40+ مدل PSD iPhone (رایگان + پریمیوم) 2020


یک گرافیک مدل سازی آیفون راهی مناسب برای نشان دادن برنامه ، وب سایت یا رابط کاربری شما است. ما برای پروژه بعدی شما ده ها نفر از بهترین PSD ها و بردارهای مسخره آیفون را در هر شکل و اندازه جمع آوری کرده ایم.

یک مدل خوب طراحی شده می تواند برنامه یا رابط وب سایت شما را از بین بیندازد و این بهترین راه برای ارائه طرح شما به مشتری است. انتخاب مدلهای iPhone ما بین PSD های مبتنی بر عکس یا بردارهایی که می توانند به هر اندازه ای متفاوت باشند ، متفاوت است. برخی از آنها رایگان هستند ، برخی از آنها چند دلار هزینه دارند ، اما همه آنها یک روش عالی برای نمایش برنامه شما هستند.

ما همچنین ترکیبی از مدل های iPhone را برای نسخه های مختلف تلفن – از آیفون 7 ، گرفته تا آیفون XS ، جمع آوری کرده ایم و انواع دستگاه را پوشش می دهیم.

نحوه سفارشی کردن مدل iPhone شما

قبل از اینکه به لیست ماک های آیفون خود فرو برویم ، ارزش آن را دارد که یک یادآوری سریع در مورد نحوه کار با این گرافیک ها و نحوه سفارشی ساختن یک مدل ارائه دهید. ما یک راهنمای عالی در مورد چگونگی سفارشی کردن mockup آیفون یا آیپد نوشتیم که مراحل را به صورت مرحله به مرحله شما را طی می کند!

انتخاب برتر

این یک الگوی استهزاء همه در یک است که می توانید صفحه نمایش برنامه ها یا طرح های مختلف را در انواع مختلف دستگاه به نمایش بگذارید. این شامل مدل های iPhone X ، Samsung S9 ، Xiaomi 2 ، One Plus و Google Pixel است که همه در یک مکان قرار دارند.

اندازه گرافیک بسیار زیاد است – 6000 x 6000 x ، آن را برای طیف گسترده ای از استفاده مناسب است. به علاوه ، فایل PSD دارای عناصر برداری است که باعث می شود طرح ها به راحتی در هر اندازه قابل اندازه گیری نیز باشند.

چرا این یک انتخاب برتر است

این یکی از تعداد زیادی از دیگران در این گردهمایی جداست ، زیرا دارای طیف وسیعی از تلفن و دستگاه است. این یک مدل عالی برای جدیدترین آیفون ، بلکه برای مدل ها و مدلهای مختلف تلفن نیز است.

iPhone 11 Pro Mockup

طرح های خود را با استفاده از آیفون 11 پرو جدید با این مجموعه ساختگی نمایش دهید. این گوشی جدید را در 4 نسخه رنگی مختلف شامل می شود. این مدل همچنین در نسخه های Photoshop ، Sketch و Adobe XD نیز موجود است.

صحنه آیفون 11 Pro Mockup

یکی دیگر از مدلهای جدید iPhone 11 Pro. این طرح با عناصر اضافی زیادی در لایه های جداگانه همراه است. می توانید از آنها برای ساختن یک صحنه تفسیر خلاق استفاده کنید. این قالب از ویژگی های اشیاء هوشمند برای ویرایش آسان نیز برخوردار است.

Creative iPhone 11 Pro Mockup

برای نمایش چندین صفحه از برنامه یا طراحی وب سایت خود در یک مکان می توانید از این مدل استفاده کنید. برای طراحی وب سایت نیز مناسب است. در این مدل سازی همچنین از دستگاه جدید iPhone 11 Pro با اشیاء هوشمند استفاده شده است.

Mockup های آیفون حرفه ای

مجموعه ای از مدل های حرفه ای و مینیمال با آیفون X. این شامل 7 الگوی مختلف مدل های مختلف با طرح بندی های مختلف است. آنها برای طراحی وب سایت های خلاق و پرتفوی مناسب هستند.

رایگان آیفون 11 Pro Max Mockup

این یک الگوی استهزاء رایگان است که شامل آیفون 11 پرو مکس جدید است. این قالب با ارائه برنامه در ذهن طراحی شده است. همچنین می توانید از آن برای ایجاد هدر وب سایت نیز استفاده کنید.

مدل ایزومتریک iPhone XS MAX

طراحی مسطح مینیمالیستی الهام بخش از مدل های جدید iPhone XS Max است. این مدل دارای نمای ایزومتریک از دستگاه است و در نقوش رنگی ارائه می شود. mockup در 3 سبک مختلف و در هر دو قالب فایل فتوشاپ و Illustrator موجود است.

مدل جدید iPhone XS

یک مدل ویترین جدیدترین آیفون XS. این مدل مناسب برای نمایش صفحه های برنامه شما در سرصفحه وب سایت ، پوشش رسانه های اجتماعی یا یک نمونه کار مناسب است. شما به راحتی می توانید فایل های PSD را برای جایگزینی صفحه ها و تغییر اندازه دستگاه ها به صورت دلخواه تنظیم کنید.

مدل وکتور iPhone XS

یک وکتور کاملاً قابل تنظیم از آیفون XS جدید. این مدل به عنوان یک مدل کاملاً بردار مبتنی بر پس زمینه قابل تنظیم برای شما پیش می آید. می توانید با استفاده از اشیاء هوشمند ، صفحه را تنها با یک کلیک ویرایش کنید.

مدلهای iPhone XR

مدل iPhone XR با نمای چشم انداز. با استفاده از پرونده PSD به راحتی قابل تنظیم با شی هوشمند ، این مدل مناسب برای نمایش صفحه های برنامه شما در طراحی وب سایت یا وب سایت نمونه کارها مناسب است.

این بسته شامل یک پرونده PSD ساختاری خوب با مدل های با وضوح بالا در چندین رنگ است. mockup ها قابل ویرایش هستند ، بنابراین می توانید زمینه و شفافیت را تغییر دهید. عالی برای ارائه و تصاویر قهرمان.

فقط طرح های خود را در شی هوشمند قرار دهید و همه تنظیم شده اید! آنها بسیار با رزولوشن بالا هستند ، در 2400 1، 1800 پیکسل. استفاده رایگان برای هر دو پروژه شخصی و تجاری.

همه مدل های رایگان مساوی ایجاد نمی شوند ، و این واقعاً از هم متمایز است. این پیکسل عالی است ، محدودیتی در استفاده ندارد و مجموعه ای از سبک ها و پیکربندی های مختلف را دارد تا فقط ظاهر مورد نظر خود را دریافت کند.

واقع بینانه iPhone X Mockup

یکی دیگر از الگوی حرفه ای مسخره آیفون X برای نمایش طرح ها و ارائه های شما. این مدل در 6 سبک مختلف و پروندههای PSD با وضوح 3000 px 4500 available قابل دسترسی است.

7 iPhone X Mockup

مجموعه ای از مدل های آیفون X که دارای سبک های مختلف نمایش و زاویه دستگاه است ، از جمله نگاه نزدیک به دستگاه. بسته نرم افزاری شامل 7 مدل سازی در پرونده های PSD است.

PSD Mockup iPhone XS & XS Max

این بسته نرم افزاری شامل 12 مدل مختلف از دستگاه های جدید iPhone XS و XS Max است. این ویژگی شامل مدلهای PSD است که به راحتی با اشیاء هوشمند و پس زمینه های قابل تغییر قابل تنظیم است.

آخرین نسخه برای پیوستن به خانواده آیفون ، iPhone X واقعاً زیبایی است. این مدل جدید به گونه ای طراحی شده است که به شما کمک می کند تا کار خود را با استفاده از یک دوبله خلاقانه دستگاههای iPhone X به نمایش بگذارید. برای طراحی یک تصویر هدر وب سایت یا صفحه فرود بسیار مناسب است.

این بسته نرم افزاری مجهز به 10 مدل آیفون X است که دارای چندین زاویه و دید متفاوت از جدیدترین تلفن هوشمند است. این امکان را به شما می دهد تا طرح های مختلف خود را به روش های مختلف و با استفاده از قالب های مدل سازی فوتورالیستی ارائه دهید

یک قالب ساختاری قابل تنظیم که دارای پشته ای از دستگاه های آیفون 8 است. خاصیت این مدل سازی این است که به شما امکان می دهد بسیاری از ویژگی های آن از جمله اثر انگشت ، صفحه نمایش درخشان ، سایه ها ، تغییر پس زمینه و موارد دیگر را روشن و خاموش کنید.

یکی دیگر از طراحی های حرفه ای طراحی شده iPhone X که دارای چشم اندازی از تلفن هوشمند جدید است. این پکیج mockup همچنین با 9 صحنه مختلف ارائه می شود که می توانید با پروژه های مختلف طراحی خود از طراحی وب سایت گرفته تا ویترین محصولات و موارد دیگر استفاده کنید.

الگوهای Mockup معمولاً دارای ویژگیهای قابل تنظیم محدود هستند. این یکی یک استثنایی استثنایی است که از ویژگی های قابل انعطاف برخوردار است و حتی به شما امکان می دهد رنگ دستگاه را به ترجیح خود تغییر دهید.

بسته ای از مدل های iPhone X که دارای محیط اداری است. این طرح برای نمایش طرح ها و پروژه های شما در رابطه با کارهای خلاقانه و تجاری مفید خواهد بود. این شامل 14 پرونده مختلف PSD مسخره است.

مدل های iPhone X در این بسته بندی با وضوح 4K عرضه می شوند. آنها برای کمپین های چاپی و طراحی وب سایت با وضوح بالا عالی هستند. پرونده PSD همچنین برای شخصی سازی آسان کاملاً لایه بندی شده است.

مجموعه ای از مدل های بسیار خلاقانه آیفون 7 که دارای محیطی زیبا و خلاقانه است. این بسته با 15 پرونده مختلف ساخت مدل PSD همراه با صحنه ها و دیدگاه های مختلف دستگاه ارائه می شود.

این مدل سازی دارای یک پس زمینه طبیعی از محیط کافی شاپ است. این ایده آل برای ارائه وب سایت شما و انواع دیگر طرح های مربوط به رستوران ها ، کافی شاپ ها و هتل ها است.

مجموعه ای از 14 مدل آیفون که نشان می دهد دستگاه با دستی نگه داشته می شود. این مدل ها همچنین دارای 14 زمینه پس زمینه رنگی و همچنین رزولوشن آماده شبکیه هستند.

Mockup آیفون 7 و 7+

iphone-7-7-plus-mockup

در این بسته ، به هر 5 رنگ (جت سیاه ، مشکی ، طلایی ، گل رز ، نقره) هر دو iPhone 7 و iPhone 7 Plus را پیدا خواهید کرد. این بسته شامل 15 پرونده PSD است که دارای 4 زاویه مختلف دستگاه است.

بسته 7 مدل آیفون 7

iphone-7-mockups-pack

این بسته نرم افزاری شامل مدل های آیفون 7 جدید است که شامل 5 رنگ و 4 نمایش متفاوت از دستگاه به همراه چند ترکیب آماده می باشد.

Mockup iPhone 7 / Android S7 PSD

iphone-7-android-s7-psd-mockup-06

اگر برنامه یا محصولی را که روی سیستم عامل های iOS و سیستم عامل Android کار می کند ، تبلیغ می کنید ، قطعاً این مدل مساعدت خواهد بود زیرا شامل 8 مدل مختلف iPhone 7 و Samsung Galaxy S7 می باشد.

iPhone 7 Case + Mock-Up دستگاه

آیفون -7-مورد-دستگاه-مسخره کردن

یکی دیگر از مدل های موردی آیفون 7 زیبا که شامل 5 تغییر رنگ و پس زمینه تغییر است.

مدل iPhone 7+ – وضوح تصویر بالا

iphone-7-مسخره کردن با وضوح بالا

یک مدل با وضوح بالا آیفون 7 پلاس که تقریباً با هر نوع پس زمینه همخوانی دارد.

مدل iPhone PS 7 نقره ای

iphone-7-silver-psd-mockup

این مدل واقعی واقعاً آیفون 7 از مدل رنگ نقره ای جدیدترین گوشی اپل بهره می برد.

پرواز iPhone 7 Mockup Flying Black

iphone-7-mockup-پرواز-سیاه

مدل شیک از آیفون 7 سیاه واقعی ، از جمله نمای جلوی و پشت دستگاه است.

مدل iPhone 7

آیفون -7-مسخره کردن

یک بسته مسخره آیفون 7 با 7 قالب از جمله محیط های روباز و داخل اتومبیل.

iPhone 7 Jet Black Mockup

iphone-7-jet-black-mockup

این مسخره نمایشگر آیفون 7 است که توسط یک مرد در حال برگزاری است.

iPhone 7 Duo Mockup

iphone-7-duo-mockup

این بسته نرم افزاری شامل مدل های PSD از iPhone 7 و 7 Plus است که امکان روشن یا خاموش کردن سایه ها و بازتاب ها را دارند.

Isphone White Mockup iPhone 7

iphone-7-mockup-isometric-white

مدل iPhone 7 که برای طراحی UX و پروژه های طراحی وب مناسب به نظر می رسد.

مدل ایستگاه کاری آیفون آفیس

uxplmn5cxgsf3wl2camo6ocdvm8bojvncjmndyink6gvaxtl37grfyqs9vusyu8a-O

عکسی زیبا از محل کار دفتر منزل ، کامل با صفحه کلید ، تلفن ، هدفون ، لوازم ثابت و اداری.

الگوهای وکتور آیفون

1 (1)

رئوس مطالب ساده آیفون. چه چیز دیگه ای ما می توانیم بگوییم؟ زیبا ، ساده و براق.

8 Mockup آیفون طبیعی

1 (1)

هشت پرونده مختلف در پرونده ZIP وجود دارد که می توانید تصاویر خود را از مجاری سناریوها و تنظیمات مختلف بارگیری و قرار دهید.Source link

آموزش طراحی سایت

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “40+ مدل PSD iPhone (رایگان + پریمیوم) 2020”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *