40+ بهترین الگوهای طراحی سال 2019


Sketch یک برنامه منحصر به فرد است که ویژگی های شگفت انگیزی و عملکردی را برای ایجاد طرح های UI برنامه و مدل های مختلف ارائه می دهد. ایجاد یک رابط کاربری مؤثر برای یک برنامه ، نیاز به زمان ، توجه دقیق ، و از همه مهمتر ایده ای برای شروع کار دارد!

برای ساده تر کردن روند طراحی برای ایجاد رابط برنامه بعدی خود ، ما بهترین قالب ها و مطالب Sketch UI را جمع آوری کرده ایم که می توانید برای پروژه برنامه بعدی خود استفاده کنید.

همه این بسته ها دارای صدها عنصر طراحی UI هستند و به راحتی در طراحی شما قابل اجرا هستند.

همچنین اگر می خواهید طریقه نصب الگوی Sketch را بازخوانی کنید ، یا در مورد چند نکته Sketch اطلاعاتی را که احتمالاً نمی دانسته اید ، اطلاعات خود را به شما پوشانده ایم.

انتخاب برتر

امروز - قالب های طرح وب کیت UI

امروز یک کیت UI کامل وب است که شامل بیش از 120 بلوک محتوا در 14 دسته مختلف است. این بسته نرم افزاری مناسب برای طراحی وب برای ایجاد صفحات فرود حرفه ای و وب سایت های برنامه Sketch است.

تمامی بلاک های محتوا در این بسته نرم افزاری با شبکه 12 ستونی Bootstrap در ذهن شما طراحی شده است که به شما امکان می دهد پروژه های مختلف وب را به راحتی طراحی کنید.

چرا این یک انتخاب برتر است

علاوه بر مجموعه گسترده وب بلوک های UI مفید ، آنچه این قالب Sketch را خاص می کند این است که تمامی قالب ها در قالب های Sketch ، Photoshop و Adobe XD نیز موجود هستند. با این کار می توانید الگوهای موجود در برنامه مورد علاقه خود را به صورت دلخواه تنظیم کنید.

داشبورد و الگوی آمار UI طرح

این بسته نرم افزاری از Sketch برای طراحی داشبورد اپلیکیشن موبایل مدرن و خلاق با آمار و نمودارها مناسب ترین است. این شامل طرح هایی در سبک ها و دسته بندی های مختلف مانند مشاغل ، مشاوره ، حسابرسی ، تحقیق و موارد دیگر می باشد.

الگوی طرح کیت Wireframe Paper

مقاله یک کیت سیم کشی کامل برای Sketch است که می توانید برای طراحی مدل های سریع وب سایت های Sketch استفاده کنید. این المان شامل عناصر مختلفی در 10 دسته مختلف شامل عناوین وب سایت ، وبلاگ ، نمونه کارها ، جداول قیمت گذاری و موارد دیگر می باشد.

کارت UI کیت - مفهوم داشبورد پنل مدیریت

کارت ها یک کیت UI داشبورد سرپرست است که از طراحی زیبا و مدرن بهره می برد. این یک طرح شیک است که برای طرح شبکه Bootstrap طراحی شده است و قالب ها با Sketch ، Photoshop و Adobe XD نیز سازگار هستند.

Prycie - الگوی کیت UI جدول قیمت گذاری

این مجموعه از قالب های کیت UI Sketch است که دارای جداول قیمت گذاری با سبک های مختلف طراحی است. این شامل 10 سبک مختلف از جدول قیمت گذاری شما می توانید استفاده کنید برای الهام بخش برای وب سایت های مختلف و پروژه های طراحی برنامه.

هارمونی - کیت UI طرح رایگان

این بسته رایگان کیت UI دارای مجموعه ای از صفحه نمایش برنامه های تلفن همراه است که برای ایجاد یک برنامه پیاده روی طراحی شده است. البته می توانید از عناصر این کیت UI استفاده کنید و الهام بخش برای ایجاد انواع دیگر برنامه ها نیز پیدا کنید.

Aloo - کیت UI برنامه رایگان موبایل

کیت UI دیگر برنامه تلفن همراه با مجموعه ای از صفحه نمایش های مدرن و حرفه ای تلفن همراه. این شامل الگوهای Sketch برای صفحه های مختلف تلفن همراه است که برای طراحی یک برنامه ردیابی تناسب اندام نیاز دارید.

HIX - کیت UI داشبورد برای طرح

Hix مجموعه ای از قالب های Sketch است که می توانید برای طراحی رابط کاربری مدرن و خلاق از آنها استفاده کنید. این گوشی با 6 داشبورد مختلف و بیش از 35 نوع ابزارک ارائه می شود. علاوه بر این ، این بسته همچنین شامل 14 طرح آماده ساخت داشبورد نیز می باشد.

LiquidPro - کیت UI طرح رایگان

LiquidPro مجموعه ای از عناصر UI است که با حداقل طراحی رابط کاربری طراحی شده است. شما می توانید از این کیت برای طراحی صفحه های ساده برنامه و طرح بندی پروژه های خود استفاده کنید.

اگرچه عناصر زیادی به عنوان الگوهای حق بیمه ارائه نمی دهد ، این الگوی رایگان Sketch برای یک پروژه خلاقانه ساده یا یک پروژه شخصی ایده آل است.

طراحی UI در این الگوی Sketch در هر دو تم رنگی تیره و سفید موجود است. این باعث می شود تا برای طراحی رابط های کاربر برنامه با حالت شب گزینه ای عالی باشد.

تجارت الکترونیکی - انجام UI کیت iOS و الگوی UX آندروید

اگر در حال کار روی یک برنامه تلفن همراه برای مشاغل تجاری یا فروشگاه تجارت الکترونیکی هستید ، این بسته الگوهای قالب Sketch مفید خواهد بود. این برنامه چندین قالب صفحه نمایش تلفن همراه مفید برای برنامه های تجارت الکترونیکی دارد. قالب ها در قالب های Sketch ، PSD و XD در دسترس هستند.

300+ قالب طراحی قالب Wireframe Sketch

این مجموعه عظیم قالب Sketch مخصوص طراحان وب طراحی شده است. این برنامه شامل بیش از 300 قالب طرح وب مختلف در 19 دسته مختلف و با 2000 ترکیب احتمالی است.

DarkDot - قالب طرح کیت UI Wireframe

استفاده از طرح های رنگی تیره یک روند محبوب در طراحی اپلیکیشن و وب است. کیت wireframing DarkDot به شما کمک می کند تا طراحی های وب کامل و با رنگ های تیره را با مجموعه ای از 170+ طرح بندی موجود در 17 دسته به شما کمک کند.

پنجره مرورگر Chrome - برنامه وب سایت

آیا به دنبال یک مدل مرورگر زیبا و خلاقانه برای نمایش محصول ، تصاویر و وب سایت های خود هستید؟ سپس این الگوی راه اندازی مرورگر مفید خواهد بود. در قالب های Sketch ، PSD و XD وجود دارد.

الگوهای ARIT Web UI Kit Sketch

Aron مجموعه ای از قالب های رابط کاربری وب برای Sketch است. این برنامه با 280 طرح بندی وب و عناصر در 8 دسته ارائه می شود. قالب ها همچنین در تم های تیره و رنگی در دسترس هستند.

ShowTrackr - الگوی طراحی صفحه صفحه فرود رایگان

این کیت صفحه فرود رایگان شامل چندین بلوک محتوای منحصر به فرد است که می توانید برای طراحی یک صفحه فرود حرفه ای یا یک وب سایت برای یک تجارت یا یک شرکت استفاده کنید. قالب Sketch نیز به راحتی قابل تنظیم است.

الگوی طرح داشبورد برنامه Cryptocurrency

یک الگوی برنامه iPhone X برای طراحی داشبورد برنامه cryptocurrency. این قالب برای پروژه های شخصی شما قابل بارگیری و استفاده است.

Knock - کیت Wireframe UI موبایل UC برای طرح

Knock مجموعه ای از قالب های Sketch است که برای رابط کاربری سیم برای برنامه های تلفن همراه ساخته شده است. این بسته شامل 69 صفحه نمایش تلفن همراه است که سازگار با دستگاه های iOS است. قالب ها را می توان به راحتی تغییر داد تا رنگ ها و اندازه ها نیز تغییر کند.

کیت آغازگر طرحواره نمودار برای طرح

این بسته نرم افزاری مفید برای طراحان UI و UX ضروری است. با استفاده از این کیت ، می توانید الهام بخش برای پروژه های جدید خود و همچنین یادگیری ایجاد طرح های سازمان یافته تر باشید.

قالب وب سایت مرورگر وب و قالب PSD

یک مدل مرورگر مدرن که می توانید برای نشان دادن و ارائه طرح های خود در پرتفوی و وب سایت ها استفاده کنید. این مدل به راحتی قابل ویرایش است و در هر دو قالب فایل Sketch و Photoshop ارائه می شود.

الگوی وب سایت پاسخگو برای Sketch

از این الگوی وب سایت خلاق برای طراحی واسط های مدرن کاربر و صفحات فرود برای مشتری خود استفاده کنید. این شامل یک صفحه اصلی زیبا و 6 طراحی صفحه داخلی است که می توانید به ترتیب اولویت خود را تنظیم کنید.

نعناع - کیت UI طرح Sketch رایگان

Mint یک کیت UI Sketch رایگان است که دارای بسیاری از مؤلفه ها و عناصر برای طراحی وب سایت های خلاق و صفحات فرود است. می توانید با استفاده از پروژه های شخصی خود از آن به صورت رایگان استفاده کنید.

Tapnews - کیت UI Mobile Sketch Free

Tapnews یک کیت UI کامل Sketch برای طراحی اخبار و برنامه های بلاگ نویسی است. این شامل 10 صفحه منحصر به فرد با طرح بندی قابل ویرایش است. و بارگیری و استفاده رایگان است.

کیبورد UI iOSboardboard برای Sketch

این یک مجموعه کامل از صفحه نمایش روی صفحه برای iOS است. طراحی ها با دستگاه های آیفون 11 ، X ، 8 و SE سازگار است. این شامل 6 طرح بندی صفحه نمایش منحصر به فرد صفحه نمایش با طرح های به راحتی قابل تنظیم است.

iPhone 11 Pro Mockup for Sketch

از این مدل شیک و جدید iPhone 11 Pro استفاده کنید تا طرح های خود را مانند یک حرفه ای به نمایش بگذارید. این مدل با Sketch و Photoshop سازگار است. در 4 رنگ مختلف دستگاه موجود است.

الگوهای طراحی اسکچ کارتهای UX Flowchart

مجموعه گسترده دیگری از قالبهای سبد خرید نمودار برای Sketch. این بسته نرم افزاری شامل بیش از 290 طرح فلوچارت منحصر به فرد است که می توانید برای پروژه های مختلف استفاده کنید. قالب ها در قالب های Sketch و Illustrator در دسترس هستند.

الگوی طرح داشبورد داشبورد رایگان

یک الگوی داشبورد زیبا برای Sketch. این ایده آل برای ایجاد آمار و داشبورد گزارش برای برنامه های SaaS است. قالب برای بارگیری رایگان است.

چند رسانه ای و سرگرمی UI KIT برای Sketch

کار روی یک برنامه مرتبط با سرگرمی یا طراحی وب سایت؟ این کیت قالب Sketch با 13 طرح صفحه نمایش مختلف همراه با 40 عنصر منحصر به فرد که می توانید برای یافتن الهام از برنامه خلاقانه یا طراحی وب سایت خود استفاده کنید.

پروفایل ها - انجام شده UI کیت UI و iOS UX الگوی UX

ایجاد صفحات نمایه و طرح های UI وقتی این دسته از قالب های Sketch را دارید ، یک تکه کیک خواهد بود. این شامل بسیاری از سبک های مختلف از طرح بندی صفحه نمایش پروفایل برای هر دو برنامه IOS و Android است.

یک خرید - فروشگاه Ui Kit Mobile Ui Kit

یک کیت UI کامل دیگر که می توانید برای طراحی یک طرح حرفه ای برای یک برنامه تجارت الکترونیکی استفاده کنید. قالب های موجود در این بسته به صورت کاملاً لایه باز قرار گرفته اند و به راحتی می توانید به ترجیح شما تنظیم شوند.

ADL - الگوی طرح صفحه ورود به سیستم

این طراحی زیبا و صفحه نمایش ورود به سیستم زیبا با بسیاری از انواع استارتاپ و طراحی خلاقانه متناسب خواهد بود. این دستگاه با 3 صفحه نمایش ارائه می شود که کاملاً قابل تنظیم هستند.

روش قالب طرح کیت Wireframe

متد یک کیت سیم کشی مفید برای Sketch است که با بیش از 200 عنصر در زیر 15 دسته وجود دارد که می توانید برای طراحی رابط کاربری و رابط های منحصر به فرد و مدرن استفاده کنید. این یک کیت ضروری برای طراحان گرافیک و وب است.

داشبورد ابزارک UI کیت UI طرح Sketch

این مجموعه ای از ابزارک های UI داشبورد است که به شما امکان می دهد بدون تلاش زیادی رابط کاربری منحصر به فردی ایجاد کنید. این شامل چندین مؤلفه است که در قالب های Sketch ، Photoshop و Adobe XD موجود است.

الگوی Sketch UI SignIn MobileUi

با استفاده از این بسته خلاقانه از الگوهای Sketch ، صفحات مؤثر و ورود به سیستم را طراحی کنید. این شامل همه مواردی است که شما برای طراحی فرایند ثبت نام کامل برنامه ، از جمله بارگیری صفحه ، چلپ چلوپ ، ورود به سیستم ، ثبت نام و صفحه رمز ورود فراموش شده نیاز دارید.

صفحه نمایش راه اندازهای مالی الگوی طراحی برگه های راهپیمایی

این الگوی طراحی زیبا و مینیمالیستی Sketch به شما امکان می دهد تا یک روند پیشرفت گام به گام مؤثر را برای یک برنامه طراحی کنید. این ویژه برای تأمین اعتبار برنامه های مرتبط طراحی شده است اما می توانید به راحتی آن را متناسب با انواع دیگر برنامه ها نیز سفارشی کنید.

الگوی طراحی خلاصه UI کیت های Fu-jin Creative UI

این مجموعه مملو از بیش از 50 بلوک منحصر به فرد است که می توانید برای طراحی آسان وب سایت ها و صفحات فرود برای آژانس ها ، نوپا و مشاغل به راحتی استفاده کنید. همه طرح ها را می توان به راحتی با اولویت شما تنظیم کرد.

xPider - الگوی طراحی کیت UI وب سایت

xPider یک کیت UI وب سایت برای Sketch است که دارای تعداد زیادی عنصر قابل تنظیم و 11 نوع طراحی آن است. این مجموعه شامل صفحه فرود و طراحی وب سایت راه اندازی شده با چارچوب Bootstrap می باشد.

Draven - قالب های چند منظوره Sketch

AsdDraven مجموعه ای گسترده از قالب های وب سایت Sketch است که می توانید برای طراحی انواع مختلف وب سایت ها و صفحات فرود استفاده کنید. این شامل 25 قالب صفحه اصلی منحصر به فرد است که با یک سیستم شبکه ایجاد شده اند.

Model Walkthrough Mobile UI Sketch Model

یکی دیگر از الگوهای Sketch برای طراحی برنامه های تلفن همراه مربوط به تامین مالی. این بسته نرم افزاری شامل طرح های مفیدی است که می توانید به راحتی آنها را برای ایجاد یک رابط کاربری حرفه ای برای یک برنامه تنظیم کنید.

قالب Oxy Creative PSD & Sketch

Oxy یک الگوی طراحی وب سایت خلاق Sketch است. این برنامه با 2 طراحی صفحه مختلف و مبتنی بر سیستم شبکه Bootstrap ارائه می شود. این ایده آل برای طراحی وب سایت برای آژانس خلاق یا یک تجارت است.

سلام قالب خلاق PSD و Sketch

این الگوی Sketch همچنین با یک طراحی وب سایت یک صفحه ای و منحصر به فرد همراه است که به راحتی با Sketch قابل تنظیم است. این ویژگی دارای فونت های Google ، سیستم شبکه Bootstrap و موارد دیگر است.

این مجموعه پر از وب سایت و صفحه نمایش تلفن همراه برای وب سایت ها و برنامه های راه اندازی شده است. این برنامه شامل بیش از 40 صفحه در چندین گروه مختلف ، از جمله تجارت الکترونیک ، صفحات فرود برنامه ، مد و مسافرت است. همچنین انواع مختلفی از طراحی صفحه ، مانند صفحات اصلی ، صفحات ثبت نام ، وبلاگ و محتوا را دریافت خواهید کرد.

Splash یک کیت رابط کاربری است که به طور خاص برای صفحات فرود طراحی شده است. این بسته نرم افزاری با بیش از 180 صفحه در 7 دسته مختلف و طراحی خلاقانه ارائه شده است. همچنین شامل 5 صفحه مختلف و با بیش از 1000 عنصر UI است.

کیت UI گسترده Sketch برای برنامه های iOS. این بسته شامل بیش از 200 صفحه نمایش برنامه iOS در 8 دسته مختلف از جمله رسانه های اجتماعی ، تجارت الکترونیک ، نمودارها ، ناوبری و موارد دیگر می باشد. این برای پیدا کردن الهام بخش برای رابط کاربری برنامه اصلی مناسب است.

این یک کیت طراحی کامل از الگوهای برنامه برای کودکان و نوجوانان برنامه های تجارت الکترونیک است. این بسته شامل تمام الگوهای صفحه ای است که شما برای طراحی یک برنامه موبایل عالی نیاز دارید. این مجموعه در مجموع 40 صفحه نمایش دارد ، از جمله صفحه نمایش ثبت نام ، خانه ، پیاده روی ، سبد خرید ، لیست دلخواه و موارد دیگر.

CarR یک کیت UI برنامه است که برای طراحی UI خدمات اجاره اتومبیل ایده آل است. از صفحه های اصلی برنامه نیز می توان برای طراحی سایر برنامه ها مانند خدمات تحویل و رزرو هتل استفاده کرد.

Greyhound مجموعه ای از بیش از 100 نمودار جریان است که می توانید با انواع مختلفی از طرح ها از آن استفاده کنید. این برنامه همچنین شامل 16 بلوک اکشن ، 11 مدل دستگاه و سایر عناصر مانند فلش و صفحه است.

Zoomie یک کیت UI برنامه رسانه های اجتماعی است که با کلیه صفحات صفحه مورد نیاز برای ایجاد یک برنامه اجتماعی شامل صفحات پروفایل ، لیست دوستان ، صفحات ثبت نام ، آلبوم های عکس و موارد دیگر همراه است. این شامل 15 صفحه است.

این مجموعه عظیم از 150 صفحه نمایش برنامه است که می توانید برای ساخت انواع مختلفی از طراحی برنامه های تلفن همراه از آنها استفاده کنید. تمام قالب های صفحه نمایش با یک رابط طراحی مسطح ارائه شده اند و همچنین کاملاً قابل تنظیم و مقیاس پذیر هستند.

کیت UI Sketch برای داشبورد سرپرست برنامه وب. این کیت شامل کلیه عناصر ، نمادها و نمودارهای مورد نیاز برای یافتن الهام بخش برای طراحی داشبورد برنامه وب است.

این مجموعه بی نظیر از بیش از 120 بلوک محتوای جهانی است که می توانید برای طراحی انواع مختلف صفحه نمایش و صفحه بندی از آنها استفاده کنید. این صفحه نمایش در 10 دسته از جمله تماس با اکشن ، ویترین ، جداول قیمت گذاری ، مخاطبین و موارد دیگر ارائه می شود. همه پرونده های قالب را می توان با Sketch و Photoshop ویرایش کرد.

کیت UI Baikal – مجموعه عظیمی از قطعات UI

1

کیت UI Baikal شامل تعداد زیادی از مؤلفه های ساده است که با استفاده از همان سبک هایی که کاملاً متناسب با یکدیگر هستند ساخته شده است. شما می توانید به راحتی آنها را ترکیب و سفارشی کنید یا با استفاده از صدها عنصر سبک جدیدی ایجاد کنید تا طراحی تمیز خود را انجام دهید. همچنین تهیه یک نمونه اولیه واقعاً خوب برای پروژه بزرگ بعدی شما بسیار آسان است.

Bolder – کیت UI چند منظوره موبایل برای Sketch

2

Bolder یک الگوی UI چند منظوره تلفن همراه است که شامل 65 صفحه نمایش با کیفیت عالی ، شبکیه چشم آماده ، پیکسل کامل و تمام وکتور مبتنی بر است.

راه اندازی بایکال – 130+ کامپوننت برای طرح

3

این بسته شامل 130+ مؤلفه فوق العاده در 11 دسته است که برای برآورده کردن هرگونه نیاز احتمالی و غیرممکن طراحی شده است. 13 نمونه مرسوم ، مد روز ، شیک و به همان اندازه تازه مثل همیشه. همه مؤلفه ها کاملاً با یکدیگر سازگار هستند ، پیکسل کامل و با تمسخر قابل تنظیم است. یک صفحه فرود درجه یک برای راه اندازی ، محصول یا برنامه خود در یک چشم چشم ایجاد کنید.

Ink UI Pack برای Sketch

4

Ink is the ultimate UI kit of 200+ iOS templates for Sketch to ease your workflow.

Module 01 UI Kit – 130+ UI Components for Sketch

5

Module 01 is big, stylish and handy UI Kit, full of many useful elements, made to help you turn your designing or prototyping process into enthralling and easy game.

Basement Wireframe Kit – 200+ Components for Sketch

6

Basement wireframe kit is the perfect instrument for creating serious prototypes. Basement corporate & e-commerce consists of more than 200 ready-to-use elements that you can combine to get a perfect prototype. It is versatile while eliminating redundant features to help you save time and focus on your project.

Kama iOS UI Kit

7

A huge modern & useful mobile UI kit, carefully assembled for Sketch to make your workflow efficient with maximum productivity. Each component in this UI Kit is fully customizable and easy to use. Pixel perfect vector elements, grid, and well organized layers. This huge pack of UI elements is just the thing to make your next application pop.

Kauf iOS UI Kit – 67+ Template for Sketch

10

Kauf iOS UI kit is the first interaction ready, high quality premium pack of 67 handcrafted stress-free screens, meant to speed up your design workflow.

Sketch To Do App

10

Sketch App UI Kit is a high layered template for mobile applications made in Sketch. Includes popular categories that may be required in the process of design and engineering. Each screen is highly customizable and is carefully assembled in Sketch. You can easily make your own application design or a beautiful prototype. Forget about half-pixels! All Ink components are extremely clean and neat.

Basement iOS Wireframe Kit

11

Basement iOS is an expertly crafted wireframe kit for effortless prototyping and mobile app design assistance. It consists of more than 110+ ready-to-use screens that can help you save time and energy in designing your next app, or mobile site. All screens and elements are fully customizable, well-organized and come in Sketch app format

Logic iOS Kit

12

Logic iOS Kit based on native Sketch features, like shared styles, text styles and symbols. We call it core of logic. This features allows you to easily change various settings of your design throughout the project immediately.

Module 02: 100+ Pre-designed Layouts for Sketch

15

Module 02 is a kit contains more than 100 elaborate components in 12 categories and 13 web site templates.

Platforma: Ultimate Wireframe Kit

16

Platforma is a collection of 200+ wireframe layouts divided in 15 popular content categories and carefully assembled for Sketch app. It’s a perfect instrument for creating an interactive prototype using many popular online tools like Invision, Marvel, UXPin, etc.

OneBrand UI Kit for Sketch

17

A stylish kit with bold typography and hundreds clean elements in 10 different categories: e-commerce, blog, headers, footers, navigation, widgets, post, forms, base elements and sample pages.

Fair UI Kit – 140+ iOS Screens

18

Fair Mobile UI Kit is an excellent assistant for fast creation of your project. In it excellent fonts and colors, which now in a trend are picked up. Each project which will be made by means of it will be modern and convenient in use.

Goal Mobile UI Kit for Sketch

preview_sketch

Goal UI Kit is a concept project for Sketch for mobile apps. It contains in total 15 app screens with easy-to-modify vector shapes and elements. You can adapt it perfectly to any design concept in any platform.

Nova UI Kit for Sketch

00nova.__large_preview.__large_preview.__large_preview

This beautiful Mobile App Ui Kit is perfect for your next design project. It is designed to be cross-platform so use this kit for your next iOS or Android project. This kit can be customised to suit your needs.

How To Install a Sketch Template

Installing a Sketch template is quite easy. In fact, it doesn’t really involve any installation at all. Here’s how easy it is.

  1. When you download a Sketch template, it will usually arrive in a .ZIP file. Extract the files in this ZIP file.
  2. Inside the extracted folder, you’ll find a Sketch file.
  3. Simply double-click on the Sketch file to open it in the Sketch app.

That’s it! Once the file is opened in Sketch, you can edit, copy, and customize the template however you like.

For example, if you’ve downloaded a UI kit for iOS, you’ll now be able to easily create new artboards and copy or import elements, symbols, blocks, and icons from the UI kit quite easily onto your artboard to create new UI interfaces of your own.

5 Sketch App Tips You Probably Didn’t Know

With these tips, you’ll be able to supercharge your Sketch app workflow.

1. Learn to Reduce File Size

A Sketch file is usually filled with many artboards. However, it can be a problem when designing app interfaces and website landing pages with lots of images. As it can affect your device performance and even create larger files that are hard to share.

There’s an easy fix to this problem built into the Sketch app. Simply go to the File menu and select Reduce File Size. Then click on Reduce to automatically optimize images and file size of the elements in your artboards.

2. Leverage Symbols

Symbols is a useful feature in Sketch that allows you to create elements that are connected to each other. For example, you can create a button and save it as a master symbol. Then you can use the new symbol to create more buttons. When you edit your master symbol and make a change it affects all the other buttons as well.

This is a great technique that’ll help you save time when editing and designing more advanced user interfaces with repeating elements.

3. Use Images as Fills

If you can’t figure out the right background color for an object, an app screen, or a website layout, you can easily use an image as a fill.

To do this, simply open the Fills tab in Sketch and then drag and drop an image on the selected Fill to use it as a background fill.

4. Turn Off Auto-Save

Sketch app has auto-save turned on by default. Auto-save can be both useful and frustrating at the same time. Like when you accidentally close Sketch app and can’t undo your previous changes.

If you’re not a fan of auto-save, you can easily turn it off. Simply go to Preferences >> General menu to disable auto-save.

5. Automatic Exports

You can export files in Sketch using many different methods. But, most users aren’t aware of one of the easiest ways to export files and elements.

All you have to do is drag a layer or a group folder and drop it on your desktop. And it will automatically be saved as a PNG file. It’s as easy as that.Source link

طراحی سایت

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “40+ بهترین الگوهای طراحی سال 2019”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *