70+ الگوهای بروشور مدرن شرکتها


بروشورها بخش مهمی از هویت و برندسازی برای هر نوع مشاغل هستند. این که آیا شما مشتریان را آگاه می کنید ، کالای جدیدی را بازاریابی می کنید ، یا خدمات خود را می فروشید. یک قالب بروشور زیبا و مدرن می تواند یک نقطه شروع عالی باشد.

ما برخی از زیباترین و خلاقانه ترین طرح های بروشور را برای شما دنبال کرده ایم تا به شما کمک کنیم در ابتدای راه با الگوی حرفه ای بتوانید به سرعت در این زمینه کار کنید. آنها مدرن و شیک هستند و می توانند به شغل شما کمک کنند تا از جمع خارج شود.

تمام این طرح های بروشور به صورت الگوی آماده به کار ارائه می شوند ، که به طور کامل آماده چاپ می شوند و بیشتر فقط چند دلار قیمت دارند.

ما همچنین می خواهیم چند نکته مفید برای طراحی یک بروشور شرکتی یا تجاری برای کمک به شما در شروع کار به اشتراک بگذاریم.

1 میلیون + قالب های بروشور ، الگوهای پوستر و منابع طراحی با بارگیری نامحدود

هزاران قالب بروشور خیره‌کننده ، الگوهای پرواز و سایر موارد را با عضویت در Envato Elements بارگیری کنید. این کار با 16 دلار در ماه شروع می شود و دسترسی نامحدودی به کتابخانه در حال رشد با بیش از 1400،000 طرح بروشور ، آگهی های تبلیغاتی ، قالب های چاپی ، مضامین ، عکس ها و موارد دیگر به شما امکان می دهد.

کاوش بروشور الگوهای

انتخاب برتر

قالب بروشور حداقل شرکتها

اگر به دنبال یک الگوی بروشور شرکتی با طراحی مدرن و حداقل رنگ هستید ، این الگو برای شما مناسب است. این شامل تمام عناصری است که برای ایجاد یک بروشور حرفه ای ، از جمله سبک های پاراگراف ، سبک های صفحه گسترده ، ارقام ، نقل قول ها و موارد دیگر نیاز دارید.

این قالب بروشور شرکتی در اندازه A4 موجود است و به عنوان یک فایل InDesign کاملاً قابل تنظیم برای شما ارائه می شود.

چرا این یک انتخاب برتر است

طراحی حداقل و تمیز چیزی است که این الگوی بروشور را خاص می کند. از آنجا که طراحی آن به راحتی قابل تنظیم است ، می توانید از این الگو برای ایجاد بروشور ، پروفایل شرکت و گزارش برای انواع مختلف مارک ها و شرکت ها استفاده کنید.

گزارش کسب و کار - الگوی بروشور چند منظوره

این قالب بروشور مدرن برای تهیه انواع گزارش های شرکتی و تجاری طراحی شده است. این قالب دارای یک طراحی شیک با عناصر قابل تنظیم است. همچنین در قالب های مختلفی وجود دارد که به شما امکان می دهد تا الگو را با استفاده از InDesign ، Photoshop و Illustrator ویرایش کنید. و همچنین نسخه های PowerPoint و Keynote.

قالب بروشور شرکت خلاق

یکی دیگر از الگوی بروشور مدرن که می توانید برای ساخت بروشورهای حرفه ای حرفه ای برای شرکتهای خلاق استفاده کنید. این الگو با 14 طرح صفحه منحصر به فرد در اندازه A4 ارائه می شود. با استفاده از InDesign و Microsoft Word به راحتی قابل تنظیم است.

پیشنهاد شرکت - الگوی بروشور

آیا به دنبال یک الگوی بروشور زیبا برای طراحی یک پیشنهاد تجاری یا پروژه هستید؟ سپس این الگو در دسترس خواهد بود. این قالب دارای طرح بندی صفحه اصلی برای ویرایش آسان طراحی است. و در هر دو اندازه A4 و US Letter آمده است.

الگوی بروشور شرکتهای InDesign

این یک قالب بروشور منحصر به فرد است که در هر دو طرح پرتره و چشم انداز ارائه می شود. هر دو قالب در اندازه A4 در دسترس هستند. قالب ها نیز به راحتی قابل ویرایش هستند و می توانید هرچقدر دوست دارید رنگ و متن را تغییر دهید.

الگوی بروشور رایگان شرکتها

این یک قالب بروشور شرکتی رایگان است که برای طراحی یک بروشور ساده با طراحی تمیز مناسب ترین است. این شامل 14 طرح بندی صفحه منحصر به فرد در اندازه نامه ایالات متحده است. این قالب همچنین دارای بردارهای قابل تنظیم و فونت های رایگان است.

حداقل داده ها - الگوی بروشور مدرن گزارش

برای ایجاد انواع مختلف گزارشهای شرکتی و تجاری از این الگوی بروشور مدرن استفاده کنید. این قالب با صفحاتی که مخصوص نمایش داده ها طراحی شده اند. علاوه بر قالب های InDesign ، PSD و Illustrator نیز با نسخه های PowerPoint ، Google Slides و Keynote نیز ارائه می شود.

نمایه شرکت - الگوی بروشور خلاق

یک الگوی بروشور خلاقانه که می توانید از آن استفاده کنید تا بتوانید بروشورهای پروفایل شرکت زیبا را به دست آورید که بر مشتریان و مشتریان خود پیروز می شوند. این قالب همچنین در قالب های مختلف فایل ارائه می شود. این طراحی با طراحی A4 به راحتی قابل ویرایش است.

LEVIDE - الگوی گزارش سالانه شرکت

Levide یک الگوی بروشور گزارش سالانه مدرن است که از طراحی واقعی و حرفه ای برخوردار است. این شامل 24 صفحه بندی صفحه منحصر به فرد در هر دو اندازه نامه A4 و ایالات متحده است. قالب در قالب InDesign با لایه های سازمان یافته موجود است.

Trends - الگوی بروشور پیشنهادی کسب و کار

این الگوی بروشور برای تهیه طرح های پیشنهادی تجاری برای آژانس ها و مارک های مختلف شرکت ایده آل است. این قالب دارای یک طراحی مدرن و پر از چیدمان صفحه های رنگارنگ است. همچنین در قالب های مختلفی برای ویرایش الگو با استفاده از نرم افزار مورد علاقه شما ارائه می شود.

الگوی طرح پیشنهادی حداقل پروژه

یکی دیگر از الگوی بروشور رایگان که می توانید برای طراحی پیشنهادات پروژه شیک استفاده کنید. این قالب با یک صفحه حداقل طراحی و شامل 14 طرح صفحه منحصر به فرد است. این الگو را می توان به راحتی با InDesign تنظیم کرد.

الگوی بروشور مدرن شرکتها

این الگوی بروشور مدرن با یک طراحی حرفه ای ساخته شده است که به طور خاص برای آژانس ها و مشاغل سازمانی ساخته شده است. این شامل 16 طرح صفحه منحصر به فرد با طرح های به راحتی قابل ویرایش است که می توانید برای طراحی پروفایل مختلف شرکت و بروشورهای پروژه استفاده کنید.

الگوی بروشور دستی کتابچه راهنمای کاربر

این بروشور مدرن و شیک شامل 40 صفحه صفحه بی نظیر است و در ابعاد A4 و US Letter ارائه می شود. این قالب برای ساخت کتابچه راهنمای کاربر و پروفایل برای برندهای تجاری مناسب است.

قالب بروشور پروفایل شرکت پاک

یکی دیگر از الگوی بروشور مدرن با طراحی زیبا. این قالب شامل 16 طرح صفحه با شماره گذاری خودکار صفحه ، سبک پاراگراف و یک طرح محتوای شبکه است. می توانید این الگو را با استفاده از InDesign CS4 یا بالاتر سفارشی کنید.

بروشور Clean Bifold Corporate

این یک الگوی بروشور دو برابر است که می توانید برای طراحی یک بروشور مدرن برای یک شرکت شرکتی استفاده کنید. این قالب با 2 طرح و در اندازه نامه ایالات متحده ارائه شده است. شما به راحتی می توانید آن را در اولویت خود ویرایش کنید.

الگوی بروشور مدرن Bifold

این بروشور مینیمالیستی bifold برای ایجاد یک بروشور ساده برای ارائه برند یا شرکت خود به مشتریان و مشتریان مناسب است. این قالب در اندازه A4 با طرح های 2 صفحه ای ارائه شده است. همه چیز در قالب به راحتی قابل ویرایش است.

الگوی بروشور هتل و شرکت

یک الگوی بروشور حرفه ای که می توانید از آن برای ایجاد مجله و بروشور برای مارک های شرکت استفاده کنید. به خصوص برای هتل ها و استراحتگاه های لوکس مناسب است. این قالب دارای طراحی چشم انداز A5 است و شامل 16 صفحه می باشد.

الگوی بروشور پروفایل شرکت رایگان

این قالب بروشور شرکتی رایگان برای ساخت یک بروشور پروفایل ساده شرکت برای انواع مختلف مارک ها ایده آل است. این قالب شامل 6 صفحه طراحی شده است و می توانید آن را با Adobe Illustrator تنظیم کنید.

الگوی بروشور چند منظوره رایگان InDesign

یکی دیگر از قالب های بروشور رایگان با طراحی چند منظوره. با استفاده از این الگو می توانید انواع بروشورهای شرکتی و تجاری ایجاد کنید. این یک فایل InDesign کاملاً لایه دار است که می توانید هر شخصی که دوست دارید سفارشی کنید.

قالب بروشور شرکت خلاق

از این الگوی بروشور چند منظوره می توان برای ساخت انواع بروشورهای شرکتی و تجاری استفاده کرد. این برنامه دارای 24 صفحه طراحی در هر دو اندازه A4 و US و همچنین مبلغ های رنگی برای سفارشی سازی طرح است.

الگوی بروشور شرکتی مدرن

این الگوی بروشور ساده و خلاق برای ترویج شرکت یا نمایندگی شرکت شما در برنامه ها و جلسات خاص مناسب است. این یک طراحی کاملاً قابل تنظیم در اندازه A4 دارد.

الگوی بروشور شرکتی Bold Catalog

یک الگوی بروشور مینیمالیستی که می توانید از آن برای طراحی یک بروشور فروشگاه محصولات با طراحی جسورانه استفاده کنید. از این الگو می توان برای ساختن بروشور برای شرکتهای بزرگ و مشاغل کوچک استفاده کرد. این شامل 32 صفحه طراحی شده است.

قالب های تبلیغاتی شرکتی خلاق

مجموعه ای از قالب های مدرن بروشور شرکتی. این بسته نرم افزاری با 8 طرح مختلف در قالب های AI و PSD ارائه می شود که دارای طرح های مختلف رنگی می باشد که می توانید برای تبلیغ برند و تجارت خود استفاده کنید.

بروشور شرکت پروفایل چند منظوره

این الگوی بروشور چند منظوره شامل 24 صفحه بندی است که می توانید به راحتی آنرا سفارشی کنید تا یک بروشور مدرن برای یک شرکت شرکتی تهیه کنید. این قالب دارای لایه های سازمان یافته است و می توان آن را به راحتی با استفاده از InDesign نیز تنظیم کرد.

Samawa - الگوی بروشور شرکتهای بزرگ A4 Business

این الگوی بروشور شرکتی تمیز و زیبا با طراحی مدرن و شیک همراه است که برای همه مشاغل جذاب است. این شامل 22 صفحه در اندازه A4 است و از InDesign CS4 و بالاتر پشتیبانی می کند. این بروشور را می توان برای اهداف تبلیغاتی ، ویترین شغل و موارد دیگر استفاده کرد.

بروشور Corporate Business Trifold

این بروشور خلاقیت تجاری دارای طراحی سه گانه است و با طراحی خلاقانه و پر از اشکال و رنگ ها همراه است. این قالب در اندازه A4 موجود است و در قالب های فایلهای PSD ، AI و EPS برای شما ارائه می شود که به راحتی می توانید به ترجیح شما تنظیم شود.

قالب بروشور چشم انداز شرکت

یکی دیگر از قالب های مدرن بروشور مشاغل شرکتی با طراحی چشم انداز. این الگو در دو اندازه ارائه می شود: A4 و US Letter. همچنین شامل 28 طرح صفحه سفارشی منحصر به فرد است و می توانید با استفاده از InDesign CS4 یا بهتر آن را سفارشی کنید.

الگوی بروشور رایگان شرکت مدرن

این بروشور خلاقانه و رایگان شرکتی ، یک طراحی مدرن و افقی را طراحی می کند. این شامل هم یک قالب بروشور و هم برای تهیه طرح شما برای مشتریان است. می توانید با استفاده از Adobe Illustrator ویرایش کنید.

بروشور Free Corporate Tri-Fold قالب PSD

قالب بروشور حرفه ای با طراحی سه گانه. این الگوی رایگان برای تهیه بروشور برای تبلیغ برند و خدمات خود در رویدادها و کنفرانس ها مناسب است.

نمونه کارها چند منظوره - نامه ایالات متحده و A4

این یک الگوی بروشور نمونه کارها چند منظوره است که می توانید از آن برای ایجاد هر دو نمونه کارها خلاقانه برای متخصصان و همچنین پرتفوی مشاغل استفاده کنید. این قالب به راحتی قابل تنظیم است و از طرح های 34 صفحه ای در اندازه A4 استفاده می شود.

بروشور الگوی خلاق A5

یک الگوی بروشور شرکتی با طراحی خلاقانه. این الگو با 16 طرح صفحه سفارشی در اندازه A5 با نمای چشم انداز ارائه می شود. این قالب با آخرین نسخه های Adobe InDesign سازگار است.

بروشور Business Bifold Corporate Business

اگر به دنبال یک الگوی ساده برای تهیه یک بروشور سریع برای نمایش خدمات تجاری شرکتهای خود هستید ، این الگو مفید خواهد بود. این دستگاه با طراحی دو برابر و در صورت تاشو دارای اندازه A5 است.

Kreatywnie - الگوی پروفایل آژانس خلاق

آیا به دنبال یک الگوی بروشور برای ایجاد یک پروفایل حرفه ای شرکت هستید؟ سپس این الگو فقط الگویی است که شما به آن نیاز دارید. این شامل 16 طرح صفحه منحصر به فرد با 3 طرح جلد اضافی است. همچنین این قالب از یک سیستم شبکه استفاده می کند و ویرایش و قالب بندی را نیز بسیار ساده تر می کند.

گزارش سالانه - الگوی بروشور کسب و کار

این الگوی بروشور به طور خاص برای ایجاد گزارش های سالانه برای شرکتهای مدرن و شرکتهای کوچک طراحی شده است. این برنامه شامل 20 صفحه منحصر به فرد در اندازه A4 است و با InDesign CS4 و بهتر سازگار است.

بروشور Free Creative Corporate Tri-Fold

این قالب بروشور شیک رایگان به عنوان یک فایل PSD که به راحتی قابل ویرایش است ، به شما عرضه می شود. این دستگاه از یک طراحی سه برابری با موضوع رنگ تیره بهره می برد. این قالب برای ساخت بروشور برای مشاغل مدرن و پرمصرف شرکت مناسب است.

الگوی بروشور مدرن Free Trifold

یک بروشور سه برابر حداقل و خلاقانه که می توانید به طور رایگان از آن استفاده کنید تا انواع بروشور و بروشور را برای تبلیغ برند خود در رویدادها بسازید. این قالب در قالب PSD موجود است و شامل 2 طرح برای قسمت های جلو و عقب می باشد.

الگوی بروشور مشاغل شرکتی

یکی دیگر از الگوی بروشور مشاغل شرکتی با طراحی خلاقانه. این قالب برای ایجاد یک بروشور برای یک شرکت بازاریابی یا تبلیغات ایده آل است. در اندازه A4 موجود است و شامل دو قالب پرونده Illustrator و Photoshop است.

این مجموعه ای از قالب های بروشور سه برابر است که شامل 15 طرح مختلف است که می توانید برای ایجاد بروشور برای مناسبت های مختلف استفاده کنید. قالب ها در ابعاد A4 موجود هستند و در قالب های AI و EPS قرار می گیرند.

طراحی بروشور منظره یک روند محبوب است که سریع در حال جلب توجه است. این قالب به شما امکان می دهد تا با تهیه 20 صفحه در یک طراحی منظر ، یک بروشور حرفه ای طراحی کنید. همچنین از یک شبکه ستونی 6/12 محتوا استفاده می کند.

این الگوی بروشور خلاقانه طراحی شده برای آژانس خلاق یا یک شرکت بازاریابی مناسب است. این صفحه 28 صفحه با طراحی رنگارنگ و شکل های خلاقانه دارد. در هر دو نامه ایالات متحده و اندازه A4 با خونریزی 3 میلی متر در دسترس است.

بروشور Corporate Tri-fold Free PSD

از این الگوی بروشور رایگان استفاده کنید تا بروشورها و جزوه های سه گانه حرفه ای برای مارک ها و مشاغل شرکت خود ایجاد کنید. این الگو را می توان به راحتی با Photoshop تنظیم کرد تا تصاویر ، فونت ها و رنگ ها را تغییر دهد.

شما با این الگو یک بروشور شرکتی زیبا و شرکتی در 2 سایز دریافت می کنید. همچنین شامل 20 صفحه با طرح های سفارشی با یک شبکه ستونی 6/12 محتوا می باشد.

قالب بروشور حرفه ای حرفه ای با 24 صفحه. این قالب همچنین در دو اندازه A4 و US Letter آمده است و شامل طراحی به راحتی قابل ویرایش با متغیرهایی در تصویر و محتوای لایه بندی شده است.

این بروشور 16 صفحه ای می تواند برای ایجاد انواع مختلفی از اسناد برای انواع مشاغل و آژانس ها مورد استفاده قرار گیرد. این قالب شامل 16 صفحه طراحی شده سفارشی و ویژگی تغییر رنگ با یک کلیک است.

یک الگوی بروشور شیک و حرفه ای که مناسب ترین شغل تجاری یا یک شرکت است. این قالب 16 صفحه کاملاً قابل ویرایش دارد.

اگر در حال کار بر روی یک طراحی بروشور برای نمایش یک گزارش از شرکت هستید ، این الگویی است که می خواهید از آن استفاده کنید. این قالب به ویژه برای ایجاد بروشورهای گزارش طراحی شده است. دارای 32 صفحه است و در اندازه های نامه A4 و US آمده است.

برای عکاسانی که می خواهند کار خود را در قالب یک بروشور به مشتریان نشان دهند ، این الگو در دسترس خواهد بود. این الگوی بروشور به شما امکان می دهد تا عکاسی خود را به عنوان کاتالوگ 24 صفحه ای به راحتی نشان دهید.

یک الگوی بروشور چند منظوره بسیار قابل تنظیم که می توانید برای ایجاد انواع مختلف اسناد از گزارش های سالانه گرفته تا مطالعات موردی و موارد دیگر استفاده کنید. قالب شامل 24 صفحه با طرح های سفارشی است.

پیشنهاد کینی

kinney-o

الگوی پیشنهادی Kinney یک قالب بروشور 16 صفحه ای InDesign است که در دو اندازه A4 و US در دسترس است. این قالب برای استفاده به عنوان یک طرح پیشنهادی / برآورد / خدمات مشتری / آژانس یا استودیو بروشور است.

خلاقیت 14 بروشور بسته نرم افزاری

01-o

این مجموعه عالی از 14 قالب برتر بروشور خلاق برای پروژه های بزرگ شما است. در این بسته می توانید بروشورهای شرکتی ، نمونه کارها و طراحی داخلی را پیدا کنید. همه قالب ها آماده چاپ هستند و از نسخه های Adobe InDesign CS4 / CS5 / CS6 / CC پشتیبانی می کنند. فقط تصاویر ، متن ، آرم های خود را قرار داده و گزینه های رنگ را تنظیم کنید – voila! – بروشور خلاقیت شما آماده است.

بروشور InDesign Portfolio

03_page6-7-o

این 32 صفحه است که حداقل بروشور را برای طراحانی که روی کاتالوگ طراحی داخلی پرتفوی محصول ، کاتالوگ محصولات و پروژه های مستقر در آژانس کار می کنند ، طراحی کرده اند. فقط تصاویر و متن خود را رها کنید ، و آماده چاپ است!

الگوی دستی مارک تجاری

o

36 صفحه در 2 اندازه ، نامه A4 / ایالات متحده. در داخل پوشه .zip دو صفحه وجود دارد ، بنابراین صرف نظر از اینکه در کجا مستقر هستید ، مشکلی برای چاپ دفترچه نام تجاری نخواهید داشت.

بروشور Business Square

o

برخی از ویژگی های این بسته شامل یک طرح 210 میلی متر ، 20 صفحه طرح و یک حالت رنگ CMYK با 300 نسخه آماده چاپ DPI است.

بروشور تجارت / گزارش سالانه

o

این یک الگوی مدرن برای گزارش سالانه 20 صفحه است. فرمت A4 (210 7 297 میلی متر) با خونریزی 3 میلی متر و نامه ایالات متحده (8.5 11 11 اینچ) با 0.125 اینچ خونریزی شده است. پرونده ها کاملاً قابل ویرایش بوده و آماده چاپ هستند. سبک های پاراگراف شامل ، صفحه اصلی گنجانده شده است. بر اساس شبکه 6 ستونی. تمام عناصر گرافیکی به عنوان بردار گنجانده شده است.

بروشور یا بسته پیشنهادی تجارت

preview4-o

یک جزوه 10 صفحه ای یا بسته پیشنهادی الگوی تجاری. بسته پرونده ها 52 دلار ارزش دارد و فقط 15 دلار در اینجا گنجانده شده است.

کتابچه راهنمای نام تجاری

cm_01-o

این کتابچه راهنمای طراحی شرکتی در دو اندازه ارائه می شود. این مورد را در اندازه A4 و US Letter دریافت خواهید کرد. قالب های کامل و لایه ای با سبک های پاراگراف و متن دریافت خواهید کرد. این یک طرح مبتنی بر شبکه برای ویرایش آسان است. همه چیز به جز تصاویر گنجانده شده است.

شرکت سه گانه

preview-trifold-2-o

این یک الگوی مدرن و قدرتمند برای یک بروشور سه برابر است. 2 صفحه امکان ایجاد بسیاری از گسترشهای منحصر به فرد وجود دارد.

الگوی بروشور کسب و کار

01-o

این یک الگوی بروشور 14 صفحه است. این طرح فقط برای یک تجارت محدود نمی باشد ، می تواند برای اهداف عمومی مورد استفاده قرار گیرد. این پرونده ها به منظور استفاده همه ساخته شده اند و فقط دانش پایه ای از نرم افزار دارند.

بروشور شرکت

spreed-o

این یک الگوی مدرن و قدرتمند برای یک بروشور شرکتی است. با 16 صفحه امکان ایجاد گسترش بی نظیر بسیاری وجود دارد.

13 بسته نرم افزاری برای راهنمایی برند

image-1-o

بسته نرم افزاری غول پیکر از 13 الگوی راهنمای دستورالعمل های برند برای کمک به شما در هنر فوق العاده تحت تأثیر قرار گرفتن از مشتریان خود. به سادگی طرح های مارک خود را قرار دهید ، رنگ ها را با استفاده از ویژگی Color Swatch تنظیم کنید و همه شما برای تحت تأثیر قرار دادن مشتری خود آماده هستید.

این 13 قالب راهنمایی برند طیف گسترده ای از سبک های طراحی را شامل می شود ، اما محدود به مینیمالیستی ، کلاسیک ، مدرن و پرنعمت نیست. بنابراین مطمئناً الگویی را پیدا می کنید که با نام مشتری مشتری شما مطابقت داشته باشد.

بروشور Business Bi Fold

03-o

بروشور چند منظوره کسب و کار شرکت های بزرگ که به شما کمک می کند تا تجارت خود را به بهترین وجه تبلیغ کنید.

بروشور Corporate Tri-Fold نسخه 2

preview-trifold-1-o

این یک الگوی مدرن و قدرتمند برای سه گانه است. ایده آل برای آژانس روابط عمومی یا سایر تبلیغات تجاری.

الگوی طراحی سالانه گزارش سالانه

01_design-o

این الگوی بروشور گزارش سالانه InDesign به شما کمک می کند تا در ایجاد یک بسته اطلاعات حرفه ای شرکتی ، در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید. با استفاده از این بروشور InDesign ، شما می توانید نه تنها یک گزارش سالانه تهیه کنید ، بلکه به راحتی می توانید تجارت ، شرکت ها ، روابط عمومی ، شرکت مالی خود را در طراحی مدرن و تمیز نشان دهید.

بروشور Business Tri-Fold

trifold3-o

این یک الگوی طراحی سه گانه تبلیغی محصولات شرکت ها است. این قالب دانلود شامل 3 رنگ است ، که 300 dpi برای چاپ CMYK 1 PSD آماده است. همه عناصر اصلی به راحتی قابل ویرایش و تنظیم هستند.

کتابچه راهنمای نام تجاری

01-o (1)

این کتابچه راهنمای طراحی شرکتی در دو اندازه ارائه می شود. این مورد را در اندازه A4 و US Letter دریافت خواهید کرد. قالب های کامل و لایه ای با سبک های پاراگراف و متن دریافت خواهید کرد. این یک طرح مبتنی بر شبکه برای ویرایش آسان است. همه چیز به جز تصاویر گنجانده شده است.

پیشنهاد

propoz-1-o

این یک الگوی مدرن و قدرتمند برای یک پیشنهاد است. دارای 20 صفحه ، با امکان ایجاد گسترش های منحصر به فرد است.

کتاب نام تجاری افقی

preview-brand-book-o

قالب دستورالعمل های مارک و آرم 44 صفحه ، با جمله بندی واقعی. قالب A4 (210 29 297 میلی متر) با 3 میلی متر و نامه ایالات متحده با 1212 اینچ خونریزی در اطراف است. پرونده ها کاملاً قابل ویرایش بوده و آماده چاپ هستند. همچنین آرم و تمام نمادها / گرافیک ها را دریافت خواهید کرد. پرونده ها به خوبی لایه بندی شده اند.

الگوی راهنمای کلاسیک مارک

image-1-o (1)

الگوی راهنمایی هویت شرکتی در یک کلاس خاص خود. ارائه یک سبک مینیمالیستی که می تواند برای هر کتابچه راهنمای هویت تجاری یا راهنمای برندهای تجاری کار کند. بسته شامل 30 طرح صفحه منحصر به فرد در اندازه A5 افقی است.

8 بسته بروشور اطلاع رسانی

preview-bundle2-o

از جمله 1 کتاب برند ، 1 کتاب نمونه کارها ، 2 گزارش سالانه ، 1 پرسشنامه ، 1 ارائه شرکت و 2 خبرنامه. این سیستم برای همه پرونده ها از سیستم شبکه و سبک های پاراگراف استفاده می کند ، و یک بسته جامع است!

بروشور InDesign Portfolio

portfolio_template_0-o

این 32 صفحه است که حداقل بروشور را برای طراحانی که روی کاتالوگ طراحی داخلی پرتفوی محصول ، کاتالوگ محصولات و پروژه های مستقر در آژانس کار می کنند ، طراحی کرده اند. فقط تصاویر و متن خود را رها کنید ، و آماده چاپ است!

بروشور RW Swiss Modern Corporate

01_logo-o

بروشور کاتالوگ / صفحه نمایش حرفه ای 12 صفحه ای InDesign. گرافیک و عناصر برند برداری حرفه ای و با کیفیت بالا گنجانده شده است ، و کلیه صفحات به طور جداگانه برای ویرایش آسان لایه بندی می شوند.

پیشنهاد تجاری Corpo

previewimage-o

الگوی پیشنهادی ساده و حرفه ای پروژه برای مشاغل خلاق ، ایجاد شده در Adobe InDesign ، در International A4 Size ارائه شده است.

خبرنامه تجارت

preview-1-vol-2-o

این یک الگوی مدرن و قدرتمند برای یک خبرنامه است. ایده آل برای تبلیغات شرکتی یا سایر مشاغل ، با 8 صفحه امکان ایجاد بسیاری از گسترش های منحصر به فرد.

بروشور Portfolio

02-preview-o

This is creative InDesign brochure template for use by photographers, creative directors, fashion designers etc. This brochure is great for your photo presentations, portfolio and work showcases.

Business Proposal or Brochure

1-o (6)

A multi-purpose business proposal or brochure template comprised of 10 Pages. Professional and clean business proposal or brochure. Fully layered and very easy to customize.

School Education Bi-Fold Brochure

05-o

A school / education bi-fold brochure (4-Pages), that’s very easy to use and change text, color, size, look and feel.

The Shapes-Brand Guidelines Template

image-1-o (2)

A beautiful 32 page brand book template with a triangular shaped theme design and A4 horizontal page layout. This brand book template comes with Adobe Illustrator, Adobe InDesign and Adobe PDF file formats.

Creative Rich-Brand Book Template

cover-5-o

Let the creativity flow with this extremely clean brand guidelines template. Creatively present the guidelines on company’s logo, stationery, mobile app and website design. This template includes 32 page templates in horizontal A4 layout. This brand book template comes with Adobe Illustrator, Adobe InDesign and Adobe PDF file formats.

Corporate Brochure Vol. 3

preview-1-vol-2-o (1)

Corporate Brochure Vol. 2 – A4 and US Letter. This is a modern and powerful template for a brochure. Perfect for PR agency or other business promotion. It has 16 pages of possibility for creating many unique spreads.

Gloria Modern Template

04-o

This is a modern and powerful template for a catalogs brocrure, fashion lookbook, fashion designers portfolio. The template is perfect for any company, organisation, or any other institutions that needs a clean, elegant and professional brochure for their promotional campaign.

Portfolio Brochure Template

01-preview-o

This template for a portfolio brochure was made to promote your great work. Fully editable and customized. You can change fonts, colors etc.

16 Page Business Brochure Template

preview-o

Perfect for corporate business advertisement, business proposal and can be used for other business too. It is super simple to edit and customize with your own details! Simply add your own images and text, I hope you like it.

InDesign Proposal/Brochure Template

review1-o

Using this InDesign brochure, you can make not only annual report and it easy to show your business, corporate, public relations, financial company in modern and clean design. This is a multipurpose brochure for any corporate company.

5 Tips for Designing a Business or Corporate Brochure

Picking a great template is only the first step in the brochure design process. Follow these tips to make your brochure more effective.

1. Aim to Please Your Target Customer

When designing a business brochure, always keep your target customer in mind. It shouldn’t be about showing off your design skills or bragging about how you’re better than your competition.

Proposal brochure

Instead, offer an experience that highlights your best qualities and streamlines how you solve a problem that’s worth buying into. Use a design that helps you achieve that goal.

2. Add the Right Images

Images are an integral part of brochure design. It not only make the brochure more attractive but accompanies text by providing a better context as well.

Agency Report brochure

Include plenty of images in your brochure pages. But, make sure the images are relevant to the message you aim to spread through the brochure. Always avoid low-quality stock images.

3. Create a Minimal Content Design

Clean Company Profile

Create your brochure around a minimal content design. Avoid filling every page with thousands of words. Write shorter sentences. Format with shorter paragraphs. And use bullet points to make the brochure user-friendly.

4. Use Professional Fonts

Company Proposal Template

Readability is another important part of an effective brochure. Choosing the best and professional fonts is the key to improving readability. Consider using a sans-serif font with a smooth design to make the text easier to read. And use a big bold font for titles.

5. Add a Call to Action

Bifold Brochure Template - Education Flyer

Of course, all your efforts in designing a brochure will go to waste if your audience fails to grasp the main goal of the document. So make sure to include call to actions to give directions and prompts for readers to take action. Whether it’s to give your business a call or even where to buy a product.Source link

آموزش طراحی سایت

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “70+ الگوهای بروشور مدرن شرکتها”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *