35 وبلاگ و وب سایت های برتر تولید فیلم برای پیگیری در سال 2019


1. تولید فیلم Tallboy

تولید فیلم Tallboy

لندن درباره وبلاگ ارتباطات Tallboy فیلمسازان با اعتماد و اطمینان هستند. تیم برنده جوایز ما معتقد است که محتوا بسیار حیاتی است و هر ویدئو به یک رویکرد منحصر به فرد نیاز دارد. با آخرین اخبار و مقالات این تیم در Tallboy به روز باشید ، ما به طور مرتب مقاله هایی درباره تیم مشاوره ویدیویی و تیم تولید فیلم خود ارسال می کنیم. برای به روزرسانی های بیشتر دنبال کنید
فرکانس حدود 4 پست در هر ماه.
وبلاگ tallboy.co.uk/video-producti ..
طرفداران فیس بوک n / a. دنبال کنندگان توییتر 1،053.

2. تولید ویدئو برایتسکی

تولید ویدئو برایتسکی

درباره وبلاگ تولید ویدئو BrightSky ، افراد با استعدادی که از تجهیزات دنده ای عالی استفاده می کنند ، تولیداتی با تأثیر بصری ایجاد می کنند. برای به دست آوردن مقالات اخیر مربوط به تولید ویدیو ، این وبلاگ را دنبال کنید.
فرکانس حدود 5 ارسال در هفته.
وبلاگ brightskyvideoproduction.com ..
طرفداران فیس بوک n / a. دنبال کنندگان توییتر 63.

3. وبلاگ تولید فیلم منبع منبع حرکت

وبلاگ تولید فیلم منبع منبع حرکت

لا گرانت ، ایلین درباره وبلاگ Motion Source یک شرکت تولید فیلمبرداری کاملاً توانمند و کاملاً عالی در شیکاگو است. تیم ما از فیلم نویسان و ویراستاران با استعداد ، فیلم ها و تبلیغات سازمانی را طراحی کرده اند که برای الهام بخش ، سرگرمی و فروش طراحی شده اند. این وبلاگ مکان مناسبی برای راهنمایی ، ترفندها ، بینشها و اطلاعات پشت صحنه در مورد صنعت تولید فیلم است.
فرکانس حدود 2 ارسال در هر ماه.
وبلاگ motionsource.com/blog
طرفداران فیس بوک n / a. دنبال کنندگان توییتر 297.

4- WhereNext

WhereNext

درباره وبلاگ داستانهایی درباره پروژه های فیلم ، ویدیو و بازاریابی بصری WhereNext. نحوه کار ما ، در پشت صحنه نکاتی درباره فیلم ، فیلم و فیلمبرداری مبتنی بر سفرهای ماجراجویی است. با دنبال کردن این فید ، آخرین مجموعه را کشف کنید.
فرکانس حدود 1 پست در هر ماه.
وبلاگ wherenext.com/blog
طرفداران فیس بوک n / a. دنبال کنندگان توییتر n / a.

5. فیلم های بزرگ تخم مرغ

فیلم های بزرگ تخم مرغ

برایتون درباره وبلاگ Big Egg یک شرکت مستقل و کامل با تولید فیلم است که در برایتون ، انگلیس مستقر است. ما کمپین های ویدیویی هیجان انگیز را برای مشتری های بزرگ و کوچک انجام می دهیم و به همه پروژه ها با احساس سرگرم کننده نزدیک می شویم تا بهترین ها را در شما و مارک تجاری خود به نمایش بگذاریم. برای به روزرسانی های بیشتر دنبال کنید
فرکانس حدود 1 پست در هر ماه.
وبلاگ bigeggfilms.com/blog
طرفداران فیس بوک n / a. دنبال کنندگان توییتر n / a.

6. Beyond The Sight

فراتر از دید

ناگویا ، ژاپن درباره وبلاگ ما به شرکتهای تولید فیلم کمک می کنیم تا از طریق استراتژی اثبات شده بازاریابی اینترنتی ما ، از رهبری های بسیار ماهر آنلاین دریافت کنند. با دنبال کردن این وبلاگ ، مقالات بیشتری راجع به تولید فیلم دریافت کنید.
فرکانس حدود 2 ارسال در هفته.
وبلاگ tejthesight.com/blog
طرفداران فیس بوک n / a. دنبال کنندگان توییتر n / a.

7. 304 جمعی

304 جمعی

درباره وبلاگ نکات تجاری و بازاریابی ، در پشت جزئیات صحنه و نکاتی برای حداکثر رساندن دسترسی از ویدیوی شما! برای اطلاعات بیشتر در مورد تولید فیلم ، این وبلاگ را دنبال کنید.
فرکانس حدود 1 پست در هر ماه.
وبلاگ 304collective.com/blog
طرفداران فیس بوک n / a. دنبال کنندگان توییتر n / a.

8. فیلمهای DHD

فیلمهای DHD

دالاس، تگزاس درباره وبلاگ DHD Films یک استودیوی تولید و فیلمبرداری کامل و برنده فیلم برنده جایزه ، مستقر در دالاس ، تگزاس است. این وبلاگ یک مرکز خرید برای بینش های صنعت ، رهبری فکر ، نکات ، ترفندها و بهترین روش ها برای همه موارد ویدیویی و بازاریابی است. خواه ایجاد محتوا باشد یا گروه VR ، ما به شما کمک می کنیم داستان خود را به جلو بکشید!
فرکانس حدود 1 پست در هفته.
از آنجا که اکتبر 2015
وبلاگ dhdfilms.com/blog
طرفداران فیس بوک n / a. دنبال کنندگان توییتر n / a.

9. کنترل خدمه

کنترل خدمه

درباره وبلاگ تولید کنندگان فیلم های شرکتی با خدمه فیلمبرداری و خدمات تولید مکان در سراسر جهان. پر شده از اخبار صنعت ، بهترین شیوه ها ، بررسی تجهیزات ، منابع ، ابزارها و روند صنعت ، Blog Central یک منبع ارزشمند است. برای به روزرسانی های بیشتر در مورد تولید فیلم ، این وبلاگ را دنبال کنید.
فرکانس حدود 1 پست در هفته.
وبلاگ crewscontrol.com/blog-central
طرفداران فیس بوک n / a. دنبال کنندگان توییتر 2،861.

10. نبض | شرکت تولید فیلم

نبض | شرکت تولید فیلم

بریستول ، لندن و انگلیس درباره وبلاگ وبلاگ تولید فیلم شامل مقالاتی در مورد خدمات ویدئویی ، فیلم های شرکتی ، فیلم رویدادها ، بازاریابی ویدیویی و فیلم های شرکت های بزرگ در Bristol & London. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تولید فیلم ، این وبلاگ را دنبال کنید.
فرکانس حدود 3 پست در هر ماه.
وبلاگ creativevideoproduction.co.u ..
طرفداران فیس بوک n / a. دنبال کنندگان توییتر 2،422.

11. تولید بورلی بویلی »تولید فیلم

Beverly Boy Productions »تولید فیلم

ایالات متحده درباره وبلاگ Beverly Boy Productions یک شرکت برتر تولید فیلم است که 20 سال گذشته خدمات تولید فیلم را در سطح جهان ارائه می دهد. برای راهنمایی و ترفندهای مربوط به تولید فیلم ، این وبلاگ را دنبال کنید.
فرکانس حدود 7 پست در هفته.
از آنجا که فوریه 2018
وبلاگ beverlyboy.com/tag/video-pro ..
طرفداران فیس بوک n / a. دنبال کنندگان توییتر 105.

12. فیلم سازان شرکت »تولید فیلم

سازندگان فیلم شرکت ها »تولید فیلم

بمبئی ، هند درباره وبلاگ Jigsaw یک شرکت تولید فیلم است که مقر آن در بمبئی است و در سراسر جهان فعالیت می کند. با دنبال کردن این فید ، اطلاعات بیشتری درباره تولید فیلم دریافت کنید.
فرکانس حدود 1 پست در هر ماه.
از آنجا که مارس 2016
وبلاگ thejigsaw.in/blog/categ/v ..
طرفداران فیس بوک n / a. دنبال کنندگان توییتر 644.

13. فیلم جدید تکامل »تولید فیلم

فیلم جدید تکامل »تولید فیلم

سن دیگو ، کالیفرنیا درباره وبلاگ New Evolution Video از بیش از 11 سال در زمینه تولید ویدیو است ، بنابراین شما می توانید مطمئن باشید که ما اولین بار ، هر بار آنرا درست انجام داده ایم. برای دریافت کلیه مقالات این فید ، این وبلاگ را دنبال کنید.
فرکانس حدود 1 پست در هر ماه.
از آنجا که آوریل 2014
وبلاگ nevevolutionvideoproduction …
طرفداران فیس بوک n / a. دنبال کنندگان توییتر 768.

14. وبلاگ ویدئویی شرکت

وبلاگ ویدئویی شرکت

تورنتو کانادا درباره وبلاگ قابلیت اطمینان ، انعطاف پذیری و خدمات عالی مشتری ، ارزش های اصلی ما را در اینجا در Key West Video شکل می دهد. برای به دست آوردن دیدگاهی در مورد دنیای تولید فیلم های شرکتی و موارد دیگر با Key West Video Inc. ، این وبلاگ را دنبال کنید.
فرکانس حدود 3 پست در هفته.
وبلاگ keywestvideo.com/corporatevi ..
طرفداران فیس بوک n / a. دنبال کنندگان توییتر 3،640.

15. BIG SNEAKY

SNEAKY BIG

Scottsdale، AZ درباره وبلاگ Sneaky Big یک استودیوی پیشرفته تولید صدا و فیلم است که در اسکاتسدیل ، آریزونا واقع شده است. این وبلاگ را دنبال کنید تا درباره جدیدترین و بهترین موارد در ویرایش ویدیو ، داستان پردازی و فناوری بخوانید.
فرکانس حدود 1 پست در هر ماه.
وبلاگ sneakybig.com/blog
طرفداران فیس بوک n / a. دنبال کنندگان توییتر n / a.

16. خیار و شرکت

خیار و شرکت

بکلی ، ویرجینیا غربی ، ایالات متحده است درباره وبلاگ طراحی وب و تولید فیلم بر اساس بکلی ، ویرجینیا غربی. از طریق پیش بینی های اصلی طراحی ، استراتژی و تولید ، ما به شرکتها کمک می کنیم تا عظمت خود را پیدا کنند و داستان خود را بازگو کنند. استراتژی ما حق تقدم ، کیفیت و خدمات به مشتری را می دهد.
فرکانس حدود 1 پست در هر ماه.
از آنجا که فوریه 2015
وبلاگ cucumberand.co/blog
طرفداران فیس بوک n / a. دنبال کنندگان توییتر 6،117.

17. صحبت کردن در مورد درخت خلاق

Talking Tree Creative

ایالت واشنگتن درباره وبلاگ Talking Tree Creative یک شرکت طراحی ویدئویی ، مدیریتی ، تولیدی و ویدئویی سفارشی است که در منطقه بالتیمور-واشنگتن مستقر است. برای دیدن بینش از متخصصان در Talking Tree Creative دنبال کنید و از طریق وبلاگ تولید رویداد و ویدئوی سفارشی ما مرور کنید.
فرکانس حدود 2 ارسال در هر ماه.
وبلاگ Talktreecreative.com/blog
طرفداران فیس بوک n / a. دنبال کنندگان توییتر 500.

18. استودیو انبه

استودیوی انبه

نیوکاسل پس از تین ، انگلیس درباره وبلاگ به استودیوی انبه خوش آمدید ، این یک شرکت تولید فیلم و فیلم مستقر در نیوکاسل است. آنچه ما را متفاوت می کند 10 سال تخصص ما در زمینه تولید فیلم ، عکاسی با گذشت زمان ، کنفرانس و فیلمبرداری رویداد است. با دنبال کردن فید ما اطلاعات بیشتری کسب کنید.
فرکانس حدود 1 پست در هر ماه.
وبلاگ mangostudio.eu
طرفداران فیس بوک n / a. دنبال کنندگان توییتر 620.

19. شرکت راهزنی

    شرکت راهزنی

شیکاگو ، ایلین درباره وبلاگ یک شرکت خلاق چند رشته ای از خلاقان با همه جنبه های پروژه از آغاز تا اعدام ، هماهنگ هستند و شرکت Banditry این سرویس را دارد که بتواند برند شما را به روشی واقعاً منحصر به فرد و برانگیخته به زندگی برگرداند. برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر در مورد تولید فیلم ، این وبلاگ را دنبال کنید.
فرکانس حدود 1 پست در هر ماه.
وبلاگ thebanditry.co/blog
طرفداران فیس بوک n / a. دنبال کنندگان توییتر 146.

20. Navazon Digital »تولید فیلم

Navazon Digital »تولید فیلم

لس آنجلس درباره وبلاگ آژانس بازاریابی دیجیتال Navazon ، لس آنجلس ، در مورد اهمیت تولید فیلم و چگونگی ارتباط تولید فیلم با سئو بحث می کند. برای به روزرسانی های بیشتر این وبلاگ را دنبال کنید.
فرکانس حدود 1 پست در هر ماه.
وبلاگ navazondigital.com/tag/video ..
طرفداران فیس بوک n / a. دنبال کنندگان توییتر 1،598.

نمایش 21 تا 34

{“20”: {“feed_id”: “5057851”، “feed_name”: “Matty D Media” ، “feed_image_url”: “https: / / i2.feedspot.com//5057851.jpg؟ t = 1569310685” ، “feed_location”: “” “،” about_suffix “:” Blog “،” feed_desc “:” وبلاگ تولید ویدیوی Matty D Media در نظر گرفته شده است تا اخبار ، نكات و منابع صنعت تولید فیلم را در اختیار مشاغل محلی قرار دهد. به روز رسانی های منظم. “،” feed_freq “:” 1 پست در هر ماه “،” feed_also_in “:” “” ، “feed_domain”: “https: / / mattydmedia.com / وبلاگ /” ، “feed_d_name”: “mattydmedia .com / blog “،” fbct “:” n / a “،” twct “:” 510 “،” i “: 20،” 21 “: {” feed_id “:” 5057721 “،” feed_name “: “Slinky Productions” ، “feed_image_url”: “https: / / i1.feedspot.com /5057721.jpg؟ t = 1569310768″، “feed_location”: “بیرمنگام ، انگلیس” ، “about_suffix”: “وبلاگ” ، “feed_desc”: “در Slinky ، ما علاقه مند به کیفیت و خدمات مشتری هستیم. ما با بسیاری از شرکت های کوچک و بزرگ مانند نوکیا ، Barclaycard و لندرور همکاری می کنیم ، تا بتوانیم پیام آنها را به صورت موثری در ارتباط قرار دهیم. . “،” feed_fre q “:” 4 پست در هفته “،” feed_age_array “:” نوامبر 2010 “،” feed_also_in “:” “” ، “feed_domain”: “http: / / www.slinkyproductions.co.uk” ، “feed_d_name”: “slinkyproductions.co.uk” ، “fbct”: “n / a” ، “twct”: “1،091″، “i”: 21 ، “22”: {“feed_id”: “5058113”، “feed_name” : “Made You Look Media” ، “feed_image_url”: “https: / / i3.feedspot.com /5058113.jpg؟ t = 1569220263″، “feed_location”: “” “،” about_suffix “:” وبلاگ “، “feed_desc”: “من از سال 2011 که اولین بار دوربین را برداشتم برای ساختن یک مستند در مورد بی خانمانی فیلمبرداری کردم. این وبلاگ را برای برخی از نکات مربوط به تولید ویدیو دنبال کنید. “،” feed_freq “:” 1 پست در هر ماه “،” feed_age_array “:” نوامبر 2018 “،” feed_also_in “:” “،” feed_domain “:” https: / / mylmedia .com / blog / “،” feed_d_name “:” mylmedia.com / blog “،” fbct “:” n / a “،” twct “:” n / a “،” i “: 22 ، “23”: {“feed_id”: “5058084” ، “feed_name”: “رسانه فوق العاده” ، “feed_image_url”: “https: / / i1.feedspot.com//5058084.jpeg” ، “feed_location”: “Manchester، UK”، “about_suffix”: “Blog”، “feed_desc”: “Hyperfine Media یک آژانس تولید فیلم است که در منچستر مستقر است. فیلم و انیمیشن مقرون به صرفه و خلاق برای مشاغل ، بخش دولتی و خیریه. این وبلاگ را برای به روزرسانی های منظم دنبال کنید. “،” feed_freq “:” 1 پست در ماه “،” feed_age_array “:” فوریه 2013 “،” feed_also_in “:” “،” feed_domain “:” https: / / hyperfinemedia.co .uk / “،” feed_d_name “:” hyperfinemedia.co.uk “،” fbct “:” n / a “،” twct “:” 836 “،” i “: 23،” 24 “: {” feed_id “:” 5058118 “،” feed_name “:” IMOV MOVING “،” feed_image_url “:” https: / / i1.feedspot.com/ /5058118.jpeg؟ t = 1569311715 “،” feed_location “:” مالزی ” ، “about_suffix”: “Blog”، “feed_desc”: “ما یک شرکت تولید فیلم و فیلم در مالزی هستیم که در زمینه فیلم های شرکتی ، فیلم های وب خلاق ، تبلیغات تلویزیونی و همچنین انیمیشن های سه بعدی و جلوه های تصویری مستقر در مالزی هستیم. وبلاگ ما را دنبال کنید و دانش صنعت خود را بهبود بخشید. “،” feed_freq “:” 3 پست در هر ماه “،” feed_also_in “:” “” ، “feed_domain”: “https: / / movingimage.my / blog /”، “feed_d_name”: “movingimage.my / blog”، “fbct”: “n / a”، “twct”: “n / a”، “i”: 24}، “25”: {“feed_id” : “5057886” ، “feed_name”: “SPG MEDIA” ، “feed_image_url”: “https: / / i2.feedspot.com /5057886.jpg؟ t = 1569311431″، “feed_location”: “”، “about_suffix “:” Blog “،” feed_desc “:” SPG Media Video Video تولیدکننده وبلاگ تولید ویدئو. این وبلاگ را برای به روزرسانی ها دنبال کنید. “،” feed_freq “:” 1 پست در هفته “،” feed_also_in “:” “،” feed_domain “:” https: / / spg-media.com / blog / “،” feed_d_name “:” spg-media.com / blog “،” fbct “:” n / a “،” twct “:” 18 “،” i “: 25}،” 26 “: {” feed_id “:” 5058121 “،” feed_name “:” FiveSix Productions “،” feed_image_url “:” https: / / i3.feedspot.com /5058121.jpg؟ t = 1569311880 “،” feed_location “:” Las Vegas، NV “، “about_suffix”: “Blog” ، “feed_desc”: “FiveSix Productions به عنوان یک شرکت تولید فیلم ویدیویی در لاس وگاس تأسیس شد. ما اکنون با خدمه ENG در لاس وگاس تولید فیلم حرفه ای ، پس از تولید را ارائه می دهیم. این یک وبلاگ تولید ویدئو است که از مجموعه ای از بررسی تجهیزات و پشت صحنه های گروه تولیدی ما تشکیل شده است. “،” feed_freq “:” 1 پست در هر ماه “،” feed_age_array “:” Jan 2011 “،” feed_also_in “: “” ، “feed_domain”: “https: / / Fivesix.com / ویدئو-تولید /” ، “feed_d_name”: “Fivesix.com / ویدئو-تولید” ، “fbct”: “n / a “،” twct “:” 513 “،” i “: 26،” 27 “: {” feed_id “:” 5058050 “،” feed_name “:” Visionair Media u00bb تولید ویدیو “،” feed_image_url “:” https: / / i3.feedspot.com /5058050.jpg “،” feed_location “:” “”، “about_suffix”: “وبلاگ” ، “feed_desc”: “یک کمپین بازاریابی قدرتمند نیاز به پیام ویدیویی قدرتمند دارد. nVisionair می تواند تولید شما با فیلم هایی که باعث ترس مخاطبان شما خواهد شد. برای دریافت جدیدترین مقالات از این فید در صندوق ورودی خود دنبال کنید. “،” feed_freq “:” 1 پست در هفته “،” feed_also_in “:” “،” feed_domain “:” https: / / www.visionair.com. au / tag / video-production / “،” feed_d_name “:” visualair.com.au / tag / video-p .. “،” fbct “:” n / a “،” twct “: “n / a” ، “i”: 27} ، “28”: {“feed_id”: “5057855”، “feed_name”: “Lane Productions Lane” ، “feed_image_url”: “https: / / i1. feedspot.com /5057855.jpg؟ t = 1569310771 “،” feed_location “:” سیدنی “،” about_suffix “:” وبلاگ “،” feed_desc “:” وبلاگ تولید فیلم Laundry Lane را دنبال کنید و آخرین پروژه های ویدیویی ، محتوا را دریافت کنید اخبار بازاریابی ، نکات تولید فیلم و توصیفات مشتری. “،” feed_freq “:” 1 پست در هفته “،” feed_also_in “:” “،” feed_domain “:” https: / / laundrylane.com / blog / “،” feed_d_name “:” laundrylane.com / وبلاگ “،” fbct “:” n / a “،” twct “:” n / a “،” i “: 28،” 29 “: {” feed_id “:” 5057846 “،” feed_name “: “وبلاگ تولیدات ویدیویی B-roll” ، “feed_image_url”: “https: / / i1.feedspot.com /5057846.jpg” ، “feed_location”: “”، “about_suffix”: “Blog”، “feed_desc” : “ENG – EFP – POST ، یک شرکت تولید ویدئو مبتنی بر بوفالو. با دنبال کردن این فید ، مقالات بیشتری راجع به تولید فیلم دریافت کنید. “،” feed_freq “:” 2 پست در هر ماه “،” feed_also_in “:” “،” feed_domain “:” https: / / brollvideoproductions.wordpress.com / “،” feed_d_name “:” brollvideoproductions.wordpr .. “،” fbct “:” n / a “،” twct “:” n / a “،” i “: 29،” 30 “: {” feed_id “:” 5057952 “،” feed_name “:” CREATIVE BRICK “،” feed_image_url “:” https: / / i3.feedspot.com /5057952.jpg؟ t = 1569311016 “،” feed_location “:” Downtown St. Petersburg، FL “،” about_suffix “:” Blog “،” feed_desc “:” Brick Creative یک شرکت تولیدی کامل و مستقل است. ما خودمان را نسل جدیدی از سینماگران می دانیم که با تمرکز بر ایجاد محتوای تصویری باعث الهام بخشیدن و تحریک عمل می شوند. برای دریافت به روزرسانیها دنبال کنید. “،” feed_freq “:” 1 پست در هر ماه “،” feed_also_in “:” “” ، “feed_domain”: “https: / / www.brickcreative.co / blog”، “feed_d_name”: “brickcreative.co / blog”، “fbct”: “n / a”، “twct”: “n / a”، “i”: 30}، “31”: {“feed_id”: “5057836” ، “feed_name”: “100 ACRE FILMS” ، “feed_image_url”: “https: / / i1.feedspot.com /5057836.jpg”، “feed_location”: “San Diego، CA”، “about_suffix”: ” وبلاگ “،” feed_desc “:” یک شرکت تولید فیلم برنده جایزه در سن دیگو. ما با شما کار می کنیم تا تولید فیلم را بسازیم که داستان شما را به روشی خلاقانه بیان می کند. این وبلاگ را برای به روزرسانی های منظم دنبال کنید. “،” feed_freq “:” 1 پست در هر ماه “،” feed_age_array “:” مارس 2010 “،” feed_also_in “:” “،” feed_domain “:” http: / / www.100acrefilms .com / blog / “،” feed_d_name “:” 100acrefilms.com / blog “،” fbct “:” n / a “،” twct “:” n / a “،” i “: 31 ، “32”: {“feed_id”: “5057939” ، “feed_name”: “StagePost” ، “feed_image_url”: “https: / / i2.feedspot.com//5057939.jpeg”، “feed_location”: ” نشویل ، TN “،” about_suffix “:” وبلاگ “،” feed_desc “:” ما متخصصان تولید فیلم Nashville هستیم که به ارائه طیف کاملی از راه حل های ویدیویی و پخش وب در بالاترین سطح اختصاص داده ایم. این وبلاگ را دنبال کنید تا با آنچه StagePost ارائه می دهد ، آثار ما را ببینید ، یا اطلاعات جالبی درباره صنعت تولید ویدیو کسب کنید. n “،” feed_freq “:” 1 پست در هر ماه “،” feed_age_array “:” آگوست 2018 “،” feed_also_in “:” “،” feed_domain “:” https: / / stagepost.com / blog / “،” feed_d_name “:” stagepost.com / blog “،” fbct “:” n / a ” ، “twct”: “847”، “i”: 32}، “33”: {“feed_id”: “5057746”، “feed_name”: “SHUBZVisuals” ، “feed_image_url”: “https: / / i2. feedspot.com /5057746.jpg “،” feed_location “:” “” ، “about_suffix”: “وبلاگ” ، “feed_desc”: “VISUALS SHUBZ از شما در وبلاگ ما استقبال می کند. به روز بمانید و آخرین اخبار مربوط به تولید فیلم ، فیلمبرداری رویداد ، فیلمبرداری عروسی و عکاسی را دریافت کنید. برای به روزرسانی های بیشتر این وبلاگ را دنبال کنید. “،” feed_freq “:” 1 پست در هر ماه “،” feed_also_in “:” “،” feed_domain “:” https: / / shubz.org / وبلاگ / “،” feed_d_name “:” shubz.org / blog “،” fbct “:” n / a “،” twct “:” 82 “،” i “: 33Source link

موفقیت

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “35 وبلاگ و وب سایت های برتر تولید فیلم برای پیگیری در سال 2019”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *