50+ بهترین قالب های اصلی سال 2019


حتی اگر برنامه Keynote اپل ابزارها و گزینه های زیادی را برای ایجاد ارائه های زیبا به شما ارائه دهد ، پیدا کردن زمان ساخت یک طراحی زیبا و دلخواه ، دشوار است. نگران نباشید – ما شما را با این مجموعه از بهترین الگوهای Keynote پوشانده است!

با استفاده از این الگوهای ، دیگر لازم نیست ساعت ها را صرف طراحی اسلایدهای ارائه کنید. شما می توانید اسلایدها را که قبلاً توسط طراحان حرفه ای ساخته شده اند ، ویرایش کنید ، نمودارها را به صورت دلخواه تغییر دهید ، رنگ ها را تغییر دهید و voila را تغییر دهید! شما ارائه Keynote زیبا و منحصر به فرد خود را دارید.

ما چند نمونه از حرفه ای ترین قالب های Keynote را انتخاب کردیم که برای ارائه بعدی شما کاملاً کار خواهد کرد (و ما همچنین نکاتی را برای استفاده از الگوهای Keynote برای کمک به شما جمع آوری کرده ایم!). و اگر مطمئن نیستید که از Keynote یا Powerpoint استفاده کنید ، ما به 3 دلیل برای انتخاب Keynote over PowerPoint نیز نگاهی گذرا خواهیم داشت.

چگونه الگوهای اصلی نامحدود صدا می شوند؟

هزاران الگوی اصلی و بسیاری از عناصر طراحی دیگر را با عضویت ماهانه Envato Elements بارگیری کنید. از 16 دلار در ماه شروع می شود ، و دسترسی نامحدودی به کتابخانه در حال رشد با بیش از 1400،000 قالب ارائه ، فونت ، عکس ، گرافیک و موارد دیگر به شما امکان می دهد.

الگوهای اصلی را کاوش کنید

انتخاب برتر

Classy - الگوی اصلی چند منظوره

اگر به دنبال یک الگوی اصلی خلاقانه و مینیمالیستی Keynote برای طراحی نمایش پرده ای برای یک نمایش خلاق ، تجاری یا یک نمایندگی هستید ، این الگوی مناسب برای شما مناسب است.

این دستگاه با 30 طراحی اسلایدی منحصر به فرد ارائه شده است که در 5 طرح رنگی مختلف موجود است و در مجموع 150 اسلاید ساخته شده است. همچنین شامل فونت های رایگان و گرافیک های بردار قابل ویرایش نیز هست.

چرا این یک انتخاب برتر است

انتخاب تنها یکی از بهترین الگوهای Keynote دشوار است زیرا از الگوهای مختلف برای انواع مختلف ارائه استفاده می شود. با این حال ، این الگوی خاص کاملاً خاص است زیرا می توان از آن برای طراحی نمایش اسلایدها برای ارائه های مختلف استفاده کرد.

Purella - الگوی اصلی تجارت

این یک الگوی Keynote مدرن است که شامل مجموعه ای از اسلایدهای تمیز است. شما می توانید از این الگو برای ایجاد نمایش اسلایدهای مؤثر برای ارائه های مختلف تجاری استفاده کنید. این الگو شامل 30 اسلاید منحصر به فرد در 5 طرح رنگی مختلف است.

BESTA - الگوی اصلی شرکت

این الگوی رنگارنگ و ساده Keynote برای انواع ارائه شرکتی و تجاری ساخته شده است. این قالب شامل یک طراحی به راحتی قابل تنظیم است که می توانید برای تغییر رنگ ها ، قلم ها و جایگزینی تصاویر ویرایش کنید. این دستگاه با 30 اسلاید منحصر به فرد همراه است.

بیشک - الگوی اصلی پیام اصلی

Bishack یکی دیگر از الگوی حرفه ای Keynote است که مجموعه ای از اسلایدها را تمیز و کمینه به همراه دارد. این قالب برای ساختن ارائه های خلاقانه و ارائه دهنده راه اندازی ایده آل است. این امکان را به شما می دهد تا از بین 30 طرح اسلاید مختلف در 5 طرح رنگی انتخاب کنید.

Horizone - الگوی اصلی برجسته

این الگوی حداکثر مینیمالیستی Keynote برای طراحی برند خلاق ، مد ، عکاسی و ارائه های مختلف دیگر مناسب است. این قالب با 50 اسلاید منحصر به فرد شامل متغیرهایی در تصویر ، گرافیک قابل ویرایش ، اسلایدهای استاد و موارد دیگر ارائه می شود.

REALHOM - الگوی اصلی کلید واژه املاک و مستغلات

اگر در حال ارائه ارائه دهنده یک تجارت واقعی در املاک و مستغلات هستید ، این الگوی Keynote گزینه بسیار خوبی برای ساخت یک نمایش پرده ای جذاب تر است. این قالب شامل 30 طرح اسلاید به راحتی قابل ویرایش است.

این سرویس ها - الگوی اصلی بدون یادداشت

این یک الگوی اصلی و رایگان Keynote است که برای آژانس ها و متخصصان خلاق ساخته شده است. این قالب شامل 20 اسلاید منحصر به فرد با طرح های قابل ویرایش است. این ایده آل برای نمایش خدمات خود و تبلیغ برند شما است.

BizDek - الگوی اصلی صفحه اصلی Deck Deck

BizDek یک الگوی اصلی Keynote است که می توانید برای ارائه ایده ها و پروژه های مختلف تجاری از آن استفاده کنید. این الگو شامل 120 طرح اسلاید در هر دو موضوع سبک و تیره است.

عصبی - الگوی اصلی برجسته

این الگوی Keynote یک انتخاب عالی برای طراحی ارائه های مرتبط با مد ، عکاسی و طراحی داخلی است. این مجموعه با 30 طرح اسلایدی همراه با چیدمانهای پر از گرافیک شیک و متغیرهایی برای تصویر ارائه شده است.

مورد - الگوی اصلی کلید واژه

Case یک الگوی مینیمالیستی Keynote است که برای آژانس های خلاق و مترجمان آزاد ساخته شده است. این الگوی شامل بسیاری از اسلایدهای مفید مانند اسلایدهای نمونه کارها ، اسلایدهای تیمی و موارد دیگر برای نمایش هرچه بیشتر مهارت و نمایندگی شما.

ماریان - الگوی اصلی برنامه آژانس خلاق

الگوی اصلی خلاقانه که ایده آل برای طراحی ارائه برای آژانس های خلاق و استودیوهای طراحی است. این الگو شامل 35 اسلاید منحصر به فرد با طراحی های رنگارنگ است. شما به راحتی می توانید هر اسلایدها را به دلخواه خود تنظیم کنید.

Cruch - الگوی اصلی متن خلاق

Cruch یک الگوی ارائه دهنده Keynote مدرن و خلاق است که دارای یک طراحی تمیز و حرفه ای است. این قالب با 30 اسلاید منحصر به فرد با گرافیک قابل تنظیم ، نمادهای بردار ، متغیرهایی در تصویر و موارد دیگر ارائه می شود. این ایده آل برای ارائه خلاقیت نمایندگی ، تجارت و ارائه شرکت ها مناسب است.

HighlightT - الگوی اصلی اصلی

هایلایت یک الگوی رنگارنگ Keynote است که با طرح های اسلاید خلاق پر از رنگ ها همراه است. می توانید از این الگو برای ساخت انواع ارائه مد ، عکاسی و برندهای مرتبط استفاده کنید. این الگو همچنین شامل اسلایدهای نمونه کارها منحصر به فرد ، گرافیک بردار قابل ویرایش ، متغیرهایی در تصویر و موارد دیگر است.

KETON - الگوی اصلی شیک

قالب Keton Keynote از طرحی تمیز و حداقل برخوردار است. همچنین شامل یک سبک طراحی مبتنی بر خط خلاق در طول طراحی اسلایدش است. این قالب با 50 اسلاید منحصر به فرد با اینفوگرافی بردار 3D ، نمادها ، گزینه های رنگی قابل تنظیم و سایر عناصر ارائه شده است.

CORONA - الگوی اصلی پیام خلاق

Corona با طراحی مدرن ارائه می شود که به شما امکان می دهد توجه زیادی از مخاطبان را با اسلایدهای محتوا مبتنی بر تصویر جلب کنید. این قالب با 30 اسلاید منحصر به فرد ارائه شده است که در 5 طرح رنگی مختلف موجود است. همچنین شامل متغیرهایی برای تصویر برای ویرایش آسان تر است.

مد - الگوی اصلی اصلی

این الگوی رنگارنگ و جذاب Keynote به طور خاص برای تهیه کاتالوگ مد و ارائه نمونه کارهای خلاقانه طراحی شده است. این اسلایدها منحصر به فرد با رنگ های قابل ویرایش و گرافیک های بردار است. این الگو همچنین در رزولوشن Full HD موجود است.

Creative Six - الگوی اصلی مهم

این الگوی اصلی Keynote با 20 طراحی اسلایدی منحصر به فرد ارائه شده است که در آن می توانید متغیرهایی را بکشید و رها کنید ، نمادها ، گرافیک ها و موارد دیگر برای ایجاد نمایش اسلایدها شیک برای ارائه های تجاری و خلاقانه.

نمونه کارها رنگارنگ - الگوی اصلی مهم

یک الگوی Keynote رنگارنگ و جذاب که ایده آل برای تهیه نمایش برای نمونه کارهای خلاق ایده آل است. این قالب شامل 20 اسلاید پر از انیمیشن های زیبا است.

توجه - الگوی اصلی کلید واژه

توجه داشته باشید یک الگوی مینیمالیستی Keynote است که از طراحی مدرن و خلاق برخوردار است. این قالب با 30 اسلاید منحصر به فرد در 5 طرح رنگی مختلف ارائه شده است. اسلایدها در این قالب همچنین شامل طرح های چند منظوره هستند که به شما امکان می دهد انواع مختلفی از ارائه ها را انجام دهید.

LIBERO - الگوی اصلی پیام های رنگارنگ و خلاق

Libero یک الگوی جذاب Keynote برای ساخت نمونه کارها مدرن و نمایش ویترین کسب و کار است. این الگو شامل 30 اسلاید منحصر به فرد با اینفوگرافیک ، گرافیک بردار ، نمادها ، متغیرهایی در تصویر و موارد دیگر است.

Doffy - الگوی اصلی خلاق

Doffy یک الگوی ارائه Keynote تمیز و حرفه ای است که می توانید برای طراحی اسلایدهای نمایشی ، راه اندازی و نمایش خلاق کسب و کار استفاده کنید. این دستگاه با 30 اسلاید منحصر به فرد با گرافیک بردار قابل تنظیم و ویرایش کشیدن و رها کردن همراه است.

Alegro - ارائه متن اصلی مد

قالب Alegro Keynote الگوی مناسبی برای طراحی نمایش پرده ای برای فروشگاه مدرن مد ، عکاسی و ارائه های مرتبط با طراحی است. این قالب شامل بیش از 50 اسلاید منحصر به فرد است.

نور - الگوی اصلی پیام کوتاه حداقل

این قالب مینیمالیستی Keynote شامل بیش از 150 اسلاید با طراحی های تمیز و حرفه ای است. شما می توانید از این الگو برای طراحی ارائه برای مبتدیان و مشاغل مدرن استفاده کنید. همچنین در 5 طرح رنگی از پیش ساخته نیز موجود است.

الگوی - الگوی پیام کوتاه مدرن رایگان

الگوی یک الگوی نوین Keynote است که می توانید به صورت رایگان با پروژه های شخصی خود به منظور ارائه ایده های جسورانه ، پروفایل های تجاری خلاق و حتی اوراق بهادار از آنها استفاده کنید. این شامل 10 طرح اسلاید منحصر به فرد است.

هر الگوی بدون عنوان اصلی و پاورپوینت

همه یکی دیگر از الگوهای ارائه اصلی و خلاقانه مینیمال است. قالب رایگان شامل 10 طرح اسلاید با گرافیک برداری است. همچنین از نسخه پاورپوینت نیز بهره می برد.

به الگوی اصلی نگاه کنید

Look یک الگوی Keynote مدرن است که با یک طرح اسلاید رنگارنگ و پر از تصاویر فراوان ارائه شده است. این قالب دارای یک طراحی به راحتی قابل تنظیم است و شامل متغیرهایی در تصویر ، سبک های متن از پیش تعریف شده و رنگ های قابل ویرایش است.

خط مقدم - الگوی اصلی

قالب Purpleline Keynote دارای یک طراحی جذاب و حرفه ای است که از رنگ ها و اشکال روشن استفاده می کند. این قالب در مجموع 150 اسلاید ارائه شده است ، که شامل 30 اسلاید منحصر به فرد در 5 طرح رنگی مختلف است.

RITS - الگوی اصلی

RITS یک الگوی اصلی Keynote است که همچنین از تصاویر بسیار زیادی برای انتقال پیام شما به طور موثر در هر اسلاید استفاده می کند. این شامل متغیرهایی برای تصویر ، بردارهای قابل ویرایش ، رنگهای قابل تغییر و موارد دیگر است.

Agancy خلاق - الگوی اصلی

Creative Agency یک الگوی اصلی Keynote است که می توانید از آن برای تهیه پیش نمایش برای بازاریابی ، تجارت ، فروش و رویدادهای مرتبط با استارت استفاده کنید. این قالب با 50 اسلاید منحصر به فرد با اینفوگرافیک سه بعدی ، نمودارها ، نمودارها و موارد دیگر ارائه شده است.

Boeotian - سخنرانی مدرن

Boeotian یک کلید اصلی منحصر به فرد است که دارای یک موضوع جذاب با رنگ تیره است و به طور مؤثر محتوای آن را برجسته می کند. با این حال ، رنگ ها را می توان به راحتی در اولویت شما نیز تغییر داد. این برنامه با 50 اسلاید منحصر به فرد همراه است.

مطالعه موردی - الگوی اصلی بدون توافق

اگر به دنبال یک الگوی ساده و ساده Keynote برای ایجاد یک نمایش پرده ای برای ارائه مطالعات موردی و گزارش های کاری خود هستید ، این الگو مفید خواهد بود. این شامل 20 اسلاید منحصر به فرد در وضوح HD است.

برنامه کسب و کار - الگوی اصلی بدون یادداشت

یکی دیگر از الگوی خلاقانه Keynote که می توانید برای ایجاد ارائه های مرتبط با تجارت استفاده کنید. این الگوی شامل بسیاری از اشکال ، نمادها و انیمیشن های انتقال جذاب نیز هست.

الگوی اصلی طرح بندی حداقل

Minimal Layout دارای مجموعه ای خلاقانه از اسلایدها با طرح های مدرن و مینیمالیستی است. این قالب با 50 اسلاید منحصر به فرد با رنگ های قابل ویرایش ، نمادها ، اینفوگرافیک ها و موارد دیگر ارائه شده است.

مدل - الگوی اصلی

Model یک الگوی Keynote بسیار بصری است که مناسب برای نمایش اسلایدها برای ارائه های مرتبط با مد ، پوشاک و عکس است. این شامل بیش از 50 اسلاید منحصر به فرد با متغیرهایی در تصویر و عناصر طراحی قابل تنظیم است.

الگوی ارائه اصلی آموزش

آموزش و پرورش یک الگوی اصلی Keynote برای کالج ها ، مدارس و مشاغل مرتبط با آموزش و پرورش برای ایجاد ارائه های قدرتمند است. این قالب با 50 اسلایس منحصر به فرد شامل فونت های رایگان ، 500 آیکون ، mockup و موارد دیگر ارائه می شود.

سوما - الگوی اصلی

سوما یک الگوی اصلی Keynote است که برای ساخت اسلایدها برای ارائه های تجاری طراحی شده است. این الگو شامل 30 اسلاید منحصر به فرد در 5 طرح رنگی مختلف است.

الگوی اصلی شرکت ویژن

Vision الگوی اصلی Keynote است که می توانید از آن برای پیشبرد ارائه مؤثر برای مشاغل شرکتی استفاده کنید. این شامل 50 اسلاید منحصر به فرد با نمودارها ، نمودارها ، اینفوگرافی ها و بسیاری از گرافیک های بردار مفید دیگر است.

رنگ - الگوی خلاقانه متن اصلی

این الگوی رنگارنگ و بصری جذاب Keynote برای ایجاد مد و ارائه نمونه کارها نمونه کارها ایده آل است. این قالب شامل بیش از 10 طرح اسلاید خلاق است.

Ravi - الگوی اصلی بدون کلیدی

Ravi یک الگوی Keynote به زیبایی مینیمالیستی است که می توانید برای ایجاد انواع مختلف ارائه ، به صورت رایگان بارگیری و استفاده کنید. این سریال با 10 اسلاید منحصر به فرد همراه با متغیرهایی در تصویر است.

حرکت - الگوی اصلی اصلی

حرکت یک الگوی اصلی Keynote با طراحی خلاقانه است. این قالب دارای یک طراحی بسیار بصری و پر از گرافیک ، تصاویر و جلوه های رنگارنگ است. این مجموعه با 30 اسلاید منحصر به فرد در 5 تم رنگی مختلف ارائه می شود و شامل یک اینفوگرافیک منحصر به فرد ، تعداد زیادی تصویر و یک اسلاید نمونه کارها است.

الگوی اصلی ارائه اصلی استودیو

استودیو یک الگوی ارائه دهنده مینیمالیستی Keynote است که دارای طراحی تمیز و B&W است. این الگو برای ارائه پروژه های طراحی و ایجاد ارائه های مرتبط با آژانس های خلاق مناسب است. این قالب شامل 120 اسلاید منحصر به فرد است و در نسخه های متحرک و غیر متحرک ارائه می شود.

Havoc - الگوی اصلی متن خلاق

Havoc یک الگوی اصلی است که به طور خاص برای ایجاد ارائه های بازاریابی و تبلیغات مرتبط ساخته شده است. این قالب در مجموع 150 اسلایس با تعداد زیادی گرافیک برداری ، تصویر سازی ، اینفوگرافیک ، نمادها ، نمودارها و موارد دیگر ارائه شده است.

B2B - الگوی اصلی بازاریابی و فروش

اگر در حال کار بر روی ارائه B2B هستید ، این الگوی اصلی در دسترس خواهد بود. این الگوی دارای بیش از 60 اسلاید منحصر به فرد است که می توانید برای ایجاد نمایشگاه های B2B برای پیش بینی های رشد ، جلسات و تبلیغات استفاده کنید. این قالب در 8 طرح رنگی پیش ساخته ارائه شده است و می توانید اسلایدها را نیز به ترتیب به دلخواه خود ویرایش کنید.

BLOCKCHAIN ​​- الگوی اصلی

Blockchain یک روند رو به رشد در فناوری و تجارت است. این الگوی منحصر به فرد Keynote به شما کمک می کند تا انواع اسلایدهای نمایش ارائه شده مربوط به فناوری blockchain را ایجاد کنید. این شامل 150 اسلایدها به زیبایی طراحی شده با گالری عکس ، اینفوگرافیک ، نمودار و موارد دیگر می باشد.

MAXPRO - الگوی ارائه متن اصلی

MaxPro یک الگوی ارائه حرفه ای Keynote است که برای ایجاد نمایش اسلاید برای جلسات تیم و سایر ارائه های مرتبط با تجارت ساخته شده است. این دستگاه با 30 اسلایدهای منحصر به فرد با طراحی های تمیز و مدرن ارائه می شود. این قالب در 9 نسخه مختلف و در 5 تم رنگی مختلف موجود است.

الگوی اصلی برنامه کسب و کار

دقیقاً همانطور که از این عنوان پیداست ، این الگوی Keynote اسلایدهای زیادی دارد که می توانید برای ایجاد ارائه های جذاب برای نمایش انواع برنامه های تجاری خود از آنها استفاده کنید. این برنامه با 70 اسلاید منحصر به فرد همراه با اسلایدهای مشکل و راه حل ، برنامه های بازاریابی ، اسلایدهای طرح ریزی و موارد دیگر ارائه می شود.

Bravo - الگوی ارائه سخنرانی

Bravo یک نمایش اصلی و زیبا Keynote است که با طراحی خلاقانه همراه است. برای ارائه ارائه آژانس های طراحی ، مارک های تجسمی و مارک های مد بسیار مناسب است. این قالب شامل 50 اسلاید منحصر به فرد با رنگ های به راحتی قابل تنظیم است.

Thumper - الگوی ارائه متن اصلی

Thumper یک الگوی ارائه دهنده Keynote مدرن است که با بیش از 100 اسلاید منحصر به فرد ارائه می شود. در این قالب تعداد اسلایدهای چند منظوره وجود دارد که می توانید از آنها برای ایجاد بازاریابی ، تجارت ، خلاقیت و سایر انواع ارائه استفاده کنید.

الگوی اصلی نمونه کارها

این الگوی Keynote به طور خاص برای طراحان ، هنرمندان و خلاقان برای ارائه تابلوها برای نمایش نمونه کارها طراحی شده است. این قالب با 20 اسلاید کارشناسی ارشد در 2 اندازه مختلف و پر از تعداد زیادی عنصر بصری ، گرافیک برداری ، نمادها و موارد دیگر ارائه شده است.

اگر برای ارائه یک استارتاپ یا آژانس برای ایجاد یک محصول یا ایده خود ایجاد می کنید ، این الگوی بهترین الگوی اصلی است که می توانید برای آن کار استفاده کنید. با بیش از 150 اسلاید منحصر به فرد ، این فایل Keynote در 10 قالب از قالب در تم های نور و رنگ تیره ارائه می شود.

این الگوی برای ایجاد مشاغل مربوط به سلامتی یا محیط زیست ایده آل است تا بتواند ارائه های جذاب را ایجاد کند تا پیام شما را برای همه جلب کند. در هر دو اندازه اسلایدهای استاندارد و پهن صفحه موجود است.

Dukku یک الگوی Keynote است که به صورت حرفه ای طراحی شده است و از طرحی برخوردار است که برای ارائه های مرتبط با تبلیغات ایده آل است. این نسخه در هر دو نسخه سبک و تیره و شامل نمودار ، نمودار ، اینفوگرافی و موارد دیگر قرار دارد.

این الگوی اصلی Keynote با 80 اسلاید منحصر به فرد ارائه شده است که برای ایجاد ارائه برای بسیاری از مشاغل مناسب هستند. همچنین شامل 28 اسلایس آیکون ، نمودار ، اینفوگرافیک ، تصاویر و موارد دیگر.

مونچ یک الگوی اصلی است که برای ایجاد ارائه برای آژانس های بازاریابی بهترین است. علاوه بر استفاده درخشان از رنگ ، این قالب از یک طراحی حداقلی نیز برخوردار است که توجه را به خود جلب می کند. این قالب همچنین دارای آسان برای استفاده از متغیرهایی ، نمودارها ، تصاویر و نمودارهای قابل ویرایش است.

الگوی اصلی و رنگارنگ و مدرن بهترین برای ارتقاء مشاغل مرتبط با طراحی وب و گرافیک. این الگو شامل 35 اسلاید منحصر به فرد با هر دو تم سبک و تاریک و تعداد زیادی طرح رنگی متفاوت است.

الگوی مناسب برای ایجاد ارائه برای آژانس مسافرتی یا یک محصول مرتبط با مسافرت. این قالب Keynote دارای 30 اسلاید منحصر به فرد در 5 تغییر رنگ است.

تم رنگ تیره این الگوی اصلی باعث می شود تا برای ارائه محصولات تبلیغاتی محصولات رده بالا و مشاغل لوکس ، ایده های مناسبی ایجاد شود. این شامل 20 اسلاید منحصر به فرد در 2 اندازه مختلف است.

بودن. یک الگوی جذاب Keynote است که به شما امکان می دهد با استفاده از تصاویر زیادی ، برای ارائه بهتر پیام و محصولات خود ، ارائه هایی ایجاد کنید. این قالب شامل بیش از 125 اسلاید منحصر به فرد و جایگزینی های تصویر و کشیدن و رها کردن است.

این الگوی رنگارنگ دارای طراحی مدرن است که برای ایجاد نمایش ها و نمایش اسلایدها برای بسیاری از مناسبت ها مناسب است. این دستگاه با 70 اسلاید منحصر به فرد در رزولوشن HD شامل تعداد زیادی گرافیک ، نمودار ، نمودار و عناصر است.

یک الگوی اصلی و روشن و رنگارنگ برای ایجاد پیش بینی های رشد و سایر ارائه های مرتبط با تجارت. این الگو 20 اسلاید منحصر به فرد با اسلایدهای با وضوح بالا به راحتی قابل ویرایش است.

اگر به دنبال ایجاد یک نمایش پرده ای برای تناسب اندام ، یوگا یا سایر مشاغل مرتبط با سلامتی و بهزیستی هستید ، این الگو مفید خواهد بود. این شامل 20 اسلایدها است که می توانید به راحتی آنها را با اولویت خود تنظیم کنید.

یک الگوی خلاقانه و بسیار حرفه ای Keynote که در 5 رنگ مختلف در اختیار شما قرار می گیرد. این قالب دارای 30 اسلاید منحصر به فرد با یک اینفوگرافیک سفارشی ، مدل دستگاه و تعداد زیادی از گرافیک دیگر است.

با این وجود ، یک الگوی اصلی و مینیمالیستی و شیک دیگر که دارای بیش از 200 اسلاید منحصر به فرد است که به دسته ها تقسیم می شوند ، بیش از 3000 آیکون وکتور ، مدل های مختلف و موارد دیگر.

یک الگوی خیره کننده Keynote با بیش از 75 اسلاید منحصر به فرد و مجموعه ای از 500 آیکون فونت. این الگو برای طراحی ارائه برای آژانس های خلاق ایده آل است.

اگر شما یک نمایش با اسلایدهای مینیمالیستی طراحی می کنید ، این الگو مفید خواهد بود. اسلایدهای کاملاً قابل ویرایش در این قالب Keynote دارای طراحی مینیمالیستی با رنگهای کمتری است و دارای بیش از 500 آیکون بردار و قلم است.

Eureka یک الگوی Keynote حرفه ای برای ایجاد نمایش های مدرن با طراحی حداقل است. این برنامه با بیش از 200 اسلاید منحصر به فرد در هر دو موضوع سبک و تاریک همراه است.

این الگوی بزرگ Keynote با بیش از 25000 اسلاید در 16 طرح مختلف رنگی ارائه شده است. این قالب همچنین شامل یک بسته از 3000 نماد بردار ، ویرایش کشیدن و رها کردن ، و مجموعه ای از اسلایدهای منحصر به فرد برای ارائه مشاغل شما به روش های مختلف است.

اسلایدهای حداقلی در این الگوی Keynote نیز با انیمیشن های خیره کننده همراه است. این شامل بیش از 100 اسلاید منحصر به فرد است که برای ایجاد استارتاپ ها ، محصولات و ارائه برنامه ها ایده آل است.

در این الگو از یک تم تاریک تر و طراحی منحصر به فرد استفاده شده است که از رنگهای مناسب برای ارائه مرتبط با بازاریابی استفاده می کند. این الگو شامل 50 اسلاید منحصر به فرد در 5 موضوع است.

Marketofy ایده آل ایده آل Keynote است که بازاریابان می توانند از آن برای ایجاد کمپین های بازاریابی ، تبلیغات و ارائه طرح های تجاری استفاده کنند. این الگو شامل 200 اسلاید منحصر به فرد در 6 طرح رنگی مختلف است.

این یک الگوی Keynote چند منظوره است که برای ارائه های مرتبط با راه اندازی و مشاغل شرکتی مناسب است. این برنامه با 135 اسلاید منحصر به فرد همراه با نمودار ، نمودار ، اینفوگرافیک و موارد دیگر ارائه می شود.

اگر قصد ارائه پیشنهادی برای مشاغل تجاری را دارید ، این الگوی اصلی در دسترس خواهد بود. این قالب در مجموع 4000 اسلاید در 10 طرح رنگی مختلف و وضوح تصویر HD ارائه شده است.

Harmony یک الگوی Keynote است که دارای 200 اسلاید بی نظیر با طراحی مدرن و تمیز است. اسلایدها در 20 طرح رنگی مختلف نیز موجود است که شامل بیش از 3000 نماد بردار ، نمودار ، نمودار و موارد دیگر نیز می شود.

این الگو شامل بیش از 260 اسلاید منحصر به فرد در هر دو موضوع رنگ تیره و نور است. اسلایدها نیز کاملاً متحرک هستند و برای ویرایش آسان با متغیرهایی با کشیدن و رها همراه هستند.

این الگوی مدرن Keynote همچنین دارای اسلایدهای رنگی تیره و روشن است. دارای بیش از 40 اسلاید منحصر به فرد با انیمیشن ها است و در 4 تم رنگی مختلف در دسترس هستند.

Ever یک الگوی اصلی است که به طور خاص برای متخصصان طراحی شده است. این ویژگی اسلایدهای بسیار بهینه شده را برای ترسیم نمایش های مؤثر دارد. این قالب همچنین در مجموع 16000 اسلاید با گزینه های رنگ نامحدود ارائه شده است.

این الگوی اصلی برای ایجاد نمایشگاهی است که استارت آپ ها ، آژانس ها و مشاغل را نشان می دهد. این مجموعه در کل 2600 اسلاید است و در 10 طرح رنگی مختلف ارائه می شود.

این الگو شامل بیش از 4200 اسلاید برای ایجاد نمایش هایی است که رشد و پیش بینی های برجسته را نشان می دهد. اسلایدها در این الگو همچنین دارای نمودارها ، اینفوگرافی ها ، نمودارها و موارد دیگر هستند.

با بیش از 1500 اسلاید در 7 طرح رنگی مختلف و ارائه اینفوگرافیک ، نمودار و اینفوگرافیک ، این قالب Keynote به شما امکان می دهد تقریباً هر نوع ارائه کسب و کار را با سهولت ایجاد کنید.

الگوی اصلی ایده آل برای بدست آوردن یا ارائه ایده ها و مفاهیم تجاری. این الگوی دارای بیش از 150 اسلاید منحصر به فرد (در کل 15000 اسلاید) در رنگ ها و مضامین مختلف است.

ما لیست را با یک مجموعه عظیم از الگوهای Keynote شروع می کنیم که شامل 650 اسلاید منحصر به فرد در 20 دسته و سبک مختلف و 10 تم رنگی است که برای انواع مختلف ارائه مناسب است.

با داشتن 200 اسلاید زیبا در 8 موضوع مختلف (در کل 1500 اسلاید) این الگوی Keynote همان چیزی است که شما برای ایجاد یک ارائه عالی برای جلسات رشد و پیشرفت مشاغل خود نیاز دارید.

این یک الگوی اصلی چند منظوره است که می توانید هم با نیازهای تجاری و هم برای شخصی خود استفاده کنید. این برنامه با بیش از 200 اسلاید منحصر به فرد در 24 موضوع و در 4 بعد ارائه می شود.

این قالب با بیش از 600 اسلاید در زمینه های سبک و تاریک همراه با 500 آیکون خط بردار ، نقشه برداری و موارد دیگر ارائه شده است. بهترین راه حل برای شروع راه اندازی ها و آژانس ها

یک الگوی Keynote رنگارنگ و زیبا که به طور موثر از عکاسی و نمادها استفاده می کند تا فوراً توجه هر کسی را جلب کند. این الگو شامل 50 اسلاید با نمودار و نقشه جهانی است.

با داشتن 171 اسلاید منحصر به فرد ، 850 آیکون وکتور و نقشه های برداری کاملاً قابل ویرایش و اینفوگرافیک ، این قالب Keynote تمام ابزارهای لازم برای ساخت اسلایدهای عالی را برای ارائه کسب و کار بعدی شما در اختیار شما قرار می دهد.

استفاده بی نظیر از شکل مثلث از ویژگی های جالبی است که باعث می شود این الگوی Keynote برای آژانس های خلاقیت مناسب تر باشد. این دستگاه با 60 اسلاید منحصر به فرد ارائه می شود.

یک الگوی خلاقانه Keynote با طراحی عجیب و غریب و در عین حال بسیار جالب و منحصر به فرد که جلب توجه هر کسی را تضمین می کند. این ایده آل برای طراحی ارائه مربوط به مد است.

70 نماد اسلاید منحصر به فرد و 2500 نماد بردار در این الگوی Keynote هنگام طراحی ارائه به شما کمک می کنند تا استارتاپ شما را به سرمایه گذاران معرفی کنند.

یک الگوی اصلی طراحی شده حرفه ای با نمودار ، اینفوگرافیک ، mockup و موارد دیگر. این شامل بیش از 160 اسلاید است.

Sketch یک الگوی منحصر به فرد Keynote است که از طرحی برخوردار است که باعث می شود اسلایدها به نظر برسد که با دست طراحی شده اند. این شامل نمودارها ، نقشه های رشد و موارد دیگر می باشد.

این الگو با 233 اسلاید منحصر به فرد در 24 موضوع با گرافیک بردار قابل تنظیم و 3000 آیکون وکتور ارائه می شود.

Se7en یک الگوی اصلی Keynote است که برای آژانس های خلاق و مبتدیان طراحی شده است. این قالب شامل 100 اسلاید منحصر به فرد است که شامل انواع طرح ها و عناصر مختلف مانند نقشه ، نمودار ، اوراق بهادار و موارد دیگر می باشد. در کل بیش از 230 اسلاید وجود دارد.

تصاویر طنز موجود در اسلایدها همان چیزی است که این الگوی اصلی را بسیار ویژه می کند. این کمک خواهد کرد که پیام خود را به طرز سرگرم کننده در طول ارائه ارائه دهید.

این قالب عظیم با بیش از 7500 اسلاید ، از جمله 370 اسلاید منحصر به فرد در 10 تم رنگی و بیش از 3000 آیکون بردار ارائه شده است.

یک الگوی اصلی و تمیز Keynote که دارای 400 اسلاید متحرک منحصر به فرد ، بیش از 2500 آیکون وکتور ، گرافیک برداری قابل ویرایش و موارد دیگر می باشد.

این الگوی مدرن و تمیز Keynote در طول طراحی خود از چند رنگ استفاده می کند. این یک تجارت خلاق یا نمایندگی عالی است.

یک الگوی اصلی برای ارائه های مرتبط با بازاریابی طراحی شده است. این الگوی دارای 174 اسلاید طراحی شده حرفه ای است.

با داشتن 900 اسلاید در 5 تم رنگی ، از جمله تم های سبک و تاریک ، این قالب Keynote با تعداد زیادی گرافیک ، نمودار و اینفوگرافیک نیز در دسترس است.

یک قالب حرفه ای Keynote با اسلایدهای مدرن و شیک. این الگوی دارای بیش از 200 اسلایدهای متحرک است.

این قالب برای فضای داخلی منزل ، مبلمان و مشاغل مرتبط با طراحی مناسب تر است. این سریال با 100 اسلاید منحصر به فرد با تعداد زیادی عکس و نماد بردار همراه است.

یکی دیگر از الگوهای جذاب Keynote با تصاویر شیک که باعث می شود کل نمایش شما لذت بخش تر شود. این الگو شامل بیش از 130 اسلاید با گرافیک و تصاویر زیبا است.

کیک های کیک زیادی در این الگو وجود دارد. اما این بدان معنا نیست که این الگوی اصلی فقط برای یک تجارت کیک مناسب است. عکس ها را با عکس های خود جایگزین کنید و قالب مورد نظر شماست. اگرچه ، این بیشتر برای یک تجارت مرتبط با مواد غذایی مناسب است.

همه این قالب های اصلی ویرایش بسیار آسان است. شما می توانید طرح ها را ویرایش کنید ، به تنظیم مجدد اشیاء بپردازید ، رنگ ها را تغییر دهید و موارد بسیار دیگری را برای طراحی نمایش های بی نظیر Keynote اختصاصی خود انجام دهید.

6 نکته سریع برای ایجاد یک سخنرانی اصلی

اگر تازه وارد Keynote شده اید و اسلایدهای نمایش ارائه می دهید ، این نکات سریع به شما کمک می کند تا شروع کنید!

1. دریافت یک الگوی عالی

برنامه Keynote با مجموعه ای از قالب های پیش فرض ساده برای ایجاد انواع مختلف ارائه ارائه می شود. این قالب ها نمونه هایی هستند که در اکثر نمایش اسلایدهای نمایش استفاده می شوند زیرا بسیاری از مردم درک نمی کنند که در واقع می توانند از الگوهای شخص ثالث برای طراحی اسلایدهای بهتر استفاده کنند.

الگوی اصلی کلید واژه

اگر می خواهید مجموعه ای از اسلایدهای حرفه ای را با طرح هایی تهیه کنید که از بین جمعیت متمایز باشد ، همیشه باید از الگوهای پیش فرض خودداری کنید و از یک الگوی شخص ثالث استفاده کنید. این قالب ها توسط متخصصان طراحی شده اند و می توانید فقط با چند کلیک آنها را به Keynote وارد کنید.

2. دنبال K.I.S.S. روش

پس از انتخاب اسلایدها ، می توانید در مورد طرح مطالب فکر کنید. اگر یک الگوی عالی را انتخاب کنید ، اسلایدهای زیادی با طرح بندی محتوا که قبلاً برای شما طراحی شده است پیدا خواهید کرد. اگر اینطور نیست ، به سادگی روش Keep It Stupid Simple (KISS) را دنبال کنید.

الگوی اصلی اسلایدها

شما هرگز نمی توانید با یک طرح محتوا تمیز و ساده برای نمایش به صورت اسلاید اشتباه بگیرید. با طراحی حداقل ، از پاراگراف متن کمتری ، تصاویر کمتری و فضای سفید استفاده می کنید. این نوع از طراحی به مهمترین قسمت یک نمایش توجه کامل می کند – محتوای آن!

3. از تصاویر در صورت مناسب استفاده کنید

استفاده از تصاویر در یک نمایش پرده ای نه تنها به جذاب تر جلوه دادن نمایش های شما کمک می کند بلکه به شما امکان می دهد زمینه بهتری را به محتوای نوشتاری خود اضافه کنید.

هاویچ - الگوی اصلی

بسته به نوع ارائه ای که ارائه می دهید ، باید طرح های اسلاید مناسب را انتخاب کنید. به عنوان مثال ، اگر می خواهید یک نمایش اسلاید نمونه کارها را انتخاب کنید ، باید یک طرح اسلاید را انتخاب کنید که به شما امکان می دهد پیش نمایش های بزرگی از تصاویر را وارد کنید.

4- نمودارها ، نمودارها و اینفوگرافیک ها را اضافه کنید

ذکر آماری از مطالعات تحقیقاتی راهی عالی برای اعتبار بخشیدن به نکاتی است که در ارائه های خود می گویید. با این حال ، اگر داده ها را تجسم کنید ، به تأثیر بیشتر کمک می کند.

الگوی اصلی ارائه سرمایه گذار

بسیاری از الگوهای ارائه حرفهای حرفهای همراه با نمودارها ، نمودارها ، نمودارها و اینفوگرافیک ها هستند که به شما امکان می دهند داده ها را به صورت بصری نمایش دهید. از این عناصر در ارائه های خود استفاده کنید.

5- فونت مناسب را انتخاب کنید

استفاده از یک قلم جسورانه و جذاب که باعث بهبود خوانایی نیز می شود ، یکی دیگر از جنبه های مهم طراحی یک نمایش اسلاید حرفه ای است.

الگوی اصلی بازاریابی و فروش B2B

خوشبختانه ، بیشتر قالب های Keynote از پیش ساخته دارای فونت های عالی عالی هستند که می توانید با استفاده از طرح های نمایش اسلاید خود استفاده کنید. یا سعی کنید یک فونت بهتر را بارگیری کنید و به جای استفاده از قلم های پیش فرض در مک خود ، از آن استفاده کنید.

6. استفاده از رنگ را محدود کنید

وقتی نوبت به ارائه ارائه برای صنایع و مباحث خاص مانند بازاریابی ، گزارش های تجاری و عرشه های پیچیده می رسد ، بهتر است از یک پالت رنگی ساده با رنگ های کمتری استفاده کنید.

الگوی اصلی پیام کوتاه

اضافه کردن بیش از حد بسیاری از رنگ ها در طول طراحی ارائه خود ، اغلب می تواند قوام را شکسته و تصور بدی از برند و شرکت شما بفرستد. در عوض ، از یک طراحی تمیز و حداقل استفاده کنید.

آیا می دانید که می توانید ارائه های Keynote خود را به صورت فیلم های Full HD Quicktime صادر کنید؟ فقط بروید فایل > صادرات به > و انتخاب کنید QuickTime برای ذخیره کل ارائه خود به عنوان یک فیلم یا ارائه خود را پخش کنید و ضبط را فشار دهید تا ارائه خود را با صداپیشه در یک فایل ویدیویی که می توانید برای مخاطبان پخش کنید ضبط کنید.

3 دلیل برای انتخاب کلید اصلی بر روی پاورپوینت

مطمئن نیستید که Keynote انتخاب مناسبی برای شما است؟ در اینجا 3 دلیل برای امتحان کردن نرم افزار عالی اپل آورده شده است.

1. رایگان است!

برنامه اصلی با دستگاه اپل شما به صورت رایگان همراه می شود. چه مک بوک ، آیفون یا آی پد داشته باشید ، می توانید Keynote را بصورت رایگان برای طراحی ارائه ها نصب و استفاده کنید.

از طرف دیگر مایکروسافت پاورپوینت به اشتراک نیاز دارد. برنامه شخصی Office 365 در هر سال 69.99 دلار هزینه دارد.

2. انیمیشن های شگفت انگیز

یکی از ویژگی های پاورپوینت که Micorosft از بروزرسانی غافل شده است ، انیمیشن های آن است. با گذشت سالها ، انیمیشن ها و جلوه های گذار در پاورپوینت همیشه کاملاً دست و پاگیر و غیر حرفه ای بوده اند. به جز انیمیشن های بسیار کمی.

Keynote مجموعه ای از انیمیشن های صاف و جلوه های انتقال را شامل می شود که به حرفه شما را به نمایش های شما اضافه می کند.

3. رابط کاربری مبتدی-دوستانه

پاورپوینت یکی از پیچیده ترین رابط های کاربری در کل مجموعه برنامه های Microsoft Office را دارد. رابط کاربر پر از گزینه ها و ویژگی هایی است که افراد به ندرت از آن استفاده می کنند و در تجربه کاربر همه دخالت می کند.

Apple Keynote دارای یک رابط کاربری تمیز و کاربر پسند است که حتی راحت تر برای مبتدیان کامل ، راحت تر می توانید آن را بپیوندید.Source link

طراحی سایت

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “50+ بهترین قالب های اصلی سال 2019”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *