50+ بهترین قالب های پاورپوینت سال 2019


نکته اصلی برای برنده شدن در مخاطبان شما ، ارائه کامل پاورپوینت طراحی شده است. این که آیا شما در یک کنفرانس صحبت می کنید ، به یک سرمایه گذار می گویید یا در مورد پیش بینی فروش در یک جلسه کاری صحبت می کنید ، این مجموعه از بهترین قالب های پاورپوینت به شما کمک می کند تا با مخاطبان خود صحبت کنید.

نحوه طراحی اسلایدهای پاورپوینت خود نقش اساسی در موفقیت ارائه شما خواهد داشت. شما باید از رنگهای مناسب در اسلایدها استفاده کنید ، محتوا را برای خوانایی ساختار دهید و داده ها را با نمودارها و نمودارها تجسم کنید تا یک نمایش قانع کننده ارائه دهید.

معمولاً ساعت ها طول می کشد تا یک نمایش عالی پاورپوینت طراحی کنید. اما ، لازم نیست همه این مشکلات را پشت سر بگذارید. ما برخی از بهترین قالب های جدید PowerPoint را یافتید که می توانید برای چند دقیقه نمایش سریع نمایش اسلاید حرفه ای استفاده کنید.

ما همچنین نکات مفیدی را برای انتخاب یک الگوی پاورپوینت جمع آوری کرده ایم و توصیه های اصلی برای ارائه موفقیت آمیز برای کمک به شما در شروع کار!

1 میلیون + قالب های پاورپوینت ، الگوهای پاورپوینت + موارد دیگر

هزاران الگوی پاورپوینت و بسیاری از عناصر طراحی دیگر را با عضویت ماهانه Envato Elements بارگیری کنید. از 16 دلار در ماه شروع می شود ، و دسترسی نامحدودی به کتابخانه در حال رشد با بیش از 1400،000 قالب ارائه ، فونت ، عکس ، گرافیک و موارد دیگر به شما امکان می دهد.

الگوهای پاورپوینت را کاوش کنید

الگوی پاورپوینت چیست؟

الگوی پاورپوینت مجموعه ای از اسلایدهای از پیش طراحی شده است که می توانید در پاورپوینت آن را باز کرده و ویرایش کنید تا اسلایدهای ارائه خود را ایجاد کنید.

بیشتر قالب های پاورپوینت با ده ها اسلاید منحصر به فرد همراه با طراحی مطالب شیک همراه با پاراگراف ها ، آیکون ها و تصاویر که قبلاً در چیدمان های حرفه ای چیده شده اند. تنها کاری که باید انجام دهید اینست که برای ایجاد یک نمایش پرده ای زیبا ، محتوای خود را در اسلایدها کپی و چسباندن کنید. همچنین می توانید به راحتی رنگ ها را تغییر دهید ، تصاویر را تغییر دهید و از گرافیک ها در اندازه ها تغییر اندازه دهید.

برای استفاده از یک الگوی ، کافیست فایل قالب پاورپوینت را روی رایانه خود بارگیری کرده و روی پرونده. PPTX دو بار کلیک کنید تا در برنامه PowerPoint خود باز کنید. سپس می توانید آن را به هر صورت که دوست دارید سفارشی کنید (ما در این پست راهنمایی مفیدی داریم که در مورد چگونگی ویرایش یک الگوی پاورپوینت برای کمک به شما می باشد).

انتخاب برتر

بودن. الگوی ارائه مدرن پاور پوینت

بودن. یک الگوی پاورپوینت بسیار مینیمالیستی و خلاق است که از تصاویر زیادی برای جلب توجه با اسلایدهای بسیار بصری استفاده می کند.

این قالب شامل 125 اسلاید منحصر به فرد ، 550 آیکون فونت ، و متغیرهایی برای تعویض تصاویر به راحتی می باشد. این برای ساخت اوراق بهادار طراحی ، ارائه محصولات و موارد دیگر بسیار مناسب است.

چرا این یک انتخاب برتر است

استفاده مؤثر از طراحی مینیمالیستی ویژگی اصلی است که این الگوی پاورپوینت را از بقیه جدا می کند. از یک تعادل مناسب از تصویر ، متن و فضای استفاده می کند تا هر اسلاید حرفه ای تر به نظر برسد. به علاوه ، همچنین می توانید به راحتی رنگ ها را تغییر دهید ، تغییر اندازه دهید و تصاویر را بکشید و رها کنید تا این الگو را ویرایش کنید.

Business Pitch - الگوی پاورپوینت مدرن

وقتی نوبت به فکر یک ایده کسب و کار یا یک پروژه می رسد ، نمایش پرده ای شما باید کامل باشد. این الگوی پاورپوینت به شما کمک می کند تا یک عرشه برد برنده برای ارائه خود ایجاد کنید. این شامل 30 اسلاید منحصر به فرد در 5 طرح رنگی مختلف است.

Passion - الگوی پاورپوینت کسب و کار حداقل

مینیمالیسم نشانه ظرافت و طبقه است. این الگوی پاورپوینت با هر دو ویژگی پر شده است. این دستگاه دارای 50 اسلاید منحصر به فرد با طراحی حداقل و تمیز است. این شامل آیکون های برداری ، اینفوگرافیک ها و گرافیک های قابل ویرایش نیز هست.

TREAL - الگوی پاورپوینت املاک و مستغلات

Treal یک الگوی پاورپوینت مدرن است که بطور اختصاصی برای تهیه پیش نمایش های مربوط به مشاغل املاک و مستغلات ساخته شده است. این الگو شامل 30 اسلاید منحصر به فرد پر از گرافیک های سفارشی ، شکل ها و متغیرهایی برای تصویر است.

BizMar - الگوی پاورپوینت بازاریابی

این الگوی پاورپوینت با یک طراحی خلاقانه و مدرن ارائه شده است که برای طراحی اسلایدهای مرتبط با بازاریابی و ارائه مشاغل ایده آل است. این قالب شامل 30 اسلاید منحصر به فرد با طرح های قابل ویرایش است.

Arcitech - الگوی خلاق پاور پوینت

حتی اگر این الگو برای نمایش های معماری طراحی شده باشد ، می توان به راحتی آن را تنظیم کرد تا بسیاری از انواع دیگر ارائه ها نیز ایجاد شود. این قالب در مجموع 150 اسلاید با 5 طرح رنگی مختلف ارائه شده است.

Dsgn - الگوی ارائه رایگان کتاب نگاهی

این یک الگوی پاورپوینت رایگان است که می توانید از آن برای طراحی شیک و طراحی جلوه های سبک نگاه استفاده کنید. این شامل 90 اسلاید منحصر به فرد در 5 طرح رنگی مختلف است. استفاده از پروژه های شخصی رایگان است.

XGDragon - الگوی ارائه رایگان پاورپوینت

یکی دیگر از قالب های با کیفیت بالا و رایگان پاورپوینت برای کاردستی از ارائه های مدرن و خلاق. این مجموعه با مجموعه ای از اسلایدهای بصری و محور تصویر با طرح های قابل ویرایش همراه است. می توانید با استفاده از پروژه های شخصی و تجاری به صورت رایگان از آن استفاده کنید.

Gumen - الگوی حداقل پاورپوینت

Gumen یک الگوی پاورپوینت حداقل در عین حال مدرن است که دارای 30 اسلاید منحصر به فرد است. هر اسلاید شامل گرافیک قابل تنظیم ، اشکال و متغیرهایی در تصویر است. همچنین شامل طرح بندی اسلایدهای استاد نیز می باشد.

Bilue - الگوی Powerpoint زیبا

این الگوی پاورپوینت با طراحی زیبا و تمیز ، در مجموع 150 اسلاید را در خود جای داده است. می توانید 5 طرح مختلف رنگی را برای ایجاد ارائه های مختلف تجاری و خلاقانه انتخاب کنید.

ویژگی ها - الگوی پاور پوینت راهنمای راهنمایی برند

Feature یک الگوی پاورپوینت مدرن است که با مجموعه ای از اسلایدها برای طراحی ارائه های دستورالعمل های برند ساخته شده است. این شامل 50 اسلاید منحصر به فرد با گرافیک بردار ، اینفوگرافیک ، آیکون ها و موارد دیگر است.

Greaty - الگوی پاورپوینت حداقل

Greaty یک الگوی حداقل پاورپوینت است که از یک طراحی اسلاید ساده و خلاق برخوردار است. این الگو شامل 30 طرح اسلایدی منحصر به فرد است که 5 طرح مختلف رنگی را برای انتخاب دارند. همچنین شامل متغیرهایی در تصویر و اسلایدهای استاد نیز هست.

Selasa - ارائه پاورپوینت تجاری

این الگوی پاورپوینت خلاق و رنگارنگ با یک طرح طراحی شیک و سرگرم کننده ارائه شده است که باعث می شود ارائه های شما از جمعیت متمایز شود. مناسب برای ارائه های خلاقانه و تجاری است. این الگو شامل 50 اسلاید منحصر به فرد است.

CLEOPATRA - الگوی خلاق پاور پوینت

Cleaopatra یک الگوی حداقل پاورپوینت است که می توانید برای طراحی مد ، نمونه کارها و طراحی های ارائه شده از آن استفاده کنید. این قالب با 36 اسلاید منحصر به فرد ارائه شده است که می توانند به راحتی در اولویت شما تنظیم شوند. این شامل متغیرهایی برای تصویر نیز هست.

مورک - الگوی خلاق پاور پوینت مدرن

مورک الگوی ایده آل پاورپوینت برای پیشبرد نمایشگاه برای مارک های عکاسی و مد است. این قالب دارای یک تم رنگ تیره است که به طور موثر محتوای آن را برجسته می کند. این شامل 30 اسلاید منحصر به فرد با طرح بندی اسلایدهای استاد است.

کولا - الگوی پاور پوینت رایگان

کولا یک الگوی زیبا با حداقل پاورپوینت است که می توانید برای نمایش اسلایدها برای ارائه های حرفه ای و تجاری از آن استفاده کنید. قالب رایگان شامل چندین اسلاید نمونه است که می توانید با پروژه های شخصی از آنها استفاده کنید.

NOVA - الگوی ارائه رایگان

نوا یکی دیگر از قالب های رایگان و تمیز پاورپوینت است که دارای یک طرح طرح اسلاید بسیار حرفه ای است. از نسخه رایگان قالب می توان برای ایجاد ارائه های شخصی و خلاق استفاده کرد.

Simpleco یک الگوی قدرتمند پاورپوینت است که می توانید از آن برای طراحی نمایش پرده ای برای ارائه های مرتبط با بازاریابی ، سئو و طراحی وب استفاده کنید. این قالب شامل 93 اسلاید منحصر به فرد و کاملاً متحرک است.

معمولی - ارائه مدرن پاور پوینت

معمولی یک الگوی پاورپوینت شیک است که مجموعه ای از اسلایدهای مدرن را برای ساختن مد ، طراحی و ارائه نمونه کارهای خلاق مناسب می باشد. این الگو با متغیرهایی در تصویر ، رنگ های قابل ویرایش و طراحی اسلای چند منظوره ارائه می شود.

الگوی پاورپوینت صنعت موبایل

اگر روی ارائه ارائه دهنده برنامه ها و صنعت تلفن همراه کار می کنید ، این الگوی پاورپوینت به شما در طراحی ارائه دهنده قانع کننده تر کمک می کند. این مجموعه با مجموعه ای از اسلایدهای منحصر به فرد تهیه شده است که برای نمایش آمار ، پیش بینی ها و گزارش ها به روشی حرفه ای تر برای جذب مخاطب شما ساخته شده است.

Namira - ارائه پاورپوینت رنگارنگ

نامیرا یک الگوی ارائه مدرن و رنگارنگ پاورپوینت است که پر از رنگ های پر جنب و جوش ، شکل های زیبا و طرح های مدرن است. این قالب با بیش از 50 طرح اسلایس منحصر به فرد با متغیرهایی در تصویر ، نمادهای بردار ، گرافیک و موارد دیگر ارائه شده است.

Glide - الگوی پاورپوینت چند منظوره رایگان

Glide یکی از قالب های پاورپوینت 80 نوع زیبا و چند منظوره است که می توانید کاملاً رایگان آن را بارگیری و استفاده کنید.

این الگو شامل متغیرهایی در تصویر ، مدل های محصول و رنگ های قابل ویرایش است. شما می توانید بدون هیچگونه انتسابی از این الگو به صورت رایگان با پروژه های شخصی و تجاری استفاده کنید.

برخلاف بسیاری از قالب های پاورپوینت رایگان دیگر که فقط شامل تعداد انگشت شماری از طرح های اسلاید هستند ، Glide شامل مجموعه کاملی از اسلایدها است که می توانید برای طراحی انواع ارائه استفاده کنید. اسلایدها نیز به راحتی قابل تنظیم هستند و از قلم های سیستم و بسته های نمادهای سفارشی نیز استفاده می کنند.

Insine - الگوی پاور پوینت

قالب Insine PowerPoint دارای یک طراحی مدرن و زیبا با تعداد زیادی اسلایدهای رنگارنگ است. این قالب با 50 اسلاید منحصر به فرد با تعداد زیادی اینفوگرافیک ، نمادها و گرافیک های برداری ارائه شده است.

شروع کنید - الگوی PowePoint

این الگوی پاورپوینت پر جنب و جوش و پر جنب و جوش ، به طور خاص برای ایجاد نمایش اسلاید برای مشاغل و متخصصان خلاق برای ارائه ایده ها ، پروژه ها و محصولات تبلیغاتی آنها طراحی شده است. این برنامه با 20 اسلاید مستر با گرافیک وکتور منحصر به فرد ، متغیرهایی در تصویر و موارد دیگر ارائه می شود.

الگوی - الگوی پاورپوینت رایگان

الگوی همراه با مجموعه ای از اسلایدهای مدرن طراحی شده برای برجسته کردن نکات کلیدی ارائه با عناوین و تصاویر بزرگ است. این الگوی رایگان شامل 10 طرح اسلاید منحصر به فرد است که در هر دو قطعنامه Retina و Full HD در دسترس هستند.

Duotone - الگوی خلاق رایگان پاورپوینت

Duotone یک الگوی پاورپوینت خلاق و رایگان است که دارای 18 اسلاید منحصر به فرد با جلوه رنگ دوتایی است. این قالب همچنین با یک عمل دوتایی فتوشاپ ارائه شده است که می توانید از آن برای اعمال جلوه رنگ در تصاویر استفاده کنید تا با طراحی اسلایدها مطابقت داشته باشد.

Terra - الگوی پاور پوینت

این الگوی شیک پاورپوینت دارای اسلایدهای فراوان پر از جلوه های رنگی شیب دار و گرافیک های برداری است. این شامل 150 اسلاید در کل است که در 5 تم رنگی موجود است. همچنین می توانید به راحتی رنگ ها را سفارشی کنید ، متن را تغییر دهید ، تصاویر را جایگزین کنید و همچنین آیکون ها را ویرایش کنید.

FUN Color - Powerpoint

همانطور که از نام این کتاب پیداست ، این الگوی پاورپوینت شامل 50 اسلاید منحصر به فرد و پر از طرح های رنگارنگ است. همچنین با تعداد زیادی از گرافیک های برداری ، نمادها ، اینفوگرافیک ها و شکل ها همراه است. این قالب همچنین به راحتی قابل تنظیم است و می توانید رنگ ها را به دلخواه خود تغییر دهید.

سازمان دیده بان - الگوی خلاق پاورپوینت

Watch یک قالب پاورپوینت مینیمالیستی است که از طراحی مدرن و زیبایی برخوردار است و از بین مردم برجسته است. این قالب دارای 30 اسلاید منحصر به فرد با طرح های کشیدن و رها کردن قابل تنظیم ، متغیرهایی برای تصویر ، گرافیک های برداری و موارد دیگر می باشد.

ایندیانا - الگوی پاورپوینت حرفه ای

این قالب پاورپوینت با مجموعه ای از اسلایدهای مدرن و حرفه ای ارائه شده است که شامل طرح های بسیار بصری است. اسلایدها در این الگو به شما امکان می دهد تا از برند ، تجارت و محصولات خود با تصاویر بزرگ نیز برجسته شوید. این شامل 30 اسلاید منحصر به فرد در 5 طرح رنگی است.

فضا - الگوی پاورپوینت رایگان و اصلی

Space یک الگوی رایگان پاورپوینت است که می توانید از آن برای طراحی انواع ارائه های حرفه ای و تجاری استفاده کنید. نسخه رایگان قالب با اسلایدهای متعدد ارائه می شود که می توانند به ترجیح شما تنظیم شوند.

راوی - الگوی ارائه رایگان پاورپوینت

Ravi یک الگوی خلاق پاورپوینت است که مناسب ترین برای ارائه تابلوهای مارک های مد و لباس مناسب است. قالب رایگان شامل 10 اسلاید منحصر به فرد در وضوح تصویر شبکیه چشم و Full HD است.

اگر در حال ارائه یک ارائه در رابطه با بازاریابی دیجیتال یا استراتژی های رسانه های اجتماعی هستید ، این الگوی پاورپوینت برای شما مناسب است. این شامل 100 اسلاید منحصر به فرد با تعداد زیادی نمودار قابل تنظیم ، نمادها ، نمودارها و اشیاء دیگر است.

اگر به دنبال یک الگویی برای ارائه یک طراحی وب و ارائه برنامه های مرتبط هستید ، این الگوی پاورپوینت مفید خواهد بود. این قالب دارای 60 اسلاید در 5 طرح رنگی مختلف است. همچنین شامل 72 چیدمان در نسخه های سبک و تاریک است.

تاکتیک - الگوی خلاق پاورپوینت

Tactic یک الگوی پاورپوینت خلاق و بصری است که می توانید برای ایجاد ارائه برای مشاغل مدرن ، استارتاپ ها و آژانس های طراحی مدرن استفاده کنید. این شامل 30 اسلاید منحصر به فرد پر از گرافیک های قابل ویرایش ، متغیرهایی در تصویر و فونت های رایگان است.

مایاگو - الگوی پاور پوینت

مایاگو یک الگوی پاورپوینت کاملاً متحرک است که می توانید از آن برای ایجاد انواع اسلایدها برای ارائه خلاقانه و حرفه ای استفاده کنید. این شامل 30 اسلاید منحصر به فرد پر از گرافیک بردار قابل تنظیم ، نمادها ، اینفوگرافیک ها و موارد دیگر است. این الگو همچنین در 5 طرح رنگی مختلف موجود است.

Altezza - الگوی پاورپوینت رایگان مدرن

Altezza یک الگوی شیک پاورپوینت است که با 11 طرح اسلاید خلاق و چند منظوره ارائه می شود. برای تهیه اوراق بهادار نمایندگی و ارائه حرفه ای مناسب ترین است.

نگاه کنید - الگوی پاورپوینت زیبا زیبا

نگاه یکی دیگر از الگوی رایگان پاورپوینت رایگان است که می توانید برای نمایش اسلایدها برای ارائه و نمایش های مرتبط با آن استفاده کنید. این الگو شامل 55 اسلاید منحصر به فرد است که می توانید با پروژه های شخصی خود استفاده کنید.

Nuguya - الگوی پاور پوینت زنانه

Nuguya یک الگوی پاورپوینت است که با طراحی اسلایدها به سبک زنانه ارائه می شود که شامل بسیاری از رنگ های روشن و چیدمان است. این الگو برای تبلیغ و ایجاد نمایش اسلایدها برای ارائه های خلاقانه و تجاری مناسب است. این قالب شامل 360 360 اسلاید در 12 رنگ premade است.

الگوی پاورپوینت اورلان

Orlan یک الگوی پاورپوینت حداقل است که مناسب برای نمایش اسلایدها برای ارائه های خلاقانه و مرتبط با بازاریابی است. این شامل 38 اسلاید منحصر به فرد با فونت رایگان و انیمیشن های انتقال است.

Mnchrm - الگوی Powerpoint تاریک و روشن

این الگوی پاورپوینت مدرن و خلاق در 3 تم رنگی مختلف از جمله طرح های نور و رنگ تیره ارائه شده است. این مجموعه شامل 360 اسلایدها است که در 12 طرح مختلف رنگ در دسترس است.

زرد - الگوی پاورپوینت

قالب پاورپوینت زرد با طراحی مدرن همراه با 36 اسلاید منحصر به فرد پر از تعداد زیادی شکل ، بردار ، نماد و گرافیک ارائه شده است ، این الگو شامل متغیرهایی برای ویرایش آسان و فونت های رایگان است.

Xanthopsia - الگوی پاور پوینت

Xanthopsia یک الگوی خلاق پاورپوینت است که با 50 اسلاید منحصر به فرد ارائه می شود که برای توجه بیشتر به تصاویر طراحی شده است. این امر گزینه مناسبی برای ایجاد نمایش های مرتبط با عکاسی و مد می باشد.

الگوی پاورپوینت آژانس مسافرتی و مسافرتی برجسته

Travient یک الگوی پاورپوینت مدرن است که برای تبلیغ هتل ها و آژانس های مسافرتی ساخته شده است. این شامل 80 اسلاید منحصر به فرد است که در 10 طرح رنگی و 134 طرح اسلاید کارشناسی ارشد موجود است.

مورفولوژی - الگوی پاور پوینت

مورفولوژی یک الگوی پاورپوینت مؤثر است که می توانید برای ایجاد نمایش اسلایدها برای مشاغل مدرن و ارائه های مبتدی استفاده کنید. این الگو با 30 اسلاید منحصر به فرد در 5 طرح رنگی مختلف تهیه شده است و در مجموع 150 اسلاید ساخته شده است.

Theo - الگوی Powerpoint

Theo یک الگوی رنگارنگ پاورپوینت است که دارای تصاویر جذاب ، اینفوگرافیک ها و نمودارهایی برای ایجاد ارائه های جذاب تر برای مشاغل ، شرکت های نوپا و شرکتها است. این شامل 30 اسلاید منحصر به فرد در 5 طرح رنگی premade است.

Penmarker - الگوی پاور پوینت

Penmarker یک الگوی پاورپوینت به زیبایی مینیمالیستی است که می توانید برای ایجاد ارائه های مربوط به پروژه ها و رویدادهای مرتبط با طراحی خلاق و طراحی استفاده کنید. این دستگاه با 30 اسلاید منحصر به فرد در 5 طرح رنگی مختلف ارائه می شود و در کل 150 اسلاید ساخته شده است.

WaterColor - الگوی پاور پوینت

این الگوی منحصر به فرد پاورپوینت دارای بسیاری از طرح های جذاب آبرنگ ، بردارها و تصاویر است که مطمئناً رنگ بیشتری را به ارائه های شما می بخشد. این مجموعه با 80 اسلاید منحصر به فرد با 40 رنگ سرآمد ارائه شده است.

Zeigla - الگوی پاور پوینت

این الگوی پاورپوینت با طراحی بسیار حرفه ای ارائه شده است که باعث می شود بیشتر آن را برای نمایش اسلایشی شرکتی و کوچک ارائه دهید. این قالب شامل 150 اسلاید شامل 5 تم رنگی با گالری ، نمونه کارها و سایر اسلایدهای منحصر به فرد است.

ویترین ربات - الگوی پاورپوینت

Robot Showcase یک الگوی منحصر به فرد PowerPoint است که برای ایجاد اسلایدهای نمایش برای مشاغل و رویدادهای مرتبط با فناوری ساخته شده است. این برنامه با 20 اسلاید کارشناسی ارشد که شامل نمودارهای زیادی ، نمودارها ، گرافیک ها و موارد دیگر هستند به شما کمک می کنند تا داده ها را به روشی حرفه ای تجسم کنید.

شش گوش - الگوی پاور پوینت

Hexagon یک الگوی جذاب PowerPoint است که شامل 110 اسلاید منحصر به فرد است. قالب پر شده از اسلایدها با گرافیک و متغیرهایی که به شکل شش گوش طراحی شده اند. این همچنین شامل یک بسته نماد قابل ویرایش و مدلهای دستگاه است.

سبک - الگوی پاورپوینت

این الگوی پاورپوینت برای طراحی ارائه برای مشاغل مرتبط با پوشاک و مد ایده آل است. این قالب شامل 50 اسلاید منحصر به فرد با متغیرهایی که به راحتی قابل تعویض هستند ، گرافیک های برداری ، نمادها و بسیاری از عناصر دیگر.

Simphony یک الگوی ارائه شده پاورپوینت با طراحی زیبا است که با بیش از 5600 اسلاید با امکان انتخاب از 10 طرح رنگی مختلف ارائه می شود. این برنامه همچنین شامل بیش از 90 اسلاید چند منظوره برای انواع مختلف ارائه و 124 طرح اسلاید کارشناسی ارشد در هر دو موضوع رنگی سبک و تاریک است.

امگا یک الگوی پاورپوینت عالی برای آژانس های خلاق است. این قالب شامل 35 اسلاید منحصر به فرد با نمودارها ، گرافیکها ، نمودارها و نمادهای مختلف است. این الگو همچنین در نسخه های تاریک و سبک موجود است.

یک قالب پاورپوینت با 70 اسلاید منحصر به فرد. این الگو برای استفاده در نمایشگاه های تجاری و تبلیغاتی ، بخصوص مربوط به تجارت الکترونیکی و تبلیغات محصولات طراحی شده است. این قالب با 50 طرح رنگی ، 30 آیکون ، اینفوگرافیک ، نمودار ، نمودار و موارد دیگر ارائه می شود.

این یک الگوی ارائه قدرتمند است که شامل بیش از 70 اسلاید منحصر به فرد برای ارائه یک بازاریابی عالی است. همچنین شامل نمودارها ، اینفوگرافیها ، نمادها و اشیاء زیادی برای تجسم داده ها است.

Splash یک الگوی ارائه حرفه ای است که هم برای استفاده در کسب و کار و هم برای شخصی مناسب است. این قالب شامل 30 اسلاید منحصر به فرد در 5 طرح رنگی مختلف با تصاویر و گرافیک های زیادی است.

این الگوی کاملی است که می توانید برای طراحی یک ساخت و ساز یا ساخت و سازهای مرتبط با املاک و مستغلات استفاده کنید. این قالب شامل 30 اسلاید منحصر به فرد در 6 تنوع رنگ مختلف با اسلایدهای چند منظوره و مدل های مختلف است.

Swot یک الگوی پاورپوینت برای ارائه های تجاری و شرکتی است. این گوشی با 111 اسلاید منحصر به فرد ، 112 طرح بندی اسلاید مستر و در 20 طرح رنگی مختلف ارائه می شود. همچنین شامل اسلایدهای گالری ، جداول قیمت ، اینفوگرافیک و موارد دیگر.

Volt یک الگوی پاورپوینت چند منظوره است که می تواند برای ایجاد انواع مختلفی از ارائه ها مورد استفاده قرار گیرد. این برنامه دارای 120 اسلاید منحصر به فرد در نسخه های سبک و تاریک و همچنین با گزینه های نامحدود رنگ و همچنین نمودارها ، نمودارها ، نمودارها ، جداول و موارد دیگر است.

این یک الگوی ارائه عالی برای تبلیغ یک محصول یا یک تجارت الکترونیکی است. این قالب شامل 20 طرح اسلاید مستر با طرحی است که محصولات را برجسته می کند. این همچنین شامل بسیاری از گزینه های سفارشی سازی رنگ و اشیاء گرافیکی است.

این الگوی کاملی برای پاورپوینت است که می توانید برای ایجاد ارائه یک مشاوره در مورد املاک و مستغلات یا دارایی ها استفاده کنید این دستگاه با 50 اسلاید منحصر به فرد در 7 طرح رنگی مختلف ارائه شده است و در مجموع 350 اسلاید ساخته شده است.

یکی دیگر از قالب های پاورپوینت خلاق با طراحی حرفه ای است. این الگو برای استفاده در ارائه های مرتبط با بازاریابی ، تجاری و بازاریابی مناسب است. این قالب با 20 طرح اسلاید استاد و تعداد زیادی نمودار ، نمودار ، جداول و موارد دیگر ارائه شده است.

این الگو به طور خاص برای ارائه های مرتبط با آژانس طراحی شده است. این محصول با 21 اسلایدها در 7 طرح مختلف رنگی ارائه می شود. این قالب همچنین به راحتی قابل تنظیم است. می توانید اندازه ، رنگ و شکل اشیاء را ویرایش کنید و همچنین تصاویر را به سادگی با کشیدن و رها کردن جایگزین کنید.

دقیقاً همانطور که از نام آن مشخص است ، این الگوی پاورپوینت به عنوان عرشه ای برای تولید محصولات ، راه اندازی ها و ایده ها طراحی شده است. این دستگاه با 150 اسلاید منحصر به فرد در 10 نسخه مختلف نور و رنگ تیره ارائه شده است. این مجموعه در کل 3000 اسلاید است.

Molla یک الگوی خیره کننده پاورپوینت است که شامل بیش از 60 اسلاید منحصر به فرد با طراحی خلاقانه است. همچنین می توانید اسلایدها را از 20 طرح رنگی مختلف و 100 اسلاید مستر در تم های رنگی سبک و تیره انتخاب کنید. همچنین شامل یک بسته آیکون و اینفوگرافیک نیز می باشد.

Believe یک الگوی پاورپوینت چند منظوره است ، به این معنی که می توانید از آن برای ساخت انواع مختلف اسلایدهای ارائه استفاده کنید. این 213 اسلاید منحصر به فرد در 10 تغییر رنگ مختلف ارائه می شود و در کل بیش از 2100 اسلایدها ساخته شده است.

این الگوی ارائه مناسب برای همه انواع اسلایدهای نمایش تجاری و شرکتی است. این شامل 30 اسلاید منحصر به فرد در 3 تم رنگی و نسخه های پس زمینه تاریک و روشن است.

یکی دیگر از الگوهای ارائه عالی برای مشاغل مرتبط با مد و لباس. این الگوی دارای 20 طرح اصلی با تعداد زیادی نمودار ، رنگ و اشیاء قابل تنظیم است.

این الگوی پاورپوینت مدرن و خلاق دارای طرحی است که آن را برای ارائه های مرتبط با بازاریابی مناسب تر می کند. همچنین برای پیشنهادات تجاری و نمایش اسلایدهای رشد بسیار عالی است زیرا دارای تعداد زیادی اسلایدها ، نمودارها ، چرخه و 100 نوع اسلایدها است.

یکی دیگر از الگوهای ارائه پاورپوینت مدرن با بیش از 100 اسلاید در 2 طرح مختلف رنگی. این برنامه همچنین شامل یک نقشه جهانی قابل تنظیم ، نمادها ، اشیاء و گزینه های رنگ نامحدود است.

5 نکته برای انتخاب یک الگوی پاورپوینت

انواع مختلفی از قالب های پاورپوینت در لیست ما وجود دارد. این نکات به شما کمک می کند تا بهترین مورد را برای پروژه خود پیدا کنید.

1. حداقل چیدمان محتوا

به طور کلی ، همیشه بهتر است با طرح مطالب مینیمالیستی برای طرح های اسلاید پاورپوینت خود ، به ویژه هنگام ایجاد ارائه های حرفه ای و شغلی ، پیش بروید.

Gotska - الگوی پاور پوینت

با یک طراحی اسلاید حداقل ، شما قادر خواهید بود به راحتی محتوای خود را در هر اسلاید برجسته کنید. بنابراین حتما الگویی را انتخاب کنید که همراه با طراحی اسلایدی تمیز و ساده باشد که به محتوای شما توجه ویژه ای را نشان می دهد.

2. طرح های رنگی چندگانه

قالب های پاورپوینت به راحتی قابل تنظیم هستند. برای تغییر رنگ ها می توانید قالب را ویرایش کنید. اما ، اگر الگویی با رنگ های مناسب و متناسب با مارک شما مطابقت داشته باشد ، ساده تر نخواهد بود؟

امگا - الگوی پاور پوینت

خوشبختانه ، اکثر الگوهای پاورپوینت باکیفیت به شما امکان می دهند از چندین طرح مختلف رنگی را انتخاب کنید تا سریعاً بدون نیاز به نگرانی در مورد سفارشی کردن رنگ ها ، یک طرح ارائه دهید.

3. مضامین مختلف طراحی

شما نمی توانید از همان الگوی پاورپوینت برای هر ارائه ای که ارائه می دهید استفاده کنید. حتی اگر یک الگوی با طرح چند منظوره بخرید ، فقط قادر به ارائه انواع خاصی از ارائه ها خواهید بود.

BitValue - الگوی Powerpoint شرکت

به عنوان مثال ، از الگوی پاورپوینت شما برای ایجاد یک جلسه سالانه مشاغل تجاری استفاده نمی شود برای ایجاد ارائه نمونه کارها آژانس. اطمینان حاصل کنید که یک الگوی پاورپوینت را با طرح مناسب طراحی کنید که مطابق با نام تجاری و ارائه شما باشد.

4. متغیرهایی برای تصویر

تصاویر در هر ارائه نقش عمده ای دارند. آنها نه تنها ظاهر شما را از نظر بصری جذاب تر می کنند بلکه به افزودن متن به پیام های شما نیز کمک می کنند.

کیتس - الگوی پاور پوینت

هنگام برداشتن یک الگوی پاورپوینت با تعداد زیادی تصاویر ، بررسی کنید که آیا با متغیرهایی در تصویر ساخته شده است یا خیر. به گونه ای که می توانید به راحتی محتوای ساختگی را حذف کنید ، تصاویر خود را بدون هیچ زحمتی در اسلایدها قرار دهید.

5- نمودارها ، نمودارها و نمودارهای برداری

ارائه شما به احتمال زیاد شامل داده ها و آمارهایی از مطالعات ، تحقیقات و گزارش های مختلف خواهد بود. برای تجسم داده ها در سخنرانی های خود می توانید از نمودارهای شیک ، نمودارهای پای و اینفوگرافیک ها استفاده کنید.

الگوی پاورپوینت بررسی تجارت

به دنبال یک الگوی پاورپوینت باشید که همراه با گرافیک های بردار قابل ویرایش و بسته های آیکونی باشد تا یک نمایش موثرتر ایجاد کنید.

نحوه ویرایش یک الگوی پاورپوینت

ویرایش یک الگوی پاورپوینت بسیار ساده است. برای شروع این مراحل را دنبال کنید.

  1. استخراج کردن پرونده های موجود در پرونده ZIP که بارگیری کرده اید
  2. در داخل پوشه استخراج شده ، یک مورد را پیدا خواهید کرد PPTX فایل
  3. بر روی پرونده PPTX دو بار کلیک کنید تا قالب در پاورپوینت باز شود
  4. اکنون می توانید قالب را ویرایش کنید تا هرچقدر دوست دارید رنگ ، فونت و تصاویر آن را تغییر دهید
  5. اگر می خواهید با استفاده از یک طرح استاد اسلاید از قالب ، یک اسلاید جدید ایجاد کنید ، به سادگی به آن بروید برگه مشاهده و سپس انتخاب کنید اسلاید استاد. از اینجا می توانید یک طرح اسلاید استاد را از گزینه های موجود انتخاب کنید

5 نکته برای ارائه موفقیت آمیز

طراحی نمایش پرده ای قسمت آسان است ، بعد ارائه ارائه می شود. از این نکات ساده برای ارائه تأثیرگذارتر استفاده کنید.

1. اهرم داستان پردازی

داستان پردازی یک استراتژی عالی است که بسیاری از سخنرانان خبره برای جلب توجه مخاطبان و حفظ تمرکز خود در طول ارائه از آن استفاده می کنند. فقط چند گفتگوی TED را تماشا کنید و متوجه خواهید شد که چگونه همه آنها با یک داستان عالی شروع می شوند.

لازم نیست داستانهای شخصی خود را در هر ارائه به اشتراک بگذارید. اما ، می توانید در ارائه خود نوعی از قصه گویی را به دست آورید. این که آیا شما چگونه یک پروژه را به اتمام رسانید یا حتی یک حکایتی نیز وجود دارد ، کافی است تا نمایش شما سرگرم کننده تر شود

2. اسلایدهای حداقل و ساده را تهیه کنید

اسلایدی ایجاد نکنید که بیش از حد از ارائه شما جلب توجه کند. هدف اصلی شما این است که مخاطب خود را بر گفتار خود متمرکز کنید.

اسلایدها را با طرح های ساده و جملات کوتاه تر ایجاد کنید تا به شما کمک کند تا نقاط کلیدی شما به طور موثرتری به شما برسد برای تجسم داده ها و آمارها از اینفوگرافیک ها و نمودارها نیز استفاده کنید.

3. از قانون 10/20/30 پیروی کنید

گای کاوازاکی ، یک کارشناس بازاریابی درخشان ، استراتژی هوشمندانه ای را برای ارائه بهتر نمایش ارائه داد. او آن را قانون 10/20/30 می نامد. در اصل ، شما نمایش اسلاید خود را به 10 اسلاید محدود می کنید ، بیش از 20 دقیقه طول نکشید و اندازه قلم را به حداقل 30 امتیاز نگه دارید.

این یک قانون کاملاً قوی برای پیروی از آن است. اگرچه ممکن است برای انواع خاصی از نمایش پرده ای کار نکند ، اما برای بیشتر ارائه ها موثر است.

4- هدف خود را پاک کنید

هنگامی که محتوای و اطلاعات زیادی را در یک نمایش 20 دقیقه ای قرار می دهید ، مخاطبان می توانند به راحتی در اسلایدهای زیبا گم شوند و نکات مهم کلیدی گفتار شما را از دست ندهند.

حتماً اهداف اصلی و نکات اصلی ارائه خود را به شکلی روشن کنید که مخاطب بتواند به راحتی درک کند.

5. از بداهه نترسید

مخاطبان شما به طرق مختلف به ارائه شما واکنش نشان می دهند. شما هرگز نمی توانید احساسات و واکنش های آنها را پیش بینی کنید. در صورت لزوم از بداهه نترسید. با مخاطبان خود درگیر شوید تا نمایش شما سرگرم کننده تر شود.

اگر کاربر Mac هستید ، حتماً مجموعه دستگیر شده ما از بهترین الگوهای Keynote را بررسی کنید.Source link

شرکت طراحی سایت

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “50+ بهترین قالب های پاورپوینت سال 2019”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *