50+ بهترین صفحه قالب های صفحه برنامه 2020


این که آیا صفحه فرود برنامه شما افراد را ترغیب به ثبت نام ، ثبت نام ، پیوستن یا عضویت می کند ، درست است. یک صفحه فرود با دقت طراحی شده تلفن همراه می تواند نرخ تبدیل شما را ایجاد کرده یا آنها را خراب کند ، و ارزش آن را دارد که زمان لازم را بدست آورید!

صفحات Landing می تواند ارزش عظیمی را حفظ کند ، و اگر به دنبال ایجاد یک طرح خاص هستید ، ما فقط این مجموعه را برای کمک به شما داریم. ما بیش از سی و پنج نمونه از صفحه های صفحه نمایش بهترین برنامه را برای پروژه بعدی شما ردیابی کرده ایم. هرکدام از این قالب ها کار ساده ای را برای برنامه تلفن همراه خود دارند.

ما همچنین برای ارائه برنامه بعدی شما چند نکته برای صفحه فرود را به اشتراک می گذاریم تا به شما در جهت صحیح کمک کند.

انتخاب برتر

Appyng - الگوی HTML صفحه صفحه برنامه

Appyng یک الگوی صفحه فرود برنامه مدرن است که دارای انیمیشن های شیک و عناصر تعاملی زیادی است که توجه را به خود جلب می کند.

این الگوی صفحه فرود HTML در 2 طرح مختلف ارائه شده است که شامل سبک های مختلفی از طرح های تاشو در کنار طرح های حداقل مطالب است.

چرا این یک انتخاب برتر است

این قالب شامل تمامی عناصر وب سایت صفحه اصلی برنامه اعم از CTA با طراحی مناسب ، بخش هایی برای اضافه کردن توصیفات ، جداول قیمت گذاری ، گالری تصاویر و موارد دیگر می باشد.

Opins - صفحه HTML صفحه فرود برنامه خلاق

Opins یک الگوی صفحه فرود برنامه خلاق است که از یک طراحی تمیز و حداقل برخوردار است و به شما امکان می دهد تا تمام ویژگی های برنامه خود را به طور موثرتری به نمایش بگذارید و در عین حال با بخش های CTA بهینه خود ، تبدیل های بیشتری نیز انجام دهید. این قالب با 2 طراحی صفحه اصلی منحصر به فرد طراحی شده توسط Bootstrap 4.

Sooper - الگوی صفحه فرود برنامه و نرم افزار

Sooper یک الگوی صفحه فرود چند منظوره است که می توانید برای طراحی وب سایت های صفحه فرود برای برنامه های تلفن همراه و برنامه های وب استفاده کنید. این قالب در 4 طرح بندی صفحه اصلی مختلف ارائه شده است که می توانید به راحتی آنها را سفارشی کنید تا یک صفحه فرود حرفه ای داشته باشید. قالب ها همچنین در تم های رنگی سبک و تیره در دسترس هستند.

Jironis - الگوی فرود برنامه یک صفحه HTML

الگوی صفحه فرود جیرونیس با یک طرح بسیار مینیمالیستی طراحی شده است که از فضای سفید برای نمایش عمیق ویژگی های برنامه شما استفاده می کند. این الگو در 2 طرح صفحه اصلی متفاوت با 3 طرح صفحه داخلی موجود است. همچنین از Owl Carousel برای افزودن کشویی های تصویر پشتیبانی می کند.

Binmp - الگوی HTML فرود و برنامه و نرم افزار

از این الگوی صفحه فرود خلاق می توان برای ایجاد یک برنامه تلفن همراه ، SaaS و وب سایتهای صفحه شروع راه اندازی استفاده کرد. این شامل 3 طرح صفحه اصلی منحصر به فرد است که دارای 9 طرح بندی صفحه داخلی مختلف برای نمایش برنامه و شرکت شما با جزئیات است. ساخته شده با بوت استرپ ، طراحی نیز کاملاً پاسخگو است.

Opins - صفحه HTML صفحه فرود برنامه خلاق

Opins قالب صفحه فرود مناسب برای ساخت وب سایت برای ایجاد برنامه ها و نرم افزارهای تلفن همراه است. این قالب در 2 طرح مختلف و 2 طرح بندی صفحه داخلی منحصر به فرد ارائه شده است. این طرح همچنین با انیمیشن های CSS3 برای بهبود تعامل و ویژگی های ادغام Owl Carousel نیز پر شده است.

Leno - Free Bootstrap 4 الگوی صفحه فرود برنامه

لنو یک الگوی زیبا و زیبا برای صفحه فرود است که با طراحی مدرن ارائه می شود. این الگو برای ایجاد صفحه فرود برای یک برنامه تلفن همراه ساده و در عین حال شامل تصاویر صفحه برنامه ، خرابی ویژگی ها ، لغزنده تصویر و موارد دیگر بسیار مناسب است.

Lifetrackr - الگوی صفحه فرود پاسخگو رایگان

این الگوی صفحه فرود رایگان با استفاده از چارچوب Bootstrap طراحی شده است و این طراحی را به طور کامل در تمام دستگاه ها و سیستم عامل ها پاسخگو می باشد. همچنین شامل یک طراحی مدرن و پر از رنگ های شیک و CTA های مؤثر است.

Gimpo - صفحه HTML صفحه فرود برنامه

این الگوی صفحه فرود برنامه مدرن در 2 نسخه مختلف با طراحی صفحه اصلی منحصر به فرد ارائه می شود. می توانید از آن برای ایجاد صفحات فرود برای برنامه های تلفن همراه و برنامه های SaaS استفاده کنید. این قالب همچنین شامل بسیاری از انیمیشن های جذاب CSS3 و همچنین کد دوستانه برای SEO است.

BRIX - الگوی صفحه فرود برنامه تلفن همراه

Brix یک صفحه فرود برنامه تلفن همراه مدرن است که بخش های منحصر به فردی را که می توانید برای نشان دادن مزایا و ویژگی های برنامه های خود استفاده کنید ، دارد. این قالب با استفاده از چارچوب Bootstrap ساخته شده است و شامل چرخ فلك Owl ، Google Maps و ویژگی های بسیار عالی دیگری است.

Devazo - الگوی صفحه فرود SaaS

با استفاده از Bootstrap ، jQuery و HTML ، این الگوی صفحه فرود با 4 طرح صفحه اصلی مختلف و 3 تنوع با تم های رنگی شیب ، تیره و نور ارائه می شود. این الگو برای ایجاد صفحات فرود برای برنامه ها و مشاغل SaaS ایده آل است.

تاج- الگوی صفحه فرود چند منظوره

تاج یک الگوی صفحه فرود چند منظوره است که شامل بیش از 28 طرح مختلف صفحه اصلی است. با استفاده از این الگو ، می توانید صفحات فرود را برای برنامه های تلفن همراه ، برنامه های SaaS ، مشاغل ، استارتاپ ها و موارد دیگر ایجاد کنید. این شامل بیش از 250 بلوک محتوا است که می توانید به راحتی از قبل تنظیم مجدد کنید تا صفحات فرود منحصر به فرد خود را ایجاد کنید.

Foodz - الگوی صفحه فرود برنامه رایگان

Foodz یک صفحه فرود برنامه تلفن همراه رایگان است که دارای طراحی جذاب و به راحتی قابل تنظیم است. این قالب با استفاده از چارچوب HTML Bootstrap ساخته شده است و دارای پیمایش صاف و فونت های گوگل نیز می باشد.

نوا - الگوی صفحه فرود برنامه حق بیمه

نوا یک الگوی صفحه فرود برنامه مدرن است که از طراحی و پاسخگو بودن با موبایل استفاده می کند. این قالب شامل بسیاری از بخش ها و ویژگی های مفید مطالب مانند فرم های ضبط سرب ، CTA ها ، بخش های توصیفات و موارد دیگر برای ایجاد یک صفحه موثر در بازاریابی است.

Mixup - صفحه HTML صفحه فرود برنامه

قالب صفحه فرود Mixup دارای یک طراحی خلاقانه است که می توانید برای ساختن وب سایت ها برای برنامه های تلفن همراه ، نرم افزارها ، ابزارهای آنلاین ، راه اندازی SaaS و موارد دیگر استفاده کنید. این قالب شامل 6 طرح بندی صفحه اصلی مختلف با 9 طرح صفحه داخلی منحصر به فرد است. همچنین می توانید به راحتی طرح ها را نیز سفارشی کنید.

AppStorm - الگوی راه اندازی برنامه

AppStorm یک الگوی صفحه فرود برنامه مدرن و خلاق است که دارای طراحیی شیک است که می توانید به راحتی آن را سفارشی کنید تا برنامه یا استارتاپ خود را به روشی حرفه ای تنظیم کنید. این الگو شامل 3 صفحه منحصر به فرد صفحه ، جلوه های اختلاف منظر ، بوف چرخ فلک ، فونت های Google و یک قالب PSD است.

در ابتدا - الگوی برنامه فرود و نرم افزار SaaS

در ابتدا الگوی ایده آل HTML است که می توانید برای ارتقاء مشاغل خود ، یک صفحه فرود زیبا برای وب سایت یا برنامه SaaS طراحی کنید. این قالب دارای یک طراحی کاملاً پاسخگو با دو طرح بندی مختلف هدر ، جداول قیمت گذاری ، خوراک توصیفات اجتماعی با استفاده از توییتر و موارد دیگر است.

Sware - SaaS نرم افزار و الگوی فرود برنامه

قالب صفحه فرود برنامه Sware با یک طراحی مینیمالیستی ارائه شده است که به شما امکان می دهد با استفاده از یک طرح وب سایت پاک ، بهترین ویژگی های برنامه یا تجارت SaaS خود را برجسته کنید. می توانید این الگو را با رنگ های مختلف ، فونت های Google ، جلوه های اختلاف منظر ، اثرات انتقال خلاق و موارد دیگر سفارشی کنید.

الیزا - الگوی صفحه فرود مدرن رایگان

الیزا یک الگوی صفحه فرود خلاق است که می توانید برای ایجاد انواع صفحات فرود برنامه ، به صورت رایگان بارگیری و استفاده کنید. این الگو به چندین طرح صفحه اصلی برای تهیه انواع مختلف صفحه های فرود برای وب سایت های موبایل و SaaS ارائه می شود.

عصر جدید - الگوی صفحه فرود بوت استرپ رایگان

New Age یکی دیگر از الگوهای صفحه فرود رایگان عالی است که با استفاده از آخرین چارچوب Bootstrap ساخته شده است. این قالب دارای CTA کارآمد ، بخش هایی برای نمایش ویژگی های برنامه و موارد دیگر است.

اسب برنامه - الگوی صفحه فرود برنامه پاسخگو

الگوی صفحه صفحه فرود برنامه اسب به شما امکان می دهد تا از 2 طرح صفحه اصلی منحصر به فرد برای ایجاد یک صفحه فرود شیک برای تبلیغ برنامه یا نرم افزار خود انتخاب کنید. این الگو همچنین شامل 9 صفحه بندی مختلف صفحه ، گزینه های رنگ نامحدود ، پس زمینه اختلاف منظر ، آمار در زمان واقعی و موارد دیگر می باشد.

شعله ور - الگوی صفحه فرود برنامه HTML

Flare یک الگوی صفحه فرود مدرن HTML است که می توانید برای تبلیغ و نمایش برنامه موبایل خود از آن استفاده کنید. این قالب دارای 12 صفحه صفحه منحصر به فرد ، پس زمینه اختلاف منظر ، فونت های Google ، طراحی کاملاً پاسخگو ، فرم تماس با عملکرد و فرم اشتراک ایمیل با ادغام MailChimp است.

VSApp یک الگوی صفحه فرود است که به طور خاص برای برنامه های تلفن همراه طراحی شده است. این الگو شامل چندین منطقه با طراحی زیبا و جذاب در سراسر طرح وب سایت برای نمایش ویژگی های مختلف برنامه و تصاویر دارای جزئیات بیشتر است. همچنین دارای CTA (تماس با اقدام) برای پیوند به صفحات Google Play و فروشگاه برنامه برنامه شما است.

یکی از الگوهای صفحه فرود است که در 3 سبک صفحه اصلی مختلف برای تهیه صفحات فرود برنامه ، صفحات محصول و وب سایت های تجاری SaaS ارائه می شود. این قالب همچنین از ادغام MailChimp برای شامل فرم ثبت نام ایمیل پشتیبانی می کند.

Omni یک الگوی صفحه فرود یک صفحه ای است که با 6 سبک صفحه اصلی متفاوت ارائه می شود. می توانید از این الگوی HTML برای ایجاد یک صفحه فرود برای یک برنامه تلفن همراه ، برنامه وب ، به زودی صفحات و موارد دیگر استفاده کنید. این الگو در 8 طرح مختلف رنگی موجود است.

Appley - الگوی صفحه فرود بوت استرپ رایگان

Appley یک الگوی ساده صفحه فرود است که می توانید از آن برای ایجاد یک وب سایت برای شیوه زندگی مدرن یا یک برنامه تجاری استفاده کنید. این قالب دارای یک صفحه اصلی خلاق است که شامل یک پخش کننده ویدیوی معین ، جلوه های اختلاف منظر ، چرخ فلک های تصویر و موارد دیگر است.

برنامه های کوچک - الگوی صفحه بارگیری برنامه پاسخگو رایگان

این الگوی صفحه فرود رایگان برای ایجاد یک وب سایت صفحه فرود ساده برای تبلیغ برنامه ها مناسب ترین است. نسخه رایگان قالب شامل 2 طرح بندی صفحه اصلی با طرح های ساده است ، که بیش از اندازه کافی برای تنظیم صفحه فرود برنامه اصلی است.

این یک الگوی صفحه فرود چند منظوره است که می تواند برای ساختن صفحات فرود برنامه ، وب سایت های تجاری SaaS ، صفحات فرود کتاب الکترونیکی و موارد دیگر مورد استفاده قرار گیرد. این قالب با 3 قالب نمایشی همراه با طراحی های حداقل و دوستانه برای SEO ارائه می شود.

این صفحه دارای صفحه طراحی کاملاً پاسخگو و جذاب در تلفن ها ، تبلت ها و دسک تاپ عالی است ، به شما امکان می دهد هم برنامه موبایل و هم وب سایت های راه اندازی کنید. این برنامه دارای 12 طرح صفحه مختلف ، پیشخوان استات ، جداول قیمت گذاری و موارد دیگر است.

Xapo یک صفحه فرود برنامه برای اولین بار با موبایل است که با جدیدترین Bootstrap 4. ساخته شده است. این الگو شامل 12 طرح نمایشی است که دارای یک نوار لغزنده با سبک های نامحدود ، انیمیشن های CSS3 ، یک منوی چسبنده ، چیدمان وبلاگ و موارد دیگر است.

برچسب یک قالب صفحه فرود است که برای ساخت برنامه های وب و وب سایت های SaaS طراحی شده است. این مجموعه با 8 طرح نمایشی مختلف همراه با طراحی کاملاً پاسخگو و حداقلی همراه است. طراحی صفحه فرود همچنین دارای جداول قیمت گذاری ، بخش توصیفات و فرم اشتراک با ادغام MailChimp است.

از این الگوی صفحه فرود چند منظوره می توان برای طراحی صفحات فرود برنامه ، صفحات فرود برنامه وب و حتی وب سایت های SaaS استفاده کرد. ساخته شده با آخرین Bootstrap 4 ، این الگو با 18 سبک صفحه اصلی و 4 طرح صفحه فرود متفاوت است. همچنین دارای پیمایش اختلاف منظر و یک منوی بزرگ است.

برنامه بسیار جذاب - الگوی صفحه صفحه فرود برنامه رایگان

این الگوی صفحه فرود برنامه با جدیدترین چارچوب Bootstrap 4 ساخته شده است. این دستگاه دارای یک طراحی رنگارنگ ، کشویی تصویر ، بخش توصیفات ، جدول قیمت گذاری و موارد دیگر است. نسخه رایگان قالب همراه با اعتبار پاورقی است و می توانید از آن با پروژه های شخصی استفاده کنید.

فیوژن - الگوی صفحه صفحه فرود برنامه مدرن رایگان

فیوژن یک صفحه فرود برنامه مدرن است که می توانید به طور رایگان با پروژه های شخصی خود استفاده کنید. این قالب با یک طراحی شیک همراه است که دارای حداقل مطالب و تصاویر جذاب است.

قالب صفحه چند منظوره دیگر که دارای طرحی است که متناسب با انواع وب سایت ها است. این قالب شامل 4 نسخه آزمایشی مختلف است که شامل طرح های پاسخگو با طرح های تمیز است. می توانید از آن برای ساختن صفحات فرود و برنامه های تلفن همراه و وب استفاده کنید.

این الگوی صفحه فرود با طرحی کاملاً پاسخگو و شامل بخش های مختلف برای نمایش برنامه های شما از جمله نمایش به صورت اسلاید محصول ، پیمایش منظر و موارد دیگر ارائه می شود. این قالب در دو نسخه برای نمایش برنامه های Android و iOS ارائه شده است.

Snac یک صفحه کامل صفحه فرود HTML است که برای نمایش تمام ویژگی های برنامه های تلفن همراه طراحی شده است. این قالب دارای یک طراحی کاملاً پاسخگو با پس زمینه اختلاف منظر و طرح آسان مبتنی بر شبکه است.

این قالب دارای یک طراحی خلاقانه و مدرن است که باعث می شود آن را برای ساختن صفحات فرود برای برنامه های موبایل پرمصرف تلفن همراه کامل کنید. ساخته شده با بوت استرپ ، این قالب در 2 چیدمان و 3 تغییر رنگ مختلف ارائه می شود.

سریعتر یک صفحه فرود برنامه تلفن همراه است که با 9 طرح مختلف صفحه اصلی ارائه می شود. این طراحی از طراحی مدرن و زیبایی برخوردار است و از یک بخش CTA (تماس با اکشن) موثر برخوردار است که به شما امکان می دهد تا به هر دو برنامه فروشگاه و صفحات Google Play برنامه پیوند دهید.

قالب صفحه فرود HTML Mobland به شما امکان می دهد تا از 5 چیدمان مختلف برای نمایش برنامه خود در یک وب سایت زیبا انتخاب کنید. همچنین در هر دو تم رنگی سبک و تاریک و بسیاری از ویژگی های دیگر مانند انیمیشن ها ، لغزنده ها ، پیمایش اختلاف منظر ، چیدمان وبلاگ و موارد دیگر وجود دارد.

قالب صفحه فرود نقطه با 7 طرح صفحه اصلی و با 18 تنوع رنگ از پیش تعریف شده از قالب ارائه می شود. همچنین می توانید از قالب به عنوان یک صفحه فرود برنامه یا صفحه فرود یک سرویس استفاده کنید.

Minutes یک قالب صفحه فرود است که شامل 10 سبک مختلف از طراحی صفحه اصلی ، از جمله طرح هایی برای صفحات فرود برنامه ، صفحات به زودی ، تولید سرب و موارد دیگر می باشد. قالب ها همچنین دارای 12 تم رنگی مختلف هستند.

قالب HTML WonderApp همراه با طراحی صفحه کامل بسته برای ساخت انواع مختلف صفحات فرود است. طراحی کاملاً پاسخگو بوده و از یک اختلاف منظر هموار برخوردار است. همچنین شامل یک منوی مگا ، پخش کننده ویدیو ، الگوهای نمونه کارها و موارد دیگر می باشد.

این یک الگوی صفحه فرود برای ایجاد صفحات به زودی است. برای تنظیم صفحه فرود برای ارتقاء راه اندازی برنامه تلفن همراه خود بسیار مناسب است. همچنین در 4 پس زمینه متفاوت و 18 تم رنگی نیز ارائه می شود.

چرا می توانید 30 الگوی HTML را بدست آورید؟ این مجموعه عظیم از 30 قالب صفحه فرود است که شامل طرح هایی برای صفحات فرود برنامه ، صفحات محصول ، تولید سرب و موارد دیگر می باشد.

این بسته نرم افزاری دیگر پر از قالب 28 صفحه صفحه برای ساخت انواع مختلف صفحات فرود است. همچنین در طراحی ها بیش از 500 عنصر برای شخصی سازی طرح ها وجود دارد.

کین – صفحه فرود برنامه پاسخگو + سازنده

1

کین یک الگوی صفحه فرود برنامه تمیز و مدرن است. ساخته شده با Bootstrap 3. دارای سبک های مختلف صفحه اصلی و تغییر رنگ است. کد سازماندهی شده و کامنت گذاری شده ، تنظیم و استفاده در پروژه را با توجه به نیازهای شما بسیار آسان می کند. می توانید برای ارائه برنامه Android یا برنامه iOS خود استفاده کنید.

راه اندازی – صفحه فرود چند منظوره پاسخگو

2

یک الگوی چند منظوره یک صفحه ای که می تواند برای انواع استارتاپ یا شرکتی مانند نرم افزار ، سرویس (SaaS) ، افزونه ها ، سیستم عامل ها یا مشاغل آفلاین و موارد دیگر مورد استفاده قرار گیرد. طراحی کاملاً پاسخگو در کلیه دستگاههای دستی اصلی مورد آزمایش قرار گرفت.

صفحه فرود Launchkit ، سازنده واریانت

3

Launchkit یک راه حل کامل صفحه فرود با پتانسیل نامحدود و جذابیت بازاریابی است. محصول یا خدمات بعدی خود را به روش صحیح و با بلوک های محتوا روشن و متعادل راه اندازی کنید که فرصت کافی برای تبدیل بازدید کننده را ایجاد می کند. چندین صفحه نمایشی کاملاً فهمیده زیبایی همه جانبه Launchkit را نشان می دهند ، هرگز نتوانسته است ظاهر کاملی را برای صفحه فرود بعدی خود جلب کند.

صفحه فرود فرم خبرنامه فهرست

4

لیست یک الگوی صفحه فرود بسیار پاسخگو برای ثبت نام در خبرنامه یا صفحه فشرده سازی بارگیری مجانی یا حتی فقط یک سرویس ، انتخاب شما است! لیست از الگوی Z Reading به خوبی استفاده می کند تا به طراحی اطراف توجه کند و در نهایت بازدید کنندگان شما را به مشترک یا مشتری تبدیل کند.

را انتخاب کنید – تنظیم صفحه فرود با صفحه ساز

6

مجموعه ای از 30 صفحه فرود چند منظوره با سازنده صفحه. این به شما کمک می کند تا فقط در عرض چند دقیقه صفحه فرود مورد نظر خود را ایجاد کنید. عملکرد قدرتمند آن به شما امکان می دهد متن را ویرایش کنید ، رنگ عناصر را تغییر دهید ، پارامترهای عناصر را تغییر دهید ، فیلم های خود را از YouTube و Vimeo جاسازی کنید ، تصاویر را سفارشی سازی کنید و موارد دیگر.

تبدیل – صفحه فرود حق بیمه

7

تبدیل یک صفحه فرود برتر HTML است. ساختار عالی و طراحی تمیز و حرفه ای آن و همچنین انواع قالب های صفحه باعث می شود تا هم در صفحات فرود و هم برای تعامل و مرجع متناسب باشد.

Off the قفسه – صفحه پاسخگو کتاب الکترونیکی پاسخگو

9

Off the Shelf برای نویسندگان کتاب الکترونیکی و بازاریاب ها به طور یکسان طراحی شده است و همه چیزهایی را که لازم دارید برای سریعتر متوجه شدن محصول شما ترکیب می کند.

چهارراه – الگوی صفحه شروع راه اندازی

10

Crossway یک صفحه فرود سریع و آسان است. با استفاده از آن می توانید فقط در چند دقیقه صفحه مورد نظر خود را ایجاد کنید به عنوان مثال می تواند برای ارتقاء خدمات وب یا راه اندازی راه اندازی های جدید مورد استفاده قرار گیرد. این یک الگوی HTML5 با ویژگی های منحصر به فردی مانند پس زمینه پیمایش اختلاف منظر شگفت انگیز و کد ساختاری مناسب است.

تبدیل – صفحه فرود پاسخگو

11

تبدیل یک الگوی پاسخگو با یک صفحه است که برای شرکت هایی که محصول یا خدمات ارائه می دهند ایده آل است. طراحی تضمین می کند حداقل تلاش برای ایجاد یک صفحه فرود قابل توجه برای راه اندازی ، پلاگین ، برنامه ، کسب و کار آفلاین یا خدمات نرم افزاری شما.

صفحه فرود Neue – App

12

ویترین برنامه خیره کننده و قوی. Neue جدیدترین صفحه فرود برنامه در آنجا است. این دستگاه با ویژگی های شگفت انگیز مجهز شده است و از پشتیبانی حتی حیرت انگیز تری برخوردار است.

Hype – صفحه فرود برنامه

13

صفحه فرود مدرن ، پاسخگو ، آماده شبکیه برای برنامه های تلفن همراه.

نوستالژی – صفحه فرود پاسخگو

14

Nostalgia یک صفحه واگذاری پاسخگو HTML است – شخصی یا شرکتی ، مبتنی بر نمایش پرده ای تمام صفحه. این الگو به سبک مینیمالیستی و متضاد حفظ می شود. تصاویر پس زمینه نگهدارنده با تنهایی یکپارچهسازی با عکس با محتوای مینیمالیستی مدرن در تضاد است.

Appsperia – صفحه فرود برنامه

15

AppSperia یک الگوی صفحه فرود تمیز و خلاق برای برنامه های تلفن همراه است. این الگوی صفحه فرود دارای تنوع رنگ و نمایشی متفاوت است. به خوبی سازمان یافته و سفارشی سازی بسیار آسان است.

xLander – الگوی صفحه پریمیوم Landing

16

xLander یک الگوی صفحه فرود مدرن و ممتاز است که برای انواع مختلف وب سایت بازاریابی طراحی شده است. این الگوی با کد Bootstrap 3.2.0 ، CSS3 و HTML5 ساخته شده است. xLander بهترین وب سایت برای ارتقاء مشاغل یا وب سایت شرکت شما است. دارای ساختار تمیز ، طراحی حرفه ای و کد دوستانه SEO.

صفحه فرود Clickr

17

Clickr یک صفحه فرود با کلیک با طرح فوق العاده و پیام مستقیم به جلو است.

im Event – صفحه فرود کنفرانس رویداد

18

این رویداد یک صفحه ای و موضوع کنفرانس یک الگوی HTML بسیار تمیز ، مدرن و برجسته طراحی شده برای چند منظوره است. ایده آل برای هر رویداد تجاری ، کنفرانس ها ، مهمانی ها و غیره

Superawesome – صفحه فرود برنامه 3 شبکیه چشم Bootstrap 3

19

طراحی ویترین برنامه تلفن همراه و وب ، صفحه فرود ، تبلیغی محصول یا موارد مشابه.

صفحه اجاره اتومبیل

20

اجاره اتومبیل یک موضوع HTML5 کاملاً پاسخگو است. این موضوع برای افرادی که از خدمات آنلاین استفاده می کنند برای اجاره و رزرو ماشین برای تعطیلات یا اهداف تجاری خود ایده آل است.

5 نکته برای ساخت یک صفحه فرود

ساخت یک صفحه فرود با ساختن یک وب سایت معمولی متفاوت است. به خصوص وقتی نوبت به ایجاد صفحات فرود برنامه می رسد ، ویژگی های خاصی وجود دارد که باید آن را اضافه کنید تا کارآمدتر شود.

1. افزودن یک تماس فراخوان برای پاک کردن (CTA)

اقدام به تماس (CTA) مهمترین قسمت یک صفحه فرود است. این جایی است که شما می توانید برای بازدید کنندگان اقداماتی را انجام دهید. این که آیا برای بارگیری یک برنامه ، خرید یک محصول یا اشتراک در یک لیست ایمیل ، این نیاز است که CTA برای تولید تبدیل های بیشتر کاملاً طراحی شود.

zeino-landing-page-pattern

با اضافه کردن CTA در بالای برابر یا در نیمه بالای وب سایت شروع کنید. این اولین بخش است که افراد هنگام بازدید از صفحه فرود می بینند و اضافه کردن CTA در بالای صفحه مطمئناً کلیک های بیشتری ایجاد می کند. البته باید در انتهای صفحه نیز CTA دیگری اضافه کنید.

2. یک ناوبری ساده تر ایجاد کنید

به عنوان یک قانون کلی ، بسیاری از صفحات فرود به منظور کاهش حواس پرتی و جلوگیری از حرکت افراد در خارج از صفحه فرود ، از انواع پیمایش ها و منوها خلاص می شوند.

knox-app-فرود-ناوبری

همچنین باید صفحات و فهرست خود را از صفحه فرود حذف کنید. یا می توانید برای هدایت بازدید کنندگان از طریق محتوای وب سایت یا پرش به بخش های مختلف صفحه فرود ، یک سیستم ناوبری متناوب را معرفی کنید.

3. اضافه کردن توصیفات و بررسی

zeino-landing-page-قالب-توصیفی

یکی از بهترین راه های متقاعد کردن مشتریان بالقوه خود برای خرید یک محصول یا بارگیری برنامه ، نشان دادن اثبات اجتماعی و توصیفات در وب سایت شما از افراد واقعی است. اطمینان حاصل کنید که صفحه فرود شما دارای بخشی است برای نمایش بهترین بررسی ها و توصیفات برنامه شما.

4. تماس با شما آسان تر شود

torres-app-landing-contact

صفحه فرود برنامه شما همچنین می تواند به عنوان وب سایت رسمی برنامه شما استفاده شود تا با پیوند دادن به صفحه فرود خود از محل برنامه های بازار ، اطلاعات و پشتیبانی بیشتر مشتری را ارائه دهید. فرم صفحه تماس را در صفحه فرود برنامه خود اضافه کنید تا کاربران راحت تر با شما تماس بگیرند.

5. برای موبایل بهینه سازی کنید

البته ، صفحه فرود برنامه شما باید به درستی کار کند تا در انواع دستگاه های تلفن همراه و سیستم عامل ها کار کند ، زیرا اکثر بازدید کنندگان شما کاربران تلفن همراه خواهند بود. از یک الگوی سازگار با تلفن همراه برای ساخت صفحه فرود برنامه خود استفاده کنید و ببینید آیا SEO برای به دست آوردن رتبه های بهتر در Google ، بهینه سازی شده است یا خیر.Source link

آموزش طراحی سایت

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “50+ بهترین صفحه قالب های صفحه برنامه 2020”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *