40+ بهترین فونت های نامه نویسی و دست نویس


اگر به دنبال نوع دیگری از فونت هستید تا طرح خود را برجسته کند ، یک قلم لعنتی می تواند یک انتخاب عالی باشد. قلم های نوشتاری و اسکریپت چیز جدیدی نیستند ، اما برای بسیاری از طراح ها انتخاب کمتری هستند. این فرصتی به شما می دهد تا از فونت های خطی استفاده کنید تا اصالت پروژه بعدی خود را اضافه کنید.

قلم ها در هر طراحی نقش مهمی دارند. این که آیا شما یک جلد کتاب ، یک عنوان وب سایت ، پیام رسانه های اجتماعی ، کارت تبریک یا یک پوستر طراحی می کنید ، تایپوگرافی اصلی ترین جنبه ای است که توجه همه را به خود جلب می کند.

در این مجموعه ، ما برخی از زیباترین و مدرن ترین قلم های خطی را که می توانید برای انواع مختلف طرح های خود استفاده کنید ، به نمایش می گذاریم. به علاوه ، یک سری نکات مفید برای انتخاب یک فونت حروف دستی برای کمک به شما در تصمیم گیری صحیح.

انتخاب برتر

Delich- فونت متن دستنویس

Delich یک فونت دست خط به سبک خوشنویسی است که از طراحی شخصیتی صاف و خلاق برخوردار است. از قلم می توان به عنوان همه جانبه برای طراحی همه چیز ، از کارت تبریک گرفته تا آرم ، پوستر ، کارت ویزیت ، نشان و بسیاری موارد دیگر استفاده کرد.

همچنین با تعداد زیادی گزینه جایگزین سبک ، OpenLaps ها ، شلاق ها و موارد دیگر از OpenType برای کمک به زیباتر شدن طراحی های شما استفاده می شود.

چرا این یک انتخاب برتر است

طراحی ساده و بی عیب و نقص حروف همان چیزی است که باعث می شود این قلم از بقیه متمایز شود. این ویژگی از ظرافت خاصی برخوردار است و آن را برای بسیاری از انواع مختلف طراحی های چاپی و دیجیتال انتخاب عالی می کند.

جنوب شرقی بهتر - فونت متن دست نویس

این فونت دستنویس مدرن دارای طراحی اسکریپت می باشد و این یک انتخاب عالی برای ساختن همه چیز از آرم ها ، امضاها ، عناوین پوستر و موارد دیگر می باشد. این قلم دارای حروف بزرگ و حروف کوچک و همچنین تعداد و علائم برجسته است.

Southem - قلم نشانگر تمیز

Southem یک قلم نشانگر مدرن است که با طراحی دست خط تهیه می شود. فونت دارای یک طراحی شخصیت صاف با هر دو حروف بزرگ و کوچک است. برای رسانه های اجتماعی ، پروژه های خلاقانه و کودک پسند مناسب است.

دیتونیا - اسکریپت نامه نویسی دست

Daytonia یک فونت اسکریپتی با حروف زیبا است که از طراحی مدرن و پرنعمت برخوردار است. قلم با پشتیبانی چند زبانه ، متناوب ، swashes و موارد دیگر ارائه می شود. برای طراحی کارت پستال ، دعوت نامه و پوستر بسیار مناسب است.

Seabright - فونت اسکریپت مدرن

Seabright یک فونت متن زیبا با طراحی دست نوشته است. این شامل نسخه های TrueType و OpenType با جایگزین های سبک ، بیش از 250 گلس و بسیاری دیگر برای طراحی های منحصر به فرد است.

ماتیلدا اندرسون - دست نویس فونت Duo

ماتیلدا یکی دیگر از فونت های دست نویس مدرن با طراحی خلاقانه است. این همراه با شخصیت های جایگزین ، پشتیبانی چند زبانه و موارد دیگر است. این قلم برای تهیه دعوت نامه های عروسی ، کارت ویزیت ، کارت تبریک و برچسب مناسب ترین است.

Sattersoon - فونت دست نویس رایگان

Sattersoon یک فونت اسکریپت مدرن با طراحی دست نوشته است. این برنامه دارای هر دو حروف بزرگ و کوچک و همچنین عددی است. استفاده از پروژه های شخصی رایگان است.

غیرممکن - فونت دست نویس زیبا

Impossible یک فونت دست نوشته زیبا و زیبا است که مجموعه ای زیبا از طراحی شخصیت ها را نشان می دهد. این ایده آل برای طراحی پست های رسانه های اجتماعی و کارت های تبریک است.

برتری - قلم اسکریپت مدرن

برتری یک قلم خوشنویسی مدرن است و دارای یک طراحی زیبا و ایده آل برای ساخت برچسب های محصول ، پوستر و آرم است. قلم شامل حروف بزرگ و کوچک و همچنین نمادها است.

Lovestrong - قلم اسکریپت زیبا

Lovestrong از طراحی های زیبایی با حروف برجسته برخوردار است که باعث ایجاد یک لمس شخصی منحصر به فرد به طرح های شما خواهد شد. فونت همچنین دارای حروف بزرگ و کوچک و بسیاری از جایگزین ها و حروف کوچک است.

Dellatine - Font Script Creative

Dellatine یک فونت اسکریپت شیک است که با یک طراحی حروف منحصر به فرد در دست است. این ویژگی از یک طراحی بازیگوش و سرگرم کننده است که با کارتهای تبریک گاه به گاه و عجیب و غریب و پوستر و انواع مختلفی از طراحی های شما مطابقت دارد.

ملیسا - قلم اسکریپت لوکس

ملیسا یک فونت اسکریپت مدرن است که از طراحی دست نوشته ای لوکس برخوردار است. این فونت برای ساخت آرم ، برچسب و کارت ویزیت برای مارک های لوکس و محصولات با کیفیت بالا مناسب است.

استیلوند - قلم نامه نویسی دست

استیلوند دارای یک طراحی حروف ضخیم و ضخیم است که باعث می شود طرح های شما از بین جمعیت متمایز شود. این گوشی با 326 گلیف ، 158 کاراکتر جایگزین و موارد دیگر همراه است.

Milea - قلم قلم مو دستنویس

Milea یک قلم برس دستنویس است که می توانید با پروژه های شخصی خود به صورت رایگان بارگیری و استفاده کنید. این مدل با طراحی مرسوم و مد روز ارائه می شود که آن را برای طراحی های جدید پوستر و بنر مناسب تر می کند.

جرالدین - فونت دست نویس رایگان

جرالدین یک فونت دست نوشته زیبا و زیبا است که با مجموعه ای زیبا از حروف همراه است. این برای طراحی و مارک های لوکس مارک تجاری مناسب است. فونت قابل استفاده با پروژه های شخصی است.

قلم امضای Jacklyn - Hand Lettering

Jacklyn یک فونت حروف دستی زیبا است که می توانید از آن برای طراحی کارتهای دعوت مدرن ، نشان ها ، پوسترها و موارد دیگر استفاده کنید. قلم شامل بسیاری از گلیف ها ، متناوب ها و پشتیبانی چند زبانه است.

وینچستر - قلم اسکریپت امضا

وینچستر یک فونت امضای زیبا است که دارای طراحی حداقل است. این قلم برای ساخت کارت ویزیت ، برچسب و کارت تبریک مناسب است. این شامل 240 گلیف ، لیگاتورها ، متناوب ها و موارد دیگر می باشد.

قلم حلقوی Shadowy Scripty

Shadowy Script یک فونت متن خط نوازانه مدرن و زیبا است که از طراحی منحصر به فرد به سبک امضا بهره می برد. این فونت دارای 2 نوع حروف با تعداد زیادی نماد ، علائم نگارشی و هر دو حروف بزرگ و کوچک است.

Rattem Hullax

یکی دیگر از قلم های تبلیغاتی مدرن و خلاقانه که می توانید برای طراحی هر دو طرح چاپی و دیجیتالی بخصوص برای مشاغل و مارک های لوکس استفاده کنید. این فونت دارای متناوب های شیک ، پیوندها و موارد دیگر است.

قلم مو

گناه یک قلم قلم مو است که با یک طراحی شفاف همراه است. برای ساخت هدر وب سایت با عناوین جسورانه ، جلد کتاب ، کارت تبریک و موارد دیگر بسیار مناسب است. فونت از یک طراحی طبیعی برخوردار است و شامل عدد و نماد نیز می باشد.

Rustelyn - فونت اسکریپت دست ساز رایگان

Rustelyn یک فونت اسکریپت خلاق دستی است که می توانید از آن برای ساختن عناوین ، عناوین و حتی آرم ها برای پروژه های طراحی خلاق استفاده کنید. همچنین در سبک های منظم و باریک نیز وجود دارد.

Kingsland - فونت دست نویس ساده

Kingsland یک فونت دست نویس مینیمالیستی است که از طراحی زیبا برخوردار است. این ایده آل برای طراحی دعوت نامه های عروسی و کارت ویزیت است. فونت قابل استفاده با پروژه های شخصی و تجاری است.

قرمز روشن

Red Bright یک قلم کورسوری منحصر به فرد است که دارای یک طرح قلم مو با سکته های طبیعی و خشن قلم مو است. از قلم می توان برای طراحی انواع طرح های چاپی مانند جلد کتاب ، پوستر ، کارت تبریک و همچنین طراحی وب و پست های رسانه های اجتماعی استفاده کرد.

خوشنویسی دلپذیر

Delight یک قلم خوشنویسی شیک و دارای یک طراحی کلامی است. قلم برای مارک های مرتبط با مد و پوشاک و کارهای طراحی ایده آل است. به عنوان یک جایزه ، آن را با 34 سکته مغزی قلم مو خلاق نیز هست.

امضای پرقدرت

یک قلم خط انتقادی به سبک امضا که شامل فرمت های فونت OpenType و TrueType است. این قلم برای تهیه کارت ویزیت ، صندوق نامه ، و بسیاری از طرح های حرفه ای و مارک تجاری ایده آل است.

برس طبیعی Chaniago

Chaniago یک قلم قلم موی مسطح است که دارای یک طرح طبیعی با سکته های قلمی خلاق است. این قلم دارای تعداد زیادی ضربه شلاق ، گلیف ها ، پیوندها ، نمادها و موارد دیگر است.

Ematodas

این قلم cursive همچنین دارای یک طرح برس دستنویس است. شما می توانید از آن برای طراحی کارت پستال ، تی شرت ، پوستر ، بنر و انواع طرح های دیجیتالی و چاپی استفاده کنید. قلم شامل تمام پیوندهای اساسی و متناوب های سبک است.

Purnama

Purnama یک قلم نوعی خلاق با طراحی مدرن است. برای تهیه هدر وب سایت ها ، آرم ها ، پوسترها و پست های رسانه های اجتماعی مناسب ترین است. قلم شامل تمام حروف ، اعداد و نگارهای استاندارد است.

Whestley

فونت cursive Whestley با طراحی مدرن پرنعمت ارائه می شود. این فونت برای طراحی برچسب های محصول ، پوستر ، بروشور و حتی منوهای غذایی عالی است. قلم شامل حروف بزرگ و کوچک است.

این مجموعه از دو قلم خطاطی گوی است که دارای دو طرح متفاوت است ، یکی با تایپوگرافی تمیز و دیگری با طرح بافتی خشن. هر دو فونت برای استفاده با طرح های مارک تجاری ، پست های رسانه های اجتماعی ، پوسترها و هدر وب سایت های شما ایده آل هستند. طراحی طبیعی این قلم ها قطعاً اصالت خاصی به کار شما می بخشد.

Savo bawdy یک قلم حرفی دست ساز است که برای طراحی کارت پستال ، جلد کتاب و دعوت عروسی مناسب است. این گوشی با یک طراحی زیبا و مدرن همراه با یک بازی پرشور و اندک بازیگوش ارائه می شود. قلم شامل حروف بزرگ و حروف کوچک و همچنین 91 گلیف است.

این قلم به عنوان یک قلم مویی و براش دو برابر می شود. این می تواند انواع پروژه های طراحی را از بسته بندی محصول گرفته تا دعوت های عروسی ، هدر وبلاگ ، پست های رسانه های اجتماعی و کارت های تبریک مدیریت کند. قلم شامل کلیه اصول اولیه با حروف ، اعداد و پشتیبانی از ویژگی های OpenType است.

Coffelover یک قلم لعنتی با طراحی مدرن است. در سه نسخه مختلف ، OpenType ، TrueType و یک نسخه فونت وب به همراه حروف اولیه ، اعداد و نگارهای اصلی ارائه می شود. طراحی دستباف قلم برخلاف اکثر فونت های خطی و اسکریپت ، ظاهری بی نظیر به آن می بخشد.

گلدیانا با یک طراحی خلاقانه خلاقانه همراه است که به سرعت توجه شما را جلب می کند. این یک سبک دست ساز ساده و دارای لبه های خمیده صاف است. این فونت باعث می شود طرح های هدر وب سایت ، آرم ها ، کارت های تبریک ، و بسیاری از انواع دیگر طرح ها فوق العاده به نظر برسند.

Bakerie یک مجموعه عظیم از 42 فونت است. این شامل خانواده فونت هایی است که دارای 7 وزن در 3 عرض و 2 نسخه متفاوت هستند. فونت ها همچنین دارای سبک های خشن و صاف و همچنین حروف و پیوندهای متناوب هستند. این بسته قلم تقریباً با همه نوع کارهای طراحی شما مطابقت دارد.

Bonoffee یک قلم خط دستی دست ساز است که از نوع عجیب و یک طراحی مدرن برخوردار است. قلم همراه با مجموعه ای از گلیف های اروپای غربی ، مرکزی و جنوب شرقی است. و همچنین شامل مجموعه ای از نمادها و زیور آلات تزئینی است که باعث می شود آن را به عنوان یک فونت مناسب برای تهیه کارت پستال های حرفه ای تبدیل کنید.

خوشنویسی و قلم های لعنتی رابطه بسیار نزدیک دارند. این فونت است که با هر دو دسته خوب بازی می کند. این مجموعه از یک طراحی زیبا و مدرن برخوردار است و به شما امکان می دهد تا از آن با پروژه های خلاقانه خود و همچنین کارت های تبریک ، دعوت های عروسی ، پست های رسانه های اجتماعی و موارد دیگر استفاده کنید.

بادام یک قلم تند و تیز است که می توانید با استفاده از لوگوی و طرح های مارک تجاری خود استفاده کنید. این همراه با تمام شخصیت های اصلی ، اعداد و نمادها است. فونت از یک طرح مینیمال و تمیز برخوردار است که باعث می شود آن را با هر نوع طراحی طراحی سازگار کنید.

Ramblin یک قلم دست ساز خشن است که در 4 نسخه مختلف ارائه می شود ، از جمله تمیز ، پرنعمت ، رنگ و فونت بدون sans. قلم برای تهیه علائم ، پوسترها ، هدر وب سایت ها و پوشش های رسانه های اجتماعی ایده آل است. به عنوان پاداش ، شما همچنین می توانید مجموعه ای از بردارها را برای ایجاد طرح های سفارشی بدست آورید.

Reckless یک بسته قلم موی دستی است که دارای 3 سبک مختلف است. یکی با لبه های خاردار ، دیگری با جلوه ای لرزان و دیگری با حاشیه های شیب دار. این کارت با کارت تبریک ، پوستر و پست های رسانه های اجتماعی بسیار عالی پیش می رود.

این قلم با طراحی بسیار مدرن ارائه می شود که واقعاً باعث می شود آن را از بین جمع کند. فونت cursive اسکریپت همچنین در 3 نسخه مختلف ارائه می شود ، از جمله یک منظم معمولی ، grotesque معمولی ، و پاشش های معمولی. همه قلم ها شامل پیوندها ، چلپ چلوپ ها ، چلپ چلوپ ها و حروف متناوب نیز می شوند.

Tristan یک قلم قلم موی مسطح است که از طراحی لوکس برخوردار است و باعث می شود آن را برای مارک های مد و کارهای طراحی مبتنی بر محصول بالا کامل کنید. قلم همچنین شامل نسخه های فونت وب و مجموعه ای از گرگرفتگی ها است.

این فونت cursive دارای طراحی بازیگوش و طبیعی است. مناسب برای جلد کتاب ، پوستر ، آرم و سایر نقوش مربوط به کودکان و نوجوانان است. قلم با 2 نسخه با تمام شخصیت های اصلی ، اعداد و نمادها ارائه می شود.

یک فونت دست ساز با طرح تمیز. این فونت برای طراحی هدر وب سایت ، بنر ، آرم و حتی پوستر بسیار عالی است. قلم از تمام سیستم عامل ها پشتیبانی می کند و با همه برنامه ها و نرم افزارها از جمله Word و Photoshop کار می کند.

با وجود نام آن ، این قلم یک فونت با مضمون زمستانی نیست. در حقیقت ، می توانید از این فونت cursive برای ساخت کارت پستال های تبریک ، پوستر و آگهی های مربوط به تمام فصول و تعطیلات استفاده کنید. همچنین با پست های رسانه های اجتماعی و عکس های هدر وبلاگ بسیار عالی به نظر می رسد.

این فونت cursive اسکریپت با طراحی منحصر به فرد ارائه شده است که آن را به یک انتخاب عالی برای طراحی هدر وب سایت و پس زمینه تبدیل می کند. این یک طراحی متناقض است که به سرعت جلب توجه می کند.

یکی دیگر از قلم های خلاقانه خلاقانه با طرح اصلی خود. این قلم برای تهیه دعوت نامه های عروسی و سایر کارتهای تبریک ایده آل است. همچنین با طرح و آرم های تی شرت بسیار عالی به نظر می رسد.

Realm یک قلم قلم موی دست و پا با طرح ترسناک است. اگر با بسیاری از پست های رسانه ای اجتماعی ، بنرها و سرصفحه های وبلاگ کار کنید ، این قلم قطعاً مفید خواهد بود.

جوهر پررنگ یک فونت با طراحی هنری و طبیعی است. این به طراحی های شما ظاهری بی نظیر و منحصر به فرد می بخشد و تایپوگرافی شما به نظر می رسد که به صورت دستی طراحی شده است. این قلم با آرم ، هدر وب سایت ، پوستر و کارت های تبریک خود بسیار عالی به نظر می رسد.

5 نکته برای انتخاب قلم حروف دستی

مطمئن نیستید که چگونه یک فونت حروف درست را برای طراحی خود پیدا کنید؟ سپس برای شروع این نکات ساده را دنبال کنید.

1. انتخاب یک قلم با طراحی روان

جریان طبیعی حروف مشخصه اصلی یک قلم حروف بزرگ است که باعث می شود آنها از بقیه متمایز شوند. با نگاهی دقیق تر به نامه های آن می توانید به راحتی این نوع فونت های حروف بزرگ را کشف کنید.

اسکریپت پاتینسون

اگر کاراکترها بدون توجه به آنچه تایپ می کنید با یکدیگر به شکلی خلاقانه در ارتباط باشند ، می دانید که یک دست قلم حروف شگفت انگیز روی دستان خود دارید.

2. یک نگاه منحصر به فرد که با دست ساخته شده است ضروری است

قلم Resshoir

دو فونت حروف دستی با همان طرح وجود ندارد. از آنجایی که اینها طرح های فونت دست ساز هستند ، هرکدام سبک های منحصر به فرد خود را در طراحی نامه ها دارند. و هر شخصیت باید از بقیه متمایز باشد.

3. از یک موضوع مناسب استفاده کنید

فیلمنامه لیندسی براون

حتی فونت های دست نویس هم اکنون بر اساس مضامین خاص ساخته شده اند تا متناسب با صنایع ، مارک ها و فرهنگ های مختلف باشند. فونت های دست نویس را با طرح های زیبا ، زنانه ، مدرن ، خطاطی و سبک های مختلفی پیدا خواهید کرد. با توجه به پروژه خود موضوع فونت مناسب را انتخاب کنید.

4. جفت مناسب را پیدا کنید

نکته مهم دیگر که باید هنگام جستجوی فونت های دست نویس به یاد داشته باشید ، پیدا کردن یک قلم قابل جابجایی است. شاید شما قبلاً فونت دیگری را برای پاراگراف ها و زیرنویس ها انتخاب کرده باشید یا بعداً برنامه ریزی برای انتخاب یکی از آنها داشته باشید ، اما یافتن یک فونت که می تواند با قلم اصلی دستنوشتان شما جفت شود ، چه آسان خواهد بود؟

کاج اسکریپت

این مسئله را هنگام انتخاب قلم خود به خاطر داشته باشید. اگر فونت هایی را انتخاب کنید که بسیار منحصر به فرد به نظر برسد ، پیدا کردن یک فونت که می تواند با آن جفت شود کاملاً چالش برانگیز است.

5- آیا می توانید آن را بخوانید؟

زاویه خواب

گذشته از این ، اطمینان حاصل کنید که فونت انتخاب شده شما بر تجربه و خوانایی کاربر تأثیر نمی گذارد. وقتی در عناوین و پاراگراف های طولانی استفاده می شود ، قلم های دست نویس اغلب متن را کمی دشوار می کنند. فونت هایی را پیدا کنید که هرکسی بدون هیچ تلاشی به راحتی بخواند.Source link

قیمت طراحی سایت

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “40+ بهترین فونت های نامه نویسی و دست نویس”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *