40+ بهترین ایستگاه از پیش تنظیم رایگان اتاق نور 2020


Adobe Lightroom یکی از ابزارهای مفیدی است که می توانید برای بهینه سازی عکس ها و گرافیک های خود استفاده کنید. چه مبتدی و چه یک حرفه ای باشید ، این ویژگی ها برای همه مناسب است.

آنچه Lightroom را قدرتمندتر می کند توانایی آن در گسترش ویژگی های آن با ایستگاه از پیش تنظیم شده شخص ثالث است. این ایستگاه از پیش تنظیم شده به شما امکان می دهد فوراً با چند کلیک افکت ، تقویت عکس ، تنظیم لحن و خلق و خوی خود را تنظیم کنید.

یافتن از پیش تنظیم های شگفت انگیز لایت روم کار دشواری نیست. در سیستم عامل های زیادی مانند Envato Elements تعداد زیادی در دسترس است. اما ، برای کسانی از شما که بودجه تنگی دارند و نمی توانید از پیش تعیین شده های حق بیمه ای برخوردار شوید ، ما این لیست را از بهترین ایستگاه های از پیش تنظیم شده رایگان لایت روم قرار داده ایم که می توانید برای ارتقاء انواع عکس ها از آنها استفاده کنید.

1 میلیون + پیش تنظیم اتاق ، افزودنیها ، اقدامات + بیشتر

صدها نفر از پیش تنظیمات لایت روم ، اقدامات فتوشاپ و هزاران دارایی طراحی را با عضویت Envato Elements بارگیری کنید. این کار با 16 دلار در هر ماه شروع می شود و دسترسی نامحدودی به کتابخانه در حال رشد با بیش از 1400،000 ایستگاه از پیش تنظیم ، افزودنیها ، قالب ها ، قلم ها ، عکس ها ، گرافیک ها و موارد دیگر به شما امکان می دهد.

از پیش تنظیمات اتاق نور کاوش کنید

فقط به دنبال یک پیش فرض شیک لایت روم رایگان هستید؟ مشکلی نیست بیایید به مجموعه ما از بهترین پیش تعیین شده های رایگان لایت روم سال 2020 شیرجه بزنیم!

به چه نوع از پیش تعیین شده رایگان نیاز دارید؟

ما مجموعه خود را به دسته های مختلف تقسیم کرده ایم ، بنابراین می توانید به سرعت درست پیش تنظیم مناسب پروژه خود را پیدا کنید!

ایستگاه از پیش تنظیم اتاق پرتره

ایستگاه از پیش تنظیم رایگان اتاق برای پرتره

ایستگاه از پیش تنظیم رایگان اتاق برای پرتره

این مجموعه ای از ایستگاه از پیش تنظیم های رایگان لایت روم است که برای بهبود عکس های پرتره طراحی شده است. این شامل 10 ایستگاه از پیش تنظیم مختلف با سبک های مختلف جلوه ها ، از جمله پرنعمت ، سیاه و سفید ، رنگ آمیزی و … می باشد.

Vogue – موبایل از پیش تعیین شده موبایل و دسک تاپ از پیش تعیین شده

Vogue - موبایل از پیش تعیین شده موبایل و دسک تاپ از پیش تعیین شده

Vogue از پیش تعیین شده شیک و رایگان Lightroom است که برای بهینه سازی عکس های مد و سبک زندگی طراحی شده است. از پیش تعیین شده کاملاً با نسخه های رومیزی و موبایل برنامه Lightroom سازگار است.

از پیش تعیین شده نورپردازی سبک سبک یکپارچهسازی با سیستمعامل رایگان

از پیش تعیین شده نورپردازی سبک سبک یکپارچهسازی با سیستمعامل رایگان

بلافاصله با استفاده از این پیش تنظیم رایگان خلاق لایت روم ، یک عکس یکپارچهسازی با سیستمعامل زیبا و جذاب به عکس های خود بدهید. این اثر به خوبی با عکس های پرتره و منظره در فضای باز کار می کند.

Vintage Vixen – پیش فرض از پیش تعیین شده پرتره رایگان

Vintage Vixen - پیش فرض از پیش تعیین شده پرتره رایگان

از این پیش فرض رایگان Lightroom می توان برای تقویت و بهینه سازی سلفی ها و پرتره های شما استفاده کرد. به ویژه برای بهبود عکس در رسانه های اجتماعی مناسب تر است.

لب های شراب – از پیش تعیین شده پرتره رایگان اتاق خواب

لب های شراب - از پیش تعیین شده پرتره رایگان اتاق خواب

یکی دیگر از ایستگاه های از پیش تنظیم رایگان و عالی لایت روم که مناسب برای بهبود عکس های در فضای باز است. از پیش تعیین شده ، تأثیر رنگ آمیزی با رنگ گرم را به عکس های شما می بخشد و باعث جذابیت بیشتر آنها می شود.

فانتزی – موبایل از پیش تعیین شده موبایل و دسک تاپ از پیش تعیین شده

فانتزی - موبایل از پیش تعیین شده موبایل و دسک تاپ از پیش تعیین شده

این از پیش تعیین شده Lightroom بلافاصله باعث می شود عکس های پرتره معمولی شما بیشتر شبیه صحنه از یک فیلم فانتزی باشد. این ویژگی دارای یک جلوه رنگی حرفه ای است که به عکس ها ظاهری شبیه به فانتزی می بخشد. از پیش تعیین شده با هر دو برنامه دسکتاپ و موبایل Lightroom نیز کار می کند.

نارنجی و Teal – از پیش تعیین شده اتاق نور رایگان

نارنجی و Teal - از پیش تعیین شده اتاق نور رایگان

یکی دیگر از پیش تعیین شده های حرفه ای لایت روم که به شما امکان می دهد به راحتی رنگ های عکس های خود را تقویت کنید تا از آنها پر جنب و جوش تر و زیبا تر به نظر برسد. این پیش فرض برای دانلود و استفاده با پروژه های شخصی شما رایگان است.

پر جنب و جوش – از پیش تعیین شده موبایل و میز کار از پیش تنظیم شده است

تنظیم از پیش تعیین شده موبایل و رومیزی پر جنب و جوش

اگر به دنبال یک پیش فرض حرفه ای لایت روم برای تقویت عکس های پرتره در رسانه های اجتماعی هستید ، این از پیش تعیین شده رایگان لایت روم در دسترس خواهد بود. این امکان را به شما می دهد تا انواع عکس های پرتره ، از جمله عکس های داخلی ، فضای باز و مد را به راحتی بهینه کنید.

شب زنده داری – تنظیم از پیش تعیین شده موبایل و رومیزی رایگان

شب زنده داری - تنظیم از پیش تعیین شده موبایل و رومیزی رایگان

شما می توانید برای بهینه سازی پرتره ها و عکس های منظره عکس گرفته شده در هنگام شب ، از این پیش فرض رایگان Lightroom استفاده کنید. از پیش تعیین شده در هنگام افزودن صدای رنگ گرم ، به افزایش عکس های گرفته شده در شرایط کم نور کمک می کند.

فیلم از پیش تعیین شده های اتاق نور رایگان به نظر برسد

فیلم از پیش تعیین شده های اتاق نور رایگان به نظر برسد

نگاه فیلم مجموعه ای از ایستگاه از پیش تنظیم رایگان لایت روم است که به شما امکان می دهد جلوه ای بی نظیر را روی عکس های خود بمالید تا جذاب تر به نظر برسید. این شامل 3 اثر مختلف است که با Lightroom و Photoshop Camera Raw سازگار است.

20 ایستگاه از پیش تنظیم رایگان تابستان درخشان

20 ایستگاه از پیش تنظیم رایگان تابستان درخشان

این مجموعه از پیش تنظیمات لایت روم شامل 20 جلوه مختلف برای ارائه یک ظاهر زیبا و ظاهری شبیه به تابستان به عکس های شما است. همه جلوه ها با هر دو قالب JPEG و RAW کار می کنند.

ایستگاه از پیش تنظیم رایگان Lomo Effect Lightroom

ایستگاه از پیش تنظیم رایگان Lomo Effect Lightroom

اگر به دنبال تأثیرگذاری هستید تا بتوانید عکسهای خود را با رنگ ها روشن تر و پر جنب و جوش تر کنید ، این از پیش تنظیم Lightroom مفید خواهد بود. بسته نرم افزاری شامل 20 اثر مختلف با سبک های مختلف است. این برای عکس های پرتره و عکس های منظره مناسب است.

30 ایستگاه از پیش تنظیم رایگان Duotone Lightroom

30 ایستگاه از پیش تنظیم رایگان Duotone Lightroom

جلوه دوتایی در ارائه عکس های معمولی از زیبایی ظاهری کاملاً سودمند است. این بسته نرم افزاری با 30 ایستگاه از پیش تنظیم شده مختلف لایت روم با سبک های مختلف جلوه های دوتایی ارائه می شود که می توانید برای تقویت انواع عکس از آنها استفاده کنید.

مودی – از پیش تعیین شده اتاق نور رایگان

مودی - از پیش تعیین شده اتاق نور رایگان

این یک پیش تنظیم منحصر به فرد از لایت روم با کنتراست کم است که به شما امکان می دهد لحظه و روحیه عکس های خود را با یک اثر مات فوراً بهینه کنید. این اثر برای عکس های پرتره در فضای باز مناسب است.

20 ایستگاه از پیش تنظیم رایگان اتاق مات

20 ایستگاه از پیش تنظیم رایگان اتاق مات

مجموعه ای از 20 پیش تنظیم مختلف لایت روم که جلوه های رنگی مات دارند. از این پیش تنظیم های Lightroom می توان برای بهبود عکس های پرتره شما ، از جمله عکس عروسی استفاده کرد.

ایستگاه از پیش تنظیم اتاق در فضای باز

از پیش تعیین شده فضای مجازی در فضای باز رایگان

ایستگاه از پیش تنظیم شده فضای مجازی رایگان در فضای باز

این از پیش تعیین شده رایگان لایت روم برای زیبا تر و پر جنب و جوش تر شدن عکس های شما مناسب است. این اثر باعث می شود رنگ ها به یک شکل تابستانی شبیه شوند و به راحتی می توانید آن را به دلخواه خود نیز تنظیم کنید. از پیش تعیین شده با Lightroom 4 و بالاتر کار می کند.

FilmStreet – ایستگاه از پیش تعیین شده فضای مجازی رایگان در فضای باز

ایستگاه از پیش تنظیم رایگان FilmStreet Lightroom

در حالی که این مجموعه از پیش تنظیمات Lightroom برای عکاسی در شب طراحی شده است ، اما برای بهبود عکسهای فضای باز و چشم انداز و همچنین به ویژه عکس های منظره شهری بسیار مناسب هستند.

بالی – موبایل از پیش تعیین شده موبایل و دسک تاپ از پیش تعیین شده

از پیش تعیین شده موبایل و دسک تاپ بالی موبایل

این از پیش تعیین شده شگفت انگیز رایگان لایت روم با الهام از سواحل گرم و زیبا از بالی طراحی شده است. برای بهینه سازی رنگ ها و کنتراست عکس های سفر شما کاملاً بهینه شده است.

از پیش تعیین شده HDroom Lightroom Colors رایگان Vibrant Colors

از پیش تعیین شده HDroom Lightroom Colors رایگان Vibrant Colors

این از پیش تعیین شده با کیفیت عالی لایت روم است که به شما امکان می دهد تا به عکس های معمولی خود جلوه ای از HDR بدهید. از پیش تعیین شده به راحتی قابل تنظیم است و با بیشتر عکس های چشم انداز در فضای باز کار می کند.

ایستگاه از پیش تعیین شده ساحل ساحل رایگان

ایستگاه از پیش تعیین شده ساحل ساحل رایگان

این از پیش تعیین شده Lightroom مخصوص بهینه سازی و تقویت عکاسی ساحلی شما طراحی شده است. آنها همچنین با عکس های چشم انداز و عکس های مسافرتی در فضای باز که در شرایط نوری روشن گرفته شده ، به خوبی کار خواهند کرد.

پوپر – از پیش تعیین شده و اقدام رایگان لایت روم

پوپر - از پیش تعیین شده و اقدام رایگان لایت روم

Popper از پیش تعیین شده ای برای اتاق نور است که می توانید برای بهینه سازی عکس های پرتره و چشم انداز خود که در شرایط نور در فضای باز گرفته شده است ، بهینه کنید. این برنامه هم از پیش تنظیم Lightroom و هم یک عمل Photoshop را شامل می شود.

NY Skyline – ایستگاه از پیش تنظیم شده فضای مجازی رایگان در فضای باز

NY Skyline - ایستگاه از پیش تنظیم شده فضای مجازی رایگان در فضای باز

با استفاده از این پیش فرض رایگان Lightroom ، عکسهای خارج از منزل خود را در شب بهبود دهید. این یک جلوه به راحتی قابل ویرایش است که می توانید برای مطابقت با انواع مختلفی از عکس های منظره استفاده کنید.

تنظیم از پیش تنظیم جلوه های نور افکن رایگان در فضای باز

تنظیم از پیش تنظیم جلوه های نور افکن رایگان در فضای باز

این مجموعه ای از ایستگاه از پیش تنظیم Lightroom است که انواع مختلفی از جلوه هایی را که می توانید با استفاده از عکس های پرتره در فضای باز استفاده کنید. بسته نرم افزاری با 30 پیش تنظیم مختلف با جلوه های مختلف ارائه می شود.

ایستگاه از پیش تنظیم شده از منظره چشم انداز

ژوا گووا – از پیش تعیین شده چشم انداز Loomcape Landscape رایگان

ژوا گووا - از پیش تعیین شده چشم انداز Loomcape Landscape رایگان

با استفاده از این پیش فرض رایگان لایت روم ، جلوه ای از رنگ پاستل شیک را به وجود آورید تا با استفاده از این پیش فرض رایگان لایت روم ، جلوه ای دلپذیر و یکپارچهسازی با سیستمعامل به عکسهای چشم انداز خود بدهید.

مرکز شهر کوچه – از پیش تعیین شده مناظر منظره رایگان

مرکز شهر کوچه - از پیش تعیین شده مناظر منظره رایگان

یکی دیگر از ایستگاه های از پیش تعیین شده حرفه ای رایگان لایت روم که برای تقویت منظره در فضای باز و عکس های نمای شهری مناسب است.

مسکو – سفر از پیش تعیین شده موبایل و دسک تاپ مسافرتی

ایستگاه از پیش تنظیم شده موبایل و دسکتاپ مسافرتی مسکو

این از پیش تعیین شده رایگان لایت روم برای بهینه سازی عکس های مسافرتی و فضای باز طراحی شده است. از پیش تعیین شده برای تقویت عکس برای اینستاگرام و رسانه های اجتماعی مناسب است. همچنین می توانید جلوه را به ترجیح خود تنظیم کنید.

از پیش تعیین شده نورپردازی عکاسی منظره

از پیش تعیین شده نورپردازی عکاسی منظره

یکی دیگر از پیش تنظیم های رایگان لایت روم برای بهبود عکس های چشم انداز شما. این رنگ ها را تقویت کرده و عکس ها را حرفه ای تر می کند. از پیش تعیین شده با Lightroom 4 و بالاتر کار می کند.

مناظر گسترده – از پیش تعیین شده اتاق نور رایگان

مناظر گسترده - از پیش تعیین شده اتاق نور رایگان

این از پیش تعیین شده از منظره Lightroom برای بهینه سازی عکس های طبیعت ، فضای باز و چشم انداز شما مناسب است. ویژگی های از پیش تعیین شده دارای جلوه های بهینه سازی رنگ است تا به عکس های شما ظاهری حرفه ای نشان دهد.

طلوع آفتاب – از پیش تعیین شده چشم انداز نورافکن رایگان

طلوع آفتاب - از پیش تعیین شده چشم انداز نورافکن رایگان

Dawning از پیش تعیین شده ای رایگان برای اتاق نور است که می توانید برای بهبود عکسهای منظره در فضای باز استفاده کنید. از پیش تعیین شده برای عکس های گرفته شده در زیر نور خورشید ایده آل است و به افزایش اشباع نیز کمک می کند.

از پیش تعیین شده منظره سینمایی منظره پیش نمایش

از پیش تعیین شده منظره سینمایی منظره پیش نمایش

با استفاده از این پیش فرض رایگان Lightroom ، یک اثر سینمایی خلاقانه به عکس های منظره خود اضافه کنید. از پیش تعیین شده رایگان را می توان به راحتی با اولویت شما نیز تنظیم کرد.

از پیش تعیین شده اتاق خواب مات رایگان

از پیش تعیین شده اتاق خواب مات رایگان

این از پیش تعیین شده رایگان لایت روم برای بهبود عکس های منظره در فضای باز شما طراحی شده است. این یک اثر رنگ مات سبک است. از پیش تعیین شده با Lightroom 4 یا بالاتر کار می کند.

تنظیم از پیش تعیین شده سینما رایگان

تنظیم از پیش تعیین شده سینما رایگان

یکی دیگر از پیش تنظیم Lightroom برای بهینه سازی لحن و خلق و خوی عکس های منظره شما. این از پیش تعیین شده دارای یک اثر شیک الهام گرفته از فیلم است.

ایستگاه از پیش تعیین شده نور نشت رایگان

ایستگاه از پیش تعیین شده نور نشت رایگان

افزودن نشت نور به عکس های منظره در فضای باز می تواند فوراً عکس های شما را جذاب تر کند. برای اضافه کردن نشت های نور بدون هیچ زحمتی ، از این پیش فرض Lightroom رایگان استفاده کنید.

رنگی از پیش تعیین شده Pop Pop Lightroom

رنگی از پیش تعیین شده Pop Pop Lightroom

این از پیش تعیین شده رایگان لایت روم به شما امکان می دهد تا میزان روشنایی و رنگ های عکس های خود را تنظیم کنید تا جلوه آن جذاب تر و جذاب تر شود. مناسب ترین عکس برای عکس های گرفته شده در شرایط کم نور و در شرایط آب و هوایی است.

ایستگاه از پیش تنظیم عروسی نورپردازی

عروسی کارامل – از پیش تعیین شده اتاق نور رایگان

از پیش تعیین شده موبایل و میز کار عروسی کارامل رایگان

این از پیش تعیین شده رایگان لایت روم زیبا برای بهبود عکس های عروسی و مد شما مناسب است. این اثر به راحتی در تنظیمات شما قابل تنظیم است و در قالب اکشن Photoshop نیز موجود است.

سالگرد – از پیش تعیین شده موبایل و دسک تاپ رایگان تنظیم شده است

سالگرد - از پیش تعیین شده موبایل و دسک تاپ رایگان تنظیم شده است

بهینه سازی عکس های مختلف عروسی و سالگرد شما با این پیش فرض حرفه ای و رایگان Lightroom بسیار ساده تر می شود. این پیش تنظیم کنتراست را بهینه می کند و رنگ های زیبایی را به عکس های شما اضافه می کند تا زیبایی حرفه ای تر به نظر برسد.

عروسی تابستانی – از پیش تعیین شده اتاق نور رایگان

عروسی تابستانی - از پیش تعیین شده اتاق نور رایگان

این از پیش تعیین شده رایگان لایت روم برای بهبود عکس های عروسی شما که در فضای بیرون از خانه گرفته شده است. از پیش تعیین شده این امکان را به شما می دهد تا رنگ و کنتراست را بهینه کنید زیرا این اثر به راحتی می تواند به ترجیح شما تنظیم شود.

از پیش تعیین شده عروسی پاستل از پیش تعیین شده برای عروسی

از پیش تعیین شده عروسی پاستل از پیش تعیین شده برای عروسی

اضافه کردن رنگ های رنگی پاستلی یک روند محبوب در عکاسی عروسی است. این پیش تنظیم لایت روم جلوه ای به راحتی قابل تنظیم دارد که می توانید برای اضافه کردن رنگ های رنگی و تنظیمات مختلفی در عکس های عروسی خود استفاده کنید.

از پیش تعیین شده عکاسی عروسی نورپردازی رایگان

از پیش تعیین شده عکاسی عروسی نورپردازی رایگان

این از پیش تعیین شده رایگان لایت روم شامل یک جلوه زیبا است که به عکس های عروسی شما زیبایی و رویا خواهد بخشید. همچنین شامل کلیه تنظیمات و بهبودهای لازم برای افزایش روحیه عکس ها نیز می شود.

دسته گل – از پیش تعیین شده عروسی لایت روم رایگان

دسته گل - از پیش تعیین شده عروسی لایت روم رایگان

دسته گل یک مجموعه از پیش تعیین شده رایگان لایت روم است که به ویژه برای بهبود عکس های عروسی طراحی شده است. این پیش تنظیم با عکس های گرفته شده در فضای باز و در شرایط نور طبیعی بهتر کار خواهد کرد.

عروسی زیبا از پیش تعیین شده در اتاق نورپردازی

عروسی زیبا از پیش تعیین شده در اتاق نورپردازی

یکی دیگر از پیش تنظیم های رایگان لایت روم که می توانید برای تنظیم فوری نور و رنگ عکس های عروسی خود که در شرایط کم نور گرفته شده است ، استفاده کنید.

باد سرد – از پیش تعیین شده عروسی لایت روم رایگان

باد سرد - از پیش تعیین شده عروسی لایت روم رایگان

Cold Wind یک پیش فرض رایگان لایت روم است که به منظور بهینه سازی کنتراست و رنگ آمیزی عکس های عروسی شما ساخته شده است تا آنها را زنده تر و جذاب تر جلوه دهد.

تنظیمات نورپردازی رایگان اتاق های شیرین

تنظیمات نورپردازی رایگان اتاق های شیرین

این مجموعه ای از ایستگاه از پیش تنظیم رایگان لایت روم است که دارای ویژگی های جلوه های رنگی مات برای بهبود انواع عکس های پرتره و چشم انداز ، به ویژه از جمله عکس های عروسی است. این ایستگاه از پیش تنظیم با برنامه های دسک تاپ لایت روم و برنامه های تلفن همراه نیز کار می کند.

ایستگاه از پیش تنظیم شده اتاق نور سیاه و سفید

Surfer Silver – از پیش تعیین شده B&W Lightroom از پیش تعیین شده

Surfer Silver - از پیش تعیین شده B&W Lightroom از پیش تعیین شده

این ایستگاه از پیش تنظیم های رایگان سیاه و سفید لایت روم با انواع عکس ها از جمله عکس های بیرونی ، پرتره و عکس های چشم انداز به خوبی کار می کند.

از پیش تنظیم شده در مقابل نور سیاه و سفید با کنتراست بالا

از پیش تنظیم شده در مقابل نور سیاه و سفید با کنتراست بالا

همه افراد نمی توانند جلوه ای بی نقص سیاه و سفید ایجاد کنند. کار فقط بیشتر از استفاده از فیلتر خاکستری است. اما با استفاده از این پیش تنظیم Lightroom ، شما می توانید بدون هیچ تلاشی یک اثر معتبر B&W اعمال کنید.

B&W Berkeley – Vintage Lightroom از پیش تعیین شده

B&W Berkeley - Vintage Lightroom از پیش تعیین شده

این یک مجموعه از پیش تعیین شده رایگان لایت روم است که به شما امکان می دهد جلوه ای سیاه و سفید با مضمون پرنعمت ایجاد کنید تا جلوه و زیبایی در مدرسه قدیمی به عکس های خود بدهید.

تنظیم از پیش تعیین شده HDR Lightroom و White HDR

تنظیم از پیش تعیین شده HDR Lightroom و White HDR

یکی دیگر از پیش فرض های با کیفیت بالا سیاه و سفید لایت روم. این از پیش تعیین شده نه تنها عکس های شما را با اثر B&W به کار هنری تبدیل می کند بلکه جلوه ای از HDR شیک را نیز به شما می دهد تا این عکس جذاب تر شود.

از پیش تعیین شده یک لایه اتاق خواب تک رنگ

از پیش تعیین شده یک لایه اتاق خواب تک رنگ

این پیش فرض Lightroom رایگان با بهینه سازی کنتراست تصاویر شما جلوه ای سیاه و سفید حرفه ای ایجاد می کند. این اثر با بیشتر عکس های پرتره و چشم انداز کار خواهد کرد.Source link

قیمت طراحی سایت

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “40+ بهترین ایستگاه از پیش تنظیم رایگان اتاق نور 2020”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *