40+ بهترین تنظیمات از پیش تنظیم شده اتاق نور برای پرتره ها


لازم نیست یک عکاس حرفه ای یا یک طراح گرافیک برای بهینه سازی و تقویت عکس های پرتره خود باشید. با تنظیم صحیح از پیش تنظیم شده Adobe Lightroom برای پرتره ، می توانید جلوه های خیره کننده ای داشته باشید ، همه توسط خودتان.

در این مجموعه بهترین تنظیمات از پیش تعیین شده Lightroom برای بهینه سازی سریع عکس های پرتره ، سلفی ، عکس های عروسی و عکس های خانوادگی را در اختیار شما قرار می دهیم.

با استفاده از این پیش تنظیمات Lightroom برای عکسهای پرتره ، می توانید با استفاده از فورا افکت ها ، عکس های خود را مانند یک حرفه ای تقویت کنید (و حتی آنها را با سهولت سفارشی کنید). و فراموش نکنید که برای راهنمایی های مفید درباره نحوه ادغام آنها در گردش کار ، نکاتی را در مورد استفاده از پیش تنظیم شده در عکس های پرتره بخوانید!

1 میلیون + پیش تنظیم اتاق ، افزودنی ها ، اقدامات + بیشتر

صدها پیش تنظیم Lightroom ، اقدامات Photoshop و هزاران دارایی طراحی با عضویت Envato Elements را بارگیری کنید. از 16 دلار در ماه شروع می شود و دسترسی نامحدودی به کتابخانه در حال رشد با بیش از 1400،000 ایستگاه از پیش تنظیم ، افزودنیها ، قالب ها ، قلم ها ، عکس ها ، گرافیک ها و موارد دیگر به شما امکان می دهد.

از پیش تعیین شده های اتاق خواب نامحدود دریافت کنید

انتخاب برتر

Sleeklens تنوع زیادی از پیش تنظیم های سطح بالا Lightroom را ارائه می دهد تا تقریباً با هر سبکی از عکاسی روبرو شود. این ایستگاه از پیش تنظیم شده بلافاصله فقط با چند کلیک عکس های شما را از عکس های فوری به تصاویر حرفه ای بدل می کند.

همه ایستگاه از پیش تنظیم شده در مجموعه Sleeklens مخصوص عکس های پرتره بهینه شده و به راحتی قابل تنظیم هستند.

چرا این یک انتخاب برتر است

این که آیا شما یک عکاس پرتره هستید که می خواهید مدل های شما را شگفت انگیز جلوه دهند یا یک عکاس منظره ای که می خواهد جزئیاتی را در تصاویر خود به نمایش بگذارد ، این ایستگاه از پیش تعیین شده های برتر همه چیز را که شما نیاز دارید و موارد دیگر را پوشش می دهد. همچنین می توانید 5٪ در هر مورد در Sleeklens با کد ذخیره کنید designshack5.

14 ایستگاه از پیش تنظیم نور پرتره

این مجموعه ای از 14 پیش تنظیم منحصر به فرد Lightroom است که شامل بهینه سازی ها و جلوه هایی است که به طور خاص برای بهبود عکس های پرتره ساخته شده است. هر یک از پیش تعیین شده با انواع مختلفی از پرتره ها از جمله خانواده ، نوزاد ، پرتره های عروسی و موارد دیگر کار می کند. ایستگاه از پیش تنظیم غیر مخرب است و با لایت روم 4 و بالاتر و همچنین نسخه موبایل کار می کند.

10 ایستگاه از پیش تنظیم مجلل Glamour Pro Lightroom

ایستگاه از پیش تنظیم شده در این بسته برای تقویت سبک زندگی و عکس های پرتره مد مناسب ترین هستند. آنها به گونه ای طراحی شده اند که عکس های شما به شکلی باشد که از یک فتوشاپ مجله گرفته شده است. ایستگاه از پیش تنظیم می تواند تنها با یک کلیک استفاده شود و به دلخواه خود سفارشی سازی شود.

ایستگاه از پیش تنظیم شده 12 اتاق Pro Matte VSCO Lightroom

اگر به دنبال یک پیش تعیین شده برای بهبود عکس های خود در اینستاگرام و رسانه های اجتماعی هستید ، این بسته نرم افزاری مفید خواهد بود. این برنامه دارای 12 ایستگاه از پیش تنظیم مختلف است که با الهام از برنامه محبوب عکاسی ، VSCO. ایستگاه از پیش تنظیم شده جلوه های سبک مات را با ظاهرهای مختلف محو نشان می دهد.

50 ایستگاه از پیش تنظیم شیرین صورتی روشن

با استفاده از این بسته بزرگ از پیش تنظیم های Lightroom ، یک ظاهر زیبا و زنانه صورتی زنانه را به عکس های پرتره خود اضافه کنید. این برنامه شامل 50 جلوه مختلف است که دارای جلوه های رنگی صورتی و شیرینی است که برای تقویت عکس های سلفی و عکس های پرتره برای رسانه های اجتماعی مناسب است.

زیبایی طبیعی - از پیش تعیین شده اتاق نور رایگان

این یک لیست از پیش تعیین شده رایگان لایت روم است که جلوه ای به سبک پرنعمت دارد. همچنین با افزایش تعادل رنگ و تنظیم تن ها به پرتره های شما کمک می کند. می توانید فقط با یک کلیک آن را در عکس های خود اعمال کنید.

از پیش تعیین شده HDR Effect LightRoom از پیش تعیین شده

تقویت عکس های پرتره خود را برای برجسته کردن آنها ، کار و زمان زیادی را می طلبد. با استفاده از این پیش فرض حرفه ای لایت روم می توانید به راحتی با چند کلیک اثر HDR محو خلاق را به عکس های خود اضافه کنید. این عکس عروسی و سبک زندگی شما را حتی شگفت انگیز تر می کند.

از پیش تعیین شده موبایل و میز کار از پیش تعیین شده در فضای داخلی مد

به راحتی این سلفی های پرتره داخلی و تلفن های هوشمند را با این بسته از پیش تنظیم های Lightroom حرفه ای تر جلوه دهید. این برنامه با 11 ایستگاه از پیش تنظیم مختلف ارائه می شود که به شما امکان می دهد فوراً عکس ها را بهینه کرده و جلوه های مختلفی را فقط با یک کلیک اضافه کنید.

ایستگاه از پیش تنظیم شده پرتره شیک

این ایستگاه از پیش تنظیم شده پرتره لایت روم به منظور تقویت لحن و خلق و خوی عکس های پرتره و زیبایی حرفه ای تر ساخته شده است. از پیش تعیین شده به راحتی قابل تنظیم است و با هر دو عکس در فضای باز و سرپوشیده بسیار عالی عمل می کند.

ایستگاه های از پیش تنظیم شده موبایل و میزهای رومیزی فیلترهای سلفی

اگر به دنبال مجموعه ای از فیلترها برای بهینه سازی سلفی های هوشمند خود برای دستیابی به ظاهر عالی هستید ، این از پیش تنظیم Lightroom برای شما مناسب است. این شامل چندین فیلتر و افکت برای بهینه سازی سلفی های شما برای به دست آوردن لایک ها و نظرات بیشتر در رسانه های اجتماعی است.

ایستگاه از پیش تنظیم رایگان اتاق برای پرتره

این مجموعه ای از 10 پیش تنظیم منحصر به فرد Lightroom است که برای بهینه سازی عکس های پرتره ساخته شده است. ایستگاه از پیش تنظیم به راحتی قابل تنظیم است و با فرمت های تصویر JPG و RAW کار می کند. این بسته شامل جلوه های متنوعی نیز می باشد.

از پیش تعیین شده عکاسی پرتره رایگان

یکی دیگر از پیش تنظیم های رایگان و حرفه ای لایت روم که برای بهبود عکس های پرتره شما مناسب است. این تنظیم از پیش تنظیم شده برای بهبود قرار گرفتن در معرض و فیلترها برای افزودن لحن و خلق و خوی به عکسهای شما.

ایستگاه از پیش تنظیم شده موبایل و دسک تاپ موبایل Pastel Colors

اضافه کردن یک فیلتر رنگ پاستلی زیبا می تواند انواع مختلفی از عکس ها را زیباتر جلوه دهد. به خصوص هنگام بهبود عکس های عروسی و نوزاد ، فیلترهای رنگی پاستیل ضروری است. این بسته از پیش تنظیمات لایت روم مخصوصاً برای آن کار ساخته شده است.

پرتره نور طبیعی - ایستگاه از پیش تنظیم نور اتاق

عکس هایی که در نور طبیعی می گیرید همیشه به پیشرفت های مناسب احتیاج دارند زیرا اغلب به دلیل تغییر در کنتراست و روشنایی متفاوت از یکدیگر به نظر می رسند. این مجموعه از پیش تنظیمات لایت روم با هدف کمک به شما در رفع آن عکس ها با تنظیمات آسان و جلوه های تونینگ است.

تنظیم جلوه های فیلم جلوه ای از جلوی فیلم

آیا می خواهید پرتره های شما مانند یک صحنه از یک فیلم هالیوود به نظر برسند؟ سپس این مجموعه از پیش تنظیمات Lightroom را که دارای جلوه ها و فیلترهای مختلفی است که با الهام از سینما ساخته شده است ، بگیرید. این شامل 11 ایستگاه از پیش تنظیم شده است که با فتوشاپ و لایت روم کار می کند.

ایستگاه از پیش تنظیم شده پرتره اینستاگرام

این مجموعه از پیش تنظیمات لایت روم با مجموعه ای از جلوه های الهام گرفته از فیلترهای اینستاگرام ارائه می شود. شما می توانید قبل از بارگذاری آنها در سایت های رسانه های اجتماعی ، از این ها برای ارتقاء عکس های پرتره خود استفاده کنید.

روتوش مجانی موبایل و دسک تاپ از پیش تنظیم شده تنظیم شده است

این مجموعه ای از ایستگاه از پیش تنظیم رایگان لایت روم است که به ویژه برای روتوش عکس های پرتره ساخته شده است. این ایستگاه از پیش تنظیم شده به شما کمک می کند تنظیمات سریع در پرتره های خود را انجام دهید تا رنگ ، رنگ و روشنایی را بدون هیچ تلاشی تقویت کنید.

ایستگاه از پیش تنظیم شده استودیو موبایل و دسک تاپ رایگان

آیا می خواهید عکس های پرتره خود را مانند اینکه در یک استودیوی حرفه ای عکس گرفته شده اند ، جلوه دهید؟ سپس از این پیش تنظیمات لایت روم استفاده کنید تا ظاهر و استودیوی بی نقصی به آنها بدهید. آنها برای بارگیری و استفاده رایگان هستند.

تنظیمات از پیش تنظیم شده موبایل و دسک تاپ مینیمالیستی

مجموعه دیگری از پیش تنظیم های مدرن لایت روم با جلوه ای بی نظیر که به عکس های شما ظاهری مینیمالیستی می بخشد. این شامل چندین ایستگاه از پیش تنظیم شده است که با یک جلوه کم رنگ با کنتراست همراه است و نمای بی نظیری به پرتره ها می بخشد.

تنظیمات از پیش تنظیم شده موبایل و دسک تاپ کالیفرنیا

با داشتن 11 اثر مختلف ، این مجموعه از پیش تنظیم های Lightroom به شما امکان می دهد پیشرفت های زیبایی از رنگ گرم تابستان مانند را به عکس های پرتره خود اضافه کنید. این ایستگاه از پیش تنظیم بهتر با عکس های پرتره در فضای باز کار می کنند.

بسته تنظیمات از پیش تنظیم اتاق خواب Vogue Lifestyle

آیا می خواهید عکس های سبک زندگی خود را مانند عکس های جلد جلد Vogue جلوه دهید؟ این مجموعه از پیش فرض های با کیفیت بالا Lightroom به شما در دستیابی به آن هدف کمک می کند. این شامل 11 ایستگاه از پیش تنظیم است که می تواند با یک کلیک اعمال شود.

ایستگاه از پیش تنظیم مجله مد

مجموعه دیگری از پیش تنظیمات خلاق لایت روم که به طور خاص برای تقویت عکس های مد ساخته شده است. بسته نرم افزاری شامل بسیاری از پیش تنظیم های مختلف است که با برنامه های دسک تاپ لایت روم و برنامه های تلفن همراه کار می کند.

ایستگاه از پیش تنظیم شده UltraFaded Lightroom

این مجموعه ای از ایستگاه های از پیش تنظیم Lightroom برای پرتره است که به منظور بهینه سازی عکس ها با بیرون کشیدن جزئیات سایه در عکس ها ساخته شده است تا جلوه ای از رنگ پرنعمت را به آنها بدهد. این بسته نرم افزاری شامل 30 پیش تنظیم مختلف است که می توانید با انواع مختلفی از عکس های پرتره استفاده کنید.

ایستگاه از پیش تنظیم از طریق مسنجر Hipster Lightroom

با استفاده از این پیش تنظیمات لایت روم ، فقط با چند کلیک به عکس های خود زیبایی ظاهری به سبک hipster بدهید. این بسته نرم افزاری با 40 ایستگاه از پیش تعیین شده محو شده یکپارچهسازی با سیستمعامل برای ارائه ظاهری مدرن و زیبا به عکس های پرتره شما ارائه می شود. همه از پیش تنظیم نیز به راحتی قابل تنظیم هستند.

از پیش تعیین شده موبایل و دسک تاپ فانتزی رایگان

این از پیش تعیین شده رایگان لایت روم به شما امکان می دهد یک عکس فانتزی رنگارنگ به عکس های پرتره خود اضافه کنید. مناسب ترین برای بهبود عکسهای پرتره در محیط های خارجی است.

از پیش تعیین شده تلفن همراه موبایل Nostalgia Effect رایگان

با استفاده از این پیش فرض عالی Lightroom ، یک اثر نوستالژیک شیک به پرتره های خود اضافه کنید. این ایده آل برای تقویت عکس برای رسانه های اجتماعی است. از پیش تعیین شده با هر دو فرمت فایل تصویری RAW و JPG نیز کار می کند.

ایستگاه از پیش تنظیم فیلم فیلم

ایستگاه از پیش تنظیم شده در این بسته به منظور بهبود عکس های پرتره شما با ارائه یک ظاهر یکپارچهسازی با سیستمعامل ، به طور خاص بهینه شده است. این دستگاه دارای 10 ایستگاه از پیش تنظیم شده مختلف است که با Lightroom 4 یا بالاتر کار می کند. ایستگاه از پیش تنظیم شده با هر دو فرمت JPEG و RAW کار می کند.

ایستگاه از پیش تنظیم نور اتاق آفتابگردان

اگر تعداد زیادی عکس پرتره در فضای باز بگیرید ، این مجموعه از پیش تنظیمات لایت روم در دسترس شما خواهد بود. این شامل 6 ایستگاه از پیش تنظیم منحصر به فرد ساخته شده برای بهبود عکس های پرتره شما با اضافه کردن کمی آفتاب و تنظیم تن است.

Prestalgia - 25 ایستگاه از پیش تنظیم یکپارچهسازی با سیستمعامل نورپردازی

این مجموعه ای از پیش تنظیم های یکپارچهسازی با سیستمعامل لایت روم است که به شما امکان می دهد تا یک اثر نوستالژیک منحصر به فرد را به پرتره های عروسی و پرتره های بیرونی خود اضافه کنید. این شامل 25 ایستگاه از پیش تعیین شده درجه بندی رنگ محو شده است که همچنین به طور کامل به دلخواه شما قابل تنظیم است.

تنظیمات از پیش تنظیم عروسی طرفدار عروسی

این بسته نرم افزاری مجهز به 10 ایستگاه از پیش تعیین شده با کیفیت عالی لایت روم است که توسط متخصصان ساخته شده است. این ایستگاه از پیش تنظیم شده به طور خاص برای بهبود پرتره های عروسی و عکس در فضای باز ساخته شده است. این جلوه ها به راحتی قابل تنظیم هستند.

ایستگاه از پیش تنظیم شده اتاق خواب Moody

ایستگاه از پیش تنظیم Lightroom در این بسته نرم افزاری برای بهبود عکس های پرتره در فضای باز شما طراحی شده است. این برنامه با 18 تنظیم از پیش تنظیم شده است که در عین حال باعث بهبود رنگ و تنظیم لحن می شود ، تأثیر خلق و خوی گرم به عکس های شما می بخشد.

از پیش تعیین شده فیلم پرنعمت پرنعمت

با استفاده از این مجموعه از پیش تنظیم های Lightroom ، به عکس های خود یک فیلم پرنعمت ببخشید. این بسته شامل 64 ایستگاه از پیش تنظیم شده است که به ایستگاه از پیش تنظیم شده Agfacolor و Kodachrome تقسیم شده اند. هر گروه شامل افکت هایی است که از فیلم های دهه 40 ، 50 و 60 الهام گرفته شده است.

پیش تنظیم اتاق سینمایی

ایستگاه از پیش تنظیم شده ای زیبا از اتاق نور در این بسته نرم افزاری با مجموعه ای از جلوه های منحصر به فرد ارائه شده است که برای ارائه جلوه های شیک به عکس های پرتره شما ساخته شده است تا آنها را مانند صحنه های خارج از فیلم جلوه دهید. این شامل 20 ایستگاه از پیش تنظیم مختلف است.

121 پروفایل دوتایی لایت روم

این مجموعه عظیم از پیش تنظیم های پروفایل Lightroom است که به شما امکان می دهد تنها با دو کلیک یک اثر دوتایی شیک را به عکس های خود بدهید. این شامل 121 ایستگاه از پیش تنظیم مختلف است که با Lightroom CC کار می کند ، از جمله نسخه های iOS و Android برنامه.

با استفاده از این بسته از پیش تنظیمات لایت روم ، به تمام عکس های پرتره خود که تابستان گرم دارند ، نگاه کنید. این مجموعه شامل 30 پیش تنظیم منحصر به فرد برای تنظیم فوری لحن و تضاد پرتره های شما و در عین حال حس تابستانی پر جنب و جوش را به آنها می دهد. این ایستگاه از پیش تنظیم برای نور طبیعی ، ساحل و عکاسی در فضای باز مناسب است.

این یک مجموعه از پیش تنظیم های لایت روم برای کاربران و وبلاگ نویسان اینستاگرام است. این بسته با 14 ایستگاه از پیش تنظیم شده با رنگ صورتی مختلف در 5 تغییر و در مجموع 70 ایستگاه از پیش تنظیم شده ارائه می شود. آنها برای ارائه یک ظاهر زنانه و جذاب اضافی به عکس های پرتره شما قبل از ارسال آنها در رسانه های اجتماعی عالی هستند.

تنظیم تناژ پرتره های خود را با استفاده از سبک های مختلف با این مجموعه از پیش تنظیمات Lightroom تنظیم کنید. این شامل 8 ایستگاه از پیش تنظیم شده مختلف برای تنظیم تناژ عکس های پرتره بر اساس سبک های سرد ، مات ، خزه ، طبیعی و چند سبک دیگر برای تنظیم است.

اگر طرفدار رنگ های سرگرم کننده و پر جنب و جوش هستید ، این مجموعه از پیش تنظیمات Lightroom برای شما مناسب است. این بسته نرم افزاری دارای 20 ایستگاه از پیش تعیین شده مختلف است که به شما کمک می کند تا رنگ های واقعی پرتره ها و عکس های خیابانی خود را برای ایجاد رنگ های POP به نمایش بگذارید.

با کمک از پیش تنظیم های Lightroom در این بسته نرم افزاری ، فقط در چند ثانیه می توانید تنظیمات اساسی را در عکس های پرتره خود انجام دهید. این برنامه شامل بیش از 90 ایستگاه از پیش تنظیم شده مختلف برای تنظیم همه چیز از رنگ ، کنتراست ، لحن ، افزایش جزئیات و موارد دیگر می باشد. این بسته نرم افزاری به شما کمک می کند تا ساعت ها از وقت با ارزش خود را صرف کنید و در غیر این صورت صرف تهیه عکس های یک به یک کنید.

بهینه سازی عکس های پرتره با تنظیم رنگ ، استفاده از فیلترها قبل از بارگذاری عکس در رسانه های اجتماعی و حتی اضافه کردن کمی حرفه ای تر به عکاسی شما با این مجموعه از پیش تنظیم های Lightroom آسان خواهد بود. این مجموعه با 30 پیش تنظیم مختلف غیر قابل تخریب لایت روم ارائه شده است که می توانید با استفاده از تصاویر RAW و JPG از آنها استفاده کنید.

این مجموعه ای از ایستگاه از پیش تنظیم Lightroom است که مخصوص عکس های پرتره در فضای باز و طبیعی طراحی شده است. این مجموعه با مجموعه ای از ایستگاه های از پیش تعیین شده برای اضافه کردن رنگ بیشتر برای زیبایی در عکس های پرتره شما ، به ویژه آنهایی که دارای علف ها و گل های سبز زیادی هستند ، به وجود می آید. این شامل 24 ایستگاه از پیش تنظیم مختلف است که همچنین به طور کامل به دلخواه شما قابل تنظیم است.

وقتی این مجموعه از پیش تنظیم های Lightroom را داشته باشید ، دستکاری و بهبود عکس های پرتره شما بسیار ساده تر خواهد شد. این مجموعه با 15 ایستگاه از پیش تعیین شده حرفه ای برای به راحتی روتوش پرتره برای بهینه سازی درست آنها در یک لحظه ارائه می شود. این ایستگاه از پیش تنظیم شده با هر دو تصویر JPEG و RAW کار می کنند و با Lightroom 4 و بالاتر سازگار هستند.

اگر در تلاش هستید تا جلوه ای از تک رنگ را بدست آورید تا جلوه ای بی نظیر به عکس های پرتره خود بدهید ، این مجموعه از پیش تنظیمات لایت روم در دسترس شما خواهد بود. این مجموعه شامل 20 ایستگاه از پیش تنظیم منحصر به فرد Lightroom برای دستیابی به سبک های مختلف جلوه های تک رنگ ، از جمله B&W مات ، B&W با رنگ روشن ، B&W با کنتراست بالا و موارد دیگر است.

با استفاده از این بسته از پیش تنظیمات لایت روم ، پرتره های خود را مانند یک حرفه ای تنظیم کنید. این شامل 7 ایستگاه از پیش تعیین شده پایه و 15 تنوع از پیش تنظیم برای استفاده از آنها با انواع مختلف عکس های پرتره است. این ایستگاه از پیش تنظیم با انواع پرتره ها ، از جمله فضای باز ، مد ، خیابان و موارد دیگر کار خواهد کرد.

این بسته نرم افزاری با مجموعه ای از ایستگاه های از پیش تنظیم شده منحصر به فرد لایت روم برای ارائه عکس های خود به یک اثر کلاسیک کلاسیک با صدای فیلم ، مانند مواردی که در عکس های قدیمی مشاهده می کنید ، ارائه می شود. این شامل 5 ایستگاه از پیش تعیین شده پایه و 33 تنوع مختلف از پیش تعیین شده برای دستیابی به راحتی به ظاهر کامل برای عکس های پرتره شما.

این یک بسته از پیش تعیین شده های لایت روم است که برای عکاسی مد ساخته شده است. با این حال آنها همچنین با دیگر پرتره های شما خوب کار خواهند کرد تا زیبایی حرفه ای به آنها ببخشد. این شامل 23 ایستگاه از پیش تعیین شده غیر مخرب لایت روم برای افزایش فوری عکس های پرتره شما.

یک بسته عظیم از 100 ایستگاه از پیش تنظیم شده مختلف Lightroom. با استفاده از این بسته می توانید همه کارها را از افزایش عکسها گرفته تا انجام تنظیمات ساده ، رفع رنگ ، رنگ آمیزی و موارد دیگر فقط با چند کلیک انجام دهید. این یک مجموعه ضروری برای عکاسان حرفه ای ، وبلاگ نویسان و کاربران رسانه های اجتماعی است.

این بسته نرم افزاری با 8 ایستگاه از پیش تعیین شده Lightroom ارائه شده است که به شما امکان می دهد تا به پرتره های خود جلوه چینی ظریف مانند چینی بدهید. این ایستگاه از پیش تنظیم برای عکاسی استودیویی و عکس های پرتره از نور طبیعی ایده آل است.

این مجموعه ای از پیش تنظیم های Lightroom است که می توانید از آنها برای بهینه سازی پرتره ها ، عکس های مد و عکس های زیبا به سبک هنری استفاده کنید. ایستگاه از پیش تنظیم به خوبی با عکس های استودیویی و عکس های نور طبیعی کار می کند. این برنامه با 4 پیش تعیین شده منحصر به فرد و 9 تغییرات مختلف از این جلوه ها همراه است.

گرفتن عکس های پرتره عالی در هنگام شب و کم نور یکی از سخت ترین قسمت های عکاسی است. این بسته از پیش تنظیم راه حلی برای حل این مشکل ارائه می دهد. این مجموعه شامل 20 ایستگاه از پیش تنظیم شده مختلف Lightroom برای بهبود سریع عکس های پرتره در شب و عکاسی خیابانی تنها با یک کلیک است.

با استفاده از این ایستگاه های از پیش تنظیم Lightroom ، عکس های خود را با رنگ نارنگی و طلای بی نظیری به شما نشان دهید این مجموعه شامل 20 ایستگاه از پیش تعیین شده مختلف برای تنظیم لحن عکس های شماست و به آنها ماتارنگی شیک مات می دهد. این بسته همچنین از پیش تعیین شده عمل Photoshop نیز هست.

مجموعه ای از ایستگاه های از پیش تنظیم Lightroom با الهام از رنگ ها و جلوه های عامه پسند. این ایستگاه از پیش تعیین شده به شما کمک می کند تا به یک ظاهر منحصر به فرد و جذاب در عکس های پرتره خود ، به ویژه عکس های در فضای باز دست یابید. این شامل 7 ایستگاه از پیش تعیین شده مختلف است که می توانید با انواع مختلف پرتره استفاده کنید.

با استفاده از این بسته از پیش تنظیم های Lightroom ، جلوه ای مناسب از رنگ سیاه و سفید ایجاد کنید. این بسته شامل 10 ایستگاه از پیش تعیین شده حق بیمه است که می توانید از آنها استفاده کنید تا فوراً یک اثر سیاه و سفید حرفه ای بسازید و عکس های پرتره خود را از جمعیت دور کنید. آنها به خوبی با آتلیه و عکاسی در فضای باز کار می کنند.

این مجموعه ای از ایستگاه از پیش تنظیم Lightroom است که برای عکاسان و طراحان گرافیک ساخته شده است. این شامل مجموعه ای از 16 ایستگاه از پیش تنظیم شده برای عکس گرفتن مجدد سریع از عکس ها و تنظیم لحن است تا به پرتره های شما احساس مات منحصر به فرد بدهد.

ایستگاه از پیش تنظیم شده در این بسته به شما کمک می کند تا رنگ های خاصی را در عکس های پرتره خود برجسته کنید تا جلوه های غیر معمولی ایجاد کنید. این دوربین از 22 ایستگاه از پیش تنظیم Lightroom با سبک ها و جلوه های مختلف برای استفاده در انواع مختلف عکس تهیه شده است.

این یک بسته ویژه از پیش تنظیم های Lightroom است که برای طراحان گرافیک ، وبلاگ نویسان و کاربران رسانه های اجتماعی ساخته شده است. این برنامه با 50 ایستگاه از پیش تنظیم شده مختلف لایت روم برای تنظیم سریع در مد ، فضای باز ، مسافرت ، پرتره و بسیاری از انواع دیگر عکس های شما تنها با چند کلیک ارائه می شود.

4 نکته برای استفاده از پیش تنظیم در عکس های پرتره

این که آیا شما در حال ویرایش عکس از یک فتوشاپ هستید یا در حال تقویت عکس برای رسانه های اجتماعی هستید ، استفاده از ایستگاه های ازمایشگاه لایت روم می تواند گردش کار شما را بسیار افزایش دهد. برای استفاده موثرتر از پیش تنظیم شده ، این نکات را دنبال کنید.

1. از پیش تنظیم درست استفاده کنید

انواع مختلفی از ایستگاه از پیش تنظیم Lightroom وجود دارد که می توانید از آنها برای اعمال جلوه های مختلف ، فیلترها و لوازم جانبی استفاده کنید. به عنوان مثال ، ایستگاه از پیش تنظیم شده مخصوصاً برای روتوش کردن پوست بهینه شده و سپس ایستگاه هایی با فیلتر برای عکسهای ضبط شده در شرایط روشنایی در فضای باز وجود دارد.

نکته مهم در بهبود عکس های پرتره با استفاده از ایستگاه های از پیش تنظیم Lightroom ، انتخاب از پیش تعیین شده مناسب برای عکس های خود و آنچه می خواهید به دست آورید. در بارگیری یک بسته از پیش تعیین شده و استفاده از آن در هر عکس پرتره ای که دارید ، اشتباه نکنید. با ایستگاه از پیش تنظیم های مختلف آزمایش کنید.

2. تنظیم به کمال

نکته جالب در مورد استفاده از پیش تنظیم های لایت روم این است که آنها کاملاً قابل تنظیم هستند. این بدان معنی است که شما می توانید به راحتی هر تنظیم از پیش تعیین شده خود را برای تنظیم اثر برای مطابقت با عکس ویرایش کنید.

اگر یک پیش تنظیم روشنایی بیش از حد به عکس های شما اضافه می کند ، می توانید از پنل تنظیمات برای پایین آمدن آن استفاده کنید. اگر نیاز به تغییر رنگ فیلتر دارید می توانید با استفاده از ابزارهای تنظیم نیز این کار را انجام دهید.

3. عکس ها را با قرار گرفتن در معرض تقویت کنید

هنگام عکاسی در شرایط مختلف نورپردازی ، معمول است که از عکس هایی استفاده کنید که کم رنگ و تاریک به نظر می رسند. ابزار قرار گرفتن در معرض لایت روم ، رفع این عکس ها و درخشان تر شدن آنها را بسیار آسان می کند. با این حال ، برای رسیدن به ظاهر مناسب کمی کار طول می کشد.

همچنین از پیش تنظیم هایی مخصوصاً برای رفع این مشکلات روشنایی در عکس ها ساخته شده است. چند مورد از پیش تنظیم شده را پیدا کنید و آنها را به مجموعه خود اضافه کنید.

4. تنظیمات از پیش تنظیم شده شخصی خود را ذخیره کنید

اگر در حین استفاده از ایستگاه های از پیش تنظیم شده و آزمایش ابزارهای تنظیم ، موفق به ایجاد یک اثر جدید شیرین شده اید ، می توانید آن را به عنوان از پیش تعیین شده ذخیره کنید و بعداً از آن در عکس های دیگر استفاده کنید.

تنها کاری که باید برای ذخیره تنظیمات خود به عنوان پیش تعیین شده انجام دهید این است که به پنل Presets در Lightroom بروید و بر روی نماد Plus (+) کلیک کنید و گزینه ایجاد از پیش تعیین شده را انتخاب کنید. سپس تمام تنظیماتی را که می خواهید در پیش تنظیم ذخیره کنید ، انتخاب کنید و از پیش تعیین شده جدید خود نام برده و بر روی دکمه ایجاد کلیک کنید.

دنبال چیزهای بیشتری می گردید؟ سپس بهترین تنظیمات عروسی لایت روم و مجموعه های از پیش تعیین شده نوزادان را برای افزودنیهای عالی تر بررسی کنید.Source link

شرکت طراحی سایت

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “40+ بهترین تنظیمات از پیش تنظیم شده اتاق نور برای پرتره ها”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *