30+ بهترین قالب های علمی و فناوری پاورپوینت


امروز ما مجموعه ای از الگوهای علمی و فناوری پاورپوینت را برای شما ارائه می دهیم تا استدلال های قانع کننده تری در ارائه های مرتبط با فناوری و علوم خود داشته باشید.

برای ارائه و سرگرمی مخاطبان ، هر نمایش علمی نیاز به نمودار و نمودار دارد. همین مورد برای ارائه های مرتبط با فناوری نیز پیش می رود. ارائه در کنفرانس فنی یا جلسه استارتاپ بدون اینفوگرافیک و برنامه های زمانی جذاب کامل نخواهد بود.

البته می دانیم که هر کسی وقت ندارد برای هر نمایش اسلاید پاورپوینتی که ایجاد می کند ، نمودارها ، نمودارها و اینفوگرافیک های منحصر به فردی را طراحی کند. به همین دلیل ما از این الگوهای پاورپوینت ، که شامل تمام طراحی های اسلایدی برای طراحی یک نمایش اسلاید ارائه حرفه ای است ، دست تهیه کردیم.

به علاوه ، حتماً نکات ما را در مورد ارائه علمی یا فناوری برای برخی از مشاوره های مفید ارائه ارائه دهید!

1 میلیون + قالب های پاورپوینت ، الگوهای اصلی + موارد دیگر

هزاران الگوی پاورپوینت و بسیاری از عناصر طراحی دیگر را با عضویت ماهانه Envato Elements بارگیری کنید. از 16 دلار در ماه شروع می شود ، و دسترسی نامحدودی به کتابخانه در حال رشد با بیش از 1400،000 قالب ارائه ، فونت ، عکس ، گرافیک و موارد دیگر به شما امکان می دهد.

به الگوهای پاورپوینت بیشتر مراجعه کنید

انتخاب برتر

Labia - الگوی Powerpoint Point

این الگوی پاورپوینت مدرن و تمیز برای ساخت انواع ارائه های مربوط به علم و تحقیقات مناسب است.

این مجموعه با تعداد 150 اسلاید همراه با 30 اسلاید منحصر به فرد در 5 طرح مختلف رنگی و طرح هایی که به راحتی قابل تنظیم می باشد.

چرا این یک انتخاب برتر است

این الگوی علاوه بر طراحی اسلایدی زیبا ، دارای بسیاری از گرافیک های برداری قابل ویرایش ، اینفوگرافیک ها و تصاویر نیز می باشد تا به تجسم ارائه های شما کمک کند.

سلامتی - الگوی پاورپوینت پزشکی

این الگو برای طراحی ارائه های علمی ، به خصوص در رابطه با پزشکی و بهداشت ایده آل است. این قالب دارای 30 اسلاید منحصر به فرد است و به شما امکان می دهد تا از 5 طرح مختلف رنگی را برای سفارشی کردن طراحی هر اسلاید انتخاب کنید.

Technoz - الگوی پاورپوینت بازاریابی اینترنتی

Technoz یک الگوی پاورپوینت مدرن است که می توانید از آن برای طراحی ارائه های مرتبط با فناوری بخصوص برای موضوعات مرتبط با بازاریابی استفاده کنید. این قالب با 33 طراحی اسلاید منحصر به فرد با اسلایدهای استاد و متغیرهایی در تصویر ارائه شده است.

React - الگوی Powerpoint Technology

با استفاده از این الگوی پاورپوینت مدرن ، ارائه های جذاب و جذاب تری ایجاد کنید. این مجموعه با 30 اسلاید منحصر به فرد همراه با طرح های ارائه شده برای ارائه های مرتبط با فناوری ارائه می شود. این قالب همچنین شامل آیکون ها و شکل های برداری قابل ویرایش نیز هست.

Squidbod - الگوی پاورپوینت فناوری

این الگوی پاورپوینت مینیمالیستی مناسب برای ارائه فناوری است ، مخصوصاً برای ارائه هایی که مربوط به هوش مصنوعی و ربات ها است. این قالب شامل 150 اسلایدها است و قالب در 5 طرح رنگی مختلف موجود است.

دستیابی به موفقیت میکروبیولوژی - الگوی پاورپوینت رایگان

این یک الگوی پاورپوینت رایگان است که با 22 طرح اسلاید منحصر به فرد ساخته شده است که به طور خاص برای تهیه نمایش ها برای نمایش پیشرفت ها و مطالعات علمی ساخته شده است. در نسخه Google Slides نیز آمده است.

درس زیست شناسی - الگوی پاورپوینت رایگان

شما می توانید از این الگوی پاورپوینت خلاق و زیبا برای طراحی یک نمایش پرده ای سرگرم کننده برای آموزش زیست شناسی و سایر موضوعات استفاده کنید. این شامل 17 اسلاید منحصر به فرد پر از تصاویر زیبا است.

الگوی پاورپوینت زیست فناوری - علوم و فناوری

حتی اگر این الگو برای ارائه های مرتبط با بیوتکنولوژی طراحی شده باشد ، می توانید اسلایدها را به راحتی تنظیم کنید تا برای سایر انواع پروژه های علمی و فناوری نیز ارائه دهید. این دستگاه دارای 30 اسلاید با طرح های قابل ویرایش است.

فناوری انجیلی - الگوی پاورپوینت فناوری

شما می توانید از این الگوی پاورپوینت برای ایجاد یک نمایش پرده ای برای استارت آپ های فناوری و آژانس ها استفاده کنید. این برنامه با طرح بندی اسلای چند منظوره همراه است که می توانید به راحتی آن را به ترتیب مورد نظر خود تنظیم کنید و شامل نمودارها و نمودارهای قابل ویرایش برای تجسم داده ها است.

Everglow - الگوی شیب Powerpoint

این پاورپوینت پر از رنگهای شیب خیره کننده و شگفت انگیز است که این الگوی پاورپوینت با 3 طرح رنگی premade که می توانید انتخاب کنید برای ساخت انواع فناوری ها و ارائه های علمی است. این الگو در تم های تیره و نور نیز موجود است.

Nabula - الگوی علمی Powerpoint

Nabula یک الگوی پاورپوینت مدرن است که در مجموع 360 اسلایدها شامل 30 اسلاید منحصر به فرد در 3 طرح رنگی premade است. این قالب برای ساخت نمایش اسلایدها برای ارائه های آموزشی و علمی مناسب است.

فناوری - الگوی پاور پوینت مدرن

یکی دیگر از الگوهای تمیز و حداقل پاورپوینت با طراحی اسلایدهای مدرن. شما می توانید از این الگو برای ایجاد ارائه های مؤثر برای استارتاپ ها و مارک های فناوری استفاده کنید. این الگو در 3 طرح رنگی موجود است.

ارائه راه اندازی فناوری - الگوی رایگان پاورپوینت

یک الگوی ارائه رایگان مدرن که می توانید برای نشان دادن استارت آپ ها و محصولات فنی از آنها استفاده کنید. این الگوی دارای 25 اسلاید منحصر به فرد با طرح بندی های قابل ویرایش است.

درس علمی - الگوی پاورپوینت رایگان

یکی دیگر از الگوی پاورپوینت رنگارنگ و رایگان برای آموزش موضوعات و موضوعات مختلف علمی. این قالب شامل 17 اسلاید منحصر به فرد با طرح های کاملا قابل تنظیم است.

Tech Corp - الگوی راه اندازی پاورپوینت

این الگوی پاورپوینت با طرح های اسلایدی شیک ساخته شده است و به طور خاص برای ارائه های راه اندازی و فناوری ساخته شده است. این قالب شامل 30 اسلاید قابل تنظیم با نمادهای بردار و متغیرهایی برای تصویر است.

Tech - ارائه پاورپوینت چند منظوره

یک الگوی پاورپوینت عظیم با 100 اسلاید منحصر به فرد و در کل 1500 اسلاید. این قالب دارای ویژگی های اسلایدی چند منظوره می باشد که می توانید به راحتی سفارشی سازی کنید تا نمایش اسلایدها را برای انواع ارائه های مرتبط با فناوری ارائه دهید.

HLTH - الگوی پاورپوینت سلامت

اگر در حال ارائه یک ارائه خدمات بهداشتی یا پزشکی هستید ، می توانید از این الگوی پاورپوینت برای ایجاد یک نمایش پرده ای موثر استفاده کنید تا پیام خود را به مخاطبان خود برساند. این قالب در تم های رنگی تیره و روشن و همچنین 3 تغییر رنگ premade در دسترس است.

الگوی پاورپوینت فناوری جدید

New Technology یک الگوی پاورپوینت است که برای ساخت اسلایدها برای ارائه های مرتبط با فناوری طراحی شده است. این محصول با 20 اسلاید منحصر به فرد همراه با طراحی تمیز و جذاب ارائه می شود. شما می توانید از این الگو برای ایجاد ارائه های مؤثر برای نمایش برنامه ها ، راه اندازی ها ، اسباب بازی ها و محصولات استفاده کنید.

الگوی پاورپوینت ویترین فناوری

این الگوی پاورپوینت همچنین با مجموعه ای از 20 اسلاید مختلف که با نمودارها ، نمودارها و گرافیک های بردار پر شده است ، هر چند که دوست دارید می توانید به راحتی تغییر اندازه دهید و سفارشی سازی کنید. این مناسب ترین برای ارائه نمایش برای نمایش فناوری و محصولات جدید مناسب است.

پایان نامه پزشکی - الگوی پاورپوینت رایگان

برای نشان دادن پایان نامه شیمی خود از این الگوی پاورپوینت رایگان استفاده کنید تا یک نمایش تاثیرگذار را طراحی کنید. این شامل 13 اسلاید منحصر به فرد با تصاویر زیبا و گرافیک است.

پایان نامه پزشکی - الگوی پاورپوینت رایگان

این الگوی پاورپوینت با مضمون علمی یک انتخاب عالی برای نشان دادن پایان نامه شما در رابطه با پزشکی و بهداشت است. این محصول با 19 طرح اسلایدی منحصر به فرد با طرح بندی قابل ویرایش همراه است.

XAMARA - الگوی Powerpoint Technology

الگوی پاورپوینت Xamara با طراحی مینیمالیستی و تمیز ارائه می شود. این شامل 30 اسلاید منحصر به فرد در 3 طرح رنگی مختلف و با هر دو تم رنگی سبک و تیره و همچنین اندازه های صفحه گسترده و استاندارد است. این الگو برای ارائه و یا راه اندازی استارتاپ یا برنامه در ارائه ها بسیار عالی است.

پشتیبانی IT - الگوی پاورپوینت فناوری

با وجود نام ، از این الگوی پاورپوینت می توان برای ایجاد انواع اسلایدها در رابطه با اطلاعات و فناوری و نه فقط پشتیبانی از فناوری اطلاعات استفاده کرد. این برنامه با 90 اسلاید منحصر به فرد همراه با چندین طرح رنگی ، انیمیشن های انتقال ، گرافیک برداری قابل تنظیم و موارد دیگر ارائه می شود.

منظومه شمسی - ارائه پاورپوینت علمی

این الگوی پاورپوینت بسیار زیبا با توضیح علوم و مکان برای کودکان ، کار را بسیار ساده تر می کند. این الگو شامل 34 اسلاید منحصر به فرد با تعداد زیادی تصویر مرتبط با منظومه شمسی و فضا است. تصاویر برداری در اسلایدها نیز قابل تنظیم هستند.

الگوی پاورپوینت Science را احساس کنید

Feel the Science یک الگوی پاورپوینت مدرن و مینیمالیستی است که با 20 اسلاید الهام گرفته از طراحی مسطح ارائه شده است. این شامل تصاویر زیبا ، نمادهای بردار ، نمودارها ، نمودارها و بسیاری از عناصر قابل تنظیم دیگر برای ایجاد یک نمایش پرده ای مؤثر برای پروژه های مرتبط با علم و آموزش است.

فناوری - الگوی پاورپوینت فناوری

این الگوی نمایش پرده ای پاورپوینت با طراحی شیک و دارای تم رنگی تیره است. این شامل بیش از 50 اسلاید منحصر به فرد با طراحی های حرفه ای است. اسلایدها همچنین برای متغیر جایگزینی تصاویر ، نمودارهای داده قابل تنظیم ، مدلهای دستگاه و تعداد زیادی از آیکونها با متغیرهایی در تصویر ساخته شده اند.

پیشنهاد وب سایت - الگوی پاورپوینت فناوری

اگر شما یک طراح وب یا آژانس هستید ، هنگام ارائه پیشنهادهای طراحی وب سایت خود به مشتریان ، این الگوی قطعاً مفید خواهد بود. این قالب دارای یک طراحی جذاب است و شامل کلیه طرحهای اسلایدی لازم از برنامه ریزی گرفته تا قیمت گذاری ، مطالعات موردی و موارد دیگر برای ایجاد یک ارائه پروژه قانع کننده است.

طرح راه اندازی - الگوی پاورپوینت فناوری

این الگوی پاورپوینت برای ایجاد ارائه ای مؤثر برای رونق بخشیدن به شروع کارتان به سرمایه گذاران یا ایده های تبلیغاتی در طول جلسات طراحی شده است. این طرح با 7 طرح اسلاید مفید و قابل تنظیم در 7 طرح مختلف رنگ ارائه می شود. همچنین شامل نمودارها ، نمودارها و نقشه های قابل ویرایش است.

Modev Powerpoint - الگوی ارائه برنامه نویس

Modev یک الگوی خلاق پاورپوینت است که برای توسعه دهندگان و شرکت های توسعه طراحی شده است. این ویژگی دارای 30 اسلاید منحصر به فرد است که برای نشان دادن نمونه کارها ، قیمت گذاری ، خدمات ، توصیفات و موارد دیگر برای ایجاد ارائه برای به دست آوردن مشتریان خود طراحی شده است.

هوشمند - الگوی پاورپوینت فناوری

قالب هوشمند پاورپوینت دارای 30 اسلاید منحصر به فرد است. این شامل انواع مختلفی از اسلایدهای مرتبط با علم و فناوری است که می توانید برای ایجاد اسلایدهای ارائه آموزشی و مرتبط با تجارت استفاده کنید. این الگو در 5 طرح رنگی مختلف premade موجود است.

الگوی پاورپوینت اینفوگرافیک آموزش و علوم

این مجموعه اسلایدهای پاورپوینت است که شامل اینفوگرافیک ها ، نمودارها و نمودارهای مرتبط با علم و آموزش است. تمام طرح های برداری کاملاً قابل تنظیم هستند. این قالب دارای 20 اسلاید مختلف است که می توانید برای ایجاد یک نمایش قانع کننده تر استفاده کنید.

الگوی پاورپوینت اینفوگرافیک پزشکی و پزشکی

الگوی دیگری که شامل اینفوگرافیک ها ، نمودارها ، نمودارها و تصاویر برای ساخت اسلایدهای مربوط به ارائه های پزشکی است. این الگو شامل 20 اسلاید منحصر به فرد با طرح های مربوط به بهداشت و پزشکی است.

نمودارها - الگوی پاورپوینت علمی

این الگوی پاورپوینت برای ایجاد استدلال های مؤثرتر در ارائه های شما پر از نمودارهای زیادی است. این قالب شامل بسیاری از طرحهای اسلایدی مفید مانند نمودارهای نمودار ، برنامهها ، نمودارهای داده ، نقشه ها و موارد دیگر است.

Sporta - الگوی پاورپوینت فناوری

Sporta یک الگوی پاورپوینت مرتبط با فناوری است که می توانید برای ایجاد اسلایدها برای برنامه ها ، اسباب بازی ها و ارائه فن آوری های مربوط به ورزش ، سلامتی و تناسب اندام استفاده کنید. این الگوی دارای 30 اسلاید منحصر به فرد است و در 3 طرح مختلف رنگ در دسترس است.

آرون - الگوی پاورپوینت چند منظوره

Arwen یک الگوی پاورپوینت چند منظوره است و در کل 336 اسلاید وجود دارد که شامل بسیاری از طرح های اسلایدها برای ایجاد نمایش های نمایش اسلایدی برای مشاغل مرتبط با فن آوری و راه اندازی ها می باشد. این قالب همچنین شامل یک انیمیشن منحصر به فرد اینفوگرافیک و شی است.

Triangolo - الگوی پاورپوینت تجارت و فناوری

Triangolo یک الگوی پاورپوینت تجاری است. این دستگاه با 30 اسلاید منحصر به فرد در طرح های رنگی مختلف و مضامین سبک و تاریک همراه است. این قالب همچنین شامل طرح های اسلایدی است که می توانید برای ایجاد محصولات مرتبط با فناوری و ارائه های تجاری استفاده کنید.

Thumper - الگوی پاورپوینت فناوری

Thumper یک الگوی پاورپوینت مدرن است که برای ایجاد ارائه های تجاری و حرفه ای طراحی شده است. این برنامه با بیش از 100 اسلاید منحصر به فرد همراه با طراحی شیک ، متغیرهایی در تصویر ، گرافیک برداری و موارد دیگر ارائه می شود.

Besto - الگوی پاور پوینت چند منظوره

Besto یک الگوی پاورپوینت چند منظوره است که در مجموع 360 اسلاید ارائه می شود. این شامل 30 اسلاید منحصر به فرد در 3 رنگ premade شامل متغیرهایی برای تصویر ، مدل های نمایش ، نمودارهای قابل ویرایش و موارد دیگر می باشد.

چکیده Pitchdeck - الگوی پاور پوینت

این الگوی پاورپوینت برای ایجاد عرشه های کوچک برای پروژه های پیشنهادی ، پیشنهادات و استارت آپ ها برای مشتری ها و سرمایه گذاران طراحی شده است. این قالب شامل 30 اسلاید منحصر به فرد با طراحی ها و تصاویر خلاقانه است.

Cubix - الگوی Powerpoint Technology

Cubix یک الگوی پاورپوینت مدرن است که دارای تعداد زیادی از اینفوگرافیک ها ، نمودارها ، نمادها و گرافیک های وکتور منحصر به فرد است. این الگو در 3 طرح رنگی مختلف موجود است و در کل 513 اسلاید موجود است.

Crypto Coin - الگوی Powerpoint Technology

این الگوی پاورپوینت برای ایجاد نمایش اسلاید برای ارائه های مربوط به ارزهای رمزپایه مناسب است. این شامل اسلایدهای مختلفی است که می توانید برای ارائه سکه های جدید رمزپایه و همچنین بحث در مورد بازار رمزنگاری استفاده کنید. این الگو در هر دو تم رنگی سبک و تیره نیز موجود است.

5 نکته برای ارائه یک علم یا فناوری

این نکات را دنبال کنید تا ارائه های علمی و فناوری تاثیر گذار تری داشته باشید.

1. تجسم داده ها

محیط Infographic برای پاور پوینت

داده ها از تحقیقات و مطالعات مختلف اغلب در بیشتر ارائه ها فضای زیادی را به خود اختصاص می دهد. یک راه عالی برای برجسته کردن این آمار و داده ها در اسلایدها ، تجسم آنها است. از نمودارها ، نمودارها و اینفوگرافیک ها برای نمایش داده ها به جای متن استفاده کنید.

2. از رنگ ها به نفع خود استفاده کنید

الگوی پاور پوینت قمری

رنگ ها می توانند در ارائه ها بسیار مفید باشند ، به خصوص هنگام برجسته کردن نکات کلیدی در طراحی اسلایدها. با این حال ، شما باید یک پالت رنگی را ایجاد کنید تا مطمئن شوید که هر اسلاید از طراحی ثابت در سراسر ارائه برخوردار است.

3. اضافه کردن انیمیشن

الگوی پاورپوینت ویترین ربات

انیمیشن ها و جلوه های گذار راهی عالی برای سرگرم کننده تر کردن نمایش های شما هستند. به عنوان مثال ، هنگام افشای نکات کلیدی می توانید از انیمیشن ها در اسلایدها استفاده کنید تا جلوه ای چشمگیر تر ایجاد کنید. فقط کل اسلاید خود را با انیمیشن ها پر نکنید.

4- از قالب بندی ساده و ساده استفاده کنید

الگوی Powerpoint Robotix

وقتی سخنرانی های علمی صورت می گیرد ، محتوا کمتری بهتر می شود. یک طرح محتوا تمیز و حداقل ایجاد کنید که به شما امکان می دهد حرفه ای نشان دهید. همچنین ، در صورت لزوم ، تصاویر و تصاویر را اضافه کنید.

5- از پاراگراف های طولانی خودداری کنید

الگوی پاورپوینت LA BI CO

ممکن است وسواس کنید کل پاراگرافها را از مطالعه مورد علاقه خود کپی کنید یا مفاهیم فنی را با جزئیات توضیح دهید ، اما به یاد داشته باشید که این امر همچنین می تواند باعث اضافه بار اطلاعات شود. در عوض ، می توانید بی رحمانه ویرایش کنید تا زمانی که نکات کلیدی را به جملات کوتاه تر محدود نکنید. و از نقاط گلوله نیز استفاده کنید.

برای الهام بخشیدن بیشتر ، بهترین مجموعه الگوهای پاورپوینت ما را بررسی کنید.Source link

شرکت طراحی سایت

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “30+ بهترین قالب های علمی و فناوری پاورپوینت”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *