50 بهترین نقشه رنگی وب سایت سال 2020


آیا به نظر می رسد طرح های خاص رنگی وب سایت فقط توجه خاصی را به خود جلب می کند؟ مانند هر جنبه دیگر از طراحی وب ، طرح های رنگی نیز وجود دارد که بیشتر از سایرین گرایش دارند. رنگ های روشن ، پالت های واضح و حتی برخی از طرح های ناسازگار عناصر رنگی هستند که روند خاصی دارند.

در اینجا به برخی از بهترین طرح های رنگی وب سایت سال 2020 (بدون ترتیب خاص) می پردازیم. برای هر یک ، ما همچنین کدهای رنگی را که عناصر اصلی طراحی را تشکیل می دهند ، به اشتراک می گذاریم ، بنابراین راحت می توانید خودتان نیز با این طرح های رنگی بازی کنید!

این که آیا وب سایت را از ابتدا ایجاد می کنید ، یا با استفاده از ابزار ساخت سایت مانند Wix ، یک طراحی وب سایت ایجاد می کنید ، باید با دقت در مورد گزینه های رنگ فکر کنید. برای پس زمینه ها ، متن ، انیمیشن ها و موارد دیگر.

در اینجا نمونه های بسیار خوبی از انتخاب رنگ درست و مناسب برای الهام بخشیدن به پروژه بعدی شما ارائه شده است.

1. بنیاد Taproot

# 00a9d8# 0d9edf# 259b9a

بهترین رنگ وب سایت

بنیاد Taproot از یکی از بهترین و پر رنگ ترین طرح های رنگی وب سایت در آنجا استفاده می کند. ترکیبی از رنگ های زرد ، آبی و کلی با هم کار می کند تا جنبه های مختلف گروه را که به افراد غیرانتفاعی کمک می کند ، توضیح دهد. این یک طرح رنگ وب سایت نیست که می بینید اغلب ، اما رنگ روشن با زمینه سفید یک گزینه بیشتر مرسوم ، مد روز است.

2. از ابتلا به اپیدمی جلوگیری کنید

# 292930# 3eb650# fcc133# e12b38

بهترین رنگ وب سایت

Prevent Epidemics از یک طرح به همان اندازه رنگارنگ استفاده می کند اما با یک پس زمینه تیره و سبزیجات که در بین عناصر رابط کاربری و طراحی کلی وجود دارد ، جفت می شود. یکی از مرسوم ترین گزینه های پالت رنگ ، ایجاد مجموعه ای از رنگ ها است که گسترده تر از پالت معمولی دو یا سه رنگی است که رایج تر است.

3. اسنیپ کارت

# 7f8688# 929d9e# f3e367

بهترین رنگ وب سایت

Snipcart از رنگ خاکستری روشن برای تنظیم لحن به عنوان رنگ اصلی پس زمینه در این پالت با لهجه های زرد ظریف استفاده می کند. راه حل یک رنگ روشن تر و مرسوم تر با یک گرادیان لطیف و خنثی را برای یک پالت رنگ ایجاد می کند که کاربر را ترغیب می کند تا واقعاً مطالب را انتخاب کند.

4- مسیو

# 18181e# dec79b

بهترین رنگ وب سایت

Mossio در اینجا از همان رنگ های پایه برای این رنگ بندی وب سایت استفاده می کند – می توانید روند آن را با رنگ های مشکی / خاکستری و زرد مشاهده کنید ، درست است؟ – فقط با پس زمینه اشباع تر و رنگ لهجه اشباع کمتر. این ترکیب تقریباً مشابه اثر فوق با یک پالت رنگی است که بر محتوا متمرکز است و باعث می شود طرح کمی نامرئی شود.

5. مخمر امگا

# f7f7f7# 7da2a9

بهترین رنگ وب سایت

مخمر امگا به نظر نمی رسد که در نگاه اول دارای یک پالت رنگی فراتر از سیاه و سفید باشد ، اما این طراحی وب سایت کاری را انجام می دهد که یک ایده بزرگ در روند رنگ است. طرح رنگ ریشه در تصویر اصلی – در این حالت یک فیلم – به جای پس زمینه یا عناصر رابط کاربری رنگارنگ دارد. این روند رنگ متداول تر می شود زیرا طراحان از تصاویر تمام صفحه برای گفتن داستان برند استفاده می کنند.

6. غذای مزرعه

#ffffff# a7bc5b# 8da242

بهترین رنگ وب سایت

Farm Food برای جلب توجه از یک پالت ساده و طبیعی با پیش زمینه سبک حداقل با سبزیجات زیتون روشن استفاده می کند. علاوه بر این ، پالت از ویژگی های یکنواخت با زیتونی سبک و تیره برای عناصر برخوردار است. (مشاهده این تغییر رنگ در حالت تغییر مکان دکمه ساده ترین است.) این ممکن است یک جفت رنگی نباشد که در مرحله اول به آن می روید ، اما واقعاً قابل توجه است.

7. شغل Jebsen

# 3fd2c7# 99ddff# 00458b

بهترین رنگ وب سایت

Jebsen Careers از بلوز و سبزیجات خاموش استفاده می کند تا از پوشش های رنگی شگفت انگیز و عناصر طراحی با رنگ اشباع بیشتر استفاده کند. این ترکیب بر روی یک پس زمینه سفید بسیار عالی عمل می کند و واقعاً نشان می دهد که با کار با تغییرات همان رنگ می توانید چه کاری انجام دهید. نیروی دریایی مورد استفاده برای عناصر متن و آرم باعث افزایش بیشتر استفاده از رنگ می شود.

8. IC Creative

# fb8122# 1d2228# e1e2e2

بهترین رنگ وب سایت

IC Creative از یک پوشش رنگ تیره – مشکی که در حقیقت سیاه نیست – با یک رنگ لهجه روشن و مقدار زیادی رنگ سفید برای ایجاد یک صحنه دعوت کننده استفاده می کند. پوشش های رنگ تقریباً در هر رنگ یک روند عمده در رنگ وب سایت است و گزینه ای غنی از رنگ سیاه مانند موارد موجود در اینجا روشی مناسب برای دادن فضای دیگر به فضای دیگر است. فقط عناوین بزرگ و لهجه های روشن و فراخوان های توجه را یادداشت کنید.

9. هتل مانگرو

# d48166# 373a36## e6e2dd

بهترین رنگ وب سایت

در حالی که پالت های رنگ روشن عملا برای چندین سال حاکمیت وب سایت را حاکم کرده اند ، تغییراتی در برخی از پروژه ها به سمت پالت های خاموش بیشتر وجود دارد. لحن گوشتی هتل مانگرو گرم است و به خوبی مطالب را تعریف می کند. (همین رنگ در برخی از ارتباطات بازاریابی توییتر نیز ظاهر شده است.)

10. لجن

# 051622# 1ba098# deb992

بهترین رنگ وب سایت

Slumber از تصاویر Pantone در سال – Classic Blue – در تصاویر برنامه و رنگ های تیره در پس زمینه و آرم استفاده بسیار خوبی می کند. جابجایی با طلا و سبز بسیار مرسوم ، مد روز ، ظریف و به همراه تم شب و خواب است.

11. آبجو آتلانتا

# e40c2b# 1d1d2c# f7f4e9# 3cbcc3# eba63f# 438945

Atlanta Brewing همچنین از رنگ غالب و دارای رنگ های لهجه دیگر استفاده می کند. توجه داشته باشید که پالت نه تنها بخشی از طراحی وب سایت است ، بلکه بسته بندی محصول نیز گسترش می یابد. آنها یک پالت بسیار گسترده با رنگ های اصلی به عنوان پایه و یک پس زمینه غنی سیاه و سفید دارند.

12. کافه خیابان سانی

# 5c6e58# 8aa899# f2d349

بهترین رنگ وب سایت

کافه Sunny Street Cafe با پالت رنگی روشن است که کاملاً با تصاویر و زبان موجود در طراحی مطابقت دارد. سبزیجات و زردآلات در کنار هم یک ترکیب غیرمعمول هستند ، اما از نظر طراحی این مکان صبحانه و ناهار ، احساس دوستانه و کاملاً مناسب دارد. موضوع رنگ همچنین تصاویر غذایی را به زیبایی نشان می دهد.

13. تمایز

# 000000# 181818# 2cccc3# facd3d# 5626c4# e60576

بهترین رنگ وب سایت

تمایز از همان پایه سیاه برای پالت رنگی خود با رنگین کمان از رنگ های لهجه استفاده می کند. اگر می خواهید یک پالت رنگی گسترده داشته باشید ، این روش برای استفاده موثر از روند است.

14. لوسیا لاش

#ffffff# 0a0a0a

بهترین رنگ وب سایت

در انتهای دیگر طیف رنگ ، کمبود رنگ در کل است. تنها طرح رنگی وب سایت سیاه و سفید ، ارتفاع مود و مینیمالیسم است.

15. پیتوری دی سینما

# fdd935# 000000

بهترین رنگ وب سایت

مینیمالیسم نیز می تواند در تمام رنگی باشد ، همانطور که توسط پیتوری دی سینما مشهود است. طرح زرد روشن با رنگ مشکی یک گزینه مینیمالیسم با رنگ بالا است. هرچه پالت رنگی برای این سبک روشن تر باشد ، به نظر می رسد روند بیشتری داشته باشد.

16. ما (قلب) UX

# e1f2f7# ef0d50# eb3a70# e5bace

بهترین رنگ وب سایت

ما (قلب) UX از یک پالت رنگی ساده با پس زمینه آبی کم رنگ – انتخاب دوست داشتنی – و سایه هایی از رنگ صورتی مایل به قرمز برای عنصر اصلی هنر استفاده می کنیم. کنار هم قرار دادن این رنگ ها با یک سبک جغرافیایی بد بو ، مرسوم ، مرسوم ، مد روز و فقط سرگرم کننده برای دیدن است.

17. با افتخار و پاره شده

# 1f3044# fb9039# 646c79

بهترین رنگ وب سایت

Proud & Torn از همان مفهوم تن جواهرات با ترکیب رنگ کمی خاموش تر استفاده می کند. پالت رنگی ظریف تر به ایجاد علاقه بصری برای وب سایت که دارای تصاویر بی رنگ زیادی است کمک می کند.

18. لوم

# 6effc4# 9630d8#ffffff

بهترین رنگ وب سایت

شفاف از عناصر رنگ روشن برای تضاد با پس زمینه واضح تر سیاه و سفید استفاده می کند. بنفش و سبز کار فوق العاده ای با هم دارند ، خصوصاً در لحن هایی که در اینجا انتخاب شده اند. اگر در مورد انتخاب رنگ مطمئن نیستید ، گزینه استفاده از کمی شفافیت با یک رنگ ، لمس خوبی است.

19. اتیا

# d56c2c# 22223a

بهترین رنگ وب سایت

Etiya به عنوان بخشی از پالت کلی وب سایت خود – نارنجی – یکی دیگر از رنگهای محبوب محبوب دیگر را دارد. تن های نارنجی روشن – که اغلب با زمینه های تیره سیاه ، دریایی یا بنفش استفاده می شود – یک گزینه گرایش است.

20. بابلا

# 56642a# 849531# 92a332

بهترین رنگ وب سایت

Baobla از یک گرادیان سرگرم کننده در یک طرح رنگ یکنواخت استفاده می کند. این سبک از پالت رنگ برای مارک های جدید یا هویت محصول ایده آل است و یا اگر می خواهید با یک رنگ جسورانه تأثیر زیادی بگذارد.

21. مرکز اورژانس زنان و دختران

# faf0dc# 0b4141# ff6864

بهترین رنگ وب سایت

مرکز اورژانس زنان و دختران پالت رنگی را انتخاب کرد که کاملاً زنانه نیست ، و به قدرت بیشتری در پیام خود با رنگ جسورانه کمک می کند. انتخاب رنگ ها از نظر رنگی بسیار متناقض است و بر روی چشم ها و از نظر خوانایی آسان است. انتخاب لهجه روشن ، مرسوم ، مد روز است و بر آن عنصر تأکید می کند.

22. نمونه کارها ژان باپتیست کالویا

# 150734# 0f2557# 28559a# 3778c2# 4b9fe1# 63bce5# 7ed5ea

بهترین رنگ وب سایت

Jean-Baptiste Kaloya احتمالاً محبوب ترین رنگ در طراحی وب سایت را به یک پالت یکنواخت با رنگ های مختلف آبی تبدیل می کند. همچنین شیب ملایم را روی بلوزهای سبک تر توجه کنید.

23- ایگور

# 000000#fefefe# fdee30

بهترین رنگ وب سایت

ایگور آنچه را که احتمالاً محبوب ترین پالت رنگ وب سایت سال 2019 است – سیاه ، سفید و زرد به نمایش می گذارد. این پالت رنگ ، اگرچه در رنگ های مختلفی دیده می شود ، اما بسیار محبوب است. این ترکیب احتمالاً یکی از جذاب ترین آنهاست.

24. دوچرخه کابوی

# 000000# fa255e# c39ea0# f8e5e5

بهترین رنگ وب سایت

دوچرخه کابوی از یک پالت رنگی سیاه و روشن استفاده می کند که توجه فوری آن است. در حالی که اکثر سایت ها فقط از متن سیاه استفاده می کنند ، این طراحی در واقع آن را در پالت روشن و یکنواخت گنجانیده است.

25. اجلاس مدیرعامل Mindshare

# 001131# e4bf3f# fedbc4

بهترین رنگ وب سایت

ترکیب مدیرعامل Mindshare Summit ترکیب آبی و زرد چشمگیر است. عنصر تعجب آور در پالت رنگ استفاده از لهجه هلو است. آنقدر لطیف است که در ابتدا ممکن است متوجه آن نشوید. آنچه این رنگ انجام می دهد این است که لهجه ای به اندازه سفید روشن و روشن ندارد ، که باعث می شود در اندازه های بزرگ ، مانند عنوان اصلی ، کمی جسور تر به نظر برسد.

26. ماه اقتصاد اجتماعی

# ff4653# f6dadf# 9b1b3b

بهترین رنگ وب سایت

ماه اقتصاد اجتماعی از یک پالت رنگ یکنواخت با یکی از مرسوم ترین مد روز سال به روشی غیر منتظره استفاده می کند. قرمز روشن که رنگ اصلی پس زمینه در اینجا است ، معمولاً به عنوان رنگ لهجه در برابر سیاه سیاه یا آبی تیره استفاده می شود. به ندرت در این راه تنها ایستاده است و پالت واقعا باعث می شود به لطف انتخاب های رنگی جسورانه به طرح توجه کنید.

27. گابریل دلار

# e8eae3 # 373833 # fa2742

بهترین رنگ وب سایت

وب سایت گابریل دولان از روند پالت رنگی خاکستری و سفید روشن استفاده می کند. با کمبود رنگ مشخص در بیشتر طراحی ، رنگ روشن به نظر می رسد که از روی صفحه نمایش پرش می کند. این فقط یک منطقه کانونی مناسب و مقدار کنتراست را ایجاد می کند ، به همین دلیل این یک گزینه انتخاب رنگ طرح است.

28. Pixel Pantry

# 9e15bf# 4ac6d2

بهترین رنگ وب سایت

Pixel Pantry برای نشان دادن این روند از یک جفت رنگی مشخص استفاده می کند – بنفش و پارچه. ترکیب این دو رنگ برای ایجاد یک پالت تقریبا غیر واقعی است. تقریباً در هر کجای چرخش تغییرات این طرح را پیدا خواهید کرد.

29. یازده گیاه

# 5daa68# 3f6844# faf1cf

بهترین رنگ وب سایت

Eleven Plants از یک طرح رنگی خنثی استفاده می کند که هماهنگ و آسان به نظر می رسد. رنگ سبز با محتوا مطابقت دارد و ترکیب رنگ ها ساده و جذاب است.

30. کوارتز

# ee7879# 2a3166# f4abaa# cae7df

بهترین رنگ وب سایت

Qvartz یکی از غیر منتظره ترین رنگهای روند سال را به شکلی استفاده می کند که بسیاری از پروژه های دیگر را تقلید می کند. با داشتن متن صورتی ، بلوک های رنگ صورتی و ترکیب رنگ های جسورانه و نرم ، این پالت تا حدودی زنانه است اما خیلی زیاد نیست.

31. Sheerlink توسط RTX

# 4a2c40# e9bd43# 7d3780

بهترین رنگ وب سایت

Sheelink By RTX از یک رنگ شیب مدرن و جسورانه برای جلب توجه محصول خود استفاده می کند. رنگ ها عمیق و مبهم است و مارون-بنفش دارای یک حس مشخص از نظم و رمز و راز است.

32. پورتو ماته

# 5ce0d8# 01345b# ffcf43

بهترین رنگ وب سایت

Puerto Mate از رنگهای مرسوم استفاده می کند که جسورانه و بدون جلب قدرت است. از آنجا که پنل وسط درونی است ، رنگ های روشن بیرونی کمی در چهره شما احساس می شود. (فقط تصور کنید این طرح ها را به مکانهای مختلف در طرح بپیچانید.)

33. نمونه کارها Loic Sciampagna

# 141824 # ffb600# 0049ff

بهترین رنگ وب سایت

نمونه کارها Loic Sciampagna از یکی از بهترین ترکیب های آبی و زرد که پیدا خواهید کرد استفاده می کند. رنگ های متضاد ساده ، زیبا و جذاب با لمس ساده نور ، آبی روشن تر است.

34. کانال

# 182978 # 6688 سی سی # acbfe6

بهترین رنگ وب سایت

Canatal در این طراحی از رنگهای سه گانه برند آبی خود به خوبی استفاده می کند. این نمونه ای از چگونگی استفاده از پالت رنگ یکنواخت بدون خسته کننده است.

35. دیجیتال FFWD

# f1e821# 487afa# 23c0ad

بهترین رنگ وب سایت

FFWD Digital از روش های روشن و شیک استفاده می کند. روی کاغذ ، استفاده از این سه رنگ در زمینه تیره و روشن ممکن است بی دست و پا به نظر برسد ، اما در اینجا ، در واقع یکپارچه و دوست داشتنی است.

36. Tappezzeria Novecento

# 191919# fab162

بهترین رنگ وب سایت

Tappezzeria Novecento از یک رنگ بندی استفاده می کند که بیشتر از آن دور می شود – و این کار می کند. ترکیب روشن پرتقال و سیاه ساده و جذاب است. رنگ ها به اندازه کافی تضاد دارند به طوری که همه چیز به راحتی قابل خواندن است. همچنین خوب است که رنگ های نام تجاری نیز در تصاویر قرار دارند.

37. توو

# 252669# 4ecb4a

بهترین رنگ وب سایت

Tev چیز دیگری جز خسته کننده بودن با زمینه آهک و پوشش رنگ دوتایی است. این جسورانه است و سبز شما را به فکر پول می اندازد – فقط کاری که سایت برای انجام آن طراحی کرده است.

38. Niche & Cult

# 4e3883#ffddcc

بهترین رنگ وب سایت

Niche & Cult از رنگهای نرم برای یک برند زیبایی با احساس زنانه تر استفاده می کند. صورتی نرم یادآور برخی از رنگ های پوستی و یک بوم خالی برای آرایش است در حالی که بنفش روشن با روحیه سایت مطابقت دارد.

39. Sysdoc

# 001730# 4ad7d1# fe4a49

بهترین رنگ وب سایت

Sysdoc یک چرخش جدید در یک پالت اصلی قرمز ، آبی و سبز با گزینه های روشن تر و کمتر اشباع شده برای قرمز و سبز ایجاد می کند. پالت قوی و نرم است و تقریباً با هر عنصر دیگر مطابقت دارد.

40. کباب قهوه Veneziano

# f6f4f2# 425664# c6ad8f

بهترین رنگ وب سایت

قهوه های Veneziano Cafe Roets با ترکیبی خاکستری-آبی و طلایی ظریف و درجه یک به یک پالت خاموش تر باز می گردد. رنگ ها با تصاویر وب سایت به خوبی جفت می شوند و فقط احساس مناسب را ایجاد می کنند.

41. انرژی بهتر

# 11abc1# df3062# f5b935# 4bac3f

بهترین رنگ وب سایت

Energy Better Energy از رنگهای روشن و مرتبط با طبیعت – که از تصاویر مربوطه گرفته شده است – برای ایجاد یک پالت جالب برای داستان داستان چیزی استفاده می کند که شاید برای صحبت کردن فوق العاده جالب نباشد.

42. کهکشان انفجار

# 0f0c24# a350a3# c1436d

بهترین رنگ وب سایت

بدون اینکه به پالت دهه 80 نگاه کنیم ، نمی توانیم به دور از روند رنگ جالب توجه دست پیدا کنیم. به نظر می رسد همه چیز از دهه 1980 روند سرسام آور است و شامل رنگ های مورد استفاده برای Blast Galaxy ، ترکیبی که معمولاً از آبی ، بنفش و صورتی با تابش نئونی است ، می شود.

43. نمونه کارها کایل دکر

# f5f5f5# 8db48e# 4d724d

بهترین رنگ وب سایت

نمونه کارها کایل دکر وب سایت دیگری با طرح رنگی است که می درخشد زیرا بسیار ساده است. این از ترکیبی از نوتال ها و تنها یک رنگ واقعی برای تمرکز چشم کاربر استفاده می کند.

44. بیدار شوید

# 212221# 1181b2# ddedf4# 44449b

بهترین رنگ وب سایت

Awink Websolutions همچنین از یک برنامه رنگ یکنواخت با رنگ های مختلف آبی استفاده می کند. (بلوز هنگام انتخاب گزینه های یکنواخت یکی از گزینه های محبوب است.) این تنها به لطف لهجه های عمیق تر و تاریک تر کمی متفاوت است. بعلاوه ، مناطق صفحه تاریک و تاریک تقریباً یک توهم نوری را بازی می کنند ، باعث می شود فکر کنید در اینجا رنگ های بیشتری نسبت به واقعیت ها وجود دارد.

45. میکروبریدری Archibald

# d81c23# 4fa8c2# d97441# d29849

بهترین رنگ وب سایت

Microbrewery Archibald از رنگین کمان رنگ ها استفاده می کند ، اما پالت به طرز شگفت آور زیبایی دارد. با وجود رنگ هایی که در اشباع مشابه قرار دارند و از نظر بصری موضوع را دنبال می کنند ، کاملاً یکپارچه جمع می شوند.

46. ​​کمیسیون ساختمان ، ساخت و ساز دولت استرالیا

# 9b3a95# 3d7da7# f4abaa

بهترین رنگ وب سایت

وب سایت کمیسیون دولت ، ساختمان و ساخت و ساز استرالیا کسی نیست که احتمالاً انتظار دارید در لیست طرح های عالی رنگی قرار بگیرد ، اما ترکیب بنفش ، سبز و آبی در اینجا خیره کننده است. این سیستم همچنین با استفاده از سیستم رمزی رنگی به کاربران در طراحی کمک می کند.

47. بیهودگی

# 45af2a# 3fddc1# d56c06

بهترین رنگ وب سایت

ایندیگی از رنگ سبز روشن در برابر تعداد زیادی عکس و رنگ بالا استفاده می کند. رنگ ساده ، که بیشتر با رنگ های خاکستری و سفید جفت شده است ، طراحی سخت افزاری مدرن را اضافه می کند و به کاربران از طریق محتوا کمک می کند. (همچنین دارای لهجه های اشک و نارنجی برای انواع ظریف و روشن در سایر مناطق وجود دارد.)

48. کوله پشتی

# ad4328# b65741

بهترین رنگ وب سایت

Knapsack از یک رنگ قرمز روشن با شیب استفاده می کند تا علاقه ای به رنگی پیدا کند که استفاده از آن دشوار باشد. این امر به این دلیل انجام می شود که تعداد زیادی از تصاویر با انرژی زیاد با پالت روشن رقابت نمی کنند.

49. دمیسول

# 16519f# f07e74# f8dd2e# 4fcbe9

بهترین رنگ وب سایت

Demisol از رنگ ها و عناصر خیلی زیاد استفاده می کند ، و به هر حال افسانه است. بازی با رنگ یک آزمایش است؛ آن را امتحان کنید و ببینید که آیا این کار می کند.

50. Dropbox

# 61082b# b4d0e7

بهترین رنگ وب سایت

Dropbox یکی دیگر از این طرح های رنگی است که نباید کار کند … اما این کار را انجام می دهد. تضاد بین دریایی عمیق و آبی رنگ باعث ایجاد حرکت چشم بزرگ در سراسر صفحه تقسیم می شود. رنگ ها به همان اندازه و همچنین عناصر متن روی رنگ مقابل کار می کنند. یک بار دیگر ، ثابت می کند که گاهی اوقات شما فقط باید گزینه های رنگ را امتحان کنید و ببینید که چگونه آنها کار می کنند.Source link

آموزش طراحی سایت

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “50 بهترین نقشه رنگی وب سایت سال 2020”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *