40+ بهترین ژنراتور صحنه و مسخره سال 2020


همیشه یافتن مدل مناسب برای عنوان یا تصویر ویژگی شما همیشه آسان نیست. استفاده از یک ژنراتور mockup می تواند به شما کمک کند تا یک تنظیم و تنظیم سفارشی را انجام دهید تا کاملاً با نیازهای شما مطابقت داشته باشد.

بیشتر به دلیل یافتن عکسها و تصاویر با کیفیت بالا ، بسیار سخت است و می توانید با برچسب قیمت سنگین همراه باشید. حتی وقتی تصویری عالی پیدا می کنید ، بعداً متوجه می شوید که شخص دیگری در یک وب سایت متفاوت از همان تصویر دقیقی استفاده می کند. که شما را به یک مربع باز می گرداند. با این حال ، یک راه حل ساده تر برای این مشکل وجود دارد: مولد صحنه!

ایجاد کننده صحنه و ساختگی مجموعه هایی از عناصر و اشیاء هستند که می توانید با استفاده از آنها ، تصاویر هدر منحصر به فرد خود ، صحنه های ساختگی محصول و گرافیک های دلخواه خود را ایجاد کنید. بهترین بخش این است که شما قادر خواهید بود از این ژنراتورهای صحنه استفاده کنید تا تمام تصاویر مورد نیاز برای پروژه های مختلف را ایجاد کنید.

مولد Mockup چیست؟

مدل سازی یا ایجاد کننده صحنه مجموعه ای از گرافیک ها و عناصر است که به شما امکان می دهد صحنه های منحصر به فردی را برای نمایش و ارائه طرح های خود ایجاد کنید.

به عنوان مثال ، بسته های تولید کننده ژنراتور مسخره وجود دارد که شامل ده ها تصویر جداگانه از مواردی از قبیل جداول ، لپ تاپ ، کتاب ، لامپ و سایر عناصر تزئینی است که می توانید آنها را جابجا کنید و از نو تنظیم کنید اما دوست دارید صحنه ای را برای تبلیغ طرح های خود ایجاد کنید.

این ژنراتورهای صحنه اغلب بیش از 100 مورد جدا شده با فرمت PNG و PSD را در خود جای داده و در انواع دسته بندی برای نمایش انواع مختلفی از طرح ها از جمله طراحی وب سایت ، طراحی اپلیکیشن ، طراحی لوازم التحریر ، طراحی لوگو و موارد دیگر قرار می گیرند.

بهترین قسمت این است که ویرایش و سفارشی سازی آنها بسیار آسان است. حتی طراحان آغازین می توانند به راحتی فایلهای PSD را با استفاده از فتوشاپ ویرایش کنند تا صحنه های ساختاری شیک ایجاد کنند تا طرح های خود را به مشتری ارائه دهند یا آنها را در وب سایت های نمونه کارها به نمایش بگذارند.

انتخاب برتر

تولیدکننده صحنه و هنر و برندسازی

این مجموعه بزرگ تولید کننده صحنه است که با بیش از 320 عنصر مختلف در قالب پرونده PNG شفاف ارائه می شود. این شامل مواردی در 15 دسته مختلف از قبیل الکترونیک ، عکاسی ، لوازم التحریر و موارد دیگر می باشد که می توانید برای ایجاد صحنه های منحصر به فرد مسخره استفاده کنید.

کلیه موارد موجود در این بسته با فرمت پرونده PNG با وضوح بالا موجود است و همچنین با مجموعه ای اضافی از 20 بافت نیز ارائه می شود.

چرا این یک انتخاب برتر است

آنچه این ژنراتور صحنه را خاص می کند ، نحوه یابی همه ی موارد آن در دسته های مختلف است. هر مورد نیز با سایه های جدا شده موجود است. و ، در نسخه PSD نیز موجود است ، که می توانید از اینجا بارگیری کنید.

Mockupper - تولید نمای برتر 4K Mockup

این مجموعه عظیم عناصر مسخره ، همه چیز را برای ایجاد صحنه های مسخره و قهرمان برای طرح های مختلف ، در اختیار شما قرار می دهد. این دستگاه با 140 شی جداگانه شامل آیفون ، مک بوک ، بسته بندی ، لوازم التحریر و موارد دیگر ارائه می شود.

تی شرت و بسته های Mockup & Generator صحنه

با استفاده از این ژنراتور صحنه ، می توانید صحنه های زیبایی را برای نمایش دادن تیشرت و طرح های بسته بندی خود ایجاد کنید. این بسته شامل 100 عنصر گرافیکی مجزا با 10 صحنه از پیش ساخته است.

کیت ژنراتور صحنه نمایش تصویر گرادیان

اگر روی هدر وب سایت یا طراحی صحنه قهرمان کار می کنید ، این ژنراتور صحنه به شما امکان می دهد صحنه هایی مدرن با تصاویر و شخصیت ها ایجاد کنید. این مجموعه با 30 شخصیت منحصر به فرد ، 65 شی جداگانه و 20 صحنه ارائه می شود.

تولید کننده صحنه و زیبایی

یکی دیگر از تولیدکنندگان صحنه بزرگ که می توانید برای ایجاد صحنه های زیبا و زیبا برای نمایش محصولات و طرح های مربوط به زیبایی و لوازم آرایشی استفاده کنید. بسته نرم افزاری شامل 160 شی جداگانه است.

ژنراتور صحنه ساخت لوازم التحریر رایگان

این مولد صحنه ساخت رایگان ، با 21 عنصر منحصر به فرد در لایه های جداگانه ارائه شده است که می توانید در طرح های خلاقانه ترتیب دهید تا صحنه های استهزا خود را بسازید. همچنین شامل 4 صحنه از پیش ساخته نیز می باشد.

خالق ساختگی فضای کاری

اگر به دنبال یک تولیدکننده مسخره برای ایجاد صحنه های مدرن فضای کاری هستید ، این بسته نرم افزاری مناسب شماست. این مجموعه با بیش از 190 مورد جدا شده در 12 گروه مختلف و همچنین 15 تصویر پایه جدول ، 15 زمینه ، سایه های شفاف و موارد دیگر ارائه می شود. همه موارد در قالب های PSD و PNG در دسترس هستند.

تولید کننده صحنه صحنه تصویرگری مردم و تلفن های هوشمند

این تولید کننده صحنه با 25 تصویر خلاق در قالب های PSD ، Sketch و Adobe XD ارائه شده است. این بسته نرم افزاری برای ساخت صحنه های قهرمان شیک و مدرن برای وب سایت ها و تبلیغات مناسب است.

نوشیدنی و ژنراتور صحنه آشپزخانه

این مجموعه عظیم از موارد جدا شده است که انواع مختلفی از نوشیدنی ها از آب تا قهوه و الکل را در بر می گیرد. این شامل 63 مورد مختلف است که می توانید به راحتی بکشید تا صحنه های دلخواه خود را برای رستوران ها ، کافه ها ، منوهای غذایی و… ایجاد کنید.

وسایل آشپزخانه و ابزار تولید کننده صحنه

این ژنراتور صحنه با 152 مورد جداگانه برای ایجاد صحنه های منحصر به فرد آشپزخانه برای رستوران ها ، هتل ها و مشاغل مختلف دیگر ارائه می شود. این بسته نرم افزاری شامل 35 تخته و ظرف و همچنین 67 کارد و چنگال و ابزار است.

ژنراتور صحنه های کیف دستی کاغذی

این یک ژنراتور صحنه ساختگی کیسه کاغذی است که با 4 صحنه پیش ساخته همراه است و می توانید با مرتب سازی مجدد مواردی که دوست دارید ، به راحتی سفارشی سازی کنید. همه صحنه ها از اشیاء هوشمند نیز برای ویرایش آسان تر و ویژگی های زمینه های قابل تغییر نیز استفاده می کنند.

تولید کننده قاب رایگان قاب

این مولد رایگان mockup یک انتخاب عالی برای ایجاد صحنه های شیک برای تبلیغ طرح های مختلفی از قبیل پوستر ، آگهی ، بنر و… است.

چشم انداز رایگان خالق صحنه

یکی دیگر از تولید کنندگان صحنه های خلاق رایگان برای ساخت صحنه های حداقل استهزا و نمایش ویترین طرح های لوازم التحریر. این بسته همچنین شامل مواردی با فرمت PSD است.

ژنراتور صحنه های Mockup تی شرت

اگر روی طراحی تی شرت کار می کنید ، این صحنه های ساختگی به شما کمک می کند تا طرح های خود را در وب سایت ، رسانه های اجتماعی و سایر مواد تبلیغاتی خود به روشی حرفه ای تر نمایش دهید. این بسته شامل 4 صحنه مقدماتی مقدماتی با موارد جدا شده قابل تنظیم است.

ژنراتور صحنه های جلد کتاب

مجموعه دیگری از صحنه های مقدماتی مقدماتی برای ترویج و نمایش کتابها و طراحی جلد کتاب. این بسته نرم افزاری با 4 صحنه پیش ساخته همراه با لایه های سازمان یافته ، اشیاء هوشمند و بیش از 10 مورد جدا شده برای ایجاد صحنه های منحصر به فرد خود را به شما ارائه می دهد.

ژنراتور صحنه های Mockup کارت تبریک

این مجموعه از صحنه های مسخره برای تبلیغ طرح های کارت تبریک است. این شامل 4 صحنه مقدماتی مقدماتی با موارد جدا شده مانند کارت ، پاکت نامه ، دفتر خاطرات ، جعبه هدیه و موارد دیگر برای ایجاد صحنه های ساختگی معتبر از خود شما است.

تولید کننده صحنه های خلاق رایگان

این مولد صحنه رایگان فقط به عنوان یک الگوی حق بیمه مناسب است. این محصول با بیش از 70 مورد جدا شده ارائه می شود که می توانید به راحتی آنها را مرتبا تنظیم مجدد کنید تا صحنه هایی از مدل های شیک خود را ایجاد کنید.

بسته نرم افزاری شامل مدل های مختلفی برای نمایش تصاویر و 3 بافت منحصر به فرد نیز می باشد.

این تولید کننده صحنه مناسب برای طراحان جدید و تازه برای آزمایش نحوه عملکرد ژنراتور صحنه و ایجاد مدل های ساده و صحنه برای نمایش طرح های خود در پرتفوی شخصی است.

ژنراتور صحنه آشپزخانه Vegitables

با داشتن 97 مورد منزوی ، این سازنده صحنه به شما امکان می دهد صحنه های منحصر به فرد برای ایجاد مسخره مربوط به آشپزخانه و مواد غذایی را برای پروژه های مختلف از جمله هدر وب سایت ، پست های رسانه های اجتماعی ، پوسترها ، بنرها و موارد دیگر ایجاد کنید.

ژنراتور مناظر نمایش منو رستوران

این بسته نرم افزاری مجهز به 4 صحنه ابتکاری مدرن و شیک است که می توانید برای طراحی رستوران یا منوی غذایی حرفه ای از آنها استفاده کنید. هر الگوی ساختاری شامل موارد جدا شده با لایه های سازمان یافته است. شما به راحتی می توانید آنها را به ترجیح خود تنظیم کنید.

ژنراتور صحنه ساخت لوازم التحریر رایگان

شما می توانید از این مولد صحنه ساختگی رایگان برای ایجاد مدل های منحصر به فرد خود برای نمایش طرح های مختلف لوازم التحریر استفاده کنید. نسخه رایگان این بسته شامل 4 قالب است که می توانید با پروژه های شخصی خود از آنها استفاده کنید.

ژنراتور صحنه های تجهیزات هنری رایگان

اگر می خواهید یک صحنه مسخره هنری ایجاد کنید تا طرح های خلاقانه خود را به نمایش بگذارید ، این مولد صحنه برای شما مناسب است. این شامل چندین مورد جدا شده با فرمت PSD است. این برای نمایش نقاشی های هنری مناسب است.

صحنه های مدل های مد و لباس زنانه

این مجموعه صحنه های ماکاپ برای تبلیغ مارک های مد و لباس زنانه مناسب است. این بسته شامل 4 صحنه پیش ساخته است که به هر صورت دوست دارید به راحتی قابل تنظیم است.

تولید مجله صحنه ساخت مجله باز

مجموعه ای از صحنه های ساختگی برای تبلیغ طرح های مجله. این مجموعه با بسیاری از عناصر مسخره قابل تنظیم مجهز به اشیاء هوشمند ، از جمله یک مجله ، آی فون ، نامه یا سایر موارد دیگر ارائه می شود.

این مولد استکبار ثابت با بیش از 150 عنصر ، همه چیز را برای ایجاد یک صحنه خیره کننده برای عنوان ، بنر ، پوشش های رسانه های اجتماعی و موارد دیگر ایجاد می کند.

این خالق تصویر خیره کننده قهرمان با مجموعه ای از آیتم های منحصر به فرد برای ایجاد تصاویر هدر زرق و برق دار برای هر نوع وب سایت همراه است. این برنامه دارای 5 صحنه از پیش ساخته و بیش از 60 شی جدا شده است.

این یک مجموعه مقدماتی کاملاً قابل تنظیم است که به ویژه برای کارهای برندسازی طراحی شده است. این بسته با تعداد زیادی اشیاء و موارد مرتبط با برندسازی در 5 پرونده PSD ارائه می شود ، که می توانید از آنها استفاده کنید اما می خواهید صحنه های استهزا و تصاویر قهرمان خود را ایجاد کنید.

رایگان ارائه خدمات میز PSD

یک صحنه میز مینیمال و مدرن ایجاد کنید تا وب سایت و طرح های گرافیکی خود را با استفاده از این الگوی رایگان مسخره به نمایش بگذارید. این شامل موارد جدا شده ای است که می توانید در هر صورت دوست دارید حرکت کنید.

تولیدکننده مارکینگ برند و هویت

این بسته نرم افزاری به همراه مدل های مختلف لوازم التحریر لوازم التحریر و لوازم التحریر ارائه شده است که می توانید برای ایجاد صحنه های خلاقانه برای به نمایش گذاشتن طرح های خود در یک مکان استفاده کنید. همه موارد در قالب PSD با اشیاء هوشمند موجود است.

یک سازنده صحنه کوچک اما در عین حال مؤثر که همراه با Macbook Pro ، iPhone 5 Black ، iPhone 5 White ، iPad Black iPad و سایر عناصر دیگر ارائه می شود. این ایده آل برای ایجاد تصاویر قهرمان برای وب سایت ها است.

این تولید کننده تصویر زیبا قهرمان با بیش از 120 مورد و 11 زمینه پس زمینه قابل تغییر ، بافت و 6 رنگ از پیش تنظیم شده برای تهیه تصاویر هدر زیبا. همچنین شامل 14 صحنه از پیش ساخته نیز هست.

اگر در حال کار روی یک پروژه برای یک رستوران ، یک هتل یا هر وب سایت مرتبط با مواد غذایی هستید ، این سازنده صحنه مطمئناً مفید خواهد بود. این برنامه با 52 عکس با وضوح بالا و 6 قالب PSD از قبل ساخته شده برای شروع کار در پروژه های طراحی شما بلافاصله همراه است.

این ژنراتور مسخره با بیش از 100 مورد مختلف از انواع مختلف است. شما می توانید از آنها استفاده کنید ، اما دوست دارید صحنه های مسخره منحصر به فرد خود ، تصاویر قهرمانان ، هدرها و موارد دیگر را ایجاد کنید.

این سازنده صحنه با داشتن 170 شیء منحصر به فرد ، 5 صحنه premade و 5 بافت پس زمینه با وضوح بالا در وضوح 1500 پیکسل ، راه حل مناسبی برای ایجاد تصاویر قهرمان برای وب سایت های عکاسی است.

ایجاد یک تصویر قهرمان برای یک تجارت کوچک یا طراحی منوی کافی شاپ؟ در اینجا یک کیت استکبار عالی مارک تجاری وجود دارد که می توانید برای ایجاد یک تصویر قهرمان زیبا استفاده کنید. این همراه با 6 پرونده PSD است که پر از انواع مختلفی از موارد است.

این ژنراتور mockup شامل یک تن از عناصر و مدلهای سازنده ، از جمله آیفون ، iMac ، دوربین و بسیاری موارد دیگر است که برای ایجاد صحنه های دسکتاپ مدرن و شیک شما نیاز دارید.

این همه چیز در مورد مواد غذایی ارگانیک است. این ژنراتور تصویر قهرمان برای آشپزخانه ها ساخته شده است ، اما بیش از 220 مورد با وضوح بالا برای ایجاد صحنه های استهزا خود را برای وب سایت ها ، منوهای رستوران ، بیلبوردها و هر آنچه دوست دارید به شما ارائه می دهد.

این یکی از بزرگترین تولید کنندگان تصویر قهرمان است. دارای بیش از 300 شیء با طراحی الهام گرفته از یکپارچهسازی با سیستمعامل ، از جمله نوت بوک ، ژورنال ، قلم ، مداد ، لوازم التحریر و موارد دیگر که می توانید برای ایجاد صحنه های منحصر به فرد بکشید.

استفاده از تصاویر برداری در طراحی وب سایت روند جدیدی است که تقریباً در هر وب سایت مشاهده می کنید. این یک ژنراتور صحنه است که با بیش از 60 عنصر بردار قابل ویرایش ارائه می شود که می توانید برای ایجاد یک صحنه فضای کاری مدرن برای تصاویر قهرمان خود استفاده کنید.

مولد صحنه ای دلپذیر ساختگی که دارای تعداد زیادی اشیاء شایان ستایش برای ایجاد یک صحنه الهام گرفته از خانه دنج برای وب سایت هنرها و صنایع دستی ، فروشگاه های آنلاین و سایر موارد است.

این در حقیقت ، مجموعه ای از صحنه های مسخره است که با 10 صحنه از پیش ساخته ساخته شده از عکس های واقعی همراه است. این موارد برای ایجاد صحنه های مناسب برای پوشش رسانه های اجتماعی ، تصاویر قهرمان وب سایت ، بنرها ، پوسترها و موارد دیگر ایده آل است.

این یک تولیدکننده صحنه بی نظیر است بر خلاف آنچه قبلاً دیده اید. این محصول با 11 مورد تولید شده با سه بعدی ارائه می شود که می توانید برای ایجاد تصاویر قهرمان مدرن برای حمل و نقل یا وب سایت های مربوط به لجستیک یا پروژه های مارک تجاری استفاده کنید.

از نظر فنی ، این یک ژنراتور صحنه نیست. اما ، به اندازه کافی زیباست که از آن استفاده کنید بعلاوه ، این ماکت همراه با تعداد زیادی اشیاء متحرک جداشده برای طراحی مجدد طراحی و ایجاد صحنه زیبایی خاص شما همراه است.

یک بسته استکبار پر از عناصر زیبایی زیادی. بیش از 100 شی. برای ایجاد تصاویر قهرمان برای وب سایت های محصولات زیبایی ، سالن ها ، لوازم آرایشی و بسیاری دیگر از انواع طراحی وب و کارهای مارک تجاری مناسب است.

این ژنراتور ساختگی برای خلاقیت ها و هنرمندان ساخته شده است. این دستگاه دارای بیش از 100 مورد مختلف ، از جمله دوربین ، آیفون ، پد نقاشی ، مداد و تعداد زیادی اشیاء ثابت دیگر است. به نظر می رسد برای ایجاد یک تصویر قهرمان برای نمونه کارها یا یک وب سایت مرتبط با هنر.

تولید کننده صحنه های ساختگی iPad که با 6 پرونده PSD همراه با تعداد زیادی اشیاء متحرک و چندین صحنه از پیش ساخته شده همراه است. به راحتی می توانید صحنه ها را به هر حال دوست دارید برای ایجاد یک الگوی الهام گرفته از تابستان برای وبلاگ یا هدر وب سایت خود تنظیم کنید.

مولد صحنه با رویکرد حداقلی. این سازنده ساختگی برای ایجاد تصاویر قهرمان زیبا برای وب سایت ها و وبلاگ ها با 4 پرونده PSD با اشیاء متحرک در وضوح 2500 x 1800 همراه است.

این بسته انیمیشن گسترده با ده ها مورد از جمله تی شرت ، کلاه ، عینک آفتابی ، تلفن و موارد دیگر برای ایجاد صحنه های شیک مدل های مخصوص مدل های پوشاک ، مد و هدر وب سایت و تصاویر قهرمان شما ارائه می شود.

این خالق صحنه در مورد تولید تصاویر و هدرهای زیبا برای قهرمانان برای وب سایت های مرتبط با پوشاک و پوشاک است. این برنامه با بیش از 110 تصویر جدا شده ، 15 صحنه از پیش ساخته ، 14 بافت و پس زمینه قابل تغییر ، پیش تنظیم رنگ و موارد دیگر ارائه می شود.

مجموعه ای از 8 مدل های جالب و جذاب از طرح های طراحی شده که می توانید برای نشان دادن نقاشی ها ، آثار هنری و طرح های خود استفاده کنید. هر مدل در این بسته نرم افزاری اشیاء متحرک را در لایه های هوشمند قرار می دهد که می توانید به راحتی آن را تنظیم کنید تا صحنه های منحصر به فرد خود را به راحتی ایجاد کنید.

یکی دیگر از تولیدکنندگان ساختگی برای ایجاد هدر و تصاویر قهرمان برای وب سایت های عکاسی. این مجموعه با 11 مورد منحصر به فرد در رابطه با عکاسی ، 14 مدل سازی و 3 صحنه از پیش ساخته ارائه می شود.

با استفاده از این بسته ساختاری که شامل 5 صحنه PSD با اشیاء متحرک و گزینه های رنگی قابل تنظیم است ، یک صحنه آشپزخانه منحصر به فرد برای رستوران خود برای وبلاگ غذا طراحی کنید.

این پک mockup مجموعه ای از آیتم ها و اشیاء ظریف را نه تنها برای طراحی برندها بلکه در ایجاد تصاویر و صحنه های قهرمان جذاب برای مارک ها و وب سایت های لوکس نیز در اختیار شما قرار می دهد.

این سازنده با داشتن 68 آیتم منحصر به فرد ، 10 صحنه از قبل ساخته شده و 6 طراحی زمینه ، همه چیز را برای ایجاد صحنه ها ، تصاویر قهرمانان و بنرهای مربوط به رویدادهای فصلی به آن نیاز دارید. حتی با 24 متن متن سه بعدی مختلف نیز ارائه می شود.

بسته ای از 5 DL Flyer و صحنه های ساختگی دعوت با اشیاء هوشمند قابل تنظیم. برای ایجاد صحنه های مینیمالیستی برای وب سایت خود ، گرافیک رسانه های اجتماعی ، بازاریابی دیجیتال و موارد دیگر می توانید از این مدل ها استفاده کنید.

به نظر نمی رسد به اندازه کافی از طراحی های زیبا بهره مند شوید؟ با مجموعه ژنراتورهای صحنه قبلی ما و مجموعه تصاویر قهرمان بیشتر بدانید.



Source link

قیمت طراحی سایت

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “40+ بهترین ژنراتور صحنه و مسخره سال 2020”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *