5 پادکست برتر CBT که باید در سال 2019 دنبال کنید (درمان شناختی رفتاری)


1. بیایید در مورد CBT صحبت کنیم

بیایید در مورد CBT صحبت کنیم

درباره پادکست Let's Talk About CBT پادکست در مورد درمان شناختی رفتاری است: آنچه در آن است ، چه چیزی نیست و چگونه می تواند مفید باشد. دکتر لوسی مادوکس با متخصصانی در این زمینه مصاحبه می کند از جمله افرادی که CBT را برای خود تجربه کرده اند. ترکیبی از مصاحبه ها ، افسانه گری و اصطلاحات CBT توضیح داد ، این پادکست قابل دسترسی توسط انجمن روانشناسی درمانی رفتاری و شناختی بریتانیا برای شما آورده شده است.
فرکانس 1 قسمت / ماه
پادکست letstalkaboutcbt.libsyn.com
دنبال کنندگان توییتر 192.9K Eng نامزدی اجتماعی 29 Authority Domain Authority 14

2. بیخوابی مربی پادکست

بی خوابی مربی پادکست

اورگان ، ایالات متحده درباره پادکست به پادکست مربی Insomnia خوش آمدید! اسم من مارتین رید است. من معتقدم که هیچ کس نیازی به زندگی با بی خوابی مزمن ندارد و تکنیک های درمانی شناختی – رفتاری برای بی خوابی (CBT-I) می تواند به شما کمک کند تا در طول زندگی بهتر از خواب بهتر لذت ببرید. در این پادکست ، من داستانهای موفقیت بی خوابی را برای کمک به ایجاد انگیزه و الهام بخشیدن از شما برای انجام مراحلی که باعث بهبود خواب شما برای بقیه عمر شما می شود ، به اشتراک می گذارم.
فرکانس 1 قسمت / روز
پادکست insomniacoach.com/podcast
دنبال کنندگان توییتر 772 ⋅ دنبال کنندگان اینستاگرام 141 Eng تعامل اجتماعی 16 Authority Domain Authority 36

3. از درمانگر بپرسید

از درمانگر بپرسید

ویلمزلو ، انگلیس ، انگلستان درباره پادکست Ask The Therapist پادکستی برای همه است که در مورد چگونگی عملکرد ذهن ما ، دنیای سلامت روانی و همه چیز درمانی ، کنجکاو هستند. این میزبان توسط سارا ریس ، یک درمانگر شناختی رفتاری ، پرستار بهداشت روان و نویسنده مجله CBT است که بیش از 20 سال تجربه کار در زمینه بهداشت روان را دارد. اگر روانشناسی چیز شماست و در مورد نحوه عملکرد ذهن شما و در مورد ایجاد یک ذهنیت تاب آور کنجکاو هستید ، این پادکست برای شماست. شاید شما در حال حاضر در حال درمان هستید یا فقط آن را در نظر گرفته اید؟
فرکانس 1 قسمت / ماه
پادکست sarahdrees.co.uk/ask-the-the ..
دنبال کنندگان توییتر 1.3K owers دنبال کنندگان اینستاگرام 923 Eng تعامل اجتماعی 5 Authority Domain Authority 20

4. زندگی خود را ساده کنید

زندگی خود را ساده کنید

درباره پادکست به مربی سیمونا ، مربی مجرب زندگی و روابط خود ، نویسنده “درک مردان و زنان” و پزشک درمانی شناختی رفتاری ، پیوستن به او ، به عنوان او با بازخوانی روشی که مغز شما فکر می کند ، به کشف راه های جدید برای ساده سازی زندگی و ایجاد روابط بهتر با دیگران می پردازد. پادکست روی نکات اندازه نیش ، تکنیک های مربیگری و ابزار CBT برای کند کردن ذهن و لذت بردن از تمام زندگی متمرکز شده است.
فرکانس 1 قسمت / روز
پادکست coachsimona.com/simplify-you ..
دنبال کنندگان توییتر 209 ⋅ دنبال کنندگان اینستاگرام 1.5K ⋅ Domain Authority 16Source link

موفقیت

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “5 پادکست برتر CBT که باید در سال 2019 دنبال کنید (درمان شناختی رفتاری)”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *