30+ بهترین قالب های پاورپوینت جالب (با طراحی عالی)


نمایش اسلایدهای پاورپوینت قبلاً بخش خسته کننده یک جلسه یا ارائه بود. اما اکنون ، با کمک قالب های جالب PowerPoint ، هر کس می تواند نمایش اسلایدها را جالب تر و جذاب تر جلوه دهد ، حتی اگر در طراحی نمایش پرده ای پاورپوینت تجربه ای ندارید.

برای این مجموعه ، ما تعدادی قالب مدرن و شیک ارائه پاورپوینت را جمع آوری کرده ایم که می توانید به راحتی آنها را سفارشی کنید تا نمایش اسلایدهای شما خنک تر به نظر برسد. یکی از این قالب های جالب PowerPoint را بارگیری کنید ، آن را باز کنید و بلافاصله شروع به شخصی سازی کنید!

بعلاوه ، ما نکاتی را برای ساختن یک الگوی پاورپوینت جالب و جالب از بین جمعیت ارائه می دهیم!

الگوی پاورپوینت ایده آل را پیدا کنید

پیدا کردن الگوی کامل پاورپوینت می تواند مشکل باشد. در Envato Elements می توانید هزاران قالب PPT با کیفیت بالا و بسیاری از دارایی های طراحی دیگر را کشف کنید. از 16 دلار در ماه شروع می شود ، و دسترسی نامحدودی به کتابخانه در حال رشد با بیش از 1400،000 قالب ارائه ، فونت ، عکس ، گرافیک و موارد دیگر به شما امکان می دهد.

به الگوهای پاورپوینت بیشتر مراجعه کنید

انتخاب برتر

الگوی ارائه طیف

طیف نه تنها از یک طراحی جالب و رنگارنگ برخوردار است بلکه مجموعه ای عظیم از بیش از 100 طرح اسلایدی منحصر به فرد را نیز در بر می گیرد.

این شامل اسلایدهای چند منظوره با نمودارها ، نمودارها ، نمادها ، شکل های برداری و موارد دیگر می باشد. به عنوان یک جایزه ، یک نسخه اصلی Apple نیز از این الگو دریافت خواهید کرد.

چرا این یک انتخاب برتر است

امکان انتخاب از بین بسیاری از طرح های اسلایدی جالب ، تنها یکی از مزایای بسیار زیاد این الگو است. طراحی چند منظوره همچنین آن را برای انواع ارائه مناسب مناسب می کند.

Ciri - الگوی پاورپوینت با حداقل جذاب

بعضی اوقات جالبترین چیزها در طرح های ساده وجود دارد. این الگوی پاورپوینت دقیقاً شبیه همین است. این ویژگی دارای یک طراحی آرام اما جالب است که برای طراحی هر دو ارائه حرفه ای و خلاق ایده آل است. این شامل 59 اسلاید منحصر به فرد با نمودارها ، نمودارها و انیمیشن های قابل ویرایش است.

Mevla - الگوی خلاق پاور پوینت

این تم پاورپوینت با داشتن یک تم رنگی تیره و خلاقانه ، دارای 30 اسلاید منحصر به فرد است. همچنین می توانید از 5 طرح مختلف رنگی برای سفارشی کردن طراحی این الگو استفاده کنید. این شامل بسیاری از گرافیک های قابل ویرایش و اشکال نیز هست.

Onfire - الگوی خلاق پاور پوینت

این یک الگوی پاورپوینت مدرن و خلاق است که مطمئناً عدالت را به نام خود انجام می دهد. این مجموعه شامل 30 اسلاید منحصر به فرد است که دارای طراحی های جذاب و پر از اشکال است که به شما امکان می دهد اطلاعات را به نمایش بگذارید روشی حرفه ای است. این الگو در 5 طرح مختلف رنگی نیز موجود است.

Neaches - الگوی پاورپوینت حداقل

این الگوی پاورپوینت با طراحی اسلایدهای حداقل و شیک ، در مجموع 150 اسلاید ارائه شده است که برای ارائه تابلوها برای مارک ها و آژانس های خلاق ایده آل است. این قالب همچنین شامل تعداد زیادی از گرافیک های برداری قابل ویرایش ، تصاویر و متغیرهایی برای ویرایش آسانتر است.

شبدر - الگوی پاور پوینت مدرن

شبدر یک الگوی جذاب PowerPoint است که با مجموعه ای از اسلایدهای خلاق ارائه می شود که برای تبلیغ برنامه ها ، خدمات و محصولات طراحی شده است. این قالب به راحتی قابل تنظیم است و با 3 طرح رنگی مختلف و همچنین در تم های پس زمینه سبک و تاریک ارائه می شود.

Dotto - قالب رایگان Powerpoint رایگان

این الگوی پاورپوینت مدرن و رایگان دارای یک طراحی جالب و شیک است که به شما امکان می دهد نمایش اسلایدهای بی نظیری را برای ارائه خلاقانه ایجاد کنید. این قالب شامل 20 طرح اسلاید منحصر به فرد با طرح بندی محتوای کاملاً قابل ویرایش است.

الگوی ارائه پاورپوینت کسب و کار رایگان

یکی دیگر از قالب های رایگان و رایگان پاورپوینت مجموعه ای از اسلایدهای رنگارنگ و خلاق. این یک ارائه ساده برای پروژه های تجاری و تجاری است. این الگو شامل 22 اسلاید منحصر به فرد است.

Comersa - الگوی پاورپوینت چند منظوره

این الگوی پاورپوینت مدرن برای نشان دادن نمونه کارها و طراحی های مد مناسب است. این قالب شامل 30 اسلاید منحصر به فرد با طراحی چند منظوره است و همچنین دارای متغیرهایی برای تصویر است.

Lawyero - ارائه حقوقی و شرکت Powerpoint

اگر در حال کار بر روی ارائه مشاوره برای یک موسسه حقوقی یا یک وکیل هستید ، این الگوی خلاق پاورپوینت به شما کمک می کند تا یک ارائه مؤثر را طراحی کنید که توجه را جلب کند. این الگو شامل 40 اسلاید منحصر به فرد با نمادهای بردار است.

Karpetian - الگوی قدرتمند پاور پوینت

قالب پاورپوینت Karpetian از یک طراحی مدرن و رنگارنگ برخوردار است که همچنین دارای یک چیدمان محتوای حرفه ای برای ارائه ارائه برای انواع رویدادها و اهداف است. این قالب شامل کل 150 اسلاید است.

Nilo - الگوی پاورپوینت آموزش

این الگوی پاورپوینت شیک به طور خاص برای تهیه نمایش مدارس و مشاغل مرتبط با آموزش طراحی شده است. این قالب شامل 25 اسلاید منحصر به فرد با تصاویر خلاقانه و انیمیشن های انتقال است.

Lefite - الگوی پاورپوینت مجله

یک الگوی پاورپوینت مدرن و مینیمالیستی ایده آل برای افراد حرفه ای خلاق و آزاد برای ایجاد ارائه های قانع کننده برای به دست آوردن مشتری های بیشتر. این الگو شامل 30 اسلاید منحصر به فرد با گرافیک بردار قابل تنظیم و متغیرهایی برای تصویر است.

الگوی پاور پوینت چند منظوره رایگان

یک الگوی پاورپوینت چند منظوره که می توانید به صورت رایگان از آن برای طراحی ارائه های مختلف استفاده کنید. این قالب با 22 طرح اسلایدی شیک همراه با انیمیشن و انتقال همراه است. همچنین دارای متغیرهایی برای تصویر است.

الگوی پاور پوینت سبک مینیمالیستی رایگان

این الگوی رایگان پاورپوینت برای طراحی ارائه های تمیز و ساده برای افراد خلاق و حرفه ای مناسب ترین است. این شامل 30 اسلاید منحصر به فرد شما به راحتی می توانید به تنظیمات خود تنظیم کنید.

رطوبت - الگوی پاور پوینت مدرن

این الگوی پاورپوینت همچنین با آژانس های خلاق و فریلنسرها در ذهن طراحی شده است. این مجموعه با مجموعه ای از اسلایدها ارائه می شود که می توانید خدمات ، مهارت ها و نمونه کارها را به روشی حرفه ای به نمایش بگذارید. اسلایدها در 5 طرح مختلف رنگی نیز موجود است.

مارتی - الگوی پاور پوینت بازاریابی

شما می توانید از این الگوی پاورپوینت جالب برای طراحی یک نمایش پرده ای جذاب برای انواع ارائه های بازاریابی و فروش استفاده کنید. این قالب کاملاً قابل تنظیم است و دارای 3 طرح رنگی premade برای انتخاب با تم های تاریک و روشن است.

MILD - الگوی پاورپوینت حداقل و جالب

خفیف با مجموعه ای از 35 اسلاید منحصر به فرد با طراحی های مدرن و جالب ارائه می شود. همچنین شامل 50 تم رنگی متفاوت با سبک های سبک و تاریک است. طراحی چند منظوره اسلایدها به شما امکان می دهد با استفاده از این الگوی پاورپوینت ، هر نوع نمایش پرده ای خلاق ، تجاری یا شرکتی را ایجاد کنید.

Maximus - الگوی Powerpoint مدرن و جالب

Maximus یک الگوی پاورپوینت جالب است که برای ارائه های تجاری و شرکتی ساخته شده است. این دستگاه با 30 اسلاید منحصر به فرد ارائه شده است که در 5 طرح رنگی مختلف موجود است و در کل 130 اسلاید ساخته شده است. این الگو شامل یک اینفوگرافیک منحصر به فرد و بسیاری از عناصر بردار دیگر است.

Voda - الگوی خلاق پاور پوینت جالب

Voda از تم رنگی تیره و خنک برخوردار است که در هر اسلاید بهتر محتوای شما را برجسته می کند. این قالب شامل 80 اسلاید منحصر به فرد و در کل 240 اسلاید است. همچنین می توانید از میان 5 تم رنگی مختلف برای اسلایدها ، از جمله نسخه چند رنگ استفاده کنید.

رنگها - الگوی قدرتمند و رایگان Powerpoint

این الگوی پاورپوینت رنگارنگ و رایگان با 60 طرح اسلاید منحصر به فرد شامل گزینه های نامحدود رنگ ، متغیرهایی در تصویر ، اشکال قابل ویرایش و موارد دیگر که می توانید برای ایجاد پیش نمایش های جالب و شیک استفاده کنید.

نگاه کنید - الگوی پاور پوینت رایگان

Look یک الگوی رایگان و رایگان پاورپوینت جالب است که می توانید برای نشان دادن مارک ها و طرح های مد شیک ، ارائه های زیبایی را ارائه دهید. این قالب شامل 55 اسلاید منحصر به فرد با طرح بندی کاملاً قابل تنظیم است.

FUN Color - الگوی پاور پوینت داغ

این الگوی پاورپوینت با طراحی رنگارنگ و پر از طرح های جذاب ، نمادها ، شکل های برداری ، اینفوگرافیک ها و موارد دیگر ارائه می شود. این قالب شامل بیش از 50 اسلاید منحصر به فرد است. شما می توانید همه چیز را در قالب سفارشی و تغییر اندازه دهید و به هر حال دوست دارید رنگ ها را تغییر دهید.

F2 & Black End - الگوی پاور پوینت جالب

اگر به دنبال یک الگوی پاورپوینت چند منظوره هستید که می توانید برای طراحی های خلاقانه ، تجاری یا ارائه شخصی استفاده کنید ، این الگوی ضروری است. در هر دو تم رنگی سبک و تیره و همچنین یک طراحی جالب با بردارهای به راحتی قابل تنظیم و متغیرهایی در تصویر ارائه می شود.

RAVI - الگوی پاور پوینت داغ

راوی یک الگوی پاورپوینت حداقل و مدرن است که با ایجاد اسلایدهای بسیار جالب برای ایجاد یک نمایش اسلاید حرفه ای ارائه می شود. این الگو شامل 100 اسلاید منحصر به فرد با 40 رنگ سرپرستی است. همچنین با تعداد زیادی اینفوگرافیک ، شکل های برداری ، نمودارها ، نمودارها و موارد دیگر ارائه می شود.

Meldow - الگوی پاور پوینت داغ

Meldow یک الگوی پاورپوینت تمیز و شیک است که دارای بیش از 150 اسلاید است. این الگو در 5 طرح رنگی مختلف premade موجود است. هر الگوی دارای 30 اسلاید منحصر به فرد است. این مناسب برای ارائه های تجاری و نمایندگی است.

زرد - الگوی خلاق پاورپوینت جالب

دقیقاً همانطور که از نام آن مشخص است ، این الگوی جالب PowerPoint در طول طراحی دارای تعداد زیادی رنگ زرد است. این امر باعث ایجاد انتخاب عالی برای ایجاد بازاریابی و ارائه خلاقانه می شود. البته رنگ ها را نیز می توانید به راحتی با ترجیح خود نیز تنظیم کنید.

واگنر - الگوی رایگان پاورپوینت جالب

واگنر یک الگوی پاورپوینت رایگان است که شامل مجموعه ای از اسلایدهای مدرن است که می توانید برای طراحی انواع مختلف ارائه های تجاری و خلاقانه از آنها استفاده کنید. این قالب با اشکال و بردارهای قابل ویرایش نیز موجود است.

UCorporate - الگوی پاورپوینت جالب تجارت

چه کسی می گوید ارائه شرکت نباید جالب به نظر برسد؟ با استفاده از این الگوی پاورپوینت شیک و مدرن ، می توانید اسلایدهای جالب و جالب برای جلسات شرکتی و تجاری را بدون اینکه روی حرفه ای بودن تأثیر بگذارد ، طراحی کنید. قالب موجود در تم های رنگی سبک و تیره است.

SOFT - الگوی پاورپوینت حداقل و جالب

مینیمالیسم بخشی از جالب نگاه کردن امور است. الگوی پاورپوینت نرم هر نوع ارائه خلاق ، تجاری یا حرفه ای را با طراحی تمیز و جذاب خود به نمایش می گذارد. قالب 70 اسلاید منحصر به فرد در طراحی چند منظوره شامل نمودارهای داده ، اوراق بهادار ، اسلایدهای گالری و موارد دیگر.

گرایش - الگوی پاورپوینت جالب

Trending یک الگوی پاورپوینت است که می توانید برای طراحی یک نمایش اسلایشی جالب برای جلسات تجاری و شرکتی استفاده کنید. این اسلایدها مفید زیادی مانند اسلایدهای مدل کسب و کار ، استراتژی بازاریابی ، کشش ، پیش بینی و موارد دیگر ارائه می شود. این مجموعه شامل 420 اسلاید با 6 رنگ است.

KEPO - حداقل پاورپوینت الگوی جالب

Kepo یک الگوی پاورپوینت شیک و خلاق است که از طراحی کمتری برخوردار است. این الگو برای ارائه های آموزشی مناسب ترین است زیرا دارای طرحی است که به طور مؤثر محتوای را برجسته می کند. این شامل 65 اسلاید منحصر به فرد با 50 رنگ انتخاب شده است.

حرکت - الگوی پاور پوینت داغ

الگوی حرکت پاورپوینت با اسلایدهای خلاق پر از گرافیک های شیک ، شکل های برداری و نمادها ارائه شده است. قالب شامل 30 اسلاید منحصر به فرد در 5 طرح رنگی premade. همچنین شامل اسلایدهای گالری و نمونه کارها و همچنین متغیرهایی برای تصاویر برای سفارشی سازی آسانتر است.

قالب شیرین - پاورپوینت جالب

این الگوی پاورپوینت با یک طراحی زنانه ارائه می شود که آن را برای ارائه های مرتبط با مد و زیبایی مناسب تر می کند. همچنین شامل گرافیک برداری ، اینفوگرافیک ، آیکون های خلاق و موارد دیگر می باشد.

Bravo - الگوی Powerpoint مدرن و جالب

Bravo یک الگوی پاورپوینت حداقل و رنگارنگ است که در مجموع 225 اسلاید دارد. این الگو در 5 طرح مختلف رنگی با 45 اسلاید در هر قالب موجود است. شما می توانید از این الگو برای ایجاد ارائه های حرفه ای و نمایشی در رابطه با طراحی و بازاریابی استفاده کنید.

Dilanova - ارائه پاورپوینت داغ مد

Dilanova یک الگوی پاورپوینت جالب است که برای تبلیغ مارک ها و مشاغل مرتبط با مد ساخته شده است. می توانید از آن برای تبلیغ مارک های لباس و همچنین عکاسی مد استفاده کنید. این الگو شامل 30 اسلاید منحصر به فرد است و آنها در 2 تم رنگی مختلف در دسترس هستند.

خلاق - الگوی پاور پوینت جالب

دقیقاً همانطور که از نام آن پیداست ، این الگوی پاورپوینت دارای اسلایدهای زیادی است که دارای طراحی های خلاقانه است. این شامل 25 اسلاید در 5 طرح رنگی است ، و آن را در کل 120 اسلاید. همچنین با استفاده از اسلایدهای اینفوگرافیک ، گالری و اینفوگرافیک و سایر موارد دست ساز ساخته شده است.

آژانس Portofolio- الگوی پاور پوینت جالب

این الگوی پاورپوینت برای ایجاد ارائه برای آژانس ها و متخصصان خلاق ساخته شده است. این دستگاه دارای 50 اسلاید منحصر به فرد با طراحی های خنک و تمیز است. اسلایدها همچنین برای ایجاد ارائه های قانع کننده تر ، نمودارها ، نمودارها ، نمادها و موارد دیگر را نیز شامل می شوند.

Wordsmith - الگوی خلاق پاورپوینت جالب

قالب پاورپوینت Wordsmith با 20 اسلاید منحصر به فرد مبتنی بر طراحی های اسلاید مستر ارائه شده است. این قالب برای ایجاد اسلایدهای نمایش بسیار خنک تر و حرفه ای از یک تم رنگی تیره استفاده می کند.

FAB - الگوی ارائه پاور پوینت

Fab یک قالب پاورپوینت عالی است که می توانید برای ایجاد یک نمایش پرده ای مدرن و جالب برای عکاسی و ارائه های مرتبط با مد استفاده کنید. این مجموعه با 35 اسلاید منحصر به فرد با عناصر بردار مختلف همراه است. قالب ها در قالب های PPT و PPTX برای نسخه های قدیمی تر و جدید PowerPoint در دسترس هستند.

FLOW- الگوی پاور پوینت داغ

جریان یک قالب پاورپوینت جالب و خلاق است که دارای طراحی های اسلایشی تمیز است. این قالب با 40 اسلاید منحصر به فرد با طرح های قابل تنظیم و عناصر بردار قابل تنظیم قابل استفاده است. می توانید از آن برای ایجاد عرشه های زمین ، ارائه های تجاری ، نمایش اسلاید حرفه ای و موارد دیگر استفاده کنید.

5 نکته برای تهیه پاورپوینت جالب

در مورد چگونگی ارائه جذابیت پاورپوینت برای جذاب کردن مخاطبان جوان مطمئن نیستید؟ با دنبال کردن این نکات ساده شروع کنید.

1. آن را رنگارنگ کنید

اسلایدهای رنگارنگ نه تنها ارائه شما را خنک تر می کند بلکه به برجسته کردن قسمت های خاص از محتوای اسلایدها نیز کمک می کند.

الگوی آرت پاور پوینت

با این حال ، ایجاد یک نمایش پرده ای رنگارنگ فقط به اضافه کردن تعداد زیادی رنگ نیست. شما باید در ایجاد یک پالت رنگی بر اساس موضوعی مانند رنگ صاف یا طراحی رنگ مواد استفاده کنید تا در سراسر ارائه قوام ایجاد شود.

2. تعداد زیادی از ویژوالها را اضافه کنید

نیازی به گفتن نیست ، استفاده از تصاویر یکی از مؤثرترین راهها برای ارائه تابلوهای تاثیرگذار است که توجه همه را به خود جلب می کند. و این فقط تصاویر نیست که نمایش پرده ای شما را خنک تر می کند.

BATAGOR - الگوی پاور پوینت

همچنین می توانید از اینفوگرافیک ها ، نمادها و مدل های دستگاه استفاده کنید تا طرح های خود را به نمایش بگذارید و داده ها را تجسم کنید تا نمایش شما از نظر بصری جذاب تر شود.

3. طرح های خلاق ایجاد کنید

الگوی پاور پوینت OZEN

هنگامی که در مجموعه الگوهای ما مرور می کنید ، متوجه خواهید شد که چطور محتوای محتوای هر پاورپوینت از یکدیگر تغییر می کند. برخی از طرح بندی های برجسته با اشکال ، پیش زمینه ها و قالب بندی های منحصر به فرد ساخته شده است. حتماً یک طرح محتوا را انتخاب کنید که به ارائه شما کمک کند تا از جمعیت متمایز شود.

4- از قلم های جسورانه استفاده کنید

الگوی پاورپوینت NOVA

تغییر از قلم های پیش فرض به یک قلم سفارشی می تواند ظاهر و ظاهر کل طراحی ارائه شما را به طرز چشمگیری بهبود بخشد. اگر می توانید عنوان ها و پاراگراف های جذاب تری ایجاد کنید ، در یک جفت فونت حق بیمه سرمایه گذاری کنید. همچنین می توانید از فونت های رایگان عالی نیز استفاده کنید. فقط کافی است قلم های رایگان را در بایگانی های ما جستجو کنید.

5- از اسلایدهای مستر استفاده کنید

الگوی ارائه قابلیت های ورزشی

اسلایدهای استاد طرح هایی از پیش ساخته هستند که به شما امکان می دهند اسلایدهای خالی جدید با طرح های از قبل فرمت شده ایجاد کنید. اکثر قالب های برتر با چندین اسلاید کارشناسی ارشد ارائه می شوند. از آنها به نفع خود استفاده کنید تا ارائه های خنک تری با طرح های منحصر به فرد خود ایجاد کنید.

همچنین ، برای کسب اطلاعات بیشتر ، از الگوهای پاورپوینت متحرک و حداقل الگوهای قالب پاورپوینت استفاده کنید.



Source link

شرکت طراحی سایت

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “30+ بهترین قالب های پاورپوینت جالب (با طراحی عالی)”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *