60+ بهترین فونت های رایگان برای طراحان 2020 (Serif، Script & Sans Serif)


بود حیرت زده با تعداد و کیفیت قلمهای رایگان موجود امروز. طراحان انتخاب خارق العاده ای از فونت های رایگان برای انتخاب دارند. بنابراین ، آیا به دنبال سری ، اسکریپت یا فونت sans-serif هستید ، مجموعه بهترین فونت های رایگان طراحان امروز را پوشش داده اید!

استفاده از یک فونت زیبا به عنوان یک بخش اصلی در ساخت هر نوع طراحی حرفه ای تر است. البته ، برای رسیدن به همان سطح حرفه ای ، همیشه لازم نیست از قلم های حق بیمه استفاده کنید. اگر نمی توانید برای زیبا و جذاب جلوه دادن هزینه های خود را برای قلم های حق بیمه هزینه کنید ، همیشه می توانید به یکی از هزاران قلم رایگان بروید.

این مجموعه شامل بهترین فونت های اسکریپت رایگان ، فونت های سری ، فونت های بدون سری ، فونت های تزئینی و موارد دیگر برای مطابقت با هر نوع پروژه طراحی که در حال کار بر روی آن هستید. پیش بروید ، به پایین بروید و بارگیری را شروع کنید. هر فونت رایگان است!

فقط به دنبال یک فونت رایگان شیک هستید؟ مشکلی نیست بیایید به مجموعه ما از بهترین فونت های رایگان سال 2019 شیرجه بزنیم! (بعلاوه ، برای انتخاب هر نوع فونت مختلف به پایین بروید.)

Potra - قلم آینده نگر رایگان

پوترا یک نوع مدرن با یک طراحی آینده نگر است. این قلم برای تهیه پست های رسانه های اجتماعی ، تی شرت ها ، سرصف های وب سایت و موارد دیگر ایده آل است.

قلم قلم مو دست نویس Milea

Milea یک قلم قلم مو زیبا با سبک دست خط طبیعی است. برای همه چیز عالی است ، از جلد کتاب گرفته تا دعوت عروسی ، طراحی وب سایت ، وبلاگ ها و موارد دیگر.

Moon - Typeound گرد مدرن

ماه یک قلم sans-serif به زیبایی مینیمالیستی با طراحی شخصیت های گرد است. این فونت برای طراحی همه چیز از هدر وب سایت گرفته تا عناوین پوستر و موارد دیگر بسیار مناسب است.

نانو فناوری - قلم تمیز بدون سرماس رایگان

نانوتک یک قلم sans-serif مدرن است که از طراحی حرفه ای برخوردار است. ایده آل برای همه چیز از طراحی عنوان های وب سایت گرفته تا عنوان های پوستر ، آرم ها و موارد دیگر.

Adca - قلم هندسی جسورانه رایگان

ADCA فونت است که با استفاده از طرح هندسی به کمال کشیده شده است. فونت برای استفاده با پروژه های شخصی و تجاری شما کاملاً رایگان است.

Highfield - فونت بدون مجلل Sans-Serif

Highfield یک فونت مناسب برای طراحی آرم ، نشان و نشان های مارک های لوکس است. فونت قابل استفاده با پروژه های شخصی شماست.

امضای بلژیکی - فونت اسکریپت رایگان Elegant

این فونت اسکریپت زیبا و زیبا با طراحی زیبا و شیک ارائه می شود که باعث می شود آن را برای انواع طرح های چاپی و دیجیتال مناسب کنید. استفاده از پروژه های شخصی و تجاری رایگان است.

موجویتو - فونت نیمه متراکم رایگان

Mojito از طراحی شخصیت های بسیار بلند و باریک برخوردار است که باعث می شود آن را برای طراحی عناوین برای پوسترها و هدر وب سایت مناسب تر کنید. می توانید با استفاده از پروژه های شخصی از آن به صورت رایگان استفاده کنید.

Tahu - فونت اسکریپت رایگان

Tahu یک قلم اسکریپت مدرن با طراحی مینیمالیستی است. برای طرح های تی شرت ، هدر وب سایت ها و پست های رسانه های اجتماعی مناسب است. فونت قابل استفاده با پروژه های شخصی و تجاری است.

اداچی - قلم قلم مو رایگان

Odachi یک قلم قلم مو زیبا و زیبا با طراحی خشن است. استفاده از پروژه های تجاری کاملاً رایگان است. این شامل شماره ها ، متناوب ها و علائم نگارشی نیز می شود.

Hesland - فونت اسکریپت پرنعمت رایگان

Hesland یک فونت اسکریپت رایگان است که از یک طراحی پرنعمت شیک برخوردار است. می توانید با استفاده از پروژه های شخصی خود ، از نسخه رایگان Typeface استفاده کنید.

شیرین کره - قلم اسکریپت رایگان

این فونت اسکریپت خلاق رایگان با طراحی به سبک دست نوشته ارائه می شود که مطمئناً ظاهر بی نظیری به طراحی دیجیتالی و چاپی شما می بخشد.

Mathison - فونت نمایش سریف رایگان

Mathison یک فونت serif مدرن است که می توانید برای طراحی هدر و عناوین شیک برای وب سایت ها ، پوسترها ، بنرها و حتی آرم ها استفاده کنید. فونت قابل استفاده با پروژه های شخصی و تجاری شماست.

Botera - فونت استنسیل استریل رایگان

نوع بوترا با طراحی استنسیل منحصر به فرد و زیبا ارائه می شود که برای طراحی آرم ، کارت ویزیت و علائم تجاری برای مارک های لوکس و مد ایده آل است.

Bondi - فونت خلاق رایگان

Bondi یک تایپ خلاق رایگان است که از طراحی شخصیت منحصر به فرد برخوردار است. طراحی جالب و سرگرم کننده باعث می شود تا بتوانید با استفاده از پروژه های طراحی مرتبط با سرگرمی از گزینه های خوبی استفاده کنید.

Milkshake - فونت Serif رایگان

Milkshake یک فونت رایگان شیک است که می توانید برای ایجاد عناوین حرفه ای ، برچسب ها ، آرم ها و موارد دیگر استفاده کنید. استفاده از پروژه های شخصی و خلاقانه شما رایگان است.

Mellgatha - قلم اسکریپت مونولین رایگان

این قلم با طراحی منحصر به فرد اسکریپت مونولین همراه است که با کارت تبریک خلاقیت ، کارت ویزیت ، کارت دعوت و طرح های ارسال پیام رسانه های اجتماعی شما کاملاً مطابقت خواهد داشت. این برای استفاده شخصی رایگان است

Apex MK3 - فونت نمایش رایگان

Apex یک قلم هندسی sans-serif است که دارای طراحی ضخیم و ضخیم است. این فونت برای ایجاد عناوین و عناوین برای وب سایت ها و وبلاگ ها ایده آل است. نسخه رایگان قلم با وزن سبک و فونت اضافی اضافی ارائه شده است.

Aquatico - Typeface شیک رایگان

Aquatico یک فونت رایگان شیک با طراحی گرد است. طراحی قلم قلم از دریا عمیق الهام گرفته شده است. نسخه رایگان قلم را می توان با پروژه های شخصی شما استفاده کرد.

جولیتا مسی - قلم اسکریپت زیبا

این فونت رایگان زیبا با طراحی اسکریپت ارائه می شود که برای طراحی کارت پستال ، کارت پستال و دعوت نامه مناسب ترین است. نسخه رایگان قلم فقط به استفاده شخصی محدود می شود.

Rumble Brave - فونت نمایشگر رایگان

این فونت دارای یک طراحی خلاقانه با یک پرنعمت پرنعمت است. این یک قلم اسکریپت قلم موی dingbat است که حروف کوچک و حروف کوچک را همراه با بسیاری از حروف کوچک دارد. فونت قابل استفاده با پروژه های شخصی شماست.

Skyfont - فونت رایگان Sif Serif

Skyfont از طرحی برخوردار است که متن شما را مانند صفحه نمایش اطلاعات پرواز در فرودگاه ها جلوه می دهد. قلم برای طراحی هدر و عناوین خلاق برای وب سایت ها ایده آل است.

Moalang - قلم نمایش خلاق

Moalang یک فونت صفحه نمایش رایگان شیک است که منحنی های منحصر به فرد هنری و عناصر تزئینی دارد. از قلم می توان برای طراحی جلد کتاب خلاق ، پوستر ، آگهی و موارد دیگر استفاده کرد.

یسیکا - فونت Sif رایگان Sif

Yessica یک فونت رایگان زیبا است که از طراحی کلاسیک بدون سری کلاسیک برخوردار است. قلم مناسب برای استفاده از طرح های مرتبط با مارک های لوکس و مارک های مد مناسب است. نسخه رایگان قلم را می توان با پروژه های شخصی و تجاری خود استفاده کرد.

Giveny - فونت Serif رایگان

Giveny یک فونت سریف رایگان است که از طراحی مدرن و حرفه ای برخوردار است. این فونت برای طراحی عناوین ، آرم ها و مواد تبلیغاتی مناسب است. شما می توانید از نسخه رایگان قلم با پروژه های شخصی خود استفاده کنید.

بلیندا - فونت scrpt رایگان

بلیندا فونت ایده آل است که می توانید برای طراحی کارت ویزیت ، دعوت نامه و کارت تبریک استفاده کنید. این یک طراحی اسکریپت منحصر به فرد است که به آن ظاهری شیک و ظاهری شبیه به امضا می دهد.

Coldiac - فونت لوکس رایگان سریف

Coldiac یک قلم لوکس است که مناسب برای ایجاد آرم ، هدر و سایر طرح های مارک تجاری برای کسب و کارهای لوکس و مارک های مد است. نسخه رایگان قلم فقط برای استفاده شخصی است.

Halfomania - فونت Sans-Serif رایگان

Halfomania با طراحی جدید و آینده نگر sans-serif همراه است. برای طراحی پوستر ، هدر ، جلد کتاب و عناوین منحصر به فرد برای انواع مختلف پروژه های طراحی مناسب است.

Wanderlust - فونت Serif رایگان

Wanderlust یک فونت سری مدرن است که با طراحی منحصر به فرد خود همراه است و مطمئناً باعث می شود که خلاقیت های شما از بین جمع شود. بهتر است برای ایجاد هدر های جسورانه برای وب سایت ها و پوسترها.

هارلند - فونت اسکریپت رایگان

هارلند با طراحی خلاقانه با مضمون خلاق همراه است. فونت اسکریپت رایگان را می توان با پروژه های شخصی شما ، از جمله پوسترها ، بنرها و پست های رسانه های اجتماعی استفاده کرد.

Chillout - فونت اسکریپت رایگان

Chillout یک فونت اسکریپت است که از طراحی مدرن و به سبک hipster بهره می برد. طراحی خلاقانه قلم ، آن را برای پوسترها ، کارتهای تبریک و طراحی هدر وب سایت ایده آل می کند.

Adallyn - فونت Serif رایگان

Adallyn یک فونت سریف حرفه ای با طراحی درجه یک است. برای طراحی کارت ویزیت ، آرم ، هدر وب سایت و بنر برای کارهای تجاری و حرفه ای بهترین گزینه است.

Railey - فونت دست نویس رایگان

Railey یک فونت متن دستنویس به زیبایی مدرن است که می توانید با پروژه های مختلف طراحی از جمله طراحی وب ، کارت تبریک ، طرح های مربوط به بچه ها و موارد دیگر استفاده کنید. فونت قابل استفاده با پروژه های شخصی شماست.

قلم اسکریپت Machineat

این قلم اسکریپت به سبک برس دارای یک طراحی ترکیبی مدرن و پرنعمت است که مطمئناً ظرافت خاصی به طرح های شما می بخشد.

Macbeth - فونت SVG رایگان

این فونت خلاق سبک SVG به صورت رایگان به شما ارائه می شود. می توانید از آن با پروژه های مختلف استفاده کنید. با Photoshop CC 2017 و Illustrator CC 2018 یا بهتر سازگار است.

بدون صلح - قلم جسورانه

این قلم جسورانه به کمال ساخته شده است تا به شما کمک کند فوراً توجه مخاطبان خود را جلب کنید. این استفاده رایگان است و همراه با گلیف ها ، متناوب ها و سوراخ ها وجود دارد.

قلم اسکریپت بدریه

این فونت دست نوشته به سبک خاصیت از ظرافت خاصی برخوردار است و آن را برای طراحی آرم ها ، کارت ویزیت ها و برچسب های محصول مناسب تر می کند.

یاروها - فونت رایگان

Coves نوعی نوع مدرن است که در دو وزن سبک و جسورانه به وجود می آید. فونت قابل استفاده با پروژه های شخصی شماست.

قلم آبی صورتی

Pink Blue یک قلم مدرن با طراحی قلم مو شیک است. این فونت برای طرح های فرهنگ پاپ ، پوستر ، تی شرت و موارد دیگر ایده آل است.

SAN تکامل یافته

Evolve یک فونت با مضمون آینده نگر است که برای تهیه هدر وب سایت ها ، پست های رسانه های اجتماعی ، پوسترها و حتی طراحی های آرم مناسب است.

قلم رایگان Outistyle

این قلم اسکریپت قلم مو با یک طراحی خشن منحصر به فرد ارائه می شود. این ایده آل برای طراحی برچسب ها ، نقل قول ها ، نشان ها ، کارت های تبریک و موارد دیگر است.

آنتی فوتی - فونت اسکریپت رایگان

یک فونت اسکریپت دیگر با طراحی منحصر به فرد. این فونت رایگان دارای طراحیی شیک است که بطور خاص برای عناوین ، جلد کتاب ، هدرها ، آرم ها و سایر آثار برندسازی ساخته شده است.

شلا فونت سه قلو

شلا مجموعه ای از 3 نوع مختلف با سبک های مختلف است. این فونت با طراحی براش دستی ، به شما امکان می دهد تا وب و گرافیک منحصر به فرد و تزئینی را چاپ کنید و از گرافیک چاپ کنید.

فونت رایگان موشک

یک قلم یکپارچهسازی با سیستمعامل با طراحی با الهام از 1980s. فونت قابل استفاده با پروژه های شخصی شماست.

قلم امضای غروب

Sunset یک فونت دست نویس با طراحی سبک امضا است. می توانید از آن برای تهیه برچسب های محصول ، آرم ها ، هدر ها و موارد دیگر استفاده کنید. فونت قابل استفاده با پروژه های شخصی است.

حنسا - متن اسکریپت براش رایگان

هنسا یک قلم زیبا و یک اسکریپت قلم موی زیبا است که می توانید برای طراحی کارت پستال ، پست های رسانه های اجتماعی ، جلد کتاب و سایر طرح ها استفاده کنید.

Bourbon Grotesque - فونت رایگان

Bourbon یک قلم نمایش خلاق است که با طراحی جسورانه برای تهیه هدرها ، عناوین ، پوسترها و پروانه های مؤثر همراه است.

IronHead - فونت رایگان

IronHead یک نمایشگر با موضوع پرنعمت است که می توانید از آن برای طراحی هدر وب سایت ، آرم ها ، نشان ها ، علائم و بنرهایی با طراحی یکپارچهسازی با سیستمعامل استفاده کنید.

قلم قلم مو دستنویس ارادی

این قلم قلم مو زیبا با دست نوشته برای بسیاری از انواع مختلف پروژه های خلاق ، از جمله جلد کتاب ، پوستر ، پست های رسانه های اجتماعی مناسب است. و بیشتر.

نوع قلم موی خانگی

این قلم قلم مو زیبا برای طراحی کارت پستال ایده آل است. همچنین برای عناوین وب سایت ، پست های رسانه های اجتماعی ، پوسترها و موارد دیگر بسیار مناسب است.

ویندیکا Rebel Typeface

Vindica یک قلم برس خلاق با طراحی منحصر به فرد است. بهتر است برای جلد کتاب ، پوسترها و طرح های تبلیغاتی.

اسکریپت Highlander Marker

Highlander یک قلم اسکریپت زیبا است که می توانید از آن برای طراحی پوستر ، هدر وب سایت و بنر استفاده کنید. این شامل پیوندها ، پاششها و موارد دیگر است.

هزاره بلکتر Typeface

Millennium یک فونت blackletter است که می توانید برای طراحی آرم های منحصر به فرد ، هدر وب سایت ، پوستر و پرواز استفاده کنید. این شامل قلم ها به سبک های منظم و گرد است.

کوانتوم - فونت رایگان

Quantum یک فونت مدرن با طراحی شیک است که به صورت علمی و فضایی فضایی را به نمایش می گذارد. این ایده آل برای تهیه آرم و هدر است.

Lactosa Bold Script Free

این فونت اسکریپت خلاق برای طراحی هدر وب سایت ، گرافیک رسانه های اجتماعی ، تی شرت ها و کارت های تبریک مناسب است.

فونت Monkstead رایگان

یک فونت نمایش کلاسیک با طرح پرنعمت. می توانید از این قلم برای طراحی پوسترها ، بنرها ، هدرها و موارد دیگر استفاده کنید. نسخه دور قلم قابل بارگیری است.

Salmela - فونت کالیگرافی رایگان

این فونت رایگان زیبا برای طراحی های لوکس و مرتبط با مد و همچنین سربرگ ها ، کارت تبریک و دعوت های عروسی مناسب است.

شکستن - تایپ رایگان

Break نوع دیگری از مدرن با طراحی خلاقانه است. استفاده از پروژه های تجاری و شخصی کاملاً رایگان است.

Typeface رایگان Mosk

Mosk یک قلم تمیز و مینیمالیستی است که می توانید از آن برای ساختن آرم ، هدر وب سایت ، پوستر و موارد دیگر استفاده کنید.

Nature Spirit - قلم پرنعمت پرنعمت

این قلم با طراحی منحصر به فرد با مضمون پرنعمت ارائه شده است که برای طراحی نشان ها ، برچسب های محصول و هدر ها مناسب است.

Oraqle - فونت اسکریپت رایگان

Oraqle یک قلم قلم مو زیبا است که از طراحی مدرن و خلاقانه ای برخوردار است. برای طرح های تی شرت ، پوستر ، گرافیک رسانه های اجتماعی و موارد دیگر بسیار مناسب است.

Bloom Beautiful - قلم قلم مو رایگان

این قلم قلم مو رایگان به کمال دستکاری شده است. مطمئناً منحصر به فرد بودن آن را به طرح های خود می افزاید.

قلم رایگان Facón

این قلم با طراحی غیر معمول همراه است که برای طراحی هدر های چشم نواز ، آرم ها ، نشان ها و عناوین مناسب است.

قلم رایگان Baksoda

Baksoda یک قلم خوشنویسی خلاق و مدرن است که می توانید از آن برای طراحی کارت پستال ، دعوت عروسی و طرح های مختلف دیگر استفاده کنید.

سریع - Sans Serif زیبا

Quick یک فونت sans-serif نازک است که دارای طراحی مینیمالیستی است. این ایده آل برای طراحی آرم ، سرصفحه وب سایت و پست های رسانه های اجتماعی است.

بیلی اوهایو Typeface

از این فونت اسکریپت دستنویس می توانید برای طراحی کارت پستال های زیبا ، تی شرت ها ، هدر وب سایت و موارد دیگر استفاده کنید.

قلم امضاء المیرا

این قلم امضای مدرن دارای یک طراحی خلاقانه است که برای تهیه آرم ، برچسب محصول ، نشان و سایر موارد مناسب است.

Raph Lanok Typeface

هنگام طراحی برچسب های لوکس محصول ، لوگوها و هدر وب سایت ، این فونت رایگان مفید خواهد بود.

قلم مو وحشی قابل توجه

فونت قلم موی خلاق دیگری که می توانید با استفاده از طرح های مختلف چاپی و وب استفاده کنید. می توانید با استفاده از پروژه های شخصی از آن به صورت رایگان استفاده کنید.

6 سبک قلم محبوب (+ بهترین فونت های رایگان برای هر)

اگر تازه طراحی کرده اید ، مهم است که درک اساسی در مورد انواع مختلف قلم ها و نحوه استفاده از آنها داشته باشید.

فونت های سریف

فونت سریال Nevrada Free

در بعضی از قلم ها ، خطوط کوچکی را در لبه های کاراکترها مشاهده خواهید کرد. اینها سریال نامیده می شوند. قلمهای سریال حروف تایپی هستند که دارای طرح های قلم ظریف هستند. آنها عمدتا در طرح های حرفه ای و تجاری استفاده می شوند.

فونت های Sans-Serif

قلمهای Sans-Serif حروفچینی هستند که دارای طراحی شخصیت های تمیز هستند. شخصیت های این قلم ها هیچ خط (یا سری) در لبه ها ندارند. قلمهای sans-serif معمولاً در طرح های خلاقانه و گاه به گاه مورد استفاده قرار می گیرند. و آنها به خوبی در بهبود خوانایی نیز شناخته شده اند.

فونت های اسکریپت و دست نویس

فونت دست نوشته رایگان

این ها قلم هایی با خطوط چرخان و شخصیت های منحنی هستند. فونت های نوشتاری و دستنویس در کارت ویزیت و طراحی لوازم التحریر محبوب هستند.

فونت های پرنعمت و یکپارچه شده

فونت پرنعمت رایگان Darktown

قلم های پرنعمت و یکپارچهسازی با سیستمعامل دارای طراحی شخصیت های مدرسه قدیمی هستند که همه راه را به اوایل دهه 1900 و حتی به دوران قدیمی ویکتوریا باز می گردانند. این فونت ها برای تهیه برچسب های محصول و علائم تجاری عالی هستند.

قلم های گرافیتی

فونت گرافیتی پناهگاه رایگان 86

همانطور که از نام این کتاب پیداست ، فونت های نقاشی دیواری ، نقاشی های دیواری هستند که از طرح های گرافیکی استفاده می کنند. آنها معمولاً در طرح های چاپی مانند تی شرت و پوستر استفاده می شوند.

قلم های قلم مو

قلم قلم مو رایگان Horobi

قلم های قلم مو شخصیت هایی را دارند که به نظر می رسد با استفاده از یک برس رنگ کشیده شده اند. این قلم ها برای طراحی عناوین پوستر ، جلد کتاب و موارد دیگر ایده آل هستند.

صبر کن! موارد بیشتری وجود دارد برای الهام بخشیدن بیشتر ، مجموعه ما از بهترین فونت های اسکریپت رایگان را بررسی کنید!Source link

قیمت طراحی سایت

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “60+ بهترین فونت های رایگان برای طراحان 2020 (Serif، Script & Sans Serif)”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *