35 پادکست برتر و رادیویی برتر که باید در سال 2019 مشترک شوید


1. نمایش فضایی

نمایش فضایی

تیبرون ، کالیفرنیا ، ایالات متحده است درباره پادکست نمایشگاه فضایی روی موضوعات به موقع و مهمی تأثیر می گذارد که بر توسعه تجارت خارج از فضا ، جهانگردی فضایی ، اکتشافات فضا و توسعه فضا تأثیر می گذارد. نمایشگاه فضایی متعهد شده است که ما با یک اقتصاد فزاینده و پایدار فضایی که در حال رشد و پایداری است ، بتوانیم به یک کشور و جامعه متفکر تبدیل شویم.
فرکانس حدود 1 پست در هفته.
از آنجا که ژوئن 2001
پادکست thespaceshow.com/recent-shows
طرفداران فیس بوک n / a. دنبال کنندگان توییتر 4586.

2. Spacepod

Spacepod

درباره پادکست داستانهایی راجع به قمرهای بیگانه که در حال گردش به خورشید ما هستند ، ستاره های سرد و آینده کاوش در فضا را بشنوید. هر هفته ، دانشمند دکتر Carrie Nugent در مورد قسمت شگفت انگیز از جهان ما با یک مهمان متخصص صحبت می کند. Spacepod پادکستی است که به کاوش در فضا می پردازد.
فرکانس حدود 1 پست در هر ماه.
پادکست listentospacepod.com/episodes
طرفداران فیس بوک n / a. دنبال کنندگان توییتر 1.225.

3. نقطه ستاره

ستاره نقطه

تورنتو ، انتاریو ، کانادا درباره پادکست Star Spot ، با جاستین تروتیر ، فضایی با مضمون پادکست و نمایش رادیویی است که بر تمام جنبه های نجوم و اکتشافات فضایی تمرکز دارد. قسمت ها مصاحبه هایی با مهمانان با پیش زمینه های گسترده دارند: دانشمندان ، مهندسین ، مربیان ، هنرمندان ، سیاستمداران و افراد تجاری. مباحث به طور مشابه گسترده هستند ، از آخرین مأموریت فضایی گرفته تا چگونگی آغاز جهان ، از اینكه چرا انسانها فضا را بررسی می كنند تا چگونه می توانیم اكتشاف فضا را اقتصادی كنیم.
فرکانس حدود 1 پست در هر ماه.
از آنجا که مارس 2012
پادکست starspotpodcast.com
طرفداران فیس بوک 2،020. دنبال کنندگان توییتر 1،216.

4. رادیو کادرهای فضایی

رادیو کادرهای فضایی

نیویورک سیتی ، نیویورک ، ایالات متحده درباره پادکست Space Cadets Radio Season 1: Cadets Space and Legend of Goliathon ، کاپیتان والتر استانیک توسط فدراسیون فضایی بین قاره ای (ISF) انتخاب شده است تا نخستین خدمه طرح Space Cadets را هدایت کند. مأموریت آنها: اکتشاف قلمروهای غیرقانونی فضای بیرونی Space Cadets Radio Season 2: Cadets Space و Pirates of the Outer Rim ، فصل بعدی درام رادیویی علمی تخیلی شده ما که به زودی به برنامه پادکست مورد علاقه خود خواهیم رسید.
فرکانس حدود 1 پست در هفته.
پادکست soundcloud.com/spacecadetsradio
طرفداران فیس بوک n / a. دنبال کنندگان توییتر 134.

5. پادکست SWF

پادکست SWF

کلرادو ، ایالات متحده درباره پادکست این پادکست دارای محتوای تولید شده توسط بنیاد جهانی امن (SWF) ، یک بنیاد عملیاتی مختصر و خاص است که راه حل های همکاری را برای پایداری فضا و استفاده صلح آمیز از فضای بیرونی ترویج می کند. این بنیاد به عنوان یک نهاد تحقیقاتی ، مجری و تسهیل کننده برای ارتقاء امنیت کلیدی فضا و سایر موضوعات مرتبط عمل می کند و تأثیر آنها را در حاکمیت و توسعه بین المللی بررسی می کند.
فرکانس حدود 1 پست در هر ماه.
از آنجا که ژانویه 2015
پادکست swfound.libsyn.com
طرفداران فیس بوک n / a. دنبال کنندگان توییتر n / a.

6. TMRO: فضا

TMRO: فضا

آناهیم ، کالیفرنیا ، ایالات متحده است درباره پادکست هر شنبه ، TMRO: جامعه فضایی با یک گفتگوی مثبت و پرانرژی در مورد اکتشافات فضا درگیر می شوند. امیدواریم که به ما بپیوندید. وقتی وارد TMRO می شوید ، به گروهی از آشغالهای کشف می روید که اشتیاق به کاوش در آنها محدودیتی ندارد. در عصر نوآوری بی سابقه ، همیشه بحث های زیادی وجود دارد.
فرکانس حدود 1 پست در هفته.
پادکست tmro.tv/categ/tmrospace
طرفداران فیس بوک n / a. دنبال کنندگان توییتر 20،577.

7. فضای گاه به گاه

فضای گاه به گاه

درباره پادکست هر قسمت هفتگی یک بحث جدید و تازه درباره انواع موضوعات و داستان های فضایی ارائه می دهد. جهان بسیار بزرگ است ، بنابراین همیشه چیز جدیدی برای کشف وجود دارد! به من بپیوندید و حرفهای فضای درونی خود را در فضای گاه به گاه پیدا کنید!
فرکانس حدود 2 ارسال در هر ماه.
از آنجا که اکتبر 2018
پادکست casualspace.libsyn.com
طرفداران فیس بوک n / a. دنبال کنندگان توییتر n / a.

8. هوستون ما پادکست داریم

هوستون ما پادکست داریم

واشنگتن ، ایالات متحده درباره پادکست اگر مجذوب ایده انسانهایی هستید که از طریق فضا سفر می کنند و کنجکاو در مورد چگونگی عملکرد آن هستید ، به جای مناسب خود رسیده اید. این پادکست رسمی مرکز فضایی جانسون ناسا در هوستون ، تگزاس است.
فرکانس حدود 4 پست در هر ماه.
از آنجا که ژوئیه 2017
همچنین در پادکست های ناسا
پادکست nasa.gov/johnson/HWHAP
طرفداران فیس بوک 21،734،753. دنبال کنندگان توییتر 32،479،692.

9. پادکست های جهان امروز با فریزر قابیل

جهانی پادکست ها امروز با Fraser Cain

کورتنای ، بریتیش کلمبیا ، کانادا درباره پادکست راهنمای فضا مجموعه ای از پادکست های فضایی و نجوم توسط فریزر قاب ، ناشر Universe Today است. برای دریافت اخبار هفتگی فضا و نجوم ، مرتب سازی کنید.
فرکانس حدود 2 ارسال در هفته.
پادکست universetoday.fireside.fm
طرفداران فیس بوک 107،200. دنبال کنندگان توییتر 291،490.

10. پادکست تاریخچه موشک فضایی

پادکست تاریخچه موشک فضایی

کارولینای شمالی ، ایالات متحده درباره پادکست پادکست در مورد تاریخچه موشک و اکتشافات فضایی. از دوران باستان تا به امروز تاریخچه اکتشافات فضایی. برای به روزرسانی های پادکست هفتگی ، مرتب شوید.
فرکانس حدود 1 پست در هفته.
پادکست spacerockethistory.com
طرفداران فیس بوک 2،091. دنبال کنندگان توییتر 1200

11. موتور اصلی را قطع کنید

موتور اصلی قطع شده است

فیلادلفیا ، پنسیلوانیا ، ایالات متحده درباره پادکست پادکست کوتاه ، هفتگی در مورد پرواز ، اکتشاف ، سیاست و استراتژی در عصر مدرن و آینده نزدیک. برای دریافت به روزرسانی منظم از این پادکست در صندوق ورودی خود دنبال کنید.
فرکانس حدود 3 پست در هر ماه.
پادکست mainenginceptsoff.com/podcast
طرفداران فیس بوک n / a. دنبال کنندگان توییتر 2700.

12. پادکست Rocket Ranch

پادکست Rocket Ranch

واشنگتن ، منطقه کلمبیا ، ایالات متحده است درباره پادکست به Rocket Ranch ، پادکست رسمی مرکز فضایی کندی ناسا خوش آمدید. گوش دادن به یک نگاه عجیب و غریبانه در پشت صحنه به عملکردهای داخلی فضاپیمای برتر جهان گوش دهید.
فرکانس حدود 1 پست در هر ماه.
پادکست nasa.gov/kennedy/rocketranch
طرفداران فیس بوک n / a. دنبال کنندگان توییتر n / a.

13. SSPI

SSPI

نیویورک سیتی ، نیویورک ، ایالات متحده درباره پادکست این پادکست رسمی بین المللی و حرفه ای ماهواره ای فضا و ماهواره است. در این کانال پادکست ها را در دو سری منتشر می کنیم: ساختن رهبران و جهانی بهتر ماهواره ای. برنامه ساخت رهبران SSPI به ساخت سرمایه انسانی و قدرت رهبری صنعت فضا و ماهواره اختصاص دارد. پادکست ها مصاحبه هایی را با رهبران در مسیر شغلی خود و ملزومات استخدام ، مدیریت و رهبری دیگران دارند.
فرکانس حدود 2 ارسال در هر ماه.
پادکست sspi.org/cpages/podcast
طرفداران فیس بوک n / a. دنبال کنندگان توییتر 3،417.

14. پادکست بین برنامه ای

پادکست بین سیاره‌ای

لندن ، انگلیس ، انگلستان درباره پادکست میزبان متیو راسل و جیمی فرانکلین درباره فضانوردی ، اکتشافات فضایی و فضایی صحبت می کنند. هر هفته با آخرین اخبار در فضا. با مصاحبه های مکرر با کارشناسان برتر فضایی جهان. روزنامه و فضای قدیمی.
فرکانس حدود 3 پست در هر ماه.
پادکست interplanetary.org.uk/podcast
طرفداران فیس بوک n / a. دنبال کنندگان توییتر 2،483.

15. آیا ما هنوز آنجا هستیم؟

آیا ما هنوز آنجا هستیم؟

اورلاندو ، فلوریدا ، ایالات متحده است درباره پادکست به Brendan Byrne ، گزارشگر فضایی در 90.7 WMFE در اورلاندو ، فلور ، میزبان پیوست ، زیرا او پیشرفتهای در کاوش در فضا انسان را بررسی می کند. از گفتگوهایی که با مهندسین و دانشمندان در حال ساخت این فناوری انجام می شود یک روز به مریخ ، از مذاکره با بینش و رهبرانی که می خواهند بشریت را به فضای عمیق برسانند ، آیا ما هنوز وجود دارد؟ پادکست فصلهای بعدی در کاوش در فضا را فاش می کند.
فرکانس حدود 1 پست در هر ماه.
از آنجا که مارس 2016
پادکست wmfe.org/categ/are-we-the ..
طرفداران فیس بوک n / a. دنبال کنندگان توییتر 5،797.

16. NewSpace هند

NewSpace هند

درباره پادکست پادکست NewSpace India با ارائه نگاهی گذرا به گذشته ، به چالش های فعلی می پردازد و چشم انداز آینده را از طرف کارشناسانی که در فعالیت های فضایی هند درگیر شده اند ، نصب می کند. دنبال کنید تا با پادکست ما همراه باشید.
فرکانس حدود 2 ارسال در هر ماه.
پادکست stitcher.com/podcast/narayan ..
طرفداران فیس بوک n / a. دنبال کنندگان توییتر n / a.

17. پادکست مکانیک مداری

پادکست مکانیک Orbital

درباره پادکست هر هفته دیگر ما آخرین اخبار مربوط به پرواز را پوشش می دهیم ، در مورد تلاشهای اکتشافی گذشته ، فعلی و آینده بحث می کنیم و به رویدادهای آینده نگاه می کنیم. در مورد چگونگی رسیدن انسان به فضا ، چگونگی ماندن آنها در فضا و چگونگی کار بدون سرنشین هواپیماهای بدون سرنشین به دورتر و دورتر به جهان پیرامون ما بپیوندید.
فرکانس حدود 4 پست در هر ماه.
از آنجا که دسامبر 2014
پادکست theorbitalmekanics.com/show ..
طرفداران فیس بوک n / a. دنبال کنندگان توییتر 2،394.

18. SpaceQ

SpaceQ

لندن ، کانادا ، انتاریو درباره پادکست فضا نه تنها مرز نهایی برای کاشفان بلکه به کانون بسیاری از راه اندازی های جدید فضایی تبدیل شده است. ما تمام جنبه های حوزه فضایی را پوشش می دهیم. خدمات شرکت SpaceQ Media Inc. ، یک شرکت اطلاعاتی رسانه ای و بازار.
فرکانس حدود 1 پست در هفته.
از آنجا که ژوئن 2017
پادکست spaceq.ca/tag/podcast
طرفداران فیس بوک n / a. دنبال کنندگان توییتر 7،734.

19. در یک مأموریت

در ماموریت

درباره پادکست در پادکست Mission باعث می شود که داستانهای کاوش در فضای بیرونی را بشنوید. برای دریافت به روزرسانی منظم از این پادکست در صندوق ورودی خود دنبال کنید.
فرکانس حدود 1 پست در هر ماه.
از آنجا که اکتبر 2018
پادکست nasa.gov/podcasts/on-a-mission
طرفداران فیس بوک n / a. دنبال کنندگان توییتر 33،288،626.

20. خارج از منزل

خارج از منزل

سان فرانسیسکو ، کالیفرنیا ، ایالات متحده است درباره پادکست به Offworld ، نمایش جدیدی از شبکه تست شده خوش آمدید که مکانهای سرگرم کننده ای را که در آن میان فضا و فرهنگ پاپ تقاطع دارد کشف می کند! در هر قسمت ، میزبان آریل والدمن با میهمانان جامعه و فضایی و علمی همراه می شود تا یک داستان علمی تخیلی را مورد بررسی قرار دهند و در مورد چگونگی نگهداری آن تحت بررسی های علمی بحث کنند.
فرکانس حدود 2 ارسال در هر ماه.
پادکست test.com/offworld
طرفداران فیس بوک n / a. دنبال کنندگان توییتر 80،396.

21. پادکست اخبار فضایی

اخبار فضایی پادکست

نیویورک سیتی ، نیویورک ، ایالات متحده درباره پادکست اخبار روزانه فضایی ، نجوم ، SpaceX ، فناوری ، به روزرسانی و تجزیه و تحلیل. Space News Pod توسط علاقه مندان به فضا ، خودی های صنعت فضایی و ستاره شناسان از سراسر جهان به گوش می رسد.
فرکانس حدود 4 پست در هفته.
پادکست spacenewspodcast.com
طرفداران فیس بوک n / a. دنبال کنندگان توییتر 4،028.

22. آجیل فضایی

آجیل فضایی

استرالیا درباره پادکست همه چیز نجوم فضایی ، اخبار ، سفر ، اکتشافات ، اسرار و موارد دیگر. استاد نجوم مشهور و مشهور جهان ، استاد فرد واتسون و مجری پخش / روزنامه نگار اندرو دانکلی.
فرکانس حدود 2 ارسال در هر ماه.
پادکست cms.megaphone.fm/channel/spa ..
طرفداران فیس بوک n / a. دنبال کنندگان توییتر 4،990.

23. قسمت های روزانه کنجکاوی

کنجکاوی قسمت های روزانه

شیکاگو ، ایلینوی ، ایالات متحده درباره پادکست میزبان کودی گاو و اشلی هامر به شما کمک می کنند تا در مورد ذهن و بدن خود ، فضای بیرونی و اعماق دریا اطلاعاتی کسب کنید و اینکه چگونه تاریخ دنیا را به آنچه امروز است تبدیل کرده است. برای به روزرسانی های منظم ، این پادکست را دنبال کنید.
فرکانس حدود 5 ارسال در هفته.
از آنجا که آوریل 2018
پادکست curiositydaily.com/categ/ ..
طرفداران فیس بوک n / a. دنبال کنندگان توییتر n / a.

24. لیفتوف

لیفتوف

میل دره ، کالیفرنیا ، ایالات متحده است درباره پادکست لیفتوف پادکست دو هفته ای در مورد فضا ، جهان و همه چیز است. لازم نیست شما دانشمند موشکی باشید تا آخرین تحولات را که توسط هواداران مشتاق فضا ، استفان هاکت و جیسون اسنل توضیح داده شده است ، بدانید. میزبان جیسون اسنل و استفان هاکت است.
فرکانس حدود 2 ارسال در هر ماه.
پادکست رله.fm/liftoff
طرفداران فیس بوک n / a. دنبال کنندگان توییتر 75،408.

25. AirSpace | موزه ملی هوا و فضا

AirSpace | موزه ملی هوا و فضا

واشنگتن ، ایالات متحده درباره پادکست موزه ملی هوا و فضا شامل بزرگترین و مهمترین مجموعه هواپیما و فضاپیما در جهان است. در پشت آن ماشینهای شگفت انگیز هزاران داستان دستاورد ، شکست و پشتکار انسان وجود دارد. به امیلی ، مت و نیک بپیوندید زیرا یکی از موزه های پر بازدید جهان را ویرایش می کنند و بررسی می کنند که چرا مردم اینقدر مجذوب داستانهای کاوش ، نوآوری و کشف هستند.
فرکانس حدود 1 پست در هر ماه.
همچنین در پادکست های موزه
پادکست airandspace.si.edu/learn/air ..
طرفداران فیس بوک 340،529. دنبال کنندگان توییتر 219،302.

26. پادکست ناخواسته فضایی

فضایی ناخواسته پادکست

درباره پادکست آنی هادمر در دانشکده تاریخ و فلسفه علوم دانشگاه سیدنی همکاری های بین المللی ، قانون فضا و علوم را در مکانهای شدید ، بخصوص قطب جنوب و فضای بیرونی مطالعه می کند. او در این پادکست با افرادی که مطالب خود را می دانند در مورد فضا صحبت می کند.
فرکانس حدود 1 پست در هر ماه.
پادکست soundcloud.com/annie-handmer
طرفداران فیس بوک n / a. دنبال کنندگان توییتر n / a.

27. Headspace پادکست

فضای مجازی پادکست

درباره پادکست به آماندا و جسیکا بپیوندید زیرا در مورد روانشناسی و فضای بیرونی بحث می کنند. برای دریافت به روزرسانی منظم از این پادکست در صندوق ورودی خود دنبال کنید.
فرکانس حدود 3 پست در هر ماه.
از آنجا که سپتامبر 2018
پادکست headspacethepod.libsyn.com
طرفداران فیس بوک n / a. دنبال کنندگان توییتر 312.

28. HD – آزمایشگاه پیشرانه جت ناسا

HD - آزمایشگاه پیشرانه جت ناسا

پاسادنا ، کالیفرنیا ، ایالات متحده است درباره پادکست فیلم های با کیفیت بالا (HD) از آزمایشگاه پیشرانه جت ناسا آخرین اخبار مربوط به فضا و یافته های علمی JPL و NASA را نشان می دهد. مباحث شامل اکتشافات انجام شده توسط فضاپیماها است که در سیاره منظومه شمسی ما از جمله مریخ ، زحل و سیاره خانه ما ، زمین ، مورد مطالعه قرار گرفته اند. مأموریت ها همچنین ستاره ها و کهکشان ها را در جهان ما مطالعه می کنند.
فرکانس حدود 2 ارسال در هر ماه.
پادکست jpl.nasa.gov/podcast
طرفداران فیس بوک n / a. دنبال کنندگان توییتر 2،887،877.

29. غیر اسمی

غیر اسمی

درباره پادکست دو دوست ، دو آبجو و یک مکالمه گاه به گاه در مورد فضا. فرود ماهانه در فید پادکست شما. دنبال کنید تا با پادکست ما همراه باشید.
فرکانس حدود 1 پست در هر ماه.
پادکست offnominal.space/episodes
طرفداران فیس بوک n / a. دنبال کنندگان توییتر n / a.

30. ESA کاوش می کند

ESA کاوش می کند

درباره پادکست با این پادکست رسمی آژانس فضایی اروپا ، پشت صحنه کاوش فضا بروید. این سریال در مورد ماموریت Beyond به فضانورد ESA لوکا پارمیتانو در ایستگاه فضایی بین المللی است.
فرکانس حدود 1 پست در هر ماه.
پادکست esaexplores.podbean.com
طرفداران فیس بوک n / a. دنبال کنندگان توییتر 610،427.

31. خاطرات یک بایگانی فضایی

خاطرات یک بایگانی فضایی

درباره پادکست سام همیشه می خواست فضا را کشف کند. هر هفته گوش دهید وقتی سام به خطاهای قانونگذاری فضا می رود ، از «بازداشت» جلوگیری می کند ، مرتباً او را با شکسته شدن کشتی فضایی و براق کردن A.I. همراه و همدم.
فرکانس حدود 1 پست در هر ماه.
پادکست geekygirl.uk/categ/podcast
طرفداران فیس بوک n / a. دنبال کنندگان توییتر 175.Source link

موفقیت

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “35 پادکست برتر و رادیویی برتر که باید در سال 2019 مشترک شوید”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *