالی به نظر می رسد. این فونت از طراحی سری های خلاقانه برخوردار است که هویت منحصر به فرد خود را دارد. همچنین با جایگزین های زیادی همراه است.

Shintia Script - قلم پرنعمت

یک فونت اسکریپت زیبا پرنعمت که می توانید برای طراحی نشان ها ، برچسب ها و آرم ها برای انواع مختلف مارک ها و محصولات استفاده کنید. فونت با کاراکترهای جایگزین و بیش از 240 گلیف همراه است.

Chivels - قلم پرنعمت اسکناس

Chivels یک قلم پرنعمت خلاق است که دارای یک طراحی شخصیتی بافتی است که باعث می شود حروف آن به نظر برسد که انگار آنها با اسکنه ها حک شده اند. آن را در 6 سبک مختلف از جمله نسخه رئوس مطالب به شما می آید.

Cairlinn - قلم پرنعمت زیبا

قلم پرنعمت Cairlinn دارای طراحی کلاسیک است که از تبلیغات قدیمی پرنعمت الهام گرفته است. این شامل دو سبک است: منظم و حرکتی با 300 گلیف ، متناوب سبک و پشتیبانی چند زبانه.

گتسبی - قلم پرنعمت ArtDeco

یک فونت دکو هنر واقعا پرنعمت با طراحی سری خلاق. این قلم در 5 سبک مختلف از جمله طرح های گرانج و نمای کلی ارائه می شود. قلم گزینه های ترکیبی زیادی برای تهیه نقاشی های گرافیکی منحصر به فرد به شما می دهد.

Phephe - فونت پرنعمت منحصر به فرد

این فونت با طراحی منحصر به فرد یکپارچهسازی با سیستمعامل ارائه شده است که آن را به نوعی تبدیل می کند. فونت برای طراحی پوستر سرگرم کننده ، هدر وب سایت ، بروشور و موارد دیگر بسیار مناسب است. در وزن سبک و قلم های جسورانه نیز وجود دارد.

5 نکته برای انتخاب یک قلم پرنعمت

مهم نیست که چه نوع پروژه ای را روی آن کار می کنید ، این نکات به شما کمک می کند تا یک فونت مناسب برای طراحی خود پیدا کنید.

1. یک طرح پرنعمت مرسوم ، مد روز پیدا کنید

فونت اسکریپت Boldka

پرنعمت مدرن این روزها روند طراحی کاملاً پرطرفداری در قلم ها است. طراحان از این روند با آمیختن عناصر مدرن با مضامین پرنعمت استفاده می کنند تا قلم های منحصر به فردی را با طراحی شخصیت ها ایجاد کنند که از بین مردم برجسته باشد. بسیاری از روندهای با موضوع پرنعمت دیگر که می توانید بکار بگیرید نیز وجود دارد. یکی را پیدا کنید که متناسب با پروژه شما باشد.

2. یک دوره پرنعمت را انتخاب کنید

موری - Typeface Display Art Art Deco

هنگام استفاده از طرح های پرنعمت ، می توانید در تاریخ بسیار به عقب برگردید تا از الهام بخشیدن به طراحی خود از جمله طرح های دوران ویکتوریایی به سبک های دکوراسیون هنری ، یکپارچهسازی با سیستمعامل ، اواسط قرن و بسیاری موارد دیگر پیدا کنید فونت هایی با طرح های الهام گرفته از همه این دوره ها را در لیست انتخاب شده ما پیدا خواهید کرد. حتماً یکی را انتخاب کنید که متناسب با طرح شما باشد.

3. از مخلوط کردن و مطابقت کردن نترسید

اسکریپت سبک Hipster و Sans Typeface

یافتن یک فونت مناسب برای جفت ارز شما می تواند یک روند دشوار باشد. اما ، می توانید از یک ترفند ساده برای انتخاب یک جفت فونت مناسب که مکمل یکدیگر است استفاده کنید. راه حل استفاده از ترکیبی از یک فونت serif و sans-serif است. تا زمانی که هر دو فونت طرح های پرنعمت داشته باشند ، مانند کره بادام زمینی و ژله به خوبی جفت می شوند.

4- خوانایی را در نظر بگیرید

Bros Rover - Classy Sans Serif

البته همیشه باید خوانندگان خود را در اولویت قرار دهید و به هر طریق ممکن روی بهبود تجربه کاربر متمرکز شوید. این مورد در مورد قلم ها نیز صدق می کند. بیشتر فونت های با مضمون پرنعمت دارای طرح های کاملاً پیچیده ای هستند که خواندن آنها به خصوص از راه دور سخت تر می شود. این موضوع را در هنگام انتخاب یک فونت پرنعمت برای طراحی خود به خاطر بسپارید.

5. نگاه بی موقع ایجاد کنید

مجموعه فونت Raighton

یکی از مزایای استفاده از طرح های پرنعمت این است که آنها هرگز از سبک خارج نمی شوند. با یک قلم پرنعمت ، شما می توانید یک ظاهر کلاسیک و بی موقع را ایجاد کنید که آزمایش زمان را تحمل کند. بنابراین یک فونت را انتخاب کنید که مربوط به مارک ، مخاطب و فرهنگ شما باشد تا بتوانید طرح های تاثیرگذار تری داشته باشید.

برای الهام بخشیدن بیشتر ، بهترین فونت های نامه نویسی و بهترین مجموعه های فونت های پوستر را بررسی کنید.Source link

شرکت طراحی سایت

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “30+ بهترین فونت های پرنعمت | طراحی شیک”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *