30+ بهترین فونت ها برای رزومه + نامه های جلد


نوشتن رزومه کامل یا نامه رویی ، به تفکر خلاقانه دقیق احتیاج دارد. و انتخاب یکی از بهترین فونت ها برای رزومه یا جلد نامه می تواند به کلمات شما کمک کند تا تأثیر بگذارند ، حرفه ای به نظر بیایند و از هم ایستادگی کنید!

البته ، فهرست از این اسناد چیز اصلی است. اما برای اینکه حرفه ای به نظر برسید ، باید طراحی رزومه یا جلد خود را با دقت در نظر بگیرید.

علاوه بر پیدا کردن الگوی رزومه مناسب برای نمایندگی خود ، انتخاب بهترین فونت برای رزومه و جلد خود یکی از مهمترین کارهایی است که نیاز به توجه دارد. این ممکن است تعیین کند که آیا شما به عنوان یک حرفه ای واقعی یا یک آماتور برخورد خواهید کرد (به خصوص برای هر موقعیت خلاق).

انواع مختلفی از قلم ها وجود دارد که می توانید برای طراحی یک رزومه یا جلد نامه آنها را انتخاب کنید. برای کمک به شما برای دستیابی به دفتر مرکزی ، مجموعه ای از بهترین فونت های رزومه و جلد نامه را برای شما کمک کردیم تا به شما در یافتن فونت مناسب برای طراحی خود کمک کنیم.

با درخواست شغلی خود موفق باشید!

1 میلیون + CV و رزومه قالب ، نامه های جلد + بیشتر

هزاران قالب رزومه ، نامه های جلد و بسیاری از عناصر طراحی دیگر را با عضویت ماهانه Envato Elements بارگیری کنید. از 16 دلار در ماه شروع می شود ، و دسترسی نامحدودی به کتابخانه در حال رشد با بیش از 1400،000 قالب ارائه ، فونت ، عکس ، گرافیک و موارد دیگر به شما امکان می دهد.

الگوهای رزومه را کاوش کنید

قلم امضای ملکه کهربا

این فونت امضای شیک ، نوع کاملی است که می توانید از آن برای ساختن عنوانی زیبا برای رزومه یا جلد خود استفاده کنید. همچنین انتخاب فونت بسیار خوبی برای نامگذاری شخصیت بیشتر است.

قلم امضاء شهرهای روستایی

Rustic Town یک قلم امضای ظریف دیگر است که می توانید با استفاده از رزومه خود از خلاقیت عنوان و سرصفحه خود استفاده کنید. فونت شامل حروف بزرگ و کوچک است.

قلم Zayley Serif Serif Font

Zayley یک فونت سری مدرن است که از طراحی لوکس رده بالایی برخوردار است. این ایده آل برای تهیه رزومه های حرفه ای برای موقعیت های شرکتی است. در حالی که قلم در همه کلاه ها عالی به نظر می رسد ، شامل حروف کوچک با پشتیبانی چند زبانه است.

تایپ هندسی VISIA Duo

اگر به دنبال یک دسته کوچک موسیقی جوی منحصر به فرد برای استفاده در طراحی رزومه خلاق خود هستید ، این قلم مفید خواهد بود. این شامل طرح های طبیعی و متنوع با حروف متن می باشد که می توانید از آنها برای تهیه عنوان و متن در رزومه کاری و حروف جلوی خود استفاده کنید.

بسته خانواده فونت کارولین دوو

Carolin Duo دسته دیگری از قلم ها است که می توانید برای طراحی رزومه مدرن و پوشش حروف از آن استفاده کنید. این قلم به شکل های سریی و sif serif و همچنین در وزن های مختلف فونت آمده است.

قلم و تجارت شرکت Nordhead

Nordhead یک قلم حرفه ای است که برای طرح های تجاری و شرکتی طراحی شده است. این امر باعث می شود انتخاب خوبی برای کارهای رزومه کاری و نامه های پوششی جهت استفاده در مشاغل شرکتی انجام شود.

Adallyn - بسته خانواده فونت سریف

Adallyn یک خانواده قلم زیبا با فونت است که با 5 سبک مختلف از انواع مختلف از وزن معمولی تا حروف پررنگ و جسورانه ارائه می شود. همچنین دارای یک سبک منحصر به فرد از طراحی شخصیت است که به شما کمک می کند تا از جمعیت دور شوید.

حلوا - قلم گرد حرفه ای

این قلم با طراحی مینیمال و مدرن ارائه شده است که آن را برای استفاده با رزومه هایی که از یک روش طراحی گاه به گاه استفاده می کنند ، انتخاب بسیار خوبی می کند. فونت دارای حروف گرد با ظاهر شیک و خاص خود است.

SPOTNIK - قلم خلاق فوق العاده مدرن

Spotnik یک فونت با مضمون مدرن فضایی است که می توانید از آن برای تهیه رزومه های فوق مدرن برای استفاده در استارتاپ ها و آژانس های خلاق استفاده کنید. قلم در دو وزن مختلف وجود دارد که به شما امکان می دهد از آن برای هر دو عنوان و پاراگراف استفاده کنید.

Mallicot - قلم اسکریپت زیبا

Mallicot یک فونت اسکریپت زیبا است که از طراحی نامه ای روان و شیک برخوردار است. برای صنایع دستی رزومه برای متخصصان در صنایع خاص مانند مد ، طراحی و مارک های لوکس مناسب است.

خانواده قلم Zevida Sans Serif

Zevida خانواده ای از فونت های sif serif است که شامل وزن قلم از نازک تا معمولی و جسورانه است. هر دو حروف بزرگ و کوچک را شامل می شود.

قلم دست نوشته تابستانی

Summer یک فونت دستنویس منحصر به فرد است که می توانید برای استفاده از هدرها و عناوین موجود در رزومه های خود از آن استفاده کنید. این به خصوص با طراحی رزومه کاری شما برای افراد خلاق کاملاً متناسب خواهد بود.

خانواده قلم زیمرا سریف

زیمرا خانواده ای از فونت های سری است که هر دو حروف بزرگ و کوچک را در 5 وزن مختلف نشان می دهد. می توانید از این فونت برای طراحی هدرهای خلاق و همچنین متن متن استفاده کنید.

تمرکز Grotesk - هندسی Sans-Serif Typeface

Focus Grotesk یک فونت سری سری sans خلاق و مینیمالیستی است که دارای 10 نوع حروف شامل 5 وزن مختلف فونت و 5 نسخه ایتالیایی از وزن است. طراحی دستی فونت باعث می شود رزومه کاری و حروف جلوی شما نیز جذاب تر به نظر برسد.

مورتون - خانواده قلم گروتسکی

مورتون یکی دیگر از قلم های گروتسک ظریف است که از طراحی ساده و زیبایی برخوردار است. این طراحی از یک طراحی متراکم کلاسیک برخوردار است و در 9 وزن مختلف عرضه می شود تا هم عنوان رزومه شما و هم متن بدن متناسب باشد.

Camilie - خانواده قلم زیبا

Camilie یک خانواده قلم مدرن است که از طراحی نازک برخوردار است. این دستگاه با 5 وزن مختلف قلم اعم از ultralight به طور منظم و جسورانه ارائه می شود. همچنین از شخصیت های چند زبانه نیز پشتیبانی می کند.

LORIN - نوع هندسی مدرن

لورین یک فونت سری هندسی بدون sans است که دارای 4 وزن مختلف از جمله نور ، جسورانه و فوق العاده جسورانه است. فونت از یک طراحی زیبا و مدرن برخوردار است که برای طراحی انواع مختلف رزومه و حروف جلدی مناسب است.

Metrisch - قلم رزومه مدرن

Metrisch یک خانواده قلم فونت sif serif مدرن است که در 6 وزن مختلف قلم ایجاد می شود. این شامل حروف متنوعی است که برای تهیه هر دو عنوان و متن بدنه طرح های رزومه و جلد شما مناسب است.

HERZ - Simple Sans Serif Typeface

Herz یک فونت ساده و زیبا از sans serif است که می توانید برای طراحی انواع مختلف رزومه و حروف روی آن استفاده کنید. این شامل 3 وزن مختلف از جمله سبک ، منظم و جسورانه است.

Addington CF - خانواده فونت سریف

Addington یک فونت سری مدرن است که با 7 وزن همراه با مجموعه های رومی و italic است. این ایده آل است که متن بدنه نامه شما و رزومه کاری شما باشد تا حرفه ای تر به طرح های شما بیفزاید.

Mriya Grotesk - Premium Sans-Serif Typeface

قلم Mriya Grotesk در 4 وزن مختلف ارائه شده است که شامل 4 نسخه italic قلم است. همچنین شامل نسخه های OTF ، TTF و Web Fonts می باشد.

Sin اصلی - قلم امضا

Original Sin یک قلم امضای شیک است که می توانید از آن برای طراحی عناوین و هدر رزومه های خود استفاده کنید. این یک طراحی زیبا است که مناسب ترین افراد حرفه ای خلاق است.

جوناس بکمن - دو فونت امضا

این مجموعه ای از 2 فونت مختلف است که دارای طرح های معمولی و شیب تایپ هستند. هر دو فونت از یک طراحی دست نوشته خلاق برخوردار هستند که باعث می شود طرح های شما از جمع متمایز شود.

Aliquam - Typeface مدرن

Aliquam یک قلم مدرن با طراحی لبه گرد دارای 4 وزن مختلف فونت است. شما می توانید از آن برای طراحی رزومه خلاق و پوشش نامه ها ، مخصوصاً برای حرفه های خلاقانه استفاده کنید.

جوانه - قلم Sans Serif

Sprout یک فونت sif serif است که دارای طراحی باریک و زنانه است. طراحی بلند و خلاقانه فونت باعث می شود که برای تهیه سربرگ ها و عناوین رزومه های شما مناسب ترین باشد.

RNS Sanz - قلم تمیز

این فونت از طرحی تمیز و ساده بهره می برد که باعث می شود گزینه مناسبی برای تهیه متن بدنه رزومه و حروف جلوی شما باشد. قلم در 7 وزن مختلف عرضه می شود.

Deleplace - خانواده قلم مدرن

قلم Deleplace شامل یک طراحی زیبا با 3 وزن مختلف قلم است. این فونت برای طراحی رزومه ها و نامه های پوشش برای موقعیت های خلاقانه و شرکتی مناسب ترین است.

فونت George Ransed Sans Serif Font

جورج یک فونت زیبا sans serif است که دارای طراحی گرد است. این برنامه با هر دو حروف بزرگ و کوچک و همچنین 8 وزن مختلف برای طراحی رزومه و جلد نامه شما انتخاب می شود.

کلانشهر - خانواده قلم مدرن

کلانشهر با لمسی از طراحی مدرن همراه است و باعث می شود تا آن را از خود نشان دهد. این فونت برای ایجاد عناوین و عناوین موجود در رزومه کاری شما ایده آل است تا جلوه آن جذاب تر شود.

Tessan Sans - Typeface مدرن

Tessan یک فونت sif serif ظریف است و از طرحی که با الهام از قلم کلاسیک قرن بیستم ساخته شده است. قلم در وزن های سبک ، منظم و جسورانه ارائه می شود.

CA Texteron - فونت های سریف زیبا

Texteron در 6 وزن مختلف قلم موجود است که به شما امکان می دهد از این فونت هم در عنوان ها و هم در متن بدن خود استفاده کنید. قلم همچنین دارای یک طراحی پرنعمت خلاق نیز هست.

NORMAL - Minif Sans Serif Typeface

همانطور که از نام این محصول پیداست ، این فونت از یک طراحی ساده و تمیز برخوردار است و آن را برای طراحی انواع رزومه و جلد پوشش مناسب می کند. قلم در 5 وزن مختلف نیز موجود است.

خانواده قلم توماس مگ سریف

توماس مگ یک فونت سری با طراحی خلاقانه است. در 5 وزن مختلف و همچنین نسخه های italic از این وزن ها ارائه می شود. فونت همچنین دارای حروف بزرگ و حروف کوچک است.

قلم امضا آلیسون

یکی دیگر از فونت های امضای خلاقانه که می توانید برای پیشبرد عناوین رزومه و نامه های خود استفاده کنید. این فونت همچنین دارای یک طراحی دست نوشته زیبا است.

فونت های طرفدار Orion Pro - Typeface و وب

Orion Pro یک قلم مدرن با طراحی لبه نرم نرم است. قلم ایده آل برای طراحی رزومه ها و نامه های پوشش برای افراد خلاق است.

TYROS Pro - Typeface هندسی Sans-Serif

Tyros Pro مجموعه ای از فونت های sif serif است که شامل 16 نوع مختلف مختلف است که شامل 6 وزن قلم ، 6 نسخه ایتالیایی و 3 نسخه طرح بندی شیک از فونت است.

بسته خانواده فونت های میرون سریف

میرون یکی دیگر از قلم های ظریف است که با 5 وزن مختلف فونت ارائه می شود. می توانید وزن های مختلف این قلم را با هم ترکیب کنید تا از آنها برای تهیه هر دو عنوان و متن بدنه رزومه خود استفاده کنید.

برای بیشتر الهام بخشیدن به فونت ، بهترین فونت های سریف و بهترین مجموعه های فونت های متن را ببینید.Source link

شرکت طراحی سایت

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “30+ بهترین فونت ها برای رزومه + نامه های جلد”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *