Geocoding و Geoparsing With Geocodeapi


آیا برای وب سایت یا برنامه دیجیتال خود به داده های جغرافیایی یا جغرافیایی نیاز دارید؟ API راه حل است.

Geocodeapi به کاربران این امکان را می دهد تا با استفاده از داده های جهانی ، این کارها را به صورت مقیاس پذیر انجام دهند. در اینجا به ابزار و نحوه استفاده بیشتر از پروژه های خود می پردازیم.

Geocodeapi چیست؟

Geocodeapi ابزاری برای ژئوپارسینگ و جغرافیایی است که در مقیاس کار می کند. برای اطمینان از تجزیه و تحلیل داده های با کیفیت ، دقیق و مطمئن ، مرتباً به روز می شود.

API کاری را انجام می دهد که بیشتر افراد به تنهایی انجام می دهند – ظرفیت سرور بالا و حداکثر دسترسی به داده ها را فراهم می کند. (این ترکیب به شما فرصت بیشتری می دهد تا روی توسعه و کاربرد خود کار کنید.)

علاوه بر این ، یک راه حل مقیاس پذیر API مانند Geocodeapi هزینه های توسعه برای پروژه های شما را کاهش می دهد و به آنها اجازه می دهد تا با تجارت شما رشد کنند.
چند مثال از موارد استفاده شامل موارد زیر است:

 • تکمیل خودکار با زمینه های ورودی مکان قابل اعتماد که باعث افزایش تجربه کاربر می شود.
 • غنی سازی داده ها برای تقویت عملکرد داده های CRM با ژئودودینگ.
 • تجسم داده ها با Geocodeapi برای تمیز کردن و عادی سازی داده ها آسان شد.

Geocodeapi بخشی از صنایع SaaS ، یک شرکت اتریشی است که برنامه های API و SaaS را توسعه و نگهداری می کند. توسعه Geocodeapi در سال 2018 پس از این شرکت به دنبال یک راه حل مقرون به صرفه و جهانی برای Google Maps آغاز شد. این نحوه شروع توسعه ابزار است و اکنون هزاران نفر از این راه حل در وب سایتهای خود استفاده می کنند.

ویژگی های کلیدی

Geocodeapi با سهولت در بیشتر توسعه دهندگان قابل ادغام است. این ویژگی های دیگری دارد که باعث می شود ارزش امتحان کردن نیز داشته باشد.

ویژگی های اصلی عبارتند از:

 • امکان استفاده از داده های جغرافیایی و ژئوپارسینگ
 • حداکثر 3000 درخواست در روز به صورت رایگان
 • دسترسی به داده های آدرس جهانی
 • بدون محدودیت و محدودیت نرخ
 • راه حل بسیار مقیاس پذیر برای وبلاگ نویسان برای کاربران سطح شرکت
 • نتیجه زمان واقعی به لطف یک زیرساخت قوی نتیجه می گیرد
 • API نتایج را با فرمت JSON باز می گرداند
 • سرورها تمام کارها را انجام می دهند ، بنابراین لازم نیست در مورد جزئیات فنی فکر کنید
 • ضمانت ها و ضمانت های بالا

ببینید که چگونه با نمایشی ماسهبازی در وب سایت Geocodeapi برای خود کار می کند. می توانید داده های JSON را مشاهده کنید و یک نمای فرمت شده را مشاهده کنید. https://geocodeapi.io/#

چه چیزی این ابزار را از هم جدا می کند؟

Geocodeapi با پشتیبانی و خدمات بسته بندی شده است که ادغام را آسان می کند. تیم پشت ابزار API در صورت نیاز به کمک در نصب برای استفاده ، در هر مرحله از راه خواهد بود.

همه بلیط های پشتیبانی در طی یک روز کاری پاسخ می دهند. (و همین استاندارد در مورد تمام سطوح برنامه اعمال می شود. این چیزی است که بسیاری از ابزارها فقط برای برنامه های سطح بالا رزرو می کنند.)

پشتیبانی از ادغام آسان است. فقط برای کمک به سوالات خود یک ایمیل برای آنها ارسال کنید. (همچنین برای کلیه سطوح برنامه در دسترس است.)

اکثر برنامه ها با یک توافق سطح سرویس 99.9٪ به موقع ارائه می شوند ، بنابراین می دانید که ابزار API طبق برنامه ریزی کار می کند.

Geocodeapi دارای چندین گزینه برنامه است و کلیه قراردادها را می توان در هر زمان و بدون مجازات به روزرسانی ، تخریب یا لغو کرد.

قیمت گذاری

نکته جالب در مورد این ابزار این است که می توانید قبل از پرداخت هزینه با هر برنامه رایگان ، آن را تست کنید. (برنامه های رایگان به کارت های اعتباری احتیاج ندارند ، اگرچه تعداد درخواست های ماهانه محدودیت هایی نیز وجود دارد.)

برنامه های پرداخت شده ماهانه صورتحساب می شوند یا می توانید پرداخت سالانه را با تخفیف انتخاب کنید.

برنامه ها و گزینه های قیمت گذاری شامل موارد زیر است:

 • رایگان: شامل 350،000 درخواست ماهانه ، دو پرس و جو در هر ثانیه ، رمزگذاری HTTPS ، پشتیبانی از ایمیل و ورود به سلف سرویس.
 • کوچک (85 دلار در ماه): شامل 2 میلیون درخواست ماهانه ، 25 پرس و جو در هر ثانیه ، پشتیبانی شخصی ، رمزگذاری HTTPS ، توافق نامه سطح سرویس و پردازنده دربان است.
 • متوسط ​​(135 دلار در ماه): محبوب ترین طرح Geocodeapi شامل 3.5 میلیون درخواست ماهانه ، 35 پرس و جو در هر ثانیه و همه چیز در برنامه کوچک است.
 • بزرگ (300 دلار در ماه): شامل 8 میلیون درخواست ماهانه ، 50 پرس و جو در هر ثانیه و همه چیز در برنامه متوسط.

Geocodeapi می تواند برای درخواست های نامحدود و حساب های سطح سازمانی برنامه های سفارشی ایجاد کند. برای اطلاعات بیشتر با آنها در تماس باشید.

نتیجه

اگر به مکان یا API مبتنی بر جغرافیایی نیاز دارید ، Goecodeapi را امتحان کنید. این یک راه حل مقرون به صرفه است (شروع با یک برنامه رایگان) ، مقیاس پذیر و قابل اعتماد که اجرای و استفاده آسان است.Source link

قیمت طراحی سایت

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “Geocoding و Geoparsing With Geocodeapi”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *