30+ بهترین قالب های بروشور Tri-Fold (Word & InDesign)


آیا شما در حال طراحی یک بروشور جدید سه برابر برای تجارت خود هستید؟ آیا می خواهید آنها را حتی بهتر از رقبایتان به نظر بیاورید؟ سپس به جای مناسب آمده اید. ما تعدادی از بهترین قالب های بروشور سه برابری را برای شما ارائه می دهیم تا بتوانید با کمترین بودجه ، یک بروشور خیره کننده را طراحی کنید.

طراحی یک بروشور درباره یک شرکت و کیفیت مشاغل بسیار می گوید. رنگهایی که در بروشور خود به کار می برید ، نحوه قالب بندی مطالب و فونت هایی که انتخاب می کنید نقش مهمی در نشان دادن حرفه ای و اقتدار دارد.

برای این مجموعه ، ما بهترین قالب های بروشور را که توسط متخصصان طراحی شده اند به دقت دستگیر کرده ایم تا به شما در انتخاب صحیح طراحی و دستیابی به موفقیت در طراحی بروشور سه برابری ، کمک کنیم.

ما همچنین نکات خود را برای طراحی یک بروشور سه برابر و به اشتراک گذاشتن جوانب مثبت و منفی استفاده از InDesign vs Word برای بروشور به اشتراک می گذاریم تا بتوانید پروژه خود را به بهترین شکل ممکن شروع کنید.

1 میلیون + قالب های بروشور ، الگوهای پوستر و منابع طراحی با بارگیری نامحدود

هزاران قالب بروشور خیره‌کننده ، الگوهای پرواز و سایر موارد را با عضویت در Envato Elements بارگیری کنید. این کار با 16 دلار در ماه شروع می شود و دسترسی نامحدودی به کتابخانه در حال رشد با بیش از 1400،000 طرح بروشور ، آگهی های تبلیغاتی ، قالب های چاپی ، مضامین ، عکس ها و موارد دیگر به شما امکان می دهد.

کاوش بروشور الگوهای

انتخاب برتر

الگوی بروشور Trifold Promotional Business

این الگوی بروشور زیبا و مینیمالیستی برای ارتقاء مشاغل کوچک ، برند خلاق یا نمایندگی ایده آل است.

این قالب در قالب پرونده PSD با لایه های سازمان یافته ارائه شده است و به شما امکان می دهد به راحتی آن را با استفاده از فتوشاپ سفارشی کنید و می توانید آن را در اندازه A4 چاپ کنید.

چرا این یک انتخاب برتر است

آنچه این الگوی بروشور را خاص می کند ، طراحی چند منظوره خلاقانه آن است. شما می توانید از آن برای ایجاد بروشور برای انواع مختلف مشاغل استفاده کنید و همه چیز در طراحی نیز کاملاً قابل تنظیم است.

بروشور آژانس بازاریابی Trifold

اگر روی یک بروشور برای آژانس بازاریابی کار می کنید ، این الگو به شما کمک می کند تا یک بروشور حرفه ای را برای توصیف و نشان دادن مشاغل و خدمات خود طراحی کنید. این قالب در قالب های پرونده های InDesign ، Word ، Illustrator ، Pages و EPS موجود است.

الگوی بروشور شبکه کسب و کار Trifold

با استفاده از این الگو ، یک بروشور جذاب برای تجارت خود ایجاد کنید تا ارتباط و شبکه با افراد دیگر آسان تر شود. این بروشور هنگام شرکت در رویدادها و کنفرانس های تجاری مفید خواهد بود.

بروشور Gym Training Trifold

از این الگوی بروشور مدرن برای ارتقاء سالن ورزشی خود و جذب مشتری بیشتر به مرکز تناسب اندام خود استفاده کنید. با استفاده از Word ، InDesign ، Illustrator و صفحات ، این الگو به راحتی می توانید با اولویت شما تنظیم شود.

بروشور Financial and Accounting Trifold

شما می توانید از این الگوی حداقلی و خلاقانه برای طراحی یک بروشور سه گانه مؤثر برای ارتقاء خدمات مالی یا آژانس حساب خود استفاده کنید. این قالب همچنین در قالب های مختلف موجود است.

بروشور Creative Agency Trifold

این بروشور خلاق و رنگارنگ سه گانه برای تهیه بروشور برای آژانس ها و ارتقاء خدمات مناسب است. قالب در قالب پرونده InDesign و در هر دو اندازه نامه Letter و A4 در آمریکا آمده است.

بروشور Free-Creative-Tri-Fold-Brushure-Temple-8

این بروشور سه گانه رایگان با طراحی مدرن است. این ایده آل برای ساخت بروشور برای متخصصان خلاق مانند مترجمان آزاد و عکاسان است. این قالب در قالب های Word ، Photoshop و Illustrator ارائه می شود.

بروشور Trifold InDesign Model

این الگوی بروشور سه گانه با طراحی منحصر به فردی ارائه شده است که باعث می شود شما از جمعیت ایستادگی کنید. این ویژگی ها دارای لایه های سازمان یافته ، سبک های پاراگراف و پوسته های کاملاً قابل ویرایش است. قالب با InDesign CS4 و بالاتر سازگار است.

الگوی بروشور مدرن Trifold

الگوی بروشور کسب و کار سه گانه با طراحی خلاقانه. این الگو برای تهیه بروشور برای آژانس های شرکت ایده آل است. در اندازه های نامه A4 و US آمده است. و به شما امکان می دهد طرح را به راحتی تغییر دهید و رنگ ها و قلم ها را به راحتی تغییر دهید.

بروشور Minimal Business Tri-Fold

طراحی حداقل و تمیز این بروشور سه گانه ، گزینه مناسبی برای ارتقاء آژانس های خلاق ، شرکت های طراحی و عکاسان محسوب می شود. این قالب با لایه های کاملاً سازمان یافته و در اندازه A4 ارائه شده است.

بروشور Creative Multipurpose Tri-Fold

این قالب بروشور برای تبلیغ مارک ها و مشاغل مناسب است. این یک طراحی است که به شما امکان می دهد خدمات خود را به طور موثر نشان دهید. این الگو را می توان با طرح های مختلف رنگی نیز تنظیم کرد.

بروشور LUMINA - Minimal Trifold

بروشور مدرن دیگری با طراحی سه گانه. این بروشور برای نمایش خدمات بی نظیر خود برای خلاقیت ها و آژانس ها مناسب است. این قالب در 2 طرح مختلف و در دو اندازه A4 و US Letter ارائه شده است.

بروشور Square Creative Trifold

این بروشور بی نظیر سه گانه در یک طرح مربع شکل قرار گرفته است ، که این امر باعث می شود برای ساختن یک بروشور که از جمعیت دور است ، انتخاب عالی باشد. این قالب در قالب پرونده PSD موجود است و از ویژگی های اشیاء هوشمند برای ویرایش آسان تر نیز برخوردار است.

بروشور Business Trifold Design PSD

این یک بروشور سه گانه رایگان است که با طراحی مدرن و خلاق همراه است. مناسب ترین کار برای تهیه بروشور برای راه اندازی ها ، آژانس ها و مشاغل مدرن است. قالب در قالب PSD موجود است.

بروشور Free Modern Tri-Fold Design PSD

یکی دیگر از قالب های بروشور حرفه ای رایگان با طراحی خلاقانه. این الگوی در اندازه A4 ارائه می شود که شامل طراحی های جلویی و پشتی با فرمت فایل PSD است.

بروشور Business Trifold

این قالب بروشور سه برابری بطور ویژه برای ساخت بروشور برای کنفرانس های تجاری و رویدادهای شبکه طراحی شده است. این قالب از یک طرح محتوای مؤثر برای نمایش سخنرانان رویداد ، محل برگزاری رویداد و موارد دیگر برخوردار است.

بروشور Minimal Business Tri-Fold

اگر به دنبال الگویی برای ایجاد یک بروشور برای آژانس طراحی یا یک عکاس هستید ، این الگو برای شما مناسب است. این مجموعه با طراحی بسیار زیبا و مینیمالیستی همراه با فضای زیادی برای اضافه کردن تصاویر بزرگ برای جلب توجه می باشد.

الگوی بروشور Natural Spa Tri-Fold

وقتی یک بروشور برای پخش کلمه در مورد شغل خود دارید ، تبلیغ اسپا یا مرکز زیبایی شما بسیار ساده تر خواهد بود. این الگو به شما کمک می کند تا یک بروشور مؤثر برای انجام کار خود ایجاد کنید.

بروشور Fitness Trainer Coach Trifold

این الگوی بروشور حداقل و تمیز برای مربیان بدنسازی و مربیان جهت ارتقاء خدمات به مخاطبان مورد نظر خود مناسب است. این بروشور با 4 طرح ارائه شده است و می توان با InDesign و Word سفارشی سازی کرد.

الگوی بروشور Pet Grooming Business Trifold

یک الگوی بروشور سه برابر ایده آل برای نمایش و تبلیغ مراکز نظافت حیوانات خانگی و همچنین مراکز پذیرش حیوانات اهلی. این قالب با Illustrator ، InDesign ، Pages و Word نیز سازگار است.

بروشور Tri-Fold Free Design Design PSD Set

این الگوی بروشور سه برابر رایگان در 2 تم رنگی مختلف ارائه می شود که دارای رنگ های سبک و تیره است. قالب در قالب PSD آماده چاپ است و به راحتی قابل تنظیم است.

بروشور رایگان Professional A4 Tri-fold

یک بروشور سه گانه A4 که دارای الگوهای در 3 طرح مختلف رنگی است. از این الگو می توان برای ساخت انواع بروشورهای تجاری ، شرکتی و نمایندگی استفاده کرد.

الگوی بروشور جشنواره موسیقی Trifold

از این الگوی بروشور زیبا برای تبلیغ جشنواره های آینده موسیقی ، برنامه های موسیقی indie ، مهمانی های باشگاه و موارد دیگر استفاده کنید. این الگو در دو اندازه A4 و US Letter موجود است.

بروشور Trifold - Multipurpose Corporate

این الگوی بروشور زیبا و مدرن سه گانه برای طراحی یک بروشور حرفه ای برای یک شرکت شرکتی یا کوچک مناسب است. این قالب در 2 طرح رنگی متفاوت و در اندازه A4 ارائه شده است.

الگوی بروشور Trifold Business

یکی دیگر از الگوی بروشور مدرن با طراحی زیبا و مناسب برای مشاغل شرکتی ، استارتاپ ها و آژانس ها. این قالب در اندازه های نامه A4 و US آمده است. همچنین می توانید با استفاده از InDesign و Photoshop آن را تنظیم کنید.

الگوی بروشور مدرن نئون

این الگوی بروشور رنگارنگ سه گانه در یک طرح مربع شکل در ابعاد 20cm 20cm ارائه می شود. به راحتی می توان رنگ ها ، متن ، پیش زمینه و موارد دیگر را تغییر داد. قالب با InDesign CS4 و بالاتر سازگار است.

قالب بروشور Creative Trifold

طراحی حداقل و تمیز استفاده شده در این الگوی بروشور ، آن را به عنوان یک انتخاب مناسب برای طراحی یک بروشور خلاقانه برای آژانس ها و استارتاپ ها ، انتخاب مناسبی کرده است. این الگو در اندازه های نامه A4 و US موجود است.

الگوی بروشور رایگان سالن زیبایی Tri-Fold

این بروشور رایگان سه گانه برای ساخت بروشور برای سالن ها و مراکز زیبایی طراحی شده است. این قالب با استفاده از فتوشاپ نیز کاملاً قابل تنظیم است.

الگوی بروشور Business Trifold Free

یکی دیگر از قالب های بروشور مشاغل آزاد با طراحی سه گانه. این قالب در قالب های EPS و Illustrator ارائه می شود. این حتی شامل یک آموزش در مورد چگونگی تنظیم قالب است.

بروشور Modern Corporate Trifold

قالب بروشور مدرن سه گانه با طراحی بسیار بصری. این الگو به راحتی قابل تغییر است تا رنگ ها و تصاویر را به ترجیح شما تغییر دهد. در اندازه A4 می آید.

قالب بروشور Minimalist Trifold

این بروشور تمیز و ساده سه گانه برای ساخت بروشور مناسب برای آژانس های خلاق و متخصصان مناسب است. این قالب شامل قلم های رایگان و متغیرهایی در کشیدن و رها کردن تصاویر برای ویرایش آسان تر است.

الگوی بروشور زنانه مربع

اگر روی طراحی بروشور برای یک برند زنانه کار می کنید ، این الگو مفید خواهد بود. این ویژگی دارای یک طراحی زیبا است که به طور خاص برای تبلیغ محصولات و مشاغل زنانه ساخته شده است.

الگوی بروشور سبک زندگی و مد

این قالب بروشور زیبا در قالب های Word و InDesign در قالب پرونده های مختلف موجود است. همچنین دارای یک طراحی مربع شکل است و برای تبلیغ عکاسی ، نمونه کارها و طراحی های مد ایده آل است.

بروشور Multifurpose Business Trifold

این قالب بروشور دارای یک طرح ساده و مینیمالیستی است که می توانید برای ساخت انواع بروشور برای انواع مختلفی از مشاغل ، از آنها استفاده کنید. این الگو در اندازه های نامه A4 و US موجود است.

الگوی بروشور Business Trifold

یکی دیگر از قالب های بروشور مربع شکل مربع شکل با طراحی رنگارنگ. این قالب همچنین به راحتی قابل تنظیم است و در دو قالب Word و InDesign به بازار عرضه می شود. در اندازه 20cm x 20cm در دسترس است.

این الگوی بروشور سه برابری دارای یک طراحی تمیز و حرفه ای است که برای ارائه برند یا مشاغل مرتبط با تبلیغات یا بازاریابی مناسب است. قالب موجود در اندازه نامه های ایالات متحده است و می توان آن را به راحتی با استفاده از InDesign CS4 یا بهتر تنظیم کرد.

قالب بروشور که بطور خاص برای مشاغل و مارک های شرکت طراحی شده است. این بروشور سه برابر با طراحی مدرن بهینه شده برای چاپ و در اندازه نامه ایالات متحده موجود است. این الگو را می توان به راحتی با تنظیمات برگزیده خود نیز تنظیم کرد.

این یک قالب بروشور سه منظوره چند منظوره است که می تواند برای طراحی جزوه برای بسیاری از مشاغل مختلف از جمله شرکت های بزرگ ، نمایندگی ، مارک های خلاق و موارد دیگر استفاده شود. این الگو در هر دو اندازه A4 و US در دسترس است و می توانید آن را با استفاده از MS Word یا Illustrator نیز تنظیم کنید.

قالب بروشور سه برابر Prosto با طراحی منحصر به فرد با شکل مربع ارائه شده است. این قالب شامل 2 قالب است که از InDesign CS4 و CC پشتیبانی می کند. تمام تصاویر و پس زمینه های به کار رفته در این الگو در لایه های جداگانه قرار گرفته است ، بنابراین می توانید با چند کلیک آنها را به راحتی ویرایش و جایگزین کنید.

با یک طراحی سیاه و سفید تمیز ، این الگوی حداقل سه برابر به شما امکان می دهد تا محصولات و تجارت خود را به روشی مدرن به نمایش بگذارید. در هر دو اندازه A4 و US Letter آمده است. اگر طرح B&W را دوست ندارید ، می توانید به راحتی رنگ های آن را نیز تغییر دهید.

یکی دیگر از قالب های مدرن بروشور سه برابر است که می تواند برای طراحی بروشور برای بسیاری از مشاغل و شرکت ها استفاده شود. قالب Thie به دو قالب MS Word و InDesign ارائه می شود. می توانید رنگ ها ، فونت ها و اشیاء آن را به ترجیح خود ویرایش کنید.

این قالب بروشور به طور خاص برای مشاغل و شرکتهایی که ارائه دهنده خدمات ارائه می دهند طراحی شده است. این شامل چندین بخش برای توصیف شفاف خدمات ، مأموریت ها و راه حل های خود برای مشتریان است. این الگو در اندازه های نامه A4 و US موجود است.

اگر به دنبال یک طراحی بروشور حرفه ای با اندازه بزرگتر هستید ، این الگوی مورد نیاز شماست. این الگوی بروشور سه برابر با اندازه بزرگ A4x3 و طرحی که برای مارکتینگ و تبلیغات مارک ها و مشاغل مرتبط مناسب است.

الگوی بروشور دیگری با طرح مربع. این قالب دارای یک طراحی زیبا و مدرن است که برای طراحی جزوه برای یک تجارت مرتبط با مد یا لباس ایده آل است. همچنین شامل قلم های رایگان می باشد و در یک پرونده لایه باز و با فرمت آماده برای چاپ قرار می گیرد.

آیا می خواهید با یک بروشور مطالعه موردی منحصر به فرد ، مشتریان خود را جلب کنید؟ سپس این الگوی سه گانه به شما در انجام کار کمک می کند. این الگو بطور خاص برای نمایش انواع مختلف موارد موردی و پروژه ها طراحی شده است. برای تغییر رنگ ، متن و اشیاء نیز می توانید به راحتی این قالب را در InDesign یا Word ویرایش کنید.

این الگوی بروشور سه برابری با طراحی حداقل ارائه شده است که آن را برای تجارت ، پخت و شغل و مضامین کریسمس و تبلیغات محصول مناسب می کند. قالب در اندازه A4 موجود است و می توانید با استفاده از InDesign CS4 یا بالاتر آن را تنظیم کنید.

یک الگوی بروشور خلاقانه برای مشاغل خلاق و شرکتی ، این الگو دارای یک طراحی مینیمال و تمیز برای نمایش به راحتی خدمات و محصولات شما است. در اندازه A4 موجود است و می توانید آن را با استفاده از Word یا InDesign نیز تنظیم کنید.

قالب بروشور با یک طرح تمیز و طراحی گرافیکی خیره کننده. در این قالب تعداد زیادی از آیکون ها و گرافیک ها وجود دارد که آن را از سایر الگوهای بروشور جذاب تر می کند. شما به راحتی می توانید این الگو را سفارشی کنید ، رنگ ها را تغییر دهید و قالب بندی نیز کنید.

این بسته بروشور سه برابر شامل 3 قالب مختلف است که می توانید از آنها برای طراحی جزوات برای شرکتهای بزرگ ، بازاریابی ، خرده فروشی و بسیاری از انواع دیگر مشاغل و مارکها استفاده کنید. همه قالب ها در قالب های پرونده های InDesign ، PSD و Illustrator آمده اند که به شما امکان می دهد آنها را با استفاده از برنامه دلخواه خود ویرایش کنید.

Acro یک بروشور سه برابر حرفه ای است که با طراحی خلاقانه ارائه می شود. این قالب دارای چیدمان های رنگی متصل است که به شما امکان می دهد طرح های رنگی را فقط با یک کلیک تغییر دهید.

این قالب بروشور برای طراحی جزوه برای یک برند شخصی یا یک تجارت بهترین گزینه است. این طراحی با محوریت محتوا انجام می گیرد و به شما امکان می دهد خدمات و راه حل های خود را با جزئیات شرح دهید.

قالب بروشور که بطور خاص برای مارک های مد و لباس طراحی شده است. این الگو در دو اندازه A4 و US Letter ارائه می شود. می توانید آن را با استفاده از نسخه های InDesign CS4 و CC نیز ویرایش کنید.

این الگوی بروشور با طراحی رنگی با طرح یکپارچهسازی با سیستمعامل ارائه می شود که آن را برای معماری ، تبلیغات و مشاغل خلاق آژانس ایده آل می کند. این قالب برای سفارشی سازی آسان در یک پرونده کاملاً لایه باز ارائه شده است.

با استفاده از این الگوی بروشور سه گانه ، کسب و کار ، ویژگی ها ، خدمات و محصولات خود را با جزئیات بیشتری به نمایش بگذارید. در اندازه A4 می آید. قالب کاملاً قابل ویرایش است و از InDesign CS4 یا بهتر پشتیبانی می کند.

این قالب بروشور برای تهیه گزارش های سالانه حرفه ای طراحی شده است. برای بسیاری از مشاغل از جمله بازاریابی ، رسانه های اجتماعی ، برندسازی ، شرکت ها و موارد دیگر مناسب است. این الگو در اندازه نامه ایالات متحده موجود است.

یک الگوی بروشور بسیار مینیمالیستی برای مشاغل طراحی داخلی. شما می توانید با استفاده از این الگوریتم بروشور سه برابر مربع شکل ، برای جذب مشتریان بیشتر با نمایش زیبایی از طرح ها و محصولات خود با تعداد زیادی عکس استفاده کنید.

این مجموعه چاپی است. این شامل یک قالب بروشور سه برابری ، 4 صفحه از بروشورهای bifold ، یک قالب بروشور و کارت ویزیت است. همچنین می توانید پرونده ها را با استفاده از InDesign ، Photoshop یا Illustrator تنظیم کنید.

5 نکته برای ایجاد یک بروشور Tri-Fold

ایجاد بروشورهای سه گانه نیاز به کمی کار و توجه بیشتری دارد. این نکات سریع به شما کمک می کند تا استانداردها را رعایت کنید و بروشورهای سه گانه حرفه ای تری ایجاد کنید.

1. فونت ها و تصاویر را به صورت خردمندانه انتخاب کنید

بروشورهای سه گانه در اندازه های کوچکتر چاپ می شوند و فضای بسیار باریکی برای شما دارند تا تمام متن و تصاویر را در حاشیه هر بلوک محتوا درج کنید. این بدان معناست که باید در مورد قلم هایی که برای طراحی بروشور خود استفاده می کنید و از کدام تصاویر برای نمایش استفاده کنید ، بسیار مراقب باشید.

کسب و کار چند منظوره کسب و کار

همواره در جهت بهبود خوانایی هدف داشته باشید. یک فونت sans-serif را برای پاراگراف ها انتخاب کنید زیرا خواندن آنها ساده تر است و یک فونت برجسته و برجسته باریک را برای برجسته کردن عناوین انتخاب می کنید. هنگام قرار دادن تصاویر ، از تصاویر با پس زمینه شفاف استفاده کنید یا از اشکال برای مخفی کردن قسمت های اضافی تصاویر استفاده کنید.

2. از یک چیدمان محتوا مبتنی بر ستون استفاده کنید

دشوارترین بخش طراحی یک بروشور سه برابر ، ارائه یک طرح محتوا است که به شما امکان می دهد تمام مطالب را در سه صفحه طراحی بروشور جا دهید.

بروشور Travel Trifold

این که آیا شما یک بروشور را برای تبلیغ یک محصول ، یک شرکت یا یک نام تجاری طراحی می کنید ، باید برای استفاده بیشتر از کل طراحی بروشور ، برنامه ریزی کنید. یک راه عالی برای غلبه بر این مسئله استفاده از یک طرح ستون محور است. به پانلی روی بروشور به عنوان ستون فکر کنید و از سه ستون برای ترتیب مطالب به روشی استفاده کنید که آن را به یک تجربه خواندن ساده تر تبدیل کند.

3. کیفیت کاغذ را در نظر بگیرید

عنوان بروشور Trifold

مقاله ای که برای چاپ بروشور استفاده می کنید تعیین خواهد کرد که چه نوع رنگ ، قلم و تصاویر را در بروشور خود استفاده کنید. به عنوان مثال ، اگر قصد استفاده از کاغذ بافت دار را دارید ، باید پس زمینه ای را انتخاب کنید که متناسب با کاغذ باشد.

4- پوشه ها را آزمایش و اندازه گیری کنید

بروشور Urban Planner Trifold

حتی کارشناسان گاهی اوقات حاشیه های بروشورهای سه گانه را خراب می کنند. این چیزی است که شما باید آزمایش کنید تا مطمئن باشید بنابراین یک چاپ آزمایشی را انجام دهید تا مطمئن شوید که همه حاشیه ها در مکان های صحیح برای هر سه صفحه هستند و بروشور را می توان به طور کامل تاشو کرد.

5. از یک الگوی استفاده کنید

البته ، شما می توانید با انتخاب ساده یک الگوی بروشور ، از عبور از آن همه مشکلات جلوگیری کنید.

سه پایه شرکت مدرن

این قالب های بروشور سه برابری که توسط متخصصان طراحی شده اند ، نه تنها عالی به نظر می رسند بلکه از طراحی های کامل محتوای ، متغیرهایی در تصویر نیز برخوردار هستند و در اندازه های نامه نامه A4 و US آماده چاپ نیز موجود است.

InDesign vs. Word: کدام برنامه را برای بروشور خود انتخاب کنید؟

نمی توانید تصمیم بگیرید از کدام برنامه استفاده کنید؟ سپس این چند اشاره گر به شما در تصمیم گیری کمک می کند.

ابزارهای ساده در مقابل پیشرفته

تفاوت اصلی Adobe InDesign و Microsoft Word ابزارها و گزینه های موجود با هر برنامه است.

MS Office به عنوان یک نرم افزار ساده و کاربردی شناخته می شود. این برنامه آسان است برای یادگیری و مجموعه ای از ابزارهای اساسی برای طراحی اسناد ساده است.

Adobe InDesign برای متخصصان ساخته شده است. این نرم افزار دارای ویژگی ها و ابزارهای پیشرفته تری است. به شما این امکان را می دهد تا خلاقیت بیشتری داشته باشید ، آزمایش کنید و از طراحی های منحصر به فرد با برند خود استفاده کنید.

InDesign به کمی منحنی یادگیری نیاز دارد. اگر در طراحی بروشور کاملاً جدید هستید ، باید از Microsoft Word استفاده کنید.

پایه در مقابل طراحی های حرفه ای

برای Adobe InDesign می توانید الگوهای بسیار زیادی از الگوهای زیبا پیدا کنید. اما ، در مورد MS Word نیز نمی توان همین حرف را زد. از آنجا که Word ایجاد طراحان پیچیده تر را برای طراحان دشوارتر می کند ، بسیاری از متخصصان InDesign را ترجیح می دهند.

به خصوص به دلیل این برنامه ایجاد اسناد و بروشورهایی با طرح ها ، رنگ ها و شکل های مارک سازگارتر را برای شما آسان تر می کند.

Office 365 vs Creative Cloud

تفاوت بزرگ دیگر این دو برنامه در برنامه اشتراک آنهاست. در حالی که هر دو برنامه در برنامه های قیمت گذاری مشابه قرار می گیرند ، انتخاب به نحوه استفاده از آنها کاهش می یابد.

اگر شما یک حرفه ای هستید که کارهای اداری زیادی انجام می دهید ، احتمال دارد که از قبل مشترک Office 365 داشته باشید. سپس می خواهید از پرداخت هزینه اشتراک دیگر خودداری کنید.

با این حال ، InDesign یک برنامه مفید است. اگر وظیفه طراحی انواع مختلفی از اسناد را دارید ، ارزش سرمایه گذاری در این برنامه را دارد. این امکان را به شما می دهد تا از قالب های پیشرفته تر از MS Word استفاده کنید تا بروشورها ، پوسترها ، بروشورها ، مجلات و سایر موارد با ظاهری حرفه ای تر ایجاد کنید.

محدود در مقابل سفارشی سازی آسان تر

سادگی مایکروسافت ورد دشمن خاص خودش است. با توجه به اینکه این نرم افزار یک برنامه دوستانه مبتدی است ، گزینه های زیادی برای شخصی سازی طرح ها به شما ارائه نمی دهد. حتی در هنگام افزودن و تغییر اندازه تصویر ، باید به اندازه های طولانی بروید تا تصاویر متناسب با سند شما باشند.

این مورد برای InDesign صحیح نیست زیرا آزادی بیشتری برای طراحی پوسته های صفحه خلاقانه تر و سفارشی کردن هرچه دوست دارید ارائه می دهد. InDesign همچنین مجموعه ای از ابزارهایی را ارائه می دهد که به طور خاص برای طراحی طرح های پیشرفته چاپ مانند مجلات و بروشور ساخته شده اند.

به طور کلی ، ما معتقدیم InDesign بهترین انتخاب برای طراحی اسناد چاپ حرفه ای است. فقط در صورت تهیه یك بروشور برای یك پروژه شخصی کوچک ، از MS Word استفاده كنید.

اگر به طور کلی روی یک طراحی مارک تجاری کار می کنید ، مطمئن شوید که مجموعه ما از الگوهای لوازم التحریر مدرن را بررسی کرده اید!Source link

قیمت طراحی سایت

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “30+ بهترین قالب های بروشور Tri-Fold (Word & InDesign)”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *