5 پادکست برتر Chatbot که باید در سال 2019 دنبال کنید


1. زندگی من در Chatbot

زندگی Chatbot من

کالیفرنیا ، ایالات متحده درباره پادکست مری کاترین جانسون از شما در پادکست My Chatbot Life استقبال می کند ، جایی که بازاریابان chatbot استراتژی تبدیل بالای خود را در این بازار مکالمه جدید به اشتراک می گذارند. هر هفته MKJ شما را با سازندگان بابات و بازاریاب های مکالمه که دقیقاً مثل شما هستند آشنا می کند … کمی تکنسین ، کمی بازاری و کاملاً جالب.
فرکانس 1 قسمت / روز
پادکست messengerfunnels.com/my-chat ..
طرفداران فیس بوک 833 followers دنبال کنندگان توییتر 362 Eng نامزدی اجتماعی 3 Authority Domain Authority 20

2. سیگنال Bot

سیگنال Bot

درباره پادکست Bot Signal خانه اخبار و دیدگاه های مربوط به چت بابات است. با استفاده از این فن آوری جدید گوش فرا دهید و از این سرمایه استفاده کنید. من به شما می گویم که به راحتی نیازی به هضم اطلاعات در مورد ربات ها ، همراه با اخبار و به روز رسانی ها نیست. من همچنین بهترین روشها را در مورد نحوه ساخت ربات خود و چگونگی نگه داشتن مشترکان خود به شما ارائه خواهم داد.
فرکانس 3 قسمت در هفته
پادکست anchor.fm/the-bot-signal
نامزدی اجتماعی 1 Authority Domain Authority 70

3. آموزش Chatbot

آموزش Chatbot

درباره پادکست مکانی که در مورد رباتها ، هوش مصنوعی ، اتوماسیون هوشمند و بازاریابی مسنجر صحبت می کنیم. در این نمایش با چندین سازنده bot و chatbot ، ابزارها و سیستم عاملهای مختلف چت آشنا می شوید. ما بهترین شیوه های خود را برای طراحی ربات پیامبر شما و ایجاد مکالمه ای جذاب به اشتراک خواهیم گذاشت.
فرکانس 1 قسمت / ربع
پادکست chatbottutorial.com/podcast-2
طرفداران فیس بوک 1.4K followers دنبال کنندگان توییتر 160 ⋅ دنبال کنندگان اینستاگرام 51 Eng تعامل اجتماعی 15 Authority Domain Authority 31

4- یک Bot برای آن وجود دارد

یک سبد برای آن وجود دارد

درباره پادکست آیا می خواهید بدانید که در حال حاضر کار در بازاریابی چت چت چیست؟ شما جای درست آمده اید. در School of Bots ، ماموریت ما دموکراتیک کردن آموزش chatbot است و به شما امکان دسترسی به جدیدترین و بهترین استراتژی ها را می دهد. هر هفته به ناتاشا تاکاهاشی ، بنیانگذار دانشکده رباتها بپیوندید ، زیرا او با ابتکارترین بازاریاب چت بابات مصاحبه می کند و به بازاریابان و کارآفرینان می آموزد که چگونه از چت بابات برای مشاغل یا مشتریان خود استفاده کنند.
فرکانس 1 قسمت / ربع
پادکست feeds.buzzsprout.com/343289
اداره دامنه 65Source link

موفقیت

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “5 پادکست برتر Chatbot که باید در سال 2019 دنبال کنید”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *