50+ بهترین پیش تنظیم های اتاق نور سال 2020


اگر به دنبال اضافه کردن جریان کاری طراحی خود در سال جاری هستید ، بروزرسانی از پیش تنظیمات Lightroom خود با یک مجموعه جدید و قدرتمند ایده خوبی است! از پیش تعیین شده های اتاق نور به شما امکان می دهد عکس های خود را با یک کلیک فوری اصلاح ، بهبود و ارتقا دهید. و ما یک مجموعه کامل از پیش تعیین شده ها را فقط برای شما پیدا کرده ایم.

داشتن مجموعه مناسب از پیش تنظیم های لایت روم می تواند صرفه جویی در زمان زیادی برای طراحان باشد. همه چیز از روتوش عکس های پرتره ، اضافه کردن جلوه های تصویری خیره کننده ، تقویت عکس های داخلی ، بهینه سازی عکس های HDR ، اضافه کردن جلوه های یکپارچهسازی با سیستمعامل و موارد دیگر با پیش تنظیمات Lightroom که در این لیست گنجانده ایم امکان پذیر است.

ما همچنین به رایج ترین سؤالات از پیش تعیین شده Lightroom پاسخ می دهیم ، تا به شما کمک کنیم درمورد تنظیمات از پیش تنظیم شده ، استفاده از آنها در دسک تاپ یا موبایل و موارد دیگر اطلاعات بیشتری کسب کنید.

1 میلیون + پیش تنظیم اتاق ، افزودنیها ، اقدامات + بیشتر

صدها نفر از پیش تنظیمات لایت روم ، اقدامات فتوشاپ و هزاران دارایی طراحی را با عضویت Envato Elements بارگیری کنید. از 16 دلار در ماه شروع می شود ، و دسترسی نامحدودی به کتابخانه در حال رشد با بیش از 1،400،000 ایستگاه از پیش تنظیم ، افزونه ها ، قالب ها ، قلم ها ، عکس ها ، گرافیک ها و موارد دیگر به شما امکان می دهد.

از پیش تنظیمات اتاق نور کاوش کنید

یک اتاق خواب از پیش تعیین شده چیست؟

برای مبتدیان ، سردبیران عکس بدون وقت زیاد یا طراحانی که می خواهند یک سبک بصری مداوم برای تصاویر ایجاد کنند ، یک Lightroom Preset می تواند جایگزین مناسبی برای ویرایش دستی باشد.

از پیش تعیین شده یک افزودنی رایگان (یا پولی) است که با تنظیمات از پیش تعیین شده برای برخی از ویژگی های مختلف در لایت روم ارائه می شود. از پیش تنظیم شده ، تمام تنظیمات آماده برای ایجاد نوع خاصی از تصویری تنها با یک کلیک است. آنها می توانند عکاسان ، ویراستاران و طراحان را در زمان زیادی صرفه جویی کنند در حالی که به حفظ سبک بصری مداوم کمک می کنند.

نیاز به دستی دارید؟ راهنمای ما در مورد نحوه نصب و استفاده از پیش تنظیم Lightroom مکان بسیار خوبی برای شروع است.

انتخاب برتر

sleeklens

Sleeklens تنوع زیادی از پیش تنظیم های سطح بالا Lightroom را ارائه می دهد تا تقریباً با هر سبکی از عکاسی روبرو شود. این ایستگاه از پیش تنظیم شده بلافاصله فقط با چند کلیک عکس های شما را از عکس های فوری به تصاویر حرفه ای بدل می کند.

کلیه ایستگاه از پیش تنظیم شده در کتابخانه Sleeklens برای کار با تصاویر RAW و JPG بهینه شده است. آنها همچنین اثرات غیر مخرب ایجاد می کنند که می توانید به راحتی با اولویت خود تنظیم کنید.

چرا این یک انتخاب برتر است

این که آیا شما یک عکاس پرتره هستید که می خواهید مدل های شما را شگفت انگیز جلوه دهند یا یک عکاس منظره ای که می خواهد جزئیات موجود در تصاویر خود را به نمایش بگذارد ، این ایستگاه از پیش تعیین شده های برتر همه چیز را که شما نیاز دارید و موارد دیگر را پوشش می دهد. همچنین می توانید 5٪ در هر مورد در Sleeklens با کد صرفه جویی کنید designshack5.

Lumosmax درست با نوک انگشتان خود را با ارائه یک ظاهر عالی و احساس فوق العاده از Lightroom Presets تعریف می کند. به راحتی عکس های خود را با استفاده از گزینه هایی از ظاهری روشن ، مطبوع ، ساعت طلایی ، حالت شب ، افکت های پرتره ، جلوه های فیلم و موارد دیگر ویرایش کنید.

ایستگاه از پیش تنظیم در Lumosmax با عکس های RAW و JPG کار می کند. برخی از بسته های آنها شامل پروفایل های لایت روم نیز می باشد. برخلاف یک پیش تعیین شده معمولی. یک نمایه مقادیر داخل ماژول توسعه را تغییر نمی دهد. از این رو ، کنترل بیشتری روی تصاویر خواهید داشت. آنها را امتحان کنید!

50 ایستگاه از پیش تعیین شده اتاق نور پاستیل Iridescent

این مجموعه از پیش تنظیمات لایت روم با 50 افکت مختلف همراه با فیلترهای رنگی پاستلی ارائه می شود. اینها برای تقویت عکسهای شما در رسانه های اجتماعی ایده آل هستند. هر تنظیم از پیش تنظیم با برنامه های رومیزی و برنامه های تلفن همراه Lightroom سازگار است.

11 ایستگاه از پیش تنظیم LIFFYLLER اتاق خواب

اگر شیوه زندگی و عکاسی زیادی در فضای باز انجام دهید ، این بسته از پیش تعیین شده Lightroom در دسترس شما خواهد بود. این شامل 11 ایستگاه از پیش تعیین شده مختلف است که فقط برای بهینه سازی عکس های سبک زندگی ساخته شده است تا جلوه و احساس خلقی به آنها بدهد.

20 ایستگاه از پیش تنظیم اتاق تمیز و حداقل برجسته

این پیش تنظیمات تمیز و حداقل لایت روم فقط برای عکاسان و طراحان حرفه ای ساخته شده است. آنها برای افزایش عمق و روشنایی عکس های شما کاملاً بهینه شده اند. هر 20 ایستگاه از پیش تنظیم نیز به راحتی قابل تنظیم است.

40 ایستگاه از پیش تنظیم داخلی روشنایی داخلی

ایستگاه از پیش تنظیم Lightroom در این بسته مناسب برای بهبود عکس های گرفته شده در داخل خانه است. برای عکاسی در طراحی داخلی فوق العاده است. این بسته شامل 40 ایستگاه از پیش تنظیم مختلف است که با نسخه های موبایل و دسک تاپ لایت روم سازگار است.

از پیش تنظیم رایگان مود برای Lightroom

این یک برنامه از پیش تعیین شده رایگان لایت روم است که می توانید برای اضافه کردن جلوه ای شیک و خلق و خوی به عکس های سلفی و عکس های پرتره خود اضافه کنید. این فیلتر در نسخه های رومیزی و موبایل نیز موجود است.

این یک بسته از پیش تعیین شده Lightroom برای پردازش عکس های عروسی است. این بسته نرم افزاری دارای چندین پیش تنظیم شده است که برای اضافه کردن جلوه ای مبهم به عکس عروسی طراحی شده است. ایستگاه از پیش تنظیم با برنامه Lightroom 4 و بالاتر و همچنین برنامه موبایل Lightroom سازگار است.

ایستگاه از پیش تنظیم شده از منظره 12 HQ Landscape Lightroom

مجموعه ای از ایستگاه های از پیش تنظیم شده با کیفیت بالا Lightroom که برای بهینه سازی عکس های چشم انداز در فضای باز ساخته شده است. اگر شما یک عکاس یا یک طراح هستید که با عکس های طبیعت کار می کند ، این مجموعه از پیش تنظیم ها مفید واقع شود.

نئون توکیو - 32 پیش تنظیم اتاق نور

Neon Tokyo یک بسته از پیش تعیین شده های Lightroom است که برای اضافه کردن رنگ و برجسته تر به عکس های شبانه طراحی شده است. این بسته شامل 32 افکت مختلف است که با هر دو Lightroom Classic و CC سازگار است.

50 ایستگاه از پیش تنظیم شده اتاق نور Hypebeast

این مجموعه عظیم از پیش تنظیم های Lightroom به شما کمک می کند تا با سهولت ، انواع عکس های پرتره و چشم انداز را بهینه و بهبود بخشید. آنها همچنین با موبایل لایت روم سازگار هستند.

ایستگاه از پیش تنظیم شده 12 HQ Tilt-Shift & Colorroom Lightroom

با استفاده از این بسته از پیش تنظیمات Lightroom ، اثر شیب تغییر محبوب را به عکس های خود اضافه کنید. این شامل 12 ایستگاه از پیش تنظیم مختلف با جلوه های شیب تغییر و تقویت رنگ است.

ایستگاه از پیش تنظیم شده موبایل و میز کار از پیش تنظیم شده در اتاق نور مد

این مجموعه از پیش تنظیمات Lightroom شامل 11 ایستگاه از پیش تنظیم شده منحصر به فرد است که به منظور بهبود عکس های گرفته شده در زیر نورپردازی داخلی طراحی شده اند. این ایستگاه از پیش تنظیم شده برای بهبود آسان تصاویر هوشمند روزمره و دوربین های دیجیتالی شما مناسب هستند.

تنظیمات فیلم جلوه های موبایل و دسک تاپ فیلم Effect Film

افکت فیلم یک فیلتر محبوب است که در عکاسی مدرن مورد استفاده قرار می گیرد و به عکس های معمولی ظاهری سینمایی می بخشد. این مجموعه از پیش تنظیمات Lightroom به گونه ای طراحی شده است که فقط همان اثر فیلتر را با یک کلیک بازآفرینی می کند. این دستگاه با 11 حالت از پیش تنظیم شده همراه است که با Lightroom 4 و بالاتر کار می کند.

ایستگاه از پیش تعیین شده نورپردازی شیک پاستل

اضافه کردن یک اثر رنگ پاستلی می تواند تا حد زیادی باعث بهبود عکاسی در نوزادان ، مد و عروسی شود. با استفاده از ایستگاه از پیش تنظیم شده در این بسته ، فیلترهای رنگی پاستلی شیک را به عکسهای خود اضافه کنید و جلوه آنها را جذاب تر کنید. پرینت های موجود در این بسته جلوه های غیر مخرب ایجاد می کنند و به راحتی می توانند به ترجیح شما تنظیم شوند.

از پیش تنظیم شده HDR Effect LightRoom از پیش تنظیم شده

این پیش تنظیم Lightroom یک فیلتر حرفه ای است که نه تنها با اعمال یک اثر HDR لطیف ، عکس های شما را بهبود می بخشد بلکه عکس ها را با تنظیم و تنظیم بیشتر می کند. از پیش تعیین شده به راحتی قابل تنظیم است و می تواند با یک کلیک نیز اعمال شود.

ایستگاه از پیش تنظیم شده موبایل و دسک تاپ Atacama موبایل

یک پیش فرض لایت روم با کیفیت بالا و با کیفیت بالا که برای بهبود عکس های در فضای باز طراحی شده است. برای تغییر قدرت می توانید به راحتی ویرایش کنید و با سبک زندگی و عکس های مد به خوبی کار می کند.

Wonderland - ایستگاه از پیش تعیین شده دسک تاپ موبایل رایگان

Wonderland یکی دیگر از پیش نمایش های حرفه ای لایت روم است که برای بهبود عکس های پرتره ایده آل است. این از پیش تعیین شده برای استفاده رایگان است و برای پرتره های نور طبیعی و فضای باز مناسب ترین است.

از پیش تعیین شده های مجموعه اتاق خواب Pro HDR

این مجموعه ای از پیش فرض های حرفه ای لایت روم است که به شما امکان می دهد بدون تلاش زیاد ، به عکس های خود جلوه ای اصیل و HDR بدهید. ایستگاه از پیش تنظیم شده در این بسته با نسخه های موبایل و دسک تاپ برنامه Lightroom نیز سازگار است.

ایستگاه از پیش تنظیم شده اتاق نور آبی روشن

این بسته نرم افزاری با 10 ایستگاه از پیش تنظیم شده مختلف لایت روم همراه با جلوه های خنک کننده آبی رنگ ارائه شده است. این جلوه ها به شما کمک می کند تا نور طبیعی و عکس های پرتره شما جلوه و زیبایی به خود ببخشد.

ایستگاه از پیش تنظیم شده موبایل و دسک تاپ مسافرتی مسکو سفر

Moscow Travel مجموعه ای از ایستگاه های از پیش تنظیم Lightroom است که به طور خاص برای بهبود عکس های سفر شما طراحی شده است. این بسته شامل 9 ایستگاه از پیش تنظیم شده مختلف است که دارای سبک های مختلف فیلترهای مانند اینستاگرام است.

تنظیمات از پیش تنظیم شده موبایل و دسک تاپ روشنایی و هوا

یک دسته دیگر از پیش تنظیمات Lightroom که می توانید برای بهینه سازی و بهبود عکس های عروسی و عکس های در فضای باز استفاده کنید. این بسته شامل 11 ایستگاه از پیش تنظیم شده لایت روم و نسخه های عملکرد عکس فتوشاپ نیز می باشد.

ایستگاه از پیش تنظیم شده استودیوی موبایل و دسک تاپ رایگان

این برنامه از پیش تعیین شده رایگان برای بهبود مد ، عروسی و عکس های زوج طراحی شده است و با نسخه های رومیزی و موبایل لایت روم کار می کند. شما می توانید اثر را فقط با یک کلیک اعمال کنید.

ایستگاه از پیش تنظیم زنده و پر جنب و جوش موبایل و دسک تاپ تنظیم شده است

اگر می خواهید عکس هایتان پر جنب و جوش تر به نظر برسند و رنگ ها را پر رنگ کنند ، این از پیش تعیین شده رایگان لایت روم در دسترس خواهد بود. این امکان را به شما می دهد تا بدون هیچ تلاشی جلوه ای چشمگیر و روحیه ای را در عکس های خود اعمال کنید.

ایستگاه از پیش تنظیم نور یک رنگ

با استفاده از این مجموعه از پیش تنظیمات Lightroom ، یک جلوه تک رنگ معتبر ایجاد کنید تا عکس های پرتره خود را ارتقا دهید. این گوشی با 11 ایستگاه از پیش تنظیم شده سازگار با Lightroom 4 و بالاتر است.

ایستگاه از پیش تنظیم شده موبایل و دسک تاپ گرم و گرم

Warm and Airy مجموعه ای از ایستگاه های از پیش تعیین شده Lightroom است که می توانید برای افزایش سریع عکس های پرتره و فضای باز از آن استفاده کنید. این بسته شامل 11 ایستگاه از پیش تنظیم شده است که با نسخه های موبایل و رومیزی برنامه سازگار است.

بسته بندی از پیش تنظیم شده موبایل و رومیزی لایت روم

ایستگاه از پیش تنظیم Lightroom در این بسته به منظور کمک به شما در اتوماسیون فرایند اولیه روتوش ، باعث بهبود گردش کار شما می شود. با استفاده از این ایستگاه از پیش تنظیم شده ، فقط با چند کلیک می توانید پرتره ها را دوباره بکشید.

ایستگاه از پیش تنظیم اتاق خلاق ساعت طلایی

Golden Hour مجموعه ای از 11 پیش تنظیم منحصر به فرد Lightroom است که از سبک های مختلف فیلتر برای تقویت عکس های شما استفاده می کند. ایستگاه از پیش تنظیم مناسب ترین برای عکس های در فضای باز و چشم انداز است.

ایستگاه از پیش تنظیم Lomography Lightroom

این مجموعه همراه با ایستگاه از پیش تنظیم شده موبایل و دسکتاپ لایت روم است که می توانید با افزودن جلوه ای زیبا از لوگوگرافی ، تصاویر پرتره و منظره خود را ارتقا دهید. این شامل 11 اثر غیر مخرب است.

عروسی ایندی - از پیش تعیین شده اتاق خواب

ایندی عروسی مجموعه ای از ایستگاه از پیش تنظیم Lightroom است که برای بهینه سازی عکاسی با مضمون عروسی ایجاد شده است. این بسته مجهز به 32 ایستگاه از پیش تعیین شده منحصر به فرد است که به شما امکان می دهد هر دو عکس در فضای باز و داخلی را بهینه کنید. همچنین با نسخه های از پیش تنظیم شده Photoshop Camera Raw نیز موجود است.

100 ایستگاه از پیش تنظیم شده نور سفید رایگان سیاه و سفید

یک بسته عظیم از 100 پیش تنظیم منحصر به فرد سیاه و سفید Lightroom. بسته نرم افزاری برای بارگیری رایگان است و از پیش تنظیم هایی با تنظیمات مختلف برخوردار است که با انواع مختلفی از عکس ها کار می کند.

تنظیمات فیلم رایگان جلوه های تلفن همراه و دسک تاپ رایگان

این یک پیش نمایش رایگان و حرفه ای لایت روم است که دارای یک اثر فیلم خلاق است که عکس های شما را به آثار هنری تبدیل می کند. فیلتر مناسب ترین عکس های پرتره است.

ایستگاه از پیش تنظیم شده از اتاق خواب کم نظیر شهری

این بسته شامل 20 ایستگاه از پیش تنظیم منحصر به فرد Lightroom است که به طور خاص برای تقویت و بهینه سازی عکاسی در فضای باز در مناطق شهری ساخته شده است. این ایستگاه از پیش تعیین شده به شما امکان می دهد جلوه های رنگی خلاقانه را به عکاسی شهری اضافه کنید.

Bohemian - ایستگاه از پیش تنظیم اتاق فیلم

ایستگاه از پیش تنظیم Lightroom در این بسته نرم افزاری با الهام از اثر محبوب Bohemian Film طراحی شده است. این شامل 30 اثر با کیفیت بالا است که نه تنها عکس ها را بهینه می کند بلکه باعث افزایش رنگ و رنگ پوست می شود.

ایستگاه از پیش تنظیم شده اتاق فیلم آنالوگ

با استفاده از این مجموعه از پیش تنظیم های Lightroom ، می توانید جلوه ای بی نظیر برای ایجاد یک عکس پرنعمت معتبر به عکس های خود ایجاد کنید. بسته نرم افزاری با 20 پیش تنظیم بی نظیر ارائه می شود که با RAW ، JPEG ، TIFF ، DNG و PSD کار می کنند.

بسته از پیش تنظیم هالووین لایت روم

این واقعاً یکی از انواع مجموعه ایستگاه های از پیش تنظیم Lightroom است که با 20 جلوه منحصر به فرد ارائه می شود. این موارد در هنگام ایجاد احساس تعلیق برای عکس های شما ، به خصوص برای تم های مختلف فتوشاپ ، مفید خواهند بود.

40 پروفایل نور اتاق مسافرتی و LUT

اگر کاربر اینستاگرام هستید و زیاد مسافرت می کنید ، این دسته از پروفایل های لایت روم ضروری است. این شامل 40 پروفایل منحصر به فرد لایت روم است که به شما امکان می دهد فوراً عکس های خود را که در شرایط مختلف روشنایی گرفته شده است ، بهبود دهید.

صنعتگر - ایستگاه از پیش تنظیم غذا برای Lightroom و ACR

Artisan مجموعه ای از ایستگاه های از پیش تنظیم زیبا است که می توانید برای تقویت عکس غذایی خود استفاده کنید. این دوربین با 50 پیش تنظیم مختلف در قالب های Lightroom و نسخه های Raw Photos Photoshop Camera همراه است.

ایستگاه از پیش تنظیم شده اتاق خواب محو شده

به راحتی می توانید با استفاده از این بسته از پیش تنظیمات Lightroom ، که شامل 30 افکت محو شده با کیفیت بالا است ، حال و هوای عکس های خود را به راحتی تغییر دهید. این جلوه ها با PSD ، DNG ، RAW و اکثر قالب های پرونده دیگر کار می کنند.

ایستگاه از پیش تنظیم شده اتاق خواب Moody

دقیقاً همانطور که از نام آن مشخص است ، مودی مجموعه ای از ایستگاه از پیش تنظیم Lightroom است که به شما امکان می دهد لحن و روحیه عکس های خود را تغییر داده و تقویت کنید. این شامل 10 ایستگاه از پیش تنظیم منحصر به فرد است که با Lightroom 4 و بالاتر کار می کند.

این مجموعه از 20 پیش تنظیم لایت روم با کیفیت بالا است که برای اضافه کردن جلوه های رنگی و بهبود عکس های سفر و پرتره شما طراحی شده است. ایستگاه از پیش تنظیم شده همچنین با فرمت ACR برای Photoshop در دسترس است و آنها با Lightroom 5 یا بهتر کار می کنند.

این بسته مجهز به 42 ایستگاه از پیش تنظیم حرفه ای لایت روم است که به شما در بهبود گردش کار پس از پردازش کمک می کند. این بسته شامل ایستگاه های از پیش تنظیم شده مختلف است که برای تقویت عکس های غذایی ، عکس های عروسی و همچنین برای وبلاگ نویسان مواد غذایی مناسب است.

همانطور که از عنوان عنوان پیداست ، این مجموعه از 15 ایستگاه از پیش تنظیم شده Lightroom است که برای افزایش روشنایی و کنتراست عکس های شما برای دستیابی به سیاه با کیفیت بالا ساخته شده است. به جز این از پیش تنظیم شده ، قرار گرفتن در معرض عکس را به صورت خودکار افزایش می دهد. ایستگاه از پیش تنظیم با Lightroom 4 و بالاتر کار می کند.

ایستگاه از پیش تنظیم Lightroom در این بسته نرم افزاری همه جلوه های بسیار خلاقانه ای است که به عکس های شما زیبایی هنری می بخشد. هم برای عکاسان و هم برای طراحان گرافیک مفید خواهد بود. این بسته شامل 50 ایستگاه از پیش تنظیم Lightroom است که با Lightroom 4 یا بهتر سازگار است.

اگر شما یک عکاس یا یک طراح هستید که با مد ، زیبایی و یا عکاسی در سبک زندگی کار می کنید ، این مجموعه از پیش تنظیمات لایت روم برای شما مناسب است. این شامل 23 ایستگاه از پیش تنظیم برای بهبود سریع عکس های شما با تنظیمات کالیبراسیون حرفه ای است. اثرات آن نیز کاملاً غیر مخرب است.

این بسته نرم افزاری دارای بیش از 20 پیش تنظیم شگفت انگیز با افکت های الهام گرفته شده از فیلم های محبوب برای ارائه عکس های شما به یک فیلم سینمایی است. اگر دوست دارید افکت های تصویری منحصر به فرد را به عکس های خود اضافه کنید ، این از پیش تنظیم شده برای شما مناسب هستند.

ایستگاه از پیش تنظیم Lightroom در این بسته به طور خاص برای بهبود و بهبود عکس های زوج با دادن یک تابستان تابستانی به آنها ساخته شده است. این مجموعه شامل 30 ایستگاه از پیش تنظیم شده مختلف ، از جمله جلوه های BW ، یکپارچهسازی با سیستمعامل ، مات ، سلفی و موارد دیگر است.

این بسته نرم افزاری شامل 15 ایستگاه از پیش تنظیم Lightroom ، از جمله 5 ایستگاه تنظیم از پیش تنظیم شده و 11 تنوع است. هر ایستگاه از پیش تعیین شده برای بهبود نور طبیعی پرتره و عکاسی مد طراحی شده است تا جلوه و زیبایی فانتزی به آنها ببخشد.

با استفاده از این جلوه های یکپارچهسازی با سیستمعامل Lightroom ، عکس های خود را به موقع ارسال کنید. این بسته با 17 پیش تنظیم سازگار با لایت روم 4 یا بهتر برای افزودن جلوه های یکپارچهسازی با سیستمعامل و پرنعمت به عکسهای شما.

با الهام از عکسهای فیلم قدیمی مدرسه مانند Fujifilm Velvia و Kodak Gold ، این بسته از پیش تعیین شده های لایت روم به شما کمک می کند تا یک عکس آنالوگ به عکس های خود بدهید. این مجموعه با 15 ایستگاه از پیش تنظیم با صدای قابل تنظیم است. ایستگاه از پیش تنظیم شده با Lightroom 4 و بالاتر کار می کند.

این مجموعه ای از ایستگاه از پیش تنظیم درجه بندی رنگ Lightroom است که برای تنظیم و بهبود عکاسی عروسی و کودک مناسب است. ایستگاه از پیش تنظیم شده دارای پنج قدرت از لطیف تا قوی برای رسیدن به جلوه ایده آل است و تن ها نیز قابل تنظیم هستند.

یک مجموعه عظیم از بیش از 90 ایستگاه از پیش تنظیم شده مختلف Lightroom برای ایجاد تنظیمات اساسی در عکس های شما بدون هیچ گونه تلاش. این بسته شامل مجموعه ای از پیش تعیین شده های خودکار برای بهبود رنگ ، کنتراست ، لحن است و به شما امکان می دهد جزئیات را با سهولت افزایش دهید.

این بسته شامل 26 ایستگاه از پیش تنظیم Lightroom محو شده است که تقریباً فوراً به عکس های شما درجه بندی رنگی حرفه ای می دهد. از پیش تعیین شده ها جلوه هایی با الهام از فیلم هایی همچون Train to Busan نیز وجود دارد.

میکس رنگی بسته ای با کیفیت عالی از پیش تعیین شده های لایت روم است که برای روتوش و تقویت عکس ها طراحی شده است. این شامل 22 ایستگاه از پیش تنظیم شده است که با Lightroom 4 یا بهتر سازگار هستند. ایستگاه از پیش تنظیم شده با هر دو پرونده JPEG و RAW کار می کند.

یک بسته بی نظیر از پیش تعیین شده های اتاق نور است که جلوه ای خیره کننده از خلق و خوی را به شما می بخشد تا جلوه ای از فرهنگ عامه را به عکس های خود بدهید. این بسته نرم افزاری دارای 7 ایستگاه از پیش تنظیم مختلف است که برای عکاسی در فضای باز مناسب است.

Zine مجموعه ای از ایستگاه های از پیش تنظیم Lightroom است که برای عکس گرفتن از مد و سبک طراحی شده است. این شامل 17 ایستگاه از پیش تنظیم منحصر به فرد برای کمک به شما در افزایش عکس فورا و اضافه کردن سبک های مختلف جلوه ها.

نیازی به استخدام طراحان برای افزایش عکسهای خانوادگی و حرفه ای تر شدن آنها نیست. شما می توانید از این مجموعه 30 مجموعه ای از پیش تعیین شده های Lightroom استفاده کنید تا به طور خودکار عکس های بچه ها و خانواده خود را بهبود ببخشید و جلوه های مختلفی به آن اضافه کنید

Forests & Sands مجموعه ای از ایستگاه از پیش تنظیم Lightroom است که برای تقویت عکاسی در فضای باز شما ساخته شده است. این شامل 12 ایستگاه از پیش تعیین شده منحصر به فرد است که جلوه های مختلفی می دهد و هر یک از پیش تنظیم شده با چندین تغییر از پیش ساخته برای تنظیم روشنایی و تنظیمات دوربین همراه است.

این بسته نرم افزاری شامل 20 پیش تنظیم لایت روم با کیفیت بالا برای تنظیم و بهبود عکاسی HDR است. ایستگاه از پیش تنظیم کاملاً قابل تنظیم بوده و با Lightroom 4 و بالاتر سازگار است.

آیا به دنبال راهی برای دستیابی به اثر عالی سیاه و سفید هستید؟ پس بیشتر نگاه نکنید. این بسته شامل 10 پیش فرض حرفه ای است که به شما امکان می دهد فوراً با یک کلیک یک اثر B&W با کیفیت بالا دست پیدا کنید. برای عکاسی مد و پرتره عالی است.

Retrochrome مجموعه ای از ایستگاه از پیش تنظیم Lightroom است که برای بهبود عکاسی خانوادگی و پرتره طراحی شده است. این برنامه شامل 17 ایستگاه از پیش تنظیم شده است: 7 ایستگاه از پیش تنظیم شده پایه و 10 تغییرات مختلف برای دستیابی به سطوح مختلف جلوه ها و تنظیمات.

با استفاده از این پیش تنظیمات Lightroom ، عکسهای خود را به صورت فوری hipster اختصاص دهید. این بسته شامل 40 ایستگاه از پیش تنظیم شده مختلف است که با درجه بندی رنگ ، تن قابل تنظیم و تنظیمات دوستانه مبتدی برای تنظیمات جلوه های مختلفی را ارائه می دهند.

این بسته شامل 22 ایستگاه از پیش تنظیم حرفه ای لایت روم برای تنظیم و بهبود عکاسی عروسی است. روتوش کردن انواع مختلفی از عکس های عروسی با این ایستگاه از پیش تنظیم بسیار آسان تر می شود.

این بسته نرم افزاری برای تنظیم نور ، کنتراست ، رنگ و افزودن جلوه هایی به انواع مختلف عکاسی داخلی ، از 20 پیش تنظیم منحصر به فرد Lightroom برخوردار است.

با استفاده از این بسته از پیش تنظیمات Lightroom ، عکاسی خیابانی و شهری خود را بهبود و بهبود بخشید. این مجموعه با 13 ایستگاه از پیش تنظیم منحصر به فرد با جلوه های مختلف و تنظیمات برای نمایش زیبایی حرفه ای به عکس های شما ارائه می شود.

با استفاده از این جلوه های فضای مجازی سایبرپانک ، عکس های خود را طوری گویی کنید که انگار از فیلم Blade Runner گرفته شده است. بسته نرم افزاری با 10 ایستگاه از پیش تنظیم منحصر به فرد ارائه می شود.

بسته دیگری از پیش تنظیمات لایت روم که به طور خاص برای بهبود عکس های عروسی گرفته شده در شرایط مختلف ، از جمله آفتابی ، تابستان و روشنایی روشن ساخته شده است. این شامل 20 ایستگاه از پیش تنظیم منحصر به فرد است.

این مجموعه ای از پیش تنظیم های خلاق Lightroom است که برای تقویت رنگ آمیزی عکس ها طراحی شده است. بهتر است برای بهبود عکسهای در فضای باز ، زوج و خانواده. این شامل 20 ایستگاه از پیش تنظیم شده با 7 پایه ایستگاه از پیش تنظیم شده است.

با استفاده از این مجموعه از پیش تنظیمات Lightroom ، عکاسی مد خود را بهبود بخشید. این بسته با 20 ایستگاه از پیش تنظیم شده برای تقویت و اضافه کردن افکت در هر دو عکس در فضای باز و پرتره.

مجموعه ای از پیش تنظیم 27 لایت روم برای افزودن جلوه های واقعاً هنری به عکس های شما. برای عکاسان سبک و مد برای بهبود سریع عکس ها فقط با یک کلیک مناسب است.

این مجموعه ای از 10 ایستگاه از پیش تنظیم شده Lightroom است که به طور خاص برای کمک به بهبود جریان کار شما ایجاد شده است و به شما امکان می دهد تا به سرعت و به راحتی عکس های HDR خود را پردازش کنید.

مجموعه ای از 18 پیش تنظیم درجه بندی رنگ شیک برای اضافه کردن جلوه های مختلف و تقویت عکس های شما. این ایستگاه از پیش تنظیم نیز با فیلم ها سازگار است ، بنابراین می توانید آنها را با استفاده از لایت روم نیز به فیلم های خود اضافه کنید.

این مجموعه ای پر از پیش تنظیم های حرفه ای لایت روم است که به طور خاص برای روتوش پرتره ها و انواع دیگر عکس ها ساخته شده است. این بسته شامل 15 افکت مختلف Lightroom است که با Lightroom 4 یا بهتر سازگار هستند.

UltraPop بسته ای از پیش تنظیم های خلاق Lightroom است که به شما امکان می دهد کمی رنگ اضافی را به عکس های خسته کننده خود اضافه کنید تا آنها را پاپ کنید. این بسته نرم افزاری شامل 20 افکت لایت روم مناسب برای انواع مختلف عکس است.

اگر یک عکاس یا یک طراح هستید که با پرتره کار می کنید ، این مجموعه از پیش تنظیمات لایت روم برای شما ضروری خواهد بود. این شامل 30 اثر لایت روم حرفه ای برای بهبود فوری عکس های پرتره است.

این بسته نرم افزاری مجهز به 14 ایستگاه از پیش تنظیم Lightroom است که با اضافه کردن یک لحن پرنعمت گرم ، یک عکس مجلسی مدرن را به عکس های شما اضافه می کند. این جلوه ها برای بهبود عکس های منظره ، پرتره و عروسی مناسب هستند.

این مجموعه از پیش تنظیمات لایت روم برای عکاسان و طراحانی که با فتوشاپ های مد کار می کنند ایده آل است. این شامل 23 ایستگاه از پیش تنظیم Lightroom برای بهینه سازی عکس های مد و زیبایی شما و در عین حال حفظ کیفیت عکس اصلی است.

5 سؤال متداول از پیش تعیین شده در اتاق نورپردازی

اگر تازه وارد Lightroom هستید ، این سؤالات متداول به شما کمک می کنند چگونگی استفاده از برنامه را با استفاده از ایستگاه از پیش تنظیمات Lightroom درک کنید.

1. نحوه نصب و استفاده از ایستگاه از پیش تنظیم Lightroom

نصب از پیش تعیین شده در Lightroom CC بسیار آسان است. به سادگی مراحل زیر را دنبال کنید.

 1. برنامه Lightroom CC را باز کنید و تصویری را باز کنید
 2. باز کن توسعه با کلیک بر روی دکمه در گوشه بالا سمت راست ، برگه را بزنید
 3. برای پیدا کردن همه راه پیمایش کنید ایستگاه از پیش تنظیم شده بر روی دکمه کلیک کنید تا برگه ایستگاه از پیش تنظیم شده باز شود
 4. در زبانه ایستگاه از پیش تنظیم ، بر روی کلیک کنید سه نقطه در بالای صفحه و گزینه را انتخاب کنید ایستگاه از پیش تنظیم شده وارد کنید گزینه از منو
 5. برای پیدا کردن و انتخاب پرونده های از پیش تعیین شده بارگیری شده ، روی رایانه خود جستجو کنید و روی آن کلیک کنید وارد كردن دکمه برای وارد کردن ایستگاه از پیش تنظیم

پس از وارد کردن ، ایستگاه از پیش تنظیم جدید در کتابخانه Lightroom Presets ظاهر می شود. به سادگی با کلیک بر روی از پیش تعیین شده برای اعمال اثر بر روی عکس های خود. سپس می توانید از ابزارهای تنظیم برای بهینه سازی اثر به ترجیح خود استفاده کنید.

2. چرا از ایستگاه از پیش تنظیم Lightroom استفاده می کنیم؟

هنگام کار با عکس ها ، اغلب به استفاده از جلوه های یکسان در چندین عکس پایان می دهید. با استفاده از پیش تنظیم شده ، می توانید اقدامات را برای اعمال تنظیمات بر روی عکس های دیگر تنها با یک کلیک انجام دهید.

Lightroom ایستگاه از پیش تنظیم به شما کمک می کند تا زمان زیادی صرفه جویی کنید و گردش کار خود را بهبود بخشد. ایستگاه از پیش تنظیم نیز راهی عالی برای به اشتراک گذاشتن فیلترها و جلوه های بی نظیر شما با دیگران است.

3. نحوه ذخیره و صادرات از پیش تنظیمات اتاق نورپردازی

اگر می خواهید تنظیمات ، فیلترها یا تأثیراتی را که با استفاده از Lightroom ایجاد کرده اید ، بعداً از آن استفاده کنید ، می توانید به راحتی آن را به عنوان یک پیش تعیین شده نیز ذخیره کنید. در اینجا نحوه انجام این کار آورده شده است.

 1. ابتدا تمام تنظیماتی را که می خواهید به عنوان پیش تنظیم ذخیره کنید انجام دهید
 2. کلیک کنید روی نماد به علاوه (+) در گوشه سمت راست و بالای گوشه سمت راست برگه از پیش تنظیم شده سپس انتخاب کنید ایجاد از پیش تعیین شده
 3. در پنجره Create Preset ، تمام تنظیمات و تنظیماتی را که می خواهید ذخیره کنید انتخاب کنید. نام از پیش تعیین شده خود را بدهید و روی آن کلیک کنید ایجاد کردن دکمه برای ذخیره از پیش تعیین شده خود را.

برای صادر کردن از پیش تعیین شده یا به اشتراک گذاری آن با شخص دیگری ، به سادگی بر روی گزینه ای که ایجاد کرده اید کلیک راست کرده و را انتخاب کنید نمایش در اکسپلورر. پرونده XXP از پیش تعیین شده خود را پیدا کرده و آنرا کپی کنید.

4- نحوه استفاده از ایستگاه از پیش تنظیم موبایل Lightroom

لایت روم همچنین دارای یک برنامه موبایل بسیار قدرتمند است که می توانید از طریق تلفن یا رایانه لوحی خود برای ویرایش عکس ها از طریق آن استفاده کنید. شما همچنین می توانید از پیش تنظیم شده با برنامه تلفن همراه استفاده کنید. در اینجا نحوه عملکرد آن آمده است.

ساده ترین راه برای وارد کردن ایستگاه از پیش تنظیم در موبایل Lightroom ، وارد کردن ایستگاه از پیش تنظیم با استفاده از برنامه دسک تاپ و همگام سازی آنها با برنامه تلفن همراه خود با استفاده از Adobe Cloud است.

یا می توانید ایستگاه از پیش تنظیم شده Lightroom که بطور اختصاصی برای برنامه موبایل ساخته شده است را نصب کنید.

 1. اولین، از بین بردن یا استخراج کردن پرونده های موجود در پرونده ZIP بارگیری شده شما. شاید لازم باشد که برنامه دیگری را در پرونده های UnZIP نصب کنید. Lightroom Mobile از فرمی به نام .DNG برای پیش تنظیم شده استفاده می کند
 2. برنامه Lightroom Mobile را باز کرده و روی آن ضربه بزنید اضافه کردن پوشه را فشار دهید و انتخاب کنید پرونده ها را اضافه کنید گزینه
 3. اکنون پوشه استخراج شده خود را مرور کرده و Lightroom Preset را باز کنید
 4. پس از نصب ، پیش نمایش در کتابخانه شما ظاهر می شود.

برای استفاده از پیش تعیین شده بر روی عکس ها ، به سادگی بر روی تصویر از پیش تعیین شده> کلیک کنید دکمه سه نقطه در گوشه بالا سمت راست >> را انتخاب کنید تنظیمات را کپی کنید. تمام تنظیماتی را که می خواهید کپی کنید و کلیک کنید انتخاب کنید خوب.

اکنون تصویری را که می خواهید ویرایش کنید باز کنید و روی آن کلیک کنید دکمه سه نقطه و انتخاب کنید تنظیمات را جای گذاری کنید.

5. Lightroom Classic vs Lightroom CC: تفاوت های کلیدی

هنگام خرید اشتراک در برنامه Adobe Lightroom ، باید دو گزینه را انتخاب کنید از — Lightroom Classic و Lightroom CC.

Lightroom Classic نسخه پیشرفته برنامه قدیمی Lightroom است. این برنامه برای کاربران دسکتاپ که رابط کاربری کلاسیک را برای گردش کار سریعتر ترجیح می دهند بهینه شده است.

Lightroom CC از رابط کاربری مدرن بهره می برد و دارای ویژگی های بهبود یافته و ادغام ابر Adobe و دسترسی به برنامه Lightroom Mobile است.

اگر به دنبال چیزهای بیشتری هستید ، حتما از پیش تعیین شده های عروسی ما و مجموعه های از پیش تنظیم واقع بینانه Lightroom نیز استفاده کنید.Source link

قیمت طراحی سایت

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “50+ بهترین پیش تنظیم های اتاق نور سال 2020”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *