40+ بهترین قالب های لوگوی فتوشاپ (PSD)


ما بهترین الگوهای آرم Photoshop مطلق را جمع آوری کرده ایم تا به شما در انتخاب یک طرح آرم از قبل ساخته شده به عنوان نقطه شروع برند جدید خود کمک کنیم. تمام این قالب های آرم با فرمت PSD ارائه می شوند ، تا بتوانید در فتوشاپ نیشگون گیری و سفارشی سازی کنید.

سوزاندن این بودجه بسیار آسان است ، با ایجاد یک آرم متناسب با تجارت و رسالت شما. برخی آژانس های طراحی و فریلنسرها هزاران دلار برای تهیه لوگوی اصلی که هرگز واقعاً مطابق انتظارات شما نیستند ، مبلغی هزار دلار هزینه می کنند. قالب های آرم گزینه دیگری را برای شروع سریع طراحی لوگو به شما ارائه می دهند.

این که آیا شما یک طراح آزاد هستید که به دنبال الهام هستید ، یک وبلاگ نویسی که یک وبلاگ جدید را شروع می کند یا یک تجارت آجر و ملات ، این مجموعه یک الگوی آرم برای انواع مارک ها دارد. بهترین قسمت این است که می توانید به راحتی این قالب ها را با استفاده از Photoshop تنظیم کنید تا متن ، رنگ و تغییر اندازه هرچه دوست دارید تغییر دهید.

هنگامی که به طراحی آرم خود می پردازید ، فراموش نکنید که راهنمای مفصل ما در مورد چگونگی طراحی یک آرم ، و همچنین نکات سریع ما (در این پست) را که شامل معرفی سریع قالب های آرم و نکات مربوط به طراحی است ، بررسی کنید با قالب های آرم.

7،000+ قالب های آرم ، طرح ها و سازندگان آرم با بارگیری نامحدود

هزاران الگوی زیبا آرم ، طرح های آرم و هر آنچه را برای ساخت برند خود با عضویت در Envato Elements می خواهید بارگیری کنید. این کار با 16 دلار در ماه شروع می شود و دسترسی نامحدودی به کتابخانه در حال رشد با بیش از 1400،000 دارایی طراحی ، گرافیک ، تم ، عکس و موارد دیگر به شما امکان می دهد.

به الگوهای بیشتر آرم مراجعه کنید

انتخاب برتر

60 قالب PSD لوگوی مینیمالیستی

چرا وقتی می توانید 60 قالب آرم را به طور همزمان دریافت کنید ، فقط یک آرم حل و فصل کنید؟ این مجموعه عظیمی از قالب های آرم است که می توانید برای ایجاد انواع آرم ها با سهولت استفاده کنید.

این بسته شامل 60 طرح آرم مختلف در هر دو قالب فایلهای Photoshop PSD و Illustrator است. قالب ها در نسخه های رنگی تیره و سفید نیز موجود است.

چرا این یک انتخاب برتر است

با استفاده از این بسته آرم مینیمالیستی ، می توانید با طراحی های مختلف لوگو آزمایش کنید تا مطابقت مناسبی برای آرم های خود پیدا کنید. به علاوه الگوهای آرم نیز کاملاً قابل تنظیم هستند.

هرمس - قالب لوگوی خلاق PSD

یک طراحی لوگو زیبا که می تواند برای ایجاد آرم و نشان برای انواع مشاغل مختلف از مارک های ورزشی گرفته تا محصولات مد ، مارک های سرگرمی و موارد دیگر استفاده شود. این قالب کاملاً قابل تنظیم است و در قالب های PSD ، AI و EPS در دسترس است.

راه‌اندازی - الگوی آرم کسب و کار PSD

این الگوی آرم خلاق دارای یک نماد پرتاب موشک است ، یک موضوع معمول مورد استفاده در طرح های راه اندازی و آرم های تجاری. این الگو را می توان با استفاده از Photoshop یا Illustrator به راحتی سفارشی کرد تا رنگ ها و متن آن تغییر کند.

آرم های هرالتیک کرست مجموعه 3

این مجموعه از الگوهای زیبا با آرم است که به طور خاص برای مارک های لوکس ، هتل ها و مشاغل جواهرات ساخته شده است. قالب ها در قالب های PSD ، AI و EPS نیز موجود هستند.

قلب و مراقبت های بهداشتی - الگوی لوگوی پزشکی

اگر در حال کار روی طرح آرم برای یک مشاغل پزشکی یا آژانس های مرتبط با مراقبت های بهداشتی هستید ، این الگوی آرم مفید خواهد بود. این طراحی با طراحی خلاقانه ، قلب و انسان را به تصویر می کشد. در قالب های AI ، PSD و EPS موجود است.

Craps Model Logo logo

این الگوی خلاق PSD برای آرم های بازی های آنلاین ، کازینو و آرم های برنامه تلفن همراه مناسب است. در قالب های PSD ، EPS ، و فایلهای AI وجود دارد که به شما امکان می دهد به راحتی رنگ ها و قلم های آن را به ترجیح خود تغییر دهید.

16 قالب لوگو رایگان

این مجموعه حرفه ای از قالب های آرم است که می توانید با پروژه های طراحی لوگوی خلاق خود استفاده کنید. همه آرم های موجود در این بسته قابل استفاده نیستند و همچنین به راحتی قابل تنظیم با ترجیح شما هستند.

42 قالب لوگوی چاپی مجموعه

یک مجموعه بزرگ دیگر از قالب های آرم رایگان. این بسته با بیش از 40 طرح لوگو خلاق ارائه می شود که تمامی این طرح ها با الهام از طراحی پرنعمت و یکپارچهسازی با سیستمعامل. این بسته دارای آرم برای هر مارک اعم از مارک های مد گرفته تا آرایشگاه ها و موارد دیگر.

راه حل های مالی طراحی لوگو

این الگوی آرم زیبا و حداقلی و خلاق برای یک تجارت مرتبط با امور مالی یا یک سازمان مناسب است. قالب کاملاً قابل تنظیم است و می توانید با استفاده از فتوشاپ به راحتی آن را ویرایش کنید. این قالب از اشکال بردار ساخته شده است ، بنابراین می توانید قالب را هر اندازه که دوست دارید تغییر اندازه دهید.

الگوی لوکس Purasaish Luxury

این لوگو همراه با یک طراحی با کیفیت عالی است که باعث می شود آن را برای طراحی یک آرم برای یک برند لوکس ، هتل یا یک محصول با کیفیت بالا ایده آل کنید. این قالب در نسخه های PSD ، AI و EPS ارائه شده است تا به شما امکان دهد آن را با استفاده از فتوشاپ یا Illustrator ویرایش و تنظیم کنید.

چکیده نشانگر هندسی شش ضلعی

یک معنای بسیار قدرتمند و معنوی در پشت شکل شش گوش وجود دارد. این آرم با خلاقیت جنبه های شکل هندسی را به سطح بعدی می برد. شما می توانید از این الگوی آرم برای برندسازی کارهای مرتبط با بسیاری از مشاغل از جمله آموزش ، فناوری ، علوم و موارد دیگر استفاده کنید.

Super Wings Letter S Logo

Super Wings یک آرم است که با طراحی بسیار حرفه ای ارائه می شود. مناسب ترین هتل هلندی ، مارک پوشاک یا یک سرویس لیموزای لوکس است. قالب آرم را می توان با فتوشاپ و Illustrator ویرایش کرد. و در یک پرونده PSD کاملاً لایه نیز موجود است.

الگوی لوگوی رویال

این قالب آرم همچنین برای محصولات و مارک های رده بالا مانند فروشگاه های جواهرات ، مارک های مد و مشاغل شرکتی طراحی شده است. این قالب با استفاده از Photoshop به راحتی قابل تنظیم است و حتی می توانید قلم آن را نیز تغییر دهید.

20 قالب آرم رایگان Mininmalist

مجموعه ای از قالب های آرم مینیمالیستی که می توانید به صورت رایگان بارگیری و استفاده کنید. این بسته شامل 20 آرم ساده و حداقل در هر دو قالب وکتور و Photoshop PSD می باشد.

قالب های لوگو رایگان با طرح های زیبا و زیبا

مجموعه ای از طرح های آرم زنانه و زیبا که برای ساخت آرم های مناسب برای وبلاگ های مدرن ، فروشگاه های مد و مارک های رسانه های اجتماعی مناسب است. این بسته شامل 9 آرم خلاق است که می توانید به راحتی با استفاده از فتوشاپ سفارشی سازی کنید.

Wellness Tree Logo

اگر روی یک طراحی آرم برای یک تجارت ، بهداشت ، طبیعت یا مشاغل مرتبط با محیط یا یک مارک کار می کنید ، این الگوی آرم مفید خواهد بود. این قالب از یک طراحی زیبا برای ایجاد آرم حرفه ای برای یک تجارت یا سازمان استفاده می کند.

الگوی آرم آمریکایی Runner

این قالب در قالب های فتوشاپ ، ایلوستریتور و فرمت های EPS ارائه شده است تا بیش از یک انتخاب را برای ویرایش طراحی آرم به شما ارائه دهد. این آرم مناسب یک سالن ورزشی یا یک تناسب اندام واقع در ایالات متحده است. البته ، شما می توانید این الگو را متناسب با مشاغل دیگر نیز تنظیم کنید.

الگوی سفر جهانی آرم

جهان خلاقانه طراحی شده با هواپیما در این الگوی آرم ، آن را برای ساختن آرم برای آژانس مسافرتی جدید یا یک سرویس مرتبط با سفر ایده آل می کند. این قالب در یک پرونده PSD کاملاً لایه باز قرار داده شده است تا به شما امکان دهد با استفاده از چند فوت کلیک به راحتی آن را ویرایش کنید.

الگوی طراحی لوگو هشتگ

این طراحی آرم انتزاعی به شما کمک می کند تا آرم های مختلفی از مارک ها و مشاغل مختلف ایجاد کنید. همچنین روی کارت ویزیت بسیار عالی به نظر می رسد. این قالب در قالب های فایلهای AI ، PSD و EPS برای شما آمده است که همگی به راحتی قابل تنظیم هستند.

الگوی ecotrees logo

آرم Ecotrees از طراحی منحصر به فرد و خلاقانه ای برخوردار است که آن را به نوعی تبدیل می کند. این ایده آل برای ایجاد آرم برای یک مشاغل مرتبط با محیط یا سازمان است. این قالب قابل ویرایش با Photoshop و Illustrator است. پرونده PSD کاملاً لایه و با رنگ CMYK ارائه شده است.

Logo Spaceship Viral

این الگوی آرم برای آژانس بازاریابی یا یک استارتاپ مناسب است. این قالب در نسخه های مختلف برای پس زمینه های مختلف ارائه می شود. همچنین در قالب های PSD ، AI و EPS موجود است. می توانید هر اندازه که دوست دارید قالب را تغییر اندازه داده و تنظیم کنید.

قالب های لوگوی لوکس رایگان مجموعه

این مجموعه ای از آرم های تجاری لوکس است که می توانید برای طراحی نشان ها ، آرم ها و علائم تجاری برای مشاغل لوکس ، هتل ها و استراحتگاه ها استفاده کنید. این بسته شامل 15 طرح آرم رایگان در قالب های PSD و AI می باشد.

قالب های یکپارچه با آرم یکپارچهسازی با سیستمعامل PSD

مجموعه ای از قالب های آرم با طرح های یکپارچهسازی با سیستمعامل. این بسته شامل 10 طرح آرم منحصر به فرد با سبک های مختلفی است که می توانید برای ساخت آرم و نشان های مخصوص استارتاپ ها و مارک های مدرن استفاده کنید.

الگوی آرم Moustachef

با استفاده از این الگوی آرم ، یک رستوران عجیب و جالب برای یک رستوران طراحی کنید. موستاخف یک سرآشپز به ظاهر خنده دار و سبیل بزرگ را نشان می دهد. قالب در قالب پرونده PSD و AI در دسترس است. شما می توانید رنگ های آن را ویرایش کرده و به تنظیمات خود نیز تغییر اندازه دهید.

الگوی Gametalk Logo

این الگوی آرم برای طراحی یک آرم برای یک وبلاگ بازی ویدیویی ، برنامه ، انجمن بحث و یا وب سایت ایده آل است. این قالب با استفاده از یک نام با یک شعار ، دارای یک نماد جذاب و فضایی است.

الگوی آرم ویژوال استودیو

یکی دیگر از طراحی های آرم غیر معمول که می توانید از آن برای ساختن آرم برای یک شرکت رسانه ای یا یک آژانس بازاریابی استفاده کنید. این قالب با استفاده از فتوشاپ یا Illustrator به راحتی قابل تنظیم است و می تواند در هر اندازه ای که می خواهید تغییر اندازه دهید.

الگوی آرم Urbanizer

این قالب آرم با چندین ترتیب مختلف در چیدمان های عمودی و افقی همراه با نسخه های مختلف برای انواع مختلف پس زمینه ارائه می شود. طراحی این آرم آن را برای ساخت و ساز ، مشاغل املاک و مستغلات و سازمان ها مناسب تر می کند.

الگوی آکووسکوپ لوگو

Ecoscope یکی دیگر از قالب های آرم خلاق است که می توانید برای طراحی یک آرم برای یک تجارت غیرانتفاعی یا با مضمون طبیعت استفاده کنید. این قالب با Illustrator و Photoshop کاملاً قابل تنظیم است. همچنین با اشکال برداری ساخته شده است تا به شما اجازه دهد طراحی هرچه دوست دارید اندازه بگیرید.

الگوی گیم ورزشی

این الگوی آرم به طور خاص برای ورزش ها ، باشگاه ها و خدمات مرتبط با سالن بدن سازی و بدنسازی طراحی شده است. به راحتی می توانید این الگو را با استفاده از Photoshop و Illustrator تنظیم کنید. همچنین در چندین رنگ مختلف نیز وجود دارد.

الگوی Logo Seashell

این آرم پوسته مینیمالیستی در نسخه های EPS و PSD موجود است. این طراحی زیبا دارد که آن را برای ایجاد آرم برای هتل های ساحلی ، اسپا ها و بسیاری از مشاغل دیگر مناسب می کند.

Logo Media Social

یک الگوی رنگارنگ آرم که می توانید با استفاده از رسانه های مختلف اجتماعی ، بازاریابی ، و کارهای مرتبط با رویدادهای شبکه سازی ، استفاده کنید. این طرح به راحتی قابل تنظیم است و در رنگ های مختلفی به چشم می خورد.

الگوی آرم خودرو

این که آیا شما در حال طراحی بر روی یک آرم برای مشاغل قطعات خودرو ، مرکز خدمات یا فروش خودرو هستید ، این الگوی آرم به شما کمک می کند تا در عرض چند دقیقه از یک آرم حرفه ای استفاده کنید. این قالب در قالب های AI ، PSD و EPS موجود است.

الگوی مارکتینگ مارکت ایمیل

با استفاده از این الگوی شیک آرم ، به راحتی یک لوگوی حرفه ای برای یک بازاریابی یا ایمیل مرتبط با تجارت طراحی کنید. نماد موجود در این آرم به گونه ای طراحی شده است که هم حرف M و هم نماد پاکت را نشان دهد. این یک طراحی لوگو مرتبط با بازاریابی دیجیتال به زیبایی خواهد بود.

الگوی آرم محوطه سازی

این الگوی زیبا برای ایجاد لوگو برای ساخت و ساز ، املاک و مستغلات ، طراحی خانه یا مشاغل باغبانی ایده آل است. این قالب در نسخه های مختلف رنگی و در قالب PSD قابل تنظیم موجود است.

آرم ماجراجویی یکپارچه سازی کمپانی کایاک

این طرح آرم با سبک یکپارچهسازی با سیستمعامل برای طراحی یک آرم یا نشان برای یک ماجراجویی یا یک فعالیت تجاری کمپینگ مناسب است. این قالب کاملاً قابل تنظیم است و در قالب های پرونده های AI ، PSD ، EPS و SVG موجود است.

گاراژ - آرم سرویس یکپارچهسازی با سیستمعامل آرم

یکی دیگر از آرم های یکپارچهسازی با سیستمعامل برای ایجاد آرم یا یک نشان برای خدمات خودرو یا گاراژ. این طراحی لوگو دارای رنگهای یکپارچهسازی با سیستمعامل است و در فرمتهای فایلهای AI و PSD کاملاً قابل تنظیم ارائه می شود.

الگوی آرم مفهوم طوفان مغز

Design a creative and an attractive logo design for a startup, app, or an education business using this brainstorming logo template. It’s easily customizable and comes in 3 versions: Flat, line and color.

Sweetmuffin Logo

This cute logo template is perfect for designing a logo or a badge for a bakery or a coffee shop. The template can be customized using Photoshop or Illustrator and it’s completely scalable as well.

Creabrain Logo Template

This logo design showcases creativity and intellect. It can be used to design a logo for a startup, website, or an app. The template comes in AI, PSD, and EPS file formats.

Electree Logo Template

This logo template features a green energy inspired design. It’s ideal for crafting a logo for an environmentally-friendly energy business or an organization. The template can be easily edited to change colors, text, and size.

Talkshows Logo Template

If you’re working on a logo design for a podcast or a radio show, this template will come in handy. This logo template features a fun and creative design that will help capture your audience’s attention.

Zombie Logo Template

A yet another funny and creative logo you can use for branding works related to blogs, websites, YouTube channels, or podcasts. This template is available in both Photoshop and Illustrator file formats.

What Is A Logo Template?

A logo template is a pre-made design of a logo that you can download and use to create your own logo designs. Logo templates are usually well-crafted by professional designers according to industry standards and offer a simpler option for beginners and professionals to design logos at an affordable cost.

Logo templates come in various file formats. The ones in this list are in PSD file format, which you can customize using Photoshop. Once you download a logo template you can double-click to open the PSD file in Photoshop and then you can change its colors, fonts, text, and resize it however you want to personalize the logo to match your branding.

3 Tips for Using Logo Templates

Before you start using your logo template, be sure to follow these simple tips to avoid running into any issues.

1. Don’t Use the Template As It Is

Logo templates are complete designs. They look professional and you can basically use the template as it is for creating a logo. But, it’s a mistake you should avoid at all costs.

Kayak Retro Badge

Even though it can be tempting to use logo templates for every branding logo design keep in mind that these templates are also being used by other businesses and designers as well. So once you grab a template, be sure to customize the design to personalize the look and feel of the logo design.

This can be done pretty easily by changing the colors, rearranging the symbols, or changing the font of the typography. And it will make your logo look unique and stand out from the rest as well.

2. Use Layered PSD Templates

Photoshop uses layers to allow you to easily edit a template and make changes without harming the overall design. For example, the shapes of a logo will be on separate layers to let you change their colors more easily.

Rokets Logo

When picking up a logo template, ensure that the template has separated layers and the text layers are editable as well.

3. Consider Where the Logo Is Used

You’ll also have to resize and optimize a logo according to where and how the logo will be used. For example, if you’re planning on printing a large billboard with your logo on it, you’ll need to enlarge the logo on a massive scale.

Zombie Logo

In such cases, you’ll run into some issues if you had picked up a low-resolution logo template. The same applies to when printing logos on business cards and stationery as well. Make sure to use high-resolution and scalable logo templates to avoid any issues in the future.

Keep browsing for more inspiration with our best minimal logo templates collection.Source link

آموزش طراحی سایت

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “40+ بهترین قالب های لوگوی فتوشاپ (PSD)”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *