30+ بهترین قالبهای Flyer Event


طراحی یک آگهی شگفت انگیز یک روش مؤثر برای تحریک همه در مورد یک مهمانی یا یک رویداد است. برای ترویج رویداد بعدی خود می توانید از این مجموعه از قالب های مخصوص برنامه های میهمانی و باشگاهی ، یک طرح عالی برای پرواز داشته باشید.

لازم نیست شما یک طراح باشید تا یک میهمانی حرفه ای را طراحی کنید (ما در مورد چگونگی طراحی بروشور خود قبل از آن نوشته ایم). اما برای یک راه حل حتی سریعتر ، این قالب های از پیش ساخته دارای طرح های جذاب ساخته شده توسط متخصصان هستند. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که قالب را با Photoshop یا Illustrator باز کرده و آنها را ویرایش کنید.

این که آیا شما یک مهمانی تابستانی در ساحل ، جشن تولد یا یک شب باشگاه را برنامه ریزی می کنید ، این مجموعه برای هر مناسبت تفریحی الگویی دارد. بعلاوه ، ما نکاتی را برای چاپ بروشور شما به اشتراک می گذاریم.

1 میلیون + طرح ها و قالب های بروشور ، الگوهای چاپی و مدلهای دارای بارگیری نامحدود

با عضویت در عناصر Envato ، هزاران قالب بروشور زیبا ، مدل های پرواز و الگوهای چاپ خیره کننده را بارگیری کنید. از 16 دلار در ماه شروع می شود و دسترسی نامحدودی به کتابخانه در حال رشد با بیش از 1400،000 دارایی طراحی ، تم ، عکس ، گرافیک و موارد دیگر به شما امکان می دهد.

الگوهای بروشور را کاوش کنید

چه نوع Flyer Event را ایجاد می کنید؟

قالب های Flyer Club

الگوی Flyer Club Future

آگهی های آینده باشگاه

این یک الگوی پرچم دار مدرن است که دارای یک طراحی آینده نگر است. بهتر است مسابقات جدید باشگاهی و سایر برنامه های ویژه را تبلیغ کنید. این قالب با نسخه های مختلف رنگی ارائه شده است و می توانید به راحتی آن را با استفاده از فتوشاپ ویرایش کنید.

الگوی بروشور کلاب شهری

الگوی بروشور کلاب شهری

این الگوی بروشور شهری با طراحی یکپارچهسازی با سیستمعامل و مدرن ارائه می شود ، و آن را برای ارتقاء مسابقات جدید باشگاه خود و همچنین برنامه های ویژه ، مهمانی های DJ DJ و موارد دیگر بسیار مناسب می کند. همچنین می توانید از بین چندین رنگ مختلف قالب نیز انتخاب کنید.

الگوی رویدادهای تبلیغاتی باشگاه

بروشور رویدادهای باشگاه

این الگوی بروشور با طرحی تهیه شده است که مخصوص مهمانی های باشگاه و رویدادهای موسیقی است. این مکان فضایی را برای نمایش عکسی از میهمانان و هنرمندان برجسته شما و همچنین یک طراحی رنگارنگ برای جلب توجه دارد.

الگوی بروشور رقص تانگو

بروشور رقص تانگو

با استفاده از این الگوی بروشور زیبا ، برنامه ها و مسابقات باشگاه رقص تانگو را تبلیغ کنید. این قالب در 2 نوع رنگ مختلف و با فرمت PSD ارائه شده است تا بتوانید به راحتی آن را به ترتیب مورد نظر خود تنظیم کنید.

الگوی Flyer Party Dance Party

الگوی Flyer Party Dance Party

یکی دیگر از الگوی رویدادهای باشگاهی و پروانه ای برای تبلیغ مهمانی ها. این قالب با طراحی رنگی و جذاب ارائه می شود. همچنین می توانید با استفاده از فتوشاپ عکس مدل مورد نظر خود را برای پروانه ای درج کنید.

Flyer 90 Music DJ Club Party Flyer

90 دی جی موسیقی DJ Flyer

یک الگوی بروشور کلوپ با مضمون یکپارچهسازی با سیستمعامل که ایده آل برای تبلیغ رویدادهای DJ و موسیقی شماست. در قالب PSD با اشیاء هوشمند و طراحی به راحتی قابل تنظیم ارائه می شود.

Flyer Flyer Party Flyer 90s

Flyer Flyer Party Flyer 90s

آگهی مخصوص مهمانی و رویدادهای موسیقی در کلوپ و موسیقی که دارای موضوع دهه 90 است. این الگوی با طراحی کاملاً قابل ویرایش با عناصر بردار و لایه های سازمان یافته ارائه می شود. برای افزودن تصویر می توانید فایل را با استفاده از Photoshop یا Illustrator ویرایش کنید.

شب بلوز – الگوی Flyer Club

شب بلوز - الگوی Flyer Club

برای پخش کلمه در مورد رویدادهای موسیقی و مهمانی ها از این الگوی Flyer Club زیبا و مینیمالیستی استفاده کنید. قالب در اندازه A4 است و می توان آن را به راحتی با استفاده از Photoshop و Illustrator تنظیم کرد.

Flyer DJ Party Electro 80

Flyer DJ Party Electro 80

یک الگوی بروشور مهمانی با موضوع یکپارچهسازی با سیستمعامل که می توانید برای تبلیغ رویدادهای ویژه باشگاه و مهمانی های DJ خود استفاده کنید. این قالب در یک پرونده PSD 4 6 6 اینچی قرار دارد و به راحتی قابل تنظیم است.

قالب های بروشور مهمانی

بروشور مهمانی سال نو مبارک 2019

برای مهمانی عید نوروز برنامه ریزی می کنید؟ سپس از این الگوی ساده استفاده کنید تا یک بروشور حرفه ای برای پخش کلمه در مورد رویداد آینده خود داشته باشید. این الگو در ابعاد A4 ارائه شده است و به شما امکان می دهد هرچقدر دوست دارید رنگ و متن آن را به راحتی تغییر دهید.

بروشور مهمانی هالووین

بروشور رویداد هالووین

همیشه وقتی میزبان برنامه های سرگرم کننده و مهمانی های لباس هستید ، همیشه هالووین هستید. این قالب در 2 نسخه رنگی برای طراحی بروشور برای مهمانی های هالووین و همچنین سایر برنامه های سرگرم کننده ارائه می شود. این قالب را می توان با هر دو Photoshop و Illustrator تنظیم کرد.

بروشور مهمانی شام کریسمس

بروشور مهمانی شام کریسمس

این که آیا شما در حال برنامه ریزی یک مهمانی کریسمس در خانه ، یک هتل هستید ، یا حتی اگر یک رستوران هستید که میزبان یک مراسم ویژه شام ​​کریسمس هستید ، این بروشور خلاق به شما کمک می کند مانند یک حرفه ای این رویداد را تبلیغ کنید.

بروشور مهمانی هالووین

بروشور مهمانی هالووین

یکی دیگر از الگوی بروشور مهمانی زیبا و خلاق. این طرح برای ارتقاء مهمانی های کودکان و همچنین افراد بزرگسا ایده آل است. قالب در قالب A4 و در قالب های AI و PSD موجود است.

الگوی بروشور حزب هالووین

الگوی بروشور حزب هالووین

این بروشور مهمانی هالووین با طراحی ظاهری کمی ترسناک همراه است. این فوق العاده است برای برگزاری مهمانی ها ، رویدادها و اجتماعات به روشی سرگرم کننده و اصلی. این قالب در قالب های فایل AI و PSD ارائه می شود.

الگوی بروشور تابستانی

بروشور تابستانی

این الگوی مدرن و زیبا پرچم دار با طرحی ارائه شده است که متناسب با انواع مهمانی های تابستانی ، برنامه های موسیقی ساحل و رویدادهای DJ است. طراحی تازه و با الهام از طبیعت این پرچم دار مهمانی ، آن را نیز جذاب تر می کند. این قالب با استفاده از فتوشاپ به راحتی قابل تنظیم است.

الگوی بروشور حزب هالووین

بروشور جشن هالووین

برای مهمانی های بزرگ برنامه هالووین شبح وار هالووین برنامه ریزی می کنید؟ سپس این الگو به شما کمک می کند تا یک بروشور عالی را برای تبلیغ رویداد خود طراحی کنید. تصویر دست زامبی در گرفتن بطری مطمئناً به مهمانان شما این ایده را می دهد که میهمانی شما چقدر سرگرم کننده خواهد بود. قالب در اندازه A4 است.

الگوی جشن تولد جشن تولد

بروشور تابستانی

این بروشور مهمانی با طراحی شایان ستایش همراه با تصاویر زیبا و ویژه برای طراحی آگهی های مخصوص مهمانی ها برای بچه ها ساخته شده است. این الگوی بروشور در 2 نسخه مختلف برای دختر و پسر در دسترس است. این کاملاً قابل تنظیم است ، بنابراین می توانید اسامی و اعداد را هرچه دوست دارید به راحتی ویرایش کنید.

قالب های بروشور مهمانی باربیکیو

بروشورهای مهمانی باربیکیو

با طراحی یک آگهی مخصوص مهمانی ، مهمانی باربیکیوی حیاط خلوت خود را رسمی کنید. این قالب با طرحی تهیه شده است که کباب های مختلف را در هر اندازه متناسب می کند. فضای کافی برای جزئیات بیشتر رویداد شما به سبک است. قالب در یک پرونده PSD با اندازه A4 است.

الگوی بروشور مهمانی ولنتاین

بروشور جشن ولنتاین

این الگوی بروشور مهمانی حداقلی برای طراحی بروشور برای مهمانی یا یک رویداد روز ولنتاین مناسب است. این ویژگی از یک طراحی ساده و در عین حال مؤثر برخوردار است و می توانید به راحتی فایل PSD را برای شخصی سازی و اضافه کردن محتوای مورد نظر خود ویرایش کنید.

الگوی Flyer Party Hot Party

بروشور مهمانی خورشید داغ

این بروشور خلاق مهمانی تابستان به شما امکان می دهد تا سرگرم کننده مهمانی یا رویداد خود را نشان دهید. این مجموعه با یک طراحی جذاب ارائه می شود و به شما امکان می دهد تا برای انواع رویدادها یک بروشور مهمانی طراحی کنید. این قالب در دو قالب Illustrator و Photoshop در دسترس است تا به شما امکان دهد تا طرح را به دلخواه خود تنظیم کنید.

الگوی بروشور کریسمس

بروشور جشن کریسمس

اگر برای یک جشن کریسمس روی یک طراحی بروشور مهمانی کار می کنید ، این الگو را بگیرید تا فوراً یک بروشور سرگرم کننده برای این رویداد طراحی کنید. شما می توانید از آن برای تبلیغ یک مهمانی کریسمس در خانه یا حتی تبلیغ تخفیف یا فروش در یک فروشگاه استفاده کنید.

آگهی مخصوص جشن هالووین آبرنگ

آگهی مخصوص جشن هالووین آبرنگ

این بروشور ساده و خلاق مهمانی هالووین با یک طراحی منحصر به فرد با تصاویر واقعی با آبرنگ همراه است. این پرواز در 3 نسخه مختلف و در پرونده های PSD کاملاً لایه A4 در دسترس است.

الگوی بروشور جشن عید پاک

بروشور جشن کریسمس

یکی دیگر از قالب های جالب و سرگرم کننده بروشور که می توانید برای طراحی یک بروشور برای یک مهمانی در عید پاک استفاده کنید. این الگو همچنین در 2 رنگ مختلف وجود دارد و عناصر رنگی زیادی را به خود جلب می کند تا توجه کودکان را به خود جلب کند.

بروشور جشن تابستانی ساحل

بروشور جشن تابستانی ساحل

این الگوی پرچم دار باحال و طبیعی برای تبلیغ مهمانی های ساحلی و برنامه های تابستانی مناسب است. این ویژگی از یک طراحی جذاب و با لمس مدرن برای نشان دادن حرفه ای بودن برخوردار است. این قالب در قالب های Illustrator و Photoshop نیز موجود است.

بروشور جشن سال نو خلاق

بروشور جشن سال نو خلاق

مهمانی ها و رویدادهای سال جدید خود را با استفاده از این الگوی تبلیغاتی خلاقانه تبلیغ کنید. این قالب کاملاً قابل تنظیم است و همچنین در قالب های PSD و AI موجود است ، بنابراین می توانید به راحتی قالب را ویرایش کنید تا رنگ و متن را هرچقدر دوست دارید تغییر دهید.

الگوی بروشور مهمانی کوکتل

بروشور مهمانی کوکتل

برنامه ریزی یک مهمانی کوکتل سرگرم کننده؟ سپس از این الگو برای جلب توجه همه استفاده کنید. این الگو با طراحی خلاقانه و سرگرم کننده همراه است. همچنین در 2 نوع رنگ مختلف موجود است.

الگوی تبلیغاتی پوستر و استخر مهمانی

پوستر مهمانی استخر

این قالب به طور خاص برای ساخت پروانه برای مهمانی های استخر طراحی شده است. برای هتل ها و رستوران هایی که مهمانان میهمانی استخر دارند ، مفید خواهد بود. این قالب در دو اندازه A3 و A4 ارائه شده و با استفاده از Illustrator به راحتی قابل تنظیم است.

الگوهای بروشور تجاری و شبکه

الگوی بروشور کسب و کار خلاق

الگوی بروشور کسب و کار خلاق

یک الگوی حداکثر بروشور که می توانید برای طراحی بروشورهای خلاقانه برای رویدادهای مختلف تجاری استفاده کنید. این الگو با استفاده از Photoshop به راحتی قابل تغییر است تا رنگ ها و متن را نیز تغییر دهد.

الگوی بروشور تجاری مدرن

الگوی بروشور تجاری مدرن

این الگوی پرچمدار مدرن در 3 رنگ مختلف طراحی شده است و برای ساخت بروشور برای فعالیت های تجاری و شرکت ها ایده آل است. در قالب های PSD و AI در دسترس است.

الگوی بروشور کنفرانس تجاری

الگوی بروشور کنفرانس تجاری

اگر برای تبلیغ یک کنفرانس ویژه تجاری یا رویداد شبکه ای اقدام به تهیه یک آگهی می کنید ، این الگوی مناسب برای شما مناسب است. این در قالب پرونده PSD Photoshop است و لایه های سازمان یافته ای را برای ویرایش آسان تر ارائه می دهد.

الگوی بروشور شرکتی تجاری

الگوی بروشور شرکتی تجاری

یک الگوی تبلیغاتی تجاری که می توانید از آن برای ارتقاء همایش ها ، رویدادها و موارد دیگر استفاده کنید. این قالب در قالب های PSD و AI با طراحی به راحتی قابل ویرایش ارائه می شود.

قالب Flyer Church

او الگوی Flyer Church Church Risen است

او الگوی Flyer Church Church Risen است

این الگوی پرچم دار کلیسای زیبا برای طراحی بروشورها برای تبلیغ خطبه ها و مراسم ویژه کلیساها مناسب است. این قالب را می توان با Photoshop یا Illustrator تنظیم کرد.

خدا شما را می شنود – الگوی کلیپ Flyer

خدا شما را می شنود - الگوی کلیپ Flyer

این بروشور کلیسایی حداقلی و خلاق در قالب های مختلف فایل از جمله Illustrator ، Photoshop و حتی قالب Word وجود دارد که به شما امکان می دهد به راحتی با استفاده از هر نرم افزاری که دوست دارید طراحی را ویرایش کنید.

عجایب ستاره – الگوی کلیپ Flyer

عجایب ستاره - الگوی کلیپ Flyer

یکی دیگر از قالب های تبلیغاتی کلیسای تبلیغاتی برای تبلیغ رویدادهای خاص و خطبه ها. این قالب به راحتی قابل تنظیم است و در قالب های پرونده های Photoshop و Illustrator ارائه می شود.

بروشور جشن کریسمس زیبا

بروشور جشن کریسمس زیبا

بروشور دیگری با موضوع کریسمس برای کمک به شما در پیشبرد رویدادهای مختلف کلیسایی. این قالب از یک طراحی زیبا برخوردار است که آن را برای ترویج رویدادهای رسمی و رسمی شما کامل می کند.

سایر قالب های Flyer Event

مجموعه الگوی بروشور روز انتخابات عمومی

مجموعه الگوی بروشور روز انتخابات عمومی

آگهی های تبلیغاتی را برای انتخابات آماده می کنید؟ سپس از این مجموعه الگوی بروشور بگیرید تا آگهی های جذاب تری برای این کمپین ایجاد کنید. این شامل 3 طرح مختلف بروشور در فرمت های فایلهای AI و PSD است.

الگوی بروشور ساعت مبارک

الگوی بروشور ساعت مبارک

با استفاده از این الگوی خلاق ، همه افراد در میخانه یا باشگاه خود را در مورد رویدادهای خوشحال کننده ساعت آینده خود بگویید. این قالب کاملاً قابل ویرایش است و دارای لایه هایی به خوبی سازمان یافته است.

الگوی بروشور ساعت مبارک

اگر میزبان رویدادهای شاد در کلوب های اجتماعی هستید ، این الگوی بروشور مفید خواهد بود. این یک طراحی خلاق با تصاویر رنگارنگ است. همچنین می توانید از آن برای تبلیغ کافه ها و بارها نیز استفاده کنید.

بروشور رویداد باشگاه موتور سیکلت

رویداد باشگاه موتور سیکلت

این الگوی پرچمدار حداقلی برای کلوپ های موتور سیکلت و رویدادها ساخته شده است. این خودرو از یک طراحی با سبک یکپارچهسازی با سیستمعامل که متناسب با دوچرخهسواران مدرن و قدیمی مدرسه است. این قالب به راحتی قابل تنظیم است و حتی می توانید رنگ های آن را تغییر دهید.

بروشور تایپوگرافی ساعت مبارک

بروشور تایپوگرافی ساعت مبارک

این یک الگوی منحصر به فرد جزوه است که همراه با یک طرح چاپی خلاقانه ، یک لیوان آبجو را به تصویر می کشد. این برنامه برای تبلیغ رویدادهای شاد در کلوپ ها و بارها طراحی شده است. این الگو همچنین در یک پرونده PSD کاملاً لایه دار قرار دارد.

الگوی بروشور رویدادهای رایگان

الگوی بروشور تجاری شرکتی رایگان

الگوی بروشور تجاری شرکتی رایگان

این الگوی بروشور مدرن و رایگان برای تهیه بروشورهای جذاب برای مشاغل و آژانس های مدرن ، به ویژه برای مارک های بازاریابی و مشاوره مناسب است. می توانید با استفاده از فتوشاپ این قالب را سفارشی کنید.

الگوی بروشور تجاری ساده

الگوی بروشور تجاری ساده

یک الگوی بروشور خلاقانه و مینیمالیستی که ایده آل برای ساخت کنفرانس تجاری و شبکه های اعلامیه رویداد است. قالب رایگان برای استفاده است و در قالب پرونده EPS ارائه می شود.

الگوی بروشور فروش جمعه سیاه رایگان

الگوی بروشور فروش جمعه سیاه رایگان

این الگوی بروشور رایگان به شما امکان می دهد برای تبلیغ و فروش رویدادهای جمعه سیاه ، یک بروشور جذاب ایجاد کنید. این قالب به صورت یک پرونده PSD کاملاً لایه باز ارائه می شود.

الگوی بروشور کنفرانس تجاری رایگان

الگوی بروشور کنفرانس تجاری رایگان

برای ایجاد یک بروشور ساده می توانید از این الگوی بروشور رایگان استفاده کنید تا یک کنفرانس یا یک رویداد تجاری را ارتقا دهید. قالب در قالب PSD به همراه طرح های جلد رویداد فیس بوک مطابقت دارد.

Flyer Flyer Flyer PSD

Flyer Flyer Flyer PSD

قالب رایگان آگهی با طراحی مدرن. این الگوی را می توان به راحتی سفارشی کرد تا فقط برای اردو های رقص بلکه برای بسیاری از مشاغل دیگر ، آگهی های مختلف سرگرمی ، باشگاه و رویداد برگزار شود.

قالب رایگان PSD Flyer Flyer Free

قالب رایگان PSD Flyer Flyer Free

این الگوی رایگان آگهی برای ساخت آگهی ها برای سازمان های خیریه و برنامه های جمع آوری کمک های مالی طراحی شده است. این یک فایل PSD کاملاً لایه دار است که به شما امکان می دهد به راحتی قالب را ویرایش کنید تا تصاویر و متن آن را تغییر دهید.

3 نکته برای چاپ بروشور رویداد

هنگام چاپ بروشور خود ، به خصوص هنگام چاپ در خانه ، این نکات ساده را دنبال کنید.

1. حاشیه ها را بررسی کنید

هنگام چاپ بروشور در خانه یا محل کار با استفاده از چاپگر خانگی ، همیشه ظاهر نمی شود ، همانطور که امیدوارید چنین باشد. این کار خوبی است که حواشی اطراف پرچم را رها کنید تا مطمئن شوید که چاپگر در طی مراحل چاپ بخشی از آن را قطع نمی کند.

2. از مواد کاغذی مناسب استفاده کنید

همچنین باید نوع کاغذ مورد استفاده برای چاپ بروشور را در نظر بگیرید. انواع مختلفی از مواد کاغذی وجود دارد که می توانید از آنها برای چاپ بروشورهایی نظیر معمولی ، براق ، بافت دار و… استفاده کنید. مقالات همچنین در کیفیت ها و رنگ های مختلفی قرار می گیرند. بسته به نوع کاغذی که برای چاپ بروشور استفاده می کنید ، رنگ ها و قلم های طراحی بروشور را تغییر دهید تا مطمئن شوید هنگام چاپ همه چیز به وضوح قابل مشاهده است.

3. نسخه چاپی را انجام دهید

همیشه بهتر است قبل از شروع چاپ در دسته ها ، یک تست آزمایشی را انجام دهید. یک نسخه آزمایشی از بروشور خود را چاپ کنید و ببینید که آیا حاشیه های مناسب ، قالب بندی و یا مهمتر از آن ارائه شده است ، و مهمتر از آن ، اطمینان حاصل کنید که مطالب مربوط به بروشور شما قابل خواندن است.

اگر به دنبال یک طراحی بروشور برای یک رویداد موسیقی هستید ، از مجموعه الگوهای موسیقی و باند پرواز ما را بررسی کنید.Source link

آموزش طراحی سایت

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “30+ بهترین قالبهای Flyer Event”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *