30+ بهترین فونت ها و نامه های تاتو


در حال حاضر بسیاری از طراحان از فونت های حروف تاتو استفاده می کنند تا جلوه زیبایی به طراحی آنها ببخشد. در این پست مجموعه ای از قلم های خال کوبی را برای شما می آوریم که می توانید با استفاده از پروژه های طراحی خود برای ایجاد همان جلوه بی نظیر استفاده کنید.

طرح های متناقض ، شیک و تزئینی فونت های خال کوبی کمک می کند تا به چهره ای متفاوت به انواع مختلف طرح های دیجیتالی و چاپی اعم از آگهی ، پوستر ، پست های رسانه های اجتماعی و حتی کارت های تبریک کمک کند. این یک راه عالی برای اضافه کردن یک احساس معتبر به طرح های شماست تا به نظر برسد که خودتان آنرا با دست ساخته اید.

ما مجموعه ای از بهترین قلم های خال کوبی را با انواع طرح ها و سبک های تزئینی (و همچنین نکاتی درباره انتخاب یک فونت تاتو) جمع آوری کرده ایم. این که آیا شما به دنبال یک فونت برای طراحی کارت ویزیت خلاق ، پوستر و یا حتی کار روی یک طرح خال کوبی واقعی هستید ، گزینه های زیادی در این لیست پیدا خواهید کرد.

انتخاب برتر

Chicano - فونت سبک تاتو

Chicano یک قلم شیک است که با طراحی الهام گرفته از طرح های کلاسیک خال کوبی ارائه می شود. این مجموعه از شخصیت های دارای منحنی ها و موج های خلاق است که باعث می شود کل قلم کاملاً شگفت انگیز به نظر برسد.

این فونت همچنین دارای حروف بزرگ و کوچک است که دارای تعداد زیادی پیوند و همچنین متناوب و ضربات مخصوص حروف کوچک است.

چرا این یک انتخاب برتر است

طراحی زیبا و کلاسیک این قلم به همین دلیل است که در صدر لیست ما قرار دارد. این قلم را می توان در طرح های مختلف اعم از خال کوبی گرفته تا پوستر ، آگهی ، و موارد دیگر استفاده کرد.

دیلس - فونت Script Tattoo

این فونت مدرن خال کوبی دارای یک طرح نامه ای به سبک اسکریپت است که به شما امکان می دهد برای پروژه های خلاقانه و همچنین طراحی های حرفه ای از جمله خال کوبی ، طراحی های شیک تری ایجاد کنید. این شامل حروف بزرگ و کوچک با برافروختگی ، پیوندها و موارد دیگر است.

Familia - فونت نامه ای تاتو

Familia یک فونت است که به طور خاص برای تهیه نقاشی های خال کوبی ساخته شده است. البته می توانید از آن برای ساخت انواع دیگر طرح ها نیز استفاده کنید. این قلم در نسخه های OpenType و TrueType و همچنین تعداد زیادی از گزینه های جایگزین و ضربه های سبک ارائه می شود.

سنتی آمریکایی - فونت تاتو

این قلم خال کوبی زیبا و مینیمالیستی دارای طراحی خلاقانه ای است که از الهام گرفتن از خال کوبی های سنتی آمریکایی الهام گرفته شده است ، که باعث می شود یک لمس بی نظیر اضافی به طراحی های شما بیفزاید. تمام حروف موجود در این قلم به صورت دستی بوده و در 2 وزن آمده است.

Black Jack Script و Serif

بلک جک یک قلم پرنعمت مدرن است که با یک طراحی الهام گرفته از خال کوبی شیک همراه است. ظاهری جالب و جسورانه دارد که باعث می شود متن روی طرح های شما مانند برچسب یک بسته بندی قدیمی به نظر برسد. قلم همچنین شامل 400 گلیف و شخصیت متناوب نیز هست.

جیبرائیل - فونت تاتو

گیبرائیل یک فونت اسکریپت تاتو با طراحی دستی هنری است. این قلم برای طراحی کارت پستال ، آرم و حتی کارت ویزیت مناسب است. این مجموعه با 600 گلیف و شخصیت های متفاوتی برای ایجاد طرح های منحصر به فرد از خود شما ارائه می شود.

Logawa - فونت تاتو اسکریپت رایگان

Logawa یک قلم تاتو سبک مدرن است که می توانید از آن برای ساختن خال کوبی خلاق و همچنین طرح های مختلف دیگر استفاده کنید. قلم در 4 سبک مختلف ارائه می شود و در قالب های TrueType و OpenType موجود است.

هزاره - Typeface بلکتر رایگان

Millennium یک فونت blackletter مدرن است که می توانید از آن به عنوان یک قلم خال کوبی برای ایجاد طرح های آینده استفاده کنید. قلم همراه با حروف بزرگ و کوچک و همچنین تعداد زیادی نماد است.

Psalta - فونت تاتو

Psalta یک فونت blackletter به سبک تاتو است که از طراحی باریک برای ایجاد عناوین و عناوین شیک در پوسترها ، بروشورها و طرح های تی شرت شما استفاده می کند. قلم شامل چندین وزن است که به شما اجازه می دهد از خط موهای نازک تا سنگین را انتخاب کنید. به عنوان یک جایزه ، یک مجموعه کاراکتر سیریلیک و نسخه های وزن تزئینی از قلم نیز دریافت خواهید کرد.

inuTattoo Script - فونت تاتو

دقیقاً همانطور که از نام آن پیداست ، این فونت همچنین به طرحی ارائه می شود که الهام گرفته از طرح های معروف خال کوبی چرخشی است. قلم شامل حروف بزرگ و کوچک با اعداد و نمادها است. برای طراحی پوستر ، بروشور و کارت تبریک می توانید از قلم استفاده کنید.

Wildcats - قلم خال کوبی پرنعمت

Wildcats یک قلم تاتو به سبک خوشنویسی پرنعمت است که می توانید از آن برای ساختن عناوین در پوسترها ، آگهی ها ، نشان ها ، برچسب ها و موارد دیگر استفاده کنید. این قلم با پشتیبانی چند زبانه از 17 زبان مختلف به همراه 453 گلیف و شخصیت های متفاوتی ارائه می شود.

La Forest - فونت تاتو

فونت La Forest با طراحی یکپارچهسازی با سیستمعامل ، از طراحی خلاقانه ای برخوردار است که باعث می شود طرح های شما از جمعیت متمایز شود. قلم شامل 4 سبک مختلف ، از جمله grunge معمولی ، grunge ، درون خطی و درون خطی است.

Goliath - فونت نمایش سبک Tattoo

Goliath یکی دیگر از فونت های منحصر به فرد سبک یکپارچهسازی با سیستمعامل یکپارچهسازی با سیستمعامل است که همچنین در 4 سبک مختلف ارائه می شود. قلم مناسب برای طراحی پوستر ، بروشور و حتی کارت ویزیت با مضمون پرنعمت مناسب است. طراحی شیک و تزئینی فونت ، جلوه ای از دوران ویکتوریایی را نیز به شما می بخشد.

Rowan & Royal - فونت خال کوبی تاتو رایگان

این فونت بلک لایت رایگان نیز یک انتخاب عالی برای ادغام عنوان سبک تاتو یا ساخت آرم برای مارک گاه به گاه شما است. می توانید با استفاده از پروژه های شخصی و تجاری خود از آن به صورت رایگان استفاده کنید.

Shanthika - فونت اسکریپت سبک تاتو رایگان

Shanthika یک فونت اسکریپت زیبا و زیبا است که از طراحی شخصیت خالکوبی شبیه تاتو نیز بهره می برد. این ایده آل برای طراحی حداقل طراحی تاتو برای مارک های مدرن است.

موایر - قلم خال کوبی پرنعمت

Moyers یک قلم خال کوبی است که با یک طرح پرنعمت ارائه می شود. این مجموعه از یک طراحی هنری با خطوط و لبه های تزئینی برای کمک به شما در ایجاد عناوین ، هدرها و متن های منحصر به فرد و جذاب در پوسترها ، طرح های تی شرت و برچسب ها استفاده می کند.

ستاره - قلم خال کوبی خالق

این فونت خال کوبی خلاق در 8 سبک مختلف ارائه می شود ، از جمله نسخه های grunge ، داخلی و نسخه های جسورانه. این یک طراحی یکپارچهسازی با سیستمعامل یکپارچه است که شما را به یاد پوسترهای فیلم از دهه 1930 می اندازد. که باعث می شود آن را برای پروژه های طراحی با مضمون کامل کامل کنید.

Sandreas - فونت یکپارچهسازی با سیستمعامل تاتو

این فونت دقیقاً از دهه 1950 دارای ظاهری و ظاهری از یک فونت کلاسیک پرنعمت است. مناسب برای انواع کارهای طراحی ، از جمله طرح های برچسب ، بسته بندی ، نشان و پوستر است. قلم باعث می شود که طراحی شما به یک نوع تبدیل شود.

Glaive - فونت تاتو مدرن

Glaive یک قلم نمایش مدرن است که ویژگی های بسیاری از یک قلم تاتو ، از جمله لبه های تزئینی و یک طراحی جسورانه را نشان می دهد. قلم شامل حروف ، حروف بزرگ ، اعداد و تعداد زیادی شخصیت متناوب است.

د آرلو - فونت تاتو جدید هنری

De Arloy یک فونت نوو هنری پرنعمت است که در طراحی خود عناصر سبک تاتو نیز دارد. این فونت دارای طرحی است که با الهام از علائم و پوسترهای دهه 1890. این شامل حروف بزرگ و کوچک و همچنین پیوندها و متناوب است.

Ropstone - فونت بلکتر تاتو رایگان

این فونت Blackletter خلاق رایگان ، دارای یک طراحی به سبک تاتو است که به شما امکان می دهد طرح های مختلفی با عنوان و برچسب ایجاد کنید. فونت شامل حروف بزرگ و کوچک است.

آرلینگتون - فونت تاتو لایه باز رایگان

آرلینگتون یک قلم تاتو با مضمون پرنعمت است که با طراحی با الهام از دوره ویکتوریا ساخته شده است. فونت برای طرح های برچسب و نشان مناسب است. استفاده از پروژه های شخصی شما رایگان است.

Flathead - فونت خال کوبی خلاق

Flathead یک فونت سری خلاق است که با طراحی الهام گرفته از خال کوبی همراه است. قلم در 3 سبک مختلف ، سری ، تزئینی و معمولی ارائه می شود. برای طراحی پوستر ، کارت تبریک و علامت های تجاری عالی است.

گتسبی - قلم تاتو ArtDeco

با الهام از عناصر یکپارچهسازی با سیستمعامل از کتاب نمادین 1925 ، این فونت art deco با یک طراحی خلاقانه ارائه می شود که به طراحی های شما ظاهری اصیل می بخشد. فونت دارای 5 سبک مختلف ، از جمله grunge ، درون خطی و طرح کلی است.

کلاغ - فونت تاتو سبک

Crow یک فونت منحصر به فرد با طراحی تزئینی است. این شامل 8 سبک مختلف از قلم شامل grunge ، سایه ، و خطوط داخلی است. ایجاد دکوراسیون در هر یک از حروف این فونت باعث می شود تا طرح های شما از جمع متمایز شود.

طعنه دار - قلم تاتو

اگر به دنبال یک فونت سبک تاتو برای طراحی نشان ، آرم یا برچسب هستید ، این قلم مفید خواهد بود. Sarcastic یک فونت صفحه نمایش است که از پوسترهای پرنعمت الهام گرفته شده است و از آن نیز تاتو خاصی دارد.

Artzopo - قلم خال کوبی خالق

Artzopo یک فونت دست ساز خلاق است که از طرحی با الهام از دهه 1970 استفاده شده است. این شامل هر دو حروف بزرگ و حروف کوچک و همچنین تعداد و علائم نگارشی است.

لیموناد - فونت خال کوبی Script Creative Script

Lemonade یک فونت اسکریپت با طراحی الهام گرفته از خال کوبی است که با طراحی منحصر به فرد و جذاب همراه است. قلم برای طراحی پوستر ، بنر و تی شرت ایده آل است. این شامل 5 نشان بردار پرنعمت در قالب AI و PSD به عنوان یک جایزه نیز می باشد.

سالوادور - فونت یک تاتو تاتو

قلم سالوادور ظاهری کاملاً پرنعمت دارد که شما را از یادآوری و پوسترهای فیلم های قدیمی مدرسه یادآوری می کند. قلم شامل 4 سبک است: پایه ، سایه ، اینلاین و خطوط درون خطی.

جک بلغور جو دوسر - قلم خلاق

این قلم منحصر به فرد از یک طراحی دست ساز ساخته شده است که همچنین می تواند برای ایجاد پوسترها ، هدرها و طرح های کارت تبریک ، انتخاب مناسبی را ایجاد کند. فونت در نسخه های اسکریپت و سریف موجود است.

سرزمین مسحور - فونت تزئینی Serif

این فونت دارای بسیاری از خصوصیات و عناصر طراحی خلاقانه سبک تاتو است. برای طراحی عناوین در پوسترها ، بروشورها و حتی پست های رسانه های اجتماعی مناسب است. این شامل بسیاری از پیوندها و جایگزین ها نیز هست.

5 نکته برای انتخاب یک فونت تاتو

قلم های تاتو فقط فونت هایی نیستند که برای طراحی خال کوبی ساخته شده اند. آنها معمولاً در طراحی های مختلف برای ساختن آرم ها ، عناوین پوستر ، برچسب ها و موارد دیگر مورد استفاده قرار می گیرند. این نکات به شما کمک می کند تا فونت مناسب و متناسب با پروژه خود را پیدا کنید.

1. به دنبال منحنی ها باشید

خال کوبی های Rumble - Tattoos Typeface

اگر یک چیز مشترک با همه قلم های خال کوبی که منحنی های سبک هستند وجود دارد. قلم های تاتو تقریباً همیشه به سبک سری عرضه می شوند زیرا این امر به طراح اجازه می دهد تا با منحنی ها وحشی شود. مخلوط کردن این منحنی ها با شکل شخصیت های متناقض ، یک قلم خال کوبی به وجود می آورد.

2. فونت Blackletter همچنین کار می کند

قلم سیاه کامو

قلم های تاتو و قلم های بلکتر از نظر سبک طراحی شخصیت خود رابطه تنگاتنگی دارند. اگر می خواهید با طراحی خود یک رویکرد منحصر به فرد را امتحان کنید ، باید در طراحی خود مخلوط کردن فونت های خال کوبی و بلکچری را در نظر بگیرید تا ظاهری اصیل و خلاق به نظر برسد. مشتری شما نمی تواند تفاوت را بیان کند.

3. سبک مناسب را انتخاب کنید

فونت جنوبی

در حالی که قلم های تاتو همیشه به نوع فونت serif می چسبند ، اما در سبک ها و مضامین مختلفی قرار می گیرند. به عنوان مثال ، فونت های تاتو به سبک اسکریپت و همچنین قلم هایی وجود دارد که با الهام از طراحی تم پرنعمت ساخته شده اند. بسته به نوع طراحی و مارک تجاری که روی آن کار می کنید ، باید در انتخاب یک فونت با سبک مناسب فکر کنید.

4. اسکریپت در مقابل نمایش فونت های تاتو

آنجلا سیاه - فونت تاتو

از آنجا که قلم های خال کوبی به ندرت برای طراحی متن و متن پاراگراف استفاده می شوند ، متداول ترین انواع قلم های تاتو اسکریپت و نمایش هستند. قلم های خال کوبی سبک اسکریپت دارای منحنی های گسترده تر و طولانی تر هستند در حالی که فونت های تاتو نمایشگر دارای سری های سبک بیشتری هستند. از هر دو سبک می توان برای طراحی عناوین و عناوین فرعی در انواع مختلف طرح استفاده کرد.

5- جسور باشید

قلم Vanderink

اگر به دنبال یک فونت خال کوبی هستید ، احتمالاً روی یک پروژه مربوط به یک مارک معمولی یا یک پروژه مرتبط با سرگرمی کار می کنید. پس از خلاقیت خودداری کنید. هنگام انتخاب فونت ، یکی از آنها را با طرح جسورانه و برجسته انتخاب کنید. در واقع ، این تمام نکته استفاده از قلم های خال کوبی است.

برای الهام بخشیدن بیشتر به فونت های سبک تاتو ، از قلم های مونوگرام و مجموعه نامه های حروف دست ما دیدن کنید.Source link

شرکت طراحی سایت

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “30+ بهترین فونت ها و نامه های تاتو”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *