40+ بهترین فونت های چگال و باریک سال 2020


برخلاف تصور عامه ، فونت های متراکم و باریک متن شما را شفاف یا شلوغ نمی کنند. فقط باید از زمان و مکان مناسب برای استفاده از فونت اطلاع داشته باشید. فونت های چگالشده این روزها برای عناوین و به تصویر کشیدن پیام های جسورانه بسیار مورد استفاده قرار می گیرند و هنگام استقرار در جای مناسب ، می توانند تأثیر خیره کننده ای داشته باشند!

برای پیدا کردن فونت مناسب برای یک طراحی ، آزمایش و آزمایش زیادی لازم است ، اما نکات ما برای انتخاب و کار با قلم های چگال و باریک به شما کمک می کند تا شما را به یک شروع عالی برساند!

قلم چگال یا باریک چیست؟

یک قلم چگال یا باریک یک حروف است که دارای شخصیت هایی با عرض باریک است اما به فونت هایی با طراحی شخصیت های بلندتر نیز اشاره دارد. فونتهای چگالنده نیز فضای بسیار باریک تری را نسبت به یک قلم معمولی دارند.

در حالی که بسیاری از طراحان توصیه می کنند از فونت های چگالشده در متن بدنه استفاده نکنید ، این قلم ها یک انتخاب محبوب در طراحی عناوین و عناوین بزرگ به ویژه در پوسترها ، هدر وب سایتها ، بنرها و حتی در جلد کتاب و کارت ویزیت هستند.

انتخاب برتر

Devant Pro - قلم باریک مدرن

Devant Pro یک قلم باریک متراکم مدرن است که دارای یک طراحی بزرگ و جسورانه است و آن را برای هدر وب سایت ها ، پوسترها ، بنرها ، پروانه ها و موارد دیگر بسیار مناسب می کند.

هنگام طراحی عناوین جسورانه برای هر دو طرح دیجیتالی و چاپی ، قلم به طور قطع مفید خواهد بود. همچنین در نسخه های OTF و TTF و همچنین نسخه های وب فونت موجود است.

چرا این یک انتخاب برتر است

طراحی باریک و ضخیم این فونت به شما امکان می دهد عناوین و عناوین جذاب و جلب توجه بیشتری را در طراحی های خود طراحی کنید. فونت های وب نیز هنگام استفاده از قلم در طراحی وب سایت شما نیز بسیار مفید خواهند بود.

پیکربندی تغلیظ شده - خانواده قلم مدرن

پیکربندی یک خانواده از قلم های چگالش است که دارای طراحی های بسیار حرفه ای sans-serif است. این شامل 20 فونت مختلف است که می توانید با انواع مختلفی از طرح ها ، هم به عنوان عنوان و هم برای پاراگراف استفاده کنید.

Edingu - خانواده فونت Condesend Sans Serif

Edingu یک قلم متراکم زیبا است که از طراحی مدرن و ایده آل برای طراحی های حرفه ای ، لوکس و مارک تجاری استفاده می کند. قلم در 3 سبک مختلف از جمله سبک معمولی ، گرد و حرکتی در دسترس است.

مسابقه - قلم Sans & Slab Serif

Conquest یک فونت سری با حروف برجسته و با طرح کمی چگال است. برای ساخت عناوین و عناوین مربوط به مارک های ورزشی و سرگرمی مناسب ترین است. قلم در هر دو طرح sans-serif و slab serif نیز موجود است.

داستان گفتن - قلم تغلیظ شده سرگرم کننده

این فونت چگال سرگرم کننده و عجیب و غریب ، انتخاب خوبی برای تهیه پوستر ، کارت تبریک ، جلد کتاب و موارد دیگر مربوط به کودکان در هر سنی است. قلم شامل پیوندها ، گلیف ها و موارد دیگر است.

قلم اصیل - چگالش رایگان

Genuine یک قلم چگال مدرن است که دارای یک طراحی نامه جسورانه و شیک است. این قلم برای طراحی هدر و پوستر وب سایت ایده آل است. فونت قابل استفاده با پروژه های شخصی و تجاری است.

Efesto - فونت باریک مدرن رایگان

Efesto یک فونت رایگان دیگر با طراحی بلند و باریک است. این فونت همچنین برای استفاده در پروژه های تجاری و مشتری شما کاملاً رایگان است. این شامل هر دو سبک فونت منظم و italic است.

Forever Freedom - خانواده قلم باریک

این خانواده قلم مدرن دارای چندین فونت با وزن ها و سبک های مختلف است. از جمله طرح های ایتالیایی و طرح کلی. همه نوع حروف نیز دارای طرح های شخصیت باریک متراکم هستند.

ARGON - قلم نمایش منحصر به فرد باریک

آرگون فونت کاملی است که می توانید برای طراحی آرم ها و عناوین مربوط به مشاغل مدرن استفاده کنید. فونت مجموعه ای از حروف باریک منحصر به فرد را بر خلاف هر فونت دیگری در لیست ما قرار می دهد. همچنین در 4 وزن مختلف عرضه می شود.

نورفولک - جفت قلم خلاق

این جفت فونت زیبا شامل یک فونت سری باریک بدون sans و یک فونت serif جسورانه است. دو تا از آنها واقعاً خوب با هم هستند. برای طراحی عناوین یا حتی طراحی پاراگرافها می توانید از هر دو فونت استفاده کنید.

اعتبار اعتباری - قلم باریک جسورانه

یک فونت sans-serif جسورانه و باریک برای طراحی عناوین و عناوین. این فونت برای پوسترها ، هدرهای وب سایت و طراحی عنوان مناسب ترین است. در وزن های مختلفی وجود دارد و شامل حروف بزرگ و حروف کوچک نیز هست.

آلوارو - فونت بدون کنسانتره Sans Serif

آلوارو یک فونت زیبا و بدون سری sans-serif است که طراحی متراکم دارد. این قلم همچنین حس پرنعمت نسبت به آن دارد. و برای طرح های نشان و نشان مناسب است. استفاده از پروژه های شخصی شما رایگان است.

پارکیا - نوع متراکم

Parkia خانواده ای از قلم های چگالش است که شامل حروف متنوع در سبک های مختلف و وزن قلم می شوند. می توانید از این فونت با انواع مختلف پروژه های حرفه ای و خلاق و همچنین طرح های چاپ استفاده کنید.

Las Valles - فونتهای فوق چگالش

این فونت زیبا و چگالد انتخاب خوبی برای طراحی آرم ، هدر وب سایت و بروشور برای مارک های لوکس و پرمصرف است. قلم شامل حروف تمام کلاه به همراه علائم نگارشی و اعداد است.

جوانه - قلم باریک Sans Serif

Sprout از طرحی بلند و باریک برخوردار است که آن را برای ایجاد انواع طرح ها از جمله کارت تبریک ، هدر وب سایت ، پوستر ، پست های رسانه های اجتماعی و موارد دیگر ، تبدیل به یک فونت عالی می کند.

Attemptyon - مدرن Sans Serif Typeface

Attemptyon یک قلم مدرن است که طراحی باریکی با لمس سبک اسکریپت دارد. قلم برای طراحی برند ، بسته بندی و طراحی برچسب مناسب ترین است. این شامل glyphs ، پیوندها ، و فونت های وب نیز هست.

Tallios - قلم باریک

قلم Tallios با طراحی باریک و لبه های گرد گرد شیک ارائه می شود. برای تهیه پست های رسانه های اجتماعی ، نقل قول ها ، پوسترها و طرح های تی شرت مناسب ترین است. قلم شامل حروف بزرگ و کوچک است.

GATSBY - فونت تغلیظ شده نمایش دهید

گتسبی یک قلم متراکم زیبا است که می توانید برای انواع طراحی های حرفه ای ، تجاری و تجاری استفاده کنید. به نظر می رسد برای مارک های لوکس و پروژه های طراحی مرتبط با مد مناسب تر است.

کلسیو - قلم فوق چگال

قلم کلسیو از یک طراحی بسیار چگالش استفاده می کند که ظاهری باریک تر به آن می بخشد. فونت برای ایجاد عناوین ، هدرها و پوسترها مناسب است. این شامل هر دو حروف بزرگ و کوچک و نمادها است.

عشایر - قلم تغلیظ شده

Nomads یک فونت چگالش است که با طرح پرنعمت ارائه می شود. بهتر است برای تهیه نشان ها ، برچسب ها و آرم ها برای مشاغل و مارک های پرنعمت استفاده کنید. قلم در سبک های معمولی ، گرد ، و پرنعمت عرضه می شود.

Chillvornia - فونت تغلیظ شده

قلم Chillvornia با طراحی دست ساز منحصر به فرد با حروف تزئینی همراه است. فونت برای طراحی نشان های مدرن ، پوسترها ، عناوین و هدر ها مناسب است.

نوردامس - قلم باریک

نوردامس خانواده ای از قلم های چگالش است که با سبک ها و وزن های مختلفی ارائه می شود. این شامل 12 سبک مختلف فونت در 5 وزن مختلف است که از طرح کلی باریک گرفته تا جسورانه و بیشتر در بین آنها قرار دارد.

مورگانیت - فونت باریک باریک چگال

این فونت رایگان در 18 سبک مختلف وجود دارد که می توانید با انواع مختلف پروژه ها از جمله آگهی ها ، پوسترها ، هدر وب سایت ها و موارد دیگر استفاده کنید. استفاده از پروژه های شخصی و تجاری رایگان است.

Yafeu - قلم باریک

Yafeu یک قلم باریک و جسورانه است که می توانید برای طراحی انواع مختلفی از خلاقیت های چاپی و دیجیتالی از جمله پوستر ، بنر ، آگهی و هدر وب سایت استفاده کنید. قلم شامل حروف بزرگ ، حروف کوچک ، اعداد و علائم نگارشی است.

جزیره سبنگ - قلم تغلیظ شده

جزیره سبنگ از طراحی منحصر به فردی بهره می برد که مطمئناً باعث می شود كه طرح های شما از بین جمعیت متمایز شود. قلم به سبک های تمیز و خشن وارد می شود که هر دو کاراکتر و اعداد کوچک و کوچک را شامل می شوند.

زرق و برق دار - فونت نمایش متراکم رایگان

دقیقاً همانطور که از نام آن پیداست ، این فونت چگالد رایگان دارای طراحی زیبا است که معمولاً در طراحی های برندهای پر زرق و برق و لوکس مشاهده می کنید.

طراحی بلند و باریک این فونت باعث شده است تا برای ساخت آرم ها ، عناوین و عناوین مربوط به پروژه های طراحی مد و لوکس ، یک انتخاب عالی باشد. با این وجود قلم فقط برای پروژه های شخصی قابل استفاده است.

این فونت رایگان دارای تمامی عناصر طراحی قلم حرفه ای است. اگرچه فقط برای پروژه های شخصی رایگان است ، طراحان ، هنرمندان و عکاسان هنوز می توانند از آن با استفاده از طرح های نمونه کارها و طرح های رسانه های اجتماعی استفاده کنند تا خلاقیت های خود را حرفه ای تر جلوه دهند.

Manufaktur - فونت خانواده

Manufaktur یک خانواده قشر عظیم است که در مجموع 60 قلم دارد. این شامل فونت ها در 5 وزن و 3 سبک است که همگی از 3 عرض از چگالش گرفته تا گسترش نیز برخوردار هستند.

لونسا یک فونت چگال زرق و برق دار است که از طرحی شیک و باریک تهیه شده است. برای طراحی محصولات زنانه و همچنین عناوین سبک زندگی وبلاگ ، جلد کتاب ، کارت تبریک ، دعوت عروسی و موارد دیگر بسیار مناسب است.

ماکسول یک فونت باریک مینیمالیستی است که از یک طراحی مدرن و یکپارچهسازی با سیستمعامل مخروط با الهام از متن و طرح های امضا شده از دهه 50 برخوردار است. این قلم در هر دو نسخه حروف بزرگ و کوچک با کاراکترهای جایگزین و حروف کوچک ارائه می شود.

Aldo Sans - قلم تغلیظ شده مدرن رایگان

Aldo Sans یک قلم متراکم خلاق است که دارای 3 سبک مختلف از جمله سبک های معمولی ، جسورانه و حرکتی است. فونت قابل استفاده با پروژه های شخصی و تجاری است.

کالیبر - قلم باریک باریک چگال

کالیبر یکی دیگر از فونت های چگال بلند و باریک است که برای طرح های تزئینی و عناوین دستکاری پوستر مناسب ترین است. می توانید با استفاده از پروژه های شخصی خود از آن به صورت رایگان استفاده کنید.

این فونت به خوبی با تمام طرح های هدر وب سایت ، آرم ها ، نشان ها و طرح های علامت گذاری شده در وب سایت شما مطابقت خواهد داشت. طراحی بلند و جسورانه قلم مطمئناً متن شما را برجسته می کند. با “اصل شکل هشت ضلعی” طراحی شده است

وری که بطور خاص برای مارک های لوکس و محصولات رده بالا ساخته شده است ، ورا برای نشان دادن اقتدار و کلاس ایده آل است. ورا از طرحی شبیه فونت مورد استفاده Vogue استفاده می کند و در نسخه های خشن ، منظم و مورب ارائه می شود.

Checkpoint یک قلم حرفه ای چند زبانه است که می توانید تقریباً با هر نوع کار طراحی ، از جمله آرم ، علائم ، بنرها ، پوسترها و موارد دیگر استفاده کنید. قلم همچنین در چندین نسخه مختلف از نور تا جادو ارائه می شود.

این قلم برس بسیار خلاق همچنین دارای یک طراحی باریک متراکم است. این از چندین زبان پشتیبانی می کند و در چندین فونت تغییر می کند. استفاده از طرح های کارت تبریک ، پست های رسانه های اجتماعی و طراحی پوستر بسیار مناسب است.

Hammerhead یک فونت بزرگ ، جسورانه و متراکم است که می توانید برای طرح های پرنعمت و یکپارچهسازی با مضمون از جمله آرم ها ، علائم ، هدر وب سایت ، بنرها و پوسترها استفاده کنید. فونت شامل هر دو حروف بزرگ و حروف کوچک است و دارای 252 گلیف است.

Akrobat - فونت چگال هندسی رایگان

Akrobat یک قلم متراکم زیبا است که می توانید با انواع طرح های چاپی و دیجیتال از جمله آگهی ها ، پوسترها ، بنرها و پست های رسانه های اجتماعی استفاده کنید. قلم در وزن های مختلف موجود است و از شخصیت های چند زبانه نیز پشتیبانی می کند.

Calima - فونت گرد و متراکم رایگان

Calima یک فونت چگالش خلاق رایگان با طراحی شخصیت های گرد است. این فونت همچنین دارای یک طرح هندسی است و استفاده از آن با پروژه های شخصی و تجاری رایگان است.

یک قلم قلم مو با طراحی متراکم شیک. این فونت ترکیبی از عناصر طراحی مدرن و پرنعمت است که جذابیت بی نظیری به کارهای مختلف طراحی شما می بخشد.

یک برس دیگر که ظاهری طبیعی و طراحی ناهموار دارد. قلم در چندین سبک مختلف موجود است و شامل شلاق زدن ، پیوندهای دو حرف خودکار و عناصر طراحی دستی تر است.

این نوع فونت است که معمولاً در کارتهای تبریک و دعوت های عروسی مشاهده می کنید. Minty March نوعی فونت تغلیظ شده است که به عنوان یک فونت سری نیز مضاعف است. این شامل هر دو حروف بزرگ و کوچک با اعداد ، پیوندها و موارد دیگر است.

Selecta یک فونت متراکم متشکل از sans serif است که برای طراحی پوستر و هدر وب سایت مناسب است. فونت همچنین دارای یک طراحی حرفه ای است که باعث می شود آن را برای آرم ها و کارهای مارکینگ نیز مناسب کنید.

این قلم منحصر به فرد دارای طرحی است که از جزئیاتی که در Stile Liberty ایتالیا مشاهده می شود ، الهام گرفته شده است. این به عنوان “ادای احترام به ایتالیا در اوایل قرن بیستم” طراحی شده است ، و این باعث می شود تا از طرح های زیبا و کلاسیک با استفاده از آن ، فونت کاملی استفاده شود.

Tinsel خانواده ای از قلم ها است که دارای چندین نوع حروف چگال است. می توانید از قلم برای کارهای برندسازی مانند حروف بزرگ ، آرم ها ، کارت ویزیت و سایر طرح های حرفه ای استفاده کنید.

این فونت از یک طراحی اسکریپت فوق متراکم برخوردار است که قصد دارد به متن شما ظاهری طبیعی با دست ببخشد. با طرح های T-Shirt ، آرم ها و سایر کارهای طراحی خلاق ، بسیار عالی پیش خواهد رفت.

این خانواده قشنگ زیبا و دستی با فونت تغلیظ شده شامل 8 نوع منحصر به فرد از جمله Sans ، Serif ، Slab ، Stencil و موارد دیگر می باشد. هر قلم در این خانواده با 92 گلیف کلیدواژه و آیکون مطابقت دارد که این باعث شده این یک فونت مناسب برای طراحی آرم ها و علائم باشد.

Blocklyn یک فونت عالی برای نشان دادن عناوین و بیانیه های ماموریت خود با متن بزرگ و پررنگ است. خانواده فونت دارای 4 نوع شکل Condensed، Condensed Italic، Grunge و Grunge Italic هستند. همچنین با 2 قالب جایزه مدل PSD جایزه نیز ارائه می شود.

با الهام از قلم های یکپارچهسازی با سیستمعامل از دهه 1950 ، فونت Maxwell Sans دارای دو نوع شخصیت است: کلاه های معمولی و کوچک. طراحی تمیز و حداقل این فونت باعث می شود که هم از نظر متن و هم متن آن بهترین باشد.

این فونت وب متراکم با لمس خلاقانه و طراحی منحصر به فرد ارائه می شود. قلم در سه نسخه سبک ، معمولی و پررنگ موجود است. به نظر می رسد برای عناوین وب سایت ، عناوین و حتی طرح های آرم ایده آل است.

فونت BiteChalk متن شما را به نظر می رسد که انگار بر روی تخته سیاه کشیده شده است. این فونت در 4 تایپ مختلف شامل حالت معمولی ، جسورانه ، عادی و باریک ارائه می شود. این یک قلم منحصر به فرد است که می توانید برای طراحی تابلوهای منوی رستوران ، علائم ، پوسترها ، طرح های تی شرت و موارد دیگر از آن استفاده کنید.

این فونت از نوع کلاهک همه کلاه دارای یک طراحی کوچک و زیبا برای ساخت لوگوها ، مجلات و طراحی پوستر های شما حرفه ای تر از همیشه است. قلم Carnot همچنین از بیش از 20 زبان مختلف پشتیبانی می کند.

Essenziale یک خانواده قلم مینیمالیستی و فوق متراکم است که در 8 نسخه شامل وزن های Bold ، Slab ، Slab Bold و موارد دیگر ارائه می شود. هر فونت در این خانواده دارای شخصیت های منحصر به فرد است و در کل 412 گلیف در خانواده فونت ایجاد می شود.

این یک serif حرفه ای متراکم است که متن شما را به چیزی شبیه می کند که معمولاً در مجلات مدرن و وب سایت های شرکت مشاهده می کنید. قلم جهانی برای طراحی های رسمی و تجاری شما مناسب است.

Bahn یک قلم خشن است که با طراحی های سرگرمی و بازی های خوب شما به خوبی پیش خواهد رفت. این فونت متراکم و پرنعمت در 3 وزن و 228 گلیف ارائه می شود.

در نگاه اول ، می توانید این فونت را برای استفاده از یک آرم ، علائم یا طرح هدر استفاده کنید. طراحی جسورانه یکپارچهسازی با سیستمعامل قلم باعث می شود که چنین طرح هایی کامل باشد. قلم به دو نسخه بزرگ و کوچک وارد می شود.

مانگانو هم از طراحی فرسوده و خشن و هم پوشیده با ظاهری مدرن / پرنعمت استفاده می کند. در نسخه های بزرگ و کوچک برای ایجاد علائم ، آرم ها ، طرح های تی شرت و موارد دیگر ارائه می شود.

این متن چند زبانه sans-serif کمی دور ، اسپانیایی ، پرتغالی ، آلمانی ، دانمارکی ، فرانسوی و تعدادی زبان دیگر را پشتیبانی می کند. ظاهر مدرن این نوع تایپ ، آن را برای هر نوع طراحی طراحی ایده آل می کند.

گاتسوناگا قلم مویی چگال است و از طرحی که الهام گرفته از حملات شمشیر سامورایی است ، بهره می برد. از این رو لبه های تیز و جریان دقیق طراحی فونت. به نظر می رسد برای جلد کتاب و پوستر فیلم عالی است.

Nedo یک فونت صفحه نمایش است که دارای نسخه های معمولی و چگالش است. ظاهر یکپارچهسازی با سیستمعامل از این نوع تایپ ، آن را به بهترین گزینه برای علائم نئون ، طراحی تی شرت و طراحی لوگو تبدیل کرده است.

طراح این قلم یک فکر جدی را برای ترسیم هر حرف در این نوع حرف جدید Neo-Grotesque با دقت ایجاد کرده است. قلم در هر دو نسخه معمولی و چگالش دیده می شود.

این فونت برای تهیه محتوای رسانه های اجتماعی و سرصفحات وب سایت بسیار عالی به نظر می رسد. تایپ چوب (Timber) از نمای ظاهری قدیمی به همراه عناصر گرانج برخوردار است.

آموری یک قلم دستی است که در وزن ، سبک و گلهای مختلفی قرار می گیرد. این قلم کمک خواهد کرد که کمی لمس انسان به طرح های گرافیکی دیجیتال خود اضافه کنید.

این یک فونت دیگر دیگر است که با دست نوشته شده و متشکل از 300+ glyphs همراه شده و در نسخه های .otf ، .ttf و font font وب آمده است. با طرح های هدر و پوستر بسیار عالی به نظر می رسد.

Hipstetic یک خانواده قلم است که دارای طراحی ترکیبی از ظاهرا hipster و پرنعمت است. در 4 نوع فونت مختلف و 100 گلیف ارائه شده است. ایده آل برای جلد کتاب ، عنوان های وب سایت ، علائم و موارد دیگر.

Aracne یک فونت دست نویس است که دارای شکل های کمی پیچیده با ظاهری طبیعی است. همچنین در سبک های معمولی ، چگالشی و فوق متراکم قرار می گیرد تا با انواع مختلفی از طراحی های طراحی متناسب باشد.

این بسته قلم دستی در 5 خانواده قلم و با 2 قلم زینتی گرافیکی ارائه شده است که هر کدام سبک ها و وزن های مختلفی دارند. این بسته قلم همه چیز شما را برای تهیه منوهای رستوران ، نقل قول ها ، علائم ، آرم ها ، هدرها و موارد دیگر مورد نیاز شماست.

5 نکته برای استفاده از فونت های چگال + باریک

قلمهای چگالیده با انواع دیگر قلمها کاملاً متفاوت هستند. در صورت استفاده صحیح ، تقریباً با هر نوع طراحی مطابقت دارند. در اینجا چند نکته در مورد استفاده مناسب از فونت های چگالنده ارائه شده است.

1. از فونت های Sans-Serif استفاده کنید

قلم های چگال و باریک اغلب در طرح های خلاقانه و مدرن بویژه برای ساخت عناوین و زیرنویس ها مورد استفاده قرار می گیرند. با این حال ، آنها همچنین یک انتخاب عالی برای پاراگراف ها و متن بدن نیز هستند.

خانواده قلم Bw Modelica Ultra تغلیظ شده

نکته اصلی انتخاب فونت چگالش مناسب است. از آنجا که قلم های چگال شده از فاصله باریک برخوردارند ، تمایل دارند پاراگراف های طولانی را برای خواندن کمی سخت کنند. در نتیجه ، این یک کار خوب است که از فونت های متراکم sans-serif برای پاراگراف ها استفاده کنید تا خوانایی را بهبود بخشیده و درهم و برهمی را کاهش دهید.

2. عناوین بزرگ و جسورانه ایجاد کنید

فونت باریک رابینسون را فشار دهید

قلمهای چگالشده برای عناوین و عناوین بهترین استفاده می شوند. به خصوص هنگامی که سعی می کنید با یک عنوان بزرگ و جسورانه توجه کاربران را به خود جلب کنید ، یک قلم باریک گزینه مناسبی برای دستیابی به آن هدف است. به همان اندازه که می خواهید بروید و طرح هایی را ایجاد کنید که سر شما بیشتر شود.

3. جفت فونت مناسب را پیدا کنید

برخلاف استفاده از فونت های معمولی ، شما باید فونت ها را با دقت بیشتری انتخاب کنید و هنگام استفاده از قلم های چگال شده ، فونت ها را با دقت بیشتری انتخاب کنید. یافتن یک قلم ثانویه مناسب برای مطابقت با طرح های باریک فونت عنوان شما نیاز به تلاش دارد.

خانواده قلم منظم Gore

وقتی به دنبال یک فونت برای جفت شدن با یک قلم چگال شده هستید ، دیگر نیازی نیست که یک قلم تغلیظ شده دیگر پیدا کنید. در حقیقت ، یک قلم معمولی sans-serif معمولاً با یک قلم باریک خوب جفت می شود. همچنین می توانید از قلم هایی با سبک و وزن های مختلف استفاده کنید. یک جفت پیدا کنید که باعث می شود تمایز بین عناوین و پاراگراف ها آسان تر شود.

4. یک خانواده قلم را انتخاب کنید

اوکانا - قلم Sans Serif

این همیشه ایده خوبی است که هنگام استفاده از قلم های چگال ، خانواده قلم را انتخاب کنید زیرا این قلم را در سبک های مختلف و وزن های مختلفی شامل می شود. به این ترتیب با استفاده از تغییرات وزن می توانید از همان سبک فونت برای عناوین و زیر عناوین خود استفاده کنید.

5- از فونت هایی استفاده کنید که با موضوع طراحی مطابقت دارند

حتی قلم های چگال و باریک در سبک ها و طرح های مختلفی وارد می شوند. به عنوان مثال ، فونت های متراکم با طرح های سرگرم کننده و عجیب و غریب وجود دارد که مناسب ترین نوع طرح های ساخته شده برای کودکان است. سپس قلم هایی با طرح های سری ظریف وجود دارد که برای مارک های لوکس مناسب هستند.

تایپ مینروا

هنگام انتخاب فونت های چگال و باریک ، از فونت هایی استفاده کنید که با موضوع کلی طرح یا پروژه شما مطابقت دارند.

هنگامی که بهترین فونت چگال شده را برای عناوین خود پیدا کردید ، پس از پیدا کردن یک قلم متناسب برای متن بدن ، این چالش به وجود می آید. برای یافتن ترکیب فونت مناسب برای پروژه های طراحی خود ، به جستجوی عناصر Elevato بپردازید. و برای الهام بخشیدن بیشتر ، به انتخاب فونت های سری جدید و انتخاب فونت های اسکریپت نگاهی بیندازید.Source link

طراحی سایت

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “40+ بهترین فونت های چگال و باریک سال 2020”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *